NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 16 nov 2020, 11:59

Ovl mi bas super izgleda, na prvi pogled kontam kad prije uradise ovo u subotu tekma bila :D Ne sumnjam da ce ovo doci na red i da ce Bilino Polje uskoro biti usminkano do jaja :lol:
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 16 nov 2020, 12:10

:pray:
HarisZe je napisao/la:
16 nov 2020, 11:59
Ovl mi bas super izgleda, na prvi pogled kontam kad prije uradise ovo u subotu tekma bila :D Ne sumnjam da ce ovo doci na red i da ce Bilino Polje uskoro biti usminkano do jaja :lol:
Ne treba toliki pritisak na momke, dugovanja su prioritet, odblokiran racun.

Sad nam ostaje problem 240.000 prema UIO, nadam se da momci imaju neki plan za taj dug.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 nov 2020, 12:27

Pa valjda cemo uci i u budjet grada, bar jos koju godinu haha
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 16 nov 2020, 13:07

prisonbreak je napisao/la:
16 nov 2020, 12:10
:pray:
HarisZe je napisao/la:
16 nov 2020, 11:59
Ovl mi bas super izgleda, na prvi pogled kontam kad prije uradise ovo u subotu tekma bila :D Ne sumnjam da ce ovo doci na red i da ce Bilino Polje uskoro biti usminkano do jaja :lol:
Ne treba toliki pritisak na momke, dugovanja su prioritet, odblokiran racun.

Sad nam ostaje problem 240.000 prema UIO, nadam se da momci imaju neki plan za taj dug.
Absolutno se slazem da samo treba pustit mlmke da rade i pokusat da svako ko moze pomogne a nacina je dosta SAMO ČELIK
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2020, 13:37

Pare od poslovnih prostora plus 12 igraci ulaznice pare od sponzora za mijenjanje imena stadiona malo jos iz budjeta :D i 50 firmi koje su obecale bit sponzor sasvim je dovoljno da se dobro posluje

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2020, 13:50

I treba uvest da se prenos utakmice placa bar 5 marki nije puno i svak moze odvojit u 7 dana

Baco
Postovi: 34
Pridružen/a: 24 jan 2020, 22:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Baco » 16 nov 2020, 13:58

Nek Vam Fudo plati....veliki robijas

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 16 nov 2020, 14:09

samoposteno je napisao/la:
16 nov 2020, 13:37
Pare od poslovnih prostora plus 12 igraci ulaznice pare od sponzora za mijenjanje imena stadiona malo jos iz budjeta :D i 50 firmi koje su obecale bit sponzor sasvim je dovoljno da se dobro posluje
50 obećanih firmi nije priča ovog UO. Samo ono sto je potvrdjeno na to se moze i racunati. Inače, nek su i ovi izbori prosli, jer bez obzira ko vodi Grad pred klubom i dalje predstoji velika borba za opstanak i stabilizaciju svog poslovanja te se nadam da vlast nece opstruisati rad kluba. Vidjet cemo na sta ce sve izaci, ali veoma bitna i dobra stvar je to da je klub potpisao pravno obavezujući sporazum sa Gradom, stavke kojeg je prije toga i Vijeće izglasalo tako da reprogram, JP, korištenje stadiona i slično ne bi više trebalo uopšte doći u pitanje. Klub mora rješavati UIO i inače mnogo posla tek predstoji. Međutim, sve te stvari se neće rješavati preko noći i zato je klub u kantonalnoj ligi i biće i u 2. ligi Centar koliko je potrebno da se riješe ključni problemi.

Ono što ostaje ljudima koji vole Čelik je to da nastave još jače podržavati rad kluba. Podrška, podrska i samo podrska. Djelima! Članstvo, sponzorstva, akcije, kupovina artikala koje Robija nudi, kupovina karata itd. Klub je pokazao da se beskompromisno bori za svoje interese i da je zdrava i čista priča u pitanju. Naravno, uvijek moze i mora bolje, ali i taj napredak ce se osjetiti s vremenom.
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2020, 14:21

