UFC

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Tko je prema vašem mišljenju GOAT:

Khabib
86
63%
Jon Jones
37
27%
GSP
11
8%
neko drugi (navest tko)
2
1%
 
Ukupno glasova: 136

Avatar
Finn
Postovi: 9169
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Finn » 21 nov 2020, 14:00

Bundesliga je napisao/la:
21 nov 2020, 13:54
@Finn
Eto baš ono što sam govorio. Htio borbu istu večer sa Conorom i Dustinom. To za skidanje kila je klasična izvlakuša, borba Khabiba i Gaethjea bila prije mjesec dana gotovo. Imao bi još 3 sedmice do borbe. Jeste ali Donnie Ferguson je skidao kile u možda 2 ili 3 sedmice dva puta. A ovaj je imao gotovo 2 mjeseca između borbe Khabiba i Gaethjea. Ja mislim da Gaethjea nema do Februara najmanje.
Ma sve je to tačno, ali je činjenica, kao što Donnie kaže, rijetko ko je danas naivan kao Ferguson. Evo ni ja, da sam na Chandlerovom mjestu, ne bih uzimao Fergusona 3.5 sedmice do borbe. To je pametan pristup. Nama se možda ne sviđa, ali je to inteligentno.

Ono što je činjenica, Chandler se mora što prije boriti, predugo sve ovo traje. Ako će čekati Gaethjeja do februara, daj mu onda nekog slabije rangiranog u januaru, nek se samo bori više.

Bundesliga
Postovi: 11490
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Bundesliga » 21 nov 2020, 14:04

Slažem se, ali Gaethje mu je najteža borba koju je mogao uzeti. Teža od Fergusona. Slažem se da predugo traje, ispada budala sa prozivanjem svakoga a ne bori se ni s kim.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Marvin » 21 nov 2020, 23:25

Finn je napisao/la:
21 nov 2020, 14:00
rijetko ko je danas naivan kao Ferguson.
Lud. Lik je lud.
Da nije lud odbio bi Justina i borio se sa Khabibom kasnije i sigurno pruzio bolju borbu fanovima od Justina koji je izgledao kao da je zalutao u oktagon.
Tony je najpodcjenjeniji borac ikad. Ali ikad.
Evo i sada je zadnji u razgovorima za borbu za pojas a lik imao pojas u toj diviziji prije Khabiba,deceniju neporazen,95% protivnika zavrsio,i jedini koji se nije borio za pojas od svih preostalih,a vise je to zasluzio od svih.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 21 nov 2020, 23:30

Marvin je napisao/la:
21 nov 2020, 23:25
Finn je napisao/la:
21 nov 2020, 14:00
rijetko ko je danas naivan kao Ferguson.
Lud. Lik je lud.
Da nije lud odbio bi Justina i borio se sa Khabibom kasnije i sigurno pruzio bolju borbu fanovima od Justina koji je izgledao kao da je zalutao u oktagon.
Tony je najpodcjenjeniji borac ikad. Ali ikad.
Evo i sada je zadnji u razgovorima za borbu za pojas a lik imao pojas u toj diviziji prije Khabiba,deceniju neporazen,95% protivnika zavrsio,i jedini koji se nije borio za pojas od svih preostalih,a vise je to zasluzio od svih.
Zadnji je jer je u zadnjem meču dobio jednu od većih batina koje je UFC vidio ikad. Sam je sebi kriv.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Marvin » 21 nov 2020, 23:33

Dustin i Justin su uspavani ko bebe,ko je tu "kriv" pa se pominju ispred Fergusona?

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 21 nov 2020, 23:34

Marvin je napisao/la:
21 nov 2020, 23:25
Finn je napisao/la:
21 nov 2020, 14:00
rijetko ko je danas naivan kao Ferguson.
Lud. Lik je lud.
Da nije lud odbio bi Justina i borio se sa Khabibom kasnije i sigurno pruzio bolju borbu fanovima od Justina koji je izgledao kao da je zalutao u oktagon.
Tony je najpodcjenjeniji borac ikad. Ali ikad.
Evo i sada je zadnji u razgovorima za borbu za pojas a lik imao pojas u toj diviziji prije Khabiba,deceniju neporazen,95% protivnika zavrsio,i jedini koji se nije borio za pojas od svih preostalih,a vise je to zasluzio od svih.
jel ono tony mislio da mu neko zivi u zidovima u kuci?
Mislim da on stvarno ima neku dijagnozu bio je odsutan zbog toga neko vrijeme.
You are someone else I am still right here