Steelman je napisao/la:
16 nov 2020, 14:09
samoposteno je napisao/la:
16 nov 2020, 13:37
Pare od poslovnih prostora plus 12 igraci ulaznice pare od sponzora za mijenjanje imena stadiona malo jos iz budjeta :D i 50 firmi koje su obecale bit sponzor sasvim je dovoljno da se dobro posluje
50 obećanih firmi nije priča ovog UO. Samo ono sto je potvrdjeno na to se moze i racunati. Inače, nek su i ovi izbori prosli, jer bez obzira ko vodi Grad pred klubom i dalje predstoji velika borba za opstanak i stabilizaciju svog poslovanja te se nadam da vlast nece opstruisati rad kluba. Vidjet cemo na sta ce sve izaci, ali veoma bitna i dobra stvar je to da je klub potpisao pravno obavezujući sporazum sa Gradom, stavke kojeg je prije toga i Vijeće izglasalo tako da reprogram, JP, korištenje stadiona i slično ne bi više trebalo uopšte doći u pitanje. Klub mora rješavati UIO i inače mnogo posla tek predstoji. Međutim, sve te stvari se neće rješavati preko noći i zato je klub u kantonalnoj ligi i biće i u 2. ligi Centar koliko je potrebno da se riješe ključni problemi.

Ono što ostaje ljudima koji vole Čelik je to da nastave još jače podržavati rad kluba. Podrška, podrska i samo podrska. Djelima! Članstvo, sponzorstva, akcije, kupovina artikala koje Robija nudi, kupovina karata itd. Klub je pokazao da se beskompromisno bori za svoje interese i da je zdrava i čista priča u pitanju. Naravno, uvijek moze i mora bolje, ali i taj napredak ce se osjetiti s vremenom.
Znam da nije to taj UO ali je vecina njih i dalje uz klub i daju podrsku pa mozda i od toga bude nesto ostalo se sve slazem koliko bidemo pomagali takav ce mo klub imat

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 16 nov 2020, 15:15

avenija je napisao/la:
16 nov 2020, 11:14
slika
Ovo je predobra ideja. I unutrasnjost stadiona treba malo srediti, pogotovo kancelarije koje uposlenici koriste po cijeli dan. Treba im stvoriti sto bolje oslove za rad da mogu pruzati svoj maksimum.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BadrHari » 16 nov 2020, 15:20

noke21 je napisao/la:
16 nov 2020, 15:15
avenija je napisao/la:
16 nov 2020, 11:14
slika
Ovo je predobra ideja. I unutrasnjost stadiona treba malo srediti, pogotovo kancelarije koje uposlenici koriste po cijeli dan. Treba im stvoriti sto bolje oslove za rad da mogu pruzati svoj maksimum.
Koliko sam ja vidio nedavno kancelarije su sasvim okej
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 16 nov 2020, 15:23

Potpisati reprogram duga prema PU (potpisan), otpisati dug prema JP, platiti 240k upravi za indirektno oporezivanje, rijesiti reviziju vec jednom, potpisati da novac od zakupa poslovni prostora na stadionu ide NK Celik (potpisano), odblokirati racun, prodati ime stadiona, ukljuciti sto vise sponzora, sportski planovi, prva liga, premijer liga, evropa.

Sanjam sretno Bilino!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 16 nov 2020, 15:25

KenoRob je napisao/la:
16 nov 2020, 15:23
Potpisati reprogram duga prema PU (potpisan), otpisati dug prema JP, platiti 240k upravi za indirektno oporezivanje, rijesiti reviziju vec jednom, potpisati da novac od zakupa poslovni prostora na stadionu ide NK Celik (potpisano), odblokirati racun, prodati ime stadiona, ukljuciti sto vise sponzora, sportski planovi, prva liga, premijer liga, evropa.

Sanjam sretno Bilino!
Daleko je ovo jos.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DeeWa » 16 nov 2020, 15:33

samoposteno je napisao/la:
16 nov 2020, 13:50
I treba uvest da se prenos utakmice placa bar 5 marki nije puno i svak moze odvojit u 7 dana
To uopste nece biti ispraćeno i onda se gubi smisao.
Ko zeli da daje 5KM za prijenos, moze i danas dan uplatiti i to ne pet nego i deset ili koliko vec moze sedmicno, i nikakvih problema nece biti.


Pricao sam vec jučer o situaciji koja se mogla kroz utvrditi. Prica se da imamo 10+ hiljada robijasa. To su ogromne brojke. Da je to istina, lagano bi se dobio gradonačelnik, pa cak i neko treci. Dovoljno je bilo da svako od njih glasa, i da povede nekoga svog iz porodice (svako ima barem jednog a neko i dvoje). To bi bilo i vise nego dovoljno da se i fudo i bilo ko drugi pobijedi.

Medjutim, uvijek imamo neko opravdanje. Najubjedljivija pobjeda fudina u cijeloj federaciji, a u drzavi samo vise imao kandidat u Banja Luci. Ja ne znam kako to zaista objasniti. Nije ni malo opravdanje da biras manje zlo jer ne moze 20 hiljada ljudi da bira manje zlo. Oni svojim glasom mogu odabrati koga zele, ocito su zeljeli njega dok su odlucili da mu daju glas.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Zmaj88
Postovi: 1649
Pridružen/a: 16 jan 2017, 17:57
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zmaj88 » 16 nov 2020, 15:59

https://ibb.co/gFxKxnL. :bow:

Ofanzivno za omladinski pogon. Dodati grb i na ilustraciji 1

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2020, 16:00

DeeWa je napisao/la:
16 nov 2020, 15:33
samoposteno je napisao/la:
16 nov 2020, 13:50
I treba uvest da se prenos utakmice placa bar 5 marki nije puno i svak moze odvojit u 7 dana
To uopste nece biti ispraćeno i onda se gubi smisao.
Ko zeli da daje 5KM za prijenos, moze i danas dan uplatiti i to ne pet nego i deset ili koliko vec moze sedmicno, i nikakvih problema nece biti.


Pricao sam vec jučer o situaciji koja se mogla kroz utvrditi. Prica se da imamo 10+ hiljada robijasa. To su ogromne brojke. Da je to istina, lagano bi se dobio gradonačelnik, pa cak i neko treci. Dovoljno je bilo da svako od njih glasa, i da povede nekoga svog iz porodice (svako ima barem jednog a neko i dvoje). To bi bilo i vise nego dovoljno da se i fudo i bilo ko drugi pobijedi.

Medjutim, uvijek imamo neko opravdanje. Najubjedljivija pobjeda fudina u cijeloj federaciji, a u drzavi samo vise imao kandidat u Banja Luci. Ja ne znam kako to zaista objasniti. Nije ni malo opravdanje da biras manje zlo jer ne moze 20 hiljada ljudi da bira manje zlo. Oni svojim glasom mogu odabrati koga zele, ocito su zeljeli njega dok su odlucili da mu daju glas.
Ispratit ce onaj kome nesto znaci da Celik napreduje a ovi drugi i ako im dadnes besplatan prenos svakako nece pomoc..... za politiku ne zelim odgovorat narod valjda zna sta zeli jer nije samo Celik u pitanju ima milion drugih stvari

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 16 nov 2020, 16:09

@avenija Dobra ideja, a radnu akciju organizovati par vikenda i uljepsati stadion koliko je moguce na proljece. Klubu finansijski isplativo, a među navijacima/simpatizerima ce se razviti jos veci osjecaj pripadnosti klubu. Naravno, nadam se da je sve to moguce pravno izvesti kako ne bi neko poslao inspekciju za nelagalne radove i sl.

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 16 nov 2020, 17:59

Zenica baš ne zna za lijevu opciju. Ne znam zašto su uopće i Fudo i SDA bili opcija za Zeničane, pogotovo Čelikovce, a očigledno je da je veliki broj istih glasao za Fudu. Bože sačuvaj.
Čelik Zenica 1945

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 16 nov 2020, 18:32

Ja imam osjecaj da je fudo i prosle i ove dobio samo sto je nasuprot sebe imao sda. Narod ih je toliko zamrzio da je bilo daj sta das, samo nek nisu oni. Jos on zna podmazat malo i eto ga.

Al ko ga yebe, hajmo sad borit se za ovih 200k da platimo i da vidimo livaja sta hoce. :D
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 16 nov 2020, 19:01

zenicanin je napisao/la:
16 nov 2020, 16:09
@avenija Dobra ideja, a radnu akciju organizovati par vikenda i uljepsati stadion koliko je moguce na proljece. Klubu finansijski isplativo, a među navijacima/simpatizerima ce se razviti jos veci osjecaj pripadnosti klubu. Naravno, nadam se da je sve to moguce pravno izvesti kako ne bi neko poslao inspekciju za nelagalne radove i sl.
Svakako je na proljeće planirana takva akcija. Inspekcija ti ne može ništa, jer će klub sve prijaviti kako treba. Obavijestiti nadležne za radove.
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.