Bundesliga
Postovi: 11490
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Bundesliga » 21 nov 2020, 23:38

Marvin je napisao/la:
21 nov 2020, 23:33
Dustin i Justin su uspavani ko bebe,ko je tu "kriv" pa se pominju ispred Fergusona?
Previse mu je stete nanijeto u toj borbi sa Gaethjejem. A i dosta su mladji od njega. UFC svakako ima manjak postovanja prema njemu, ali je sam preglup ispao sto je prihvatio borbu.
fera je napisao/la:
21 nov 2020, 23:34
jel ono tony mislio da mu neko zivi u zidovima u kuci?
Mislim da on stvarno ima neku dijagnozu bio je odsutan zbog toga neko vrijeme.
Da, imao je ozbiljnih psihickih problema.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Marvin » 21 nov 2020, 23:41

fera je napisao/la:
21 nov 2020, 23:34
Marvin je napisao/la:
21 nov 2020, 23:25
Finn je napisao/la:
21 nov 2020, 14:00
rijetko ko je danas naivan kao Ferguson.
Lud. Lik je lud.
Da nije lud odbio bi Justina i borio se sa Khabibom kasnije i sigurno pruzio bolju borbu fanovima od Justina koji je izgledao kao da je zalutao u oktagon.
Tony je najpodcjenjeniji borac ikad. Ali ikad.
Evo i sada je zadnji u razgovorima za borbu za pojas a lik imao pojas u toj diviziji prije Khabiba,deceniju neporazen,95% protivnika zavrsio,i jedini koji se nije borio za pojas od svih preostalih,a vise je to zasluzio od svih.
jel ono tony mislio da mu neko zivi u zidovima u kuci?
Mislim da on stvarno ima neku dijagnozu bio je odsutan zbog toga neko vrijeme.
Da. Lik je lud. To ludilo mu je i obezbijedilo 12 uzastopnih pobijeda a i ove batine od Justina u zadnjoj borbi. Svi kazu "I dont give a fuck" al on je jedan od rijetkih koji to misli.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la fera » 21 nov 2020, 23:47

Drag je meni Tony i dobar je borac al ne vjerujem previse u tip treninga i priprema koji on prakticira.
Eddie Bravo radi s njim parter i nema pojma sta on dalje radi i onda ga posalju u borbi gdje ne moze doci do rusenja da mu on daje neki savjet...
Tony koliko radi i trenira bi uz jednog glavnog trenera vec do sad bio prvak.
You are someone else I am still right here

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Marvin » 21 nov 2020, 23:59

fera je napisao/la:
21 nov 2020, 23:47
Drag je meni Tony i dobar je borac al ne vjerujem previse u tip treninga i priprema koji on prakticira.
Eddie Bravo radi s njim parter i nema pojma sta on dalje radi i onda ga posalju u borbi gdje ne moze doci do rusenja da mu on daje neki savjet...
Tony koliko radi i trenira bi uz jednog glavnog trenera vec do sad bio prvak.
Ma njemu nije problem primiti udarac. Ne boji se toga. Justin je par boraca zaredom uspavao sa jednim udarcem za Tonya mu je trebalo 5 rundi...
Brava je doveo da usavrsi JJ za Khabiba i pripremao se za njega. Borbu sa Justinom je trebao odbiti,ili se ne glupirati i i totalno se oslabiti dvostrukim rezanjem kilograma te se pripremati za nekoga ko udara jako i da se prilagodi tome.
Ali eto,kao sto rekoh,on does not give a fuck.
Sam je sebi kriv naravno. Ali i pored toga vise zasluzuje borbu za pojas od svih koji se pominju.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 22 nov 2020, 00:23

Marvin je napisao/la:
21 nov 2020, 23:33
Dustin i Justin su uspavani ko bebe,ko je tu "kriv" pa se pominju ispred Fergusona?
Dustin se za pojas borio zato što je prihvatio borbu za interim pojas, pobijedio Hollowaya i osigurao borbu za pravu titulu. Ta ista borba je ponuđena Tonyu prije njega, Tony je odbio.

Justin se spominje jer je ubio boga u Tonyu, to je barem sasvim jednostavno. Niko Tonya nije tjerao da prihvati tu borbu, mogao je jednostavno sačekati.

Apsolutno zaslužene prilike za obojicu. I apsolutno zasluženo su ispred Tonya trenutno, Dustin jer je pobijedio Hookera ove godine, Justin jer je pobijedio upravo Tonya. Kad Tony pobijedi Charlesa, ako pobijedi, bit će odmah u kombinacijama, sve dok je poraz od Justina zadnji neće.

Tony je imao šanse da se bori za titulu, više šansi nego Dustin i Justin, razlika je što su oni svoje iskoristili, Tony svoje nije. Loša sreća, loše odluke, sve su faktori. Veći faktori nego manjak prilika.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Marvin » 22 nov 2020, 01:01

Donnie Darko je napisao/la:
22 nov 2020, 00:23
Marvin je napisao/la:
21 nov 2020, 23:33
Dustin i Justin su uspavani ko bebe,ko je tu "kriv" pa se pominju ispred Fergusona?
Dustin se za pojas borio zato što je prihvatio borbu za interim pojas, pobijedio Hollowaya i osigurao borbu za pravu titulu. Ta ista borba je ponuđena Tonyu prije njega, Tony je odbio.

Justin se spominje jer je ubio boga u Tonyu, to je barem sasvim jednostavno. Niko Tonya nije tjerao da prihvati tu borbu, mogao je jednostavno sačekati.

Apsolutno zaslužene prilike za obojicu. I apsolutno zasluženo su ispred Tonya trenutno, Dustin jer je pobijedio Hookera ove godine, Justin jer je pobijedio upravo Tonya. Kad Tony pobijedi Charlesa, ako pobijedi, bit će odmah u kombinacijama, sve dok je poraz od Justina zadnji neće.

Tony je imao šanse da se bori za titulu, više šansi nego Dustin i Justin, razlika je što su oni svoje iskoristili, Tony svoje nije. Loša sreća, loše odluke, sve su faktori. Veći faktori nego manjak prilika.

Tony je Maxa odbio zato sto mu je nudjeno da se ponovo bori za pojas kog nikad nije izgubio. I nema teorije da je bilo ko ispred njega u ton diviziji.
Justin je izgledao ko amater i zavrsen u svojoj borbi za pojas. Ubio Boga u Tonyu? Da. Isto tako je nedavno imao back to back poraze dok ovaj deceniju zavrsava sve protivnike. Dustin takodje opusteno zavrsen u svojoj borbi za pojas. Hooker je dva lvl ispod ovih likova ne znam zasto ga pominjes.
Tony je imao sansi da se bori za pojas,ali se nije borio za pojas. Nema teorije da neko trenutno u toj diviziji ima taj rezime i da vise zasluzuje borbu za pojas.
Iako realno treba napraviti mini turnir i pustiti ih da se kolju,to je najpravednije.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 22 nov 2020, 01:21

Bilo bi logično da se Diego Ferreira bori protiv Islama ali samo je pitanje koji bi od njih dvojice otkazao sedmicu prije borbe.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Donnie Darko » 22 nov 2020, 10:55

Figueiredo i Moreno, koji su prije par sati pobijedili na UFC 255, potvrđeni jedan protiv drugog na UFC 256 koji je za tri sedmice :tokralju: :tokralju:

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Marvin » 22 nov 2020, 11:29

Cody opet proziva Figueireda. Ono,pazi sta zelis,mozda se ostvari.
Maia jos jedno jagnje Valentini za klanje.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 22 nov 2020, 16:55

Prave atrakciju za publiku 19. decembra, borit će se Michel Perreira i Kalinn Williams koji ima 2-0 u UFC i prvi je borac koji je završio prve dvije borbe u UFC u 30 sekundi prve runde.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 23 nov 2020, 14:03


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 24 nov 2020, 04:59

Dustinove i Conorove pobjede u šest godina poslije njihove prve borbe.


Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la Drape » 25 nov 2020, 19:00


90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: UFC

Post Postao/la 90minut » 28 nov 2020, 18:02



Njih dvojica su stvarno zlato uvijek mi smijeh izvuku.

The only minority on the block. :lol: :lol: :lol:

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.