FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Avatar
Saban123
Postovi: 979
Pridružen/a: 04 nov 2020, 21:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Saban123 » 21 nov 2020, 18:44

Izolacija je smanjena na 10 dana, mi smo protiv Tuzle igrali prije 13 dana.

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 21 nov 2020, 18:48

MortemHz je napisao/la:
20 nov 2020, 16:06
bordopoeta je napisao/la:
20 nov 2020, 15:55
MortemHz je napisao/la:
20 nov 2020, 12:12
1.10 kvota na Sarajevo
Morteme, zašto nije ugašen moj profil!?
Je li ozbiljno želiš to?
Pa naravno, ja sam ozbiljan čovjek, valjda si to shvatio iz našeg dosadašnjeg"druženja".Ne mogu ja ovdje bivstvovati, a malo malo pa neko nalijepi sliku Kloca, a tebi lijep pozdrav i mnogo sreće u radu, ako je nekada bilo razmimolaženja u mišljenju, halali, i ne dozvoli da budem vulgaran i nekulturan pa da budeš prisiljen da me trajno banuješ.

Red1946
Postovi: 691
Pridružen/a: 09 avg 2020, 01:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Red1946 » 21 nov 2020, 18:52

zagorski je napisao/la:
21 nov 2020, 18:26
slika
Ovaj Kojovićev klimoglavac zalut'o....
Priča o projektima i ulaganjima u Stadion u vremenu korone...Ove godine i Arapi odustali od investicija i izgradnje, a ovaj levat čeka investicije... Očekuje ulaganja a pare MOLE od MMF-a, i to min 1,5 milijarde KM...Dakle ne misli, bar po odgovoru da nam da Stadion za 1 KM....od SDA gori su ovi iz NS i NIPovci koje vode intelektualni difovci i nosač kamere iz Reutersa....Propasti ćemo , spasa nam nejma, sa ovakvim političarima- intelektualcima.. :lol:
FKS*Champion**2x Yu //84/85 , 66/67//
FKS*Champion; 5xB&H //19/20 , 18/19 , 14/15 , 06/07 , 98/99 //
Cup winner BiH* 7x //20/21 , 18/19 , 13/14 , 04/05 , 01/02 , 97/98 , 96/97 //

Avatar
Vanja8
Postovi: 10226
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 21 nov 2020, 18:54

bordopoeta je napisao/la:
21 nov 2020, 18:48
MortemHz je napisao/la:
20 nov 2020, 16:06
bordopoeta je napisao/la:
20 nov 2020, 15:55


Morteme, zašto nije ugašen moj profil!?
Je li ozbiljno želiš to?
Pa naravno, ja sam ozbiljan čovjek, valjda si to shvatio iz našeg dosadašnjeg"druženja".Ne mogu ja ovdje bivstvovati, a malo malo pa neko nalijepi sliku Kloca, a tebi lijep pozdrav i mnogo sreće u radu, ako je nekada bilo razmimolaženja u mišljenju, halali, i ne dozvoli da budem vulgaran i nekulturan pa da budeš prisiljen da me trajno banuješ.
Znao sam da je pobuna protiv Moderatora pocela u mom odsustvu... :mrgreen:

Avatar
SarajevoForza
Postovi: 1032
Pridružen/a: 22 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoForza » 21 nov 2020, 18:55

Dobar rezultat iz Slovačke, Nitra - Dunajska Streda 0:1
Mustafiću 90 minuta
"Kad si najtrofejniji, kako li je, kako li je?"

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 21 nov 2020, 18:55

Ustupi poziciju Mandiću ili će @red odraditi svoje.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 nov 2020, 18:59

Saban123 je napisao/la:
21 nov 2020, 18:44
Izolacija je smanjena na 10 dana, mi smo protiv Tuzle igrali prije 13 dana.
Šta ti znači taj propis ako ti je igrač pozitivan 15 ili 20 dana? Nećeš ga pustit da zarazi zdrave.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Steven11
Postovi: 1672
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Steven11 » 21 nov 2020, 19:01

Odlicni rezultati danas. Sutra da odradimo posao i nek ostave svaku nadu...
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 nov 2020, 19:10

joker90 je napisao/la:
21 nov 2020, 17:07
Historicar je napisao/la:
21 nov 2020, 17:03
joker90 je napisao/la:
21 nov 2020, 17:00
Vjerujte da me prpa bas uhvatila, zbog ovih zarazenih. Ne znamo ni sastav moguci, da smo u punom bila bi sigurica jedno 3-0.
Ko je još zaražen osim Kovačevića i Velkoskog ? Jedino za njih dvojicu je objavljeno u medijima.
Kova, Dupovac, Milicevic, Besim, Hodzic, Dzafic, Oremus, pola nas je zaplatilo..
Dakle sutra, Dizdarević, Hebibović, Bešić, Adukor, Pidro, Pejović, Đokanović, Rahmanović, Tatar, Fanimo i Handžić.Što ti je širina rostera :D

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 21 nov 2020, 19:12

Red1946 je napisao/la:
21 nov 2020, 18:52
zagorski je napisao/la:
21 nov 2020, 18:26
slika
Ovaj Kojovićev klimoglavac zalut'o....
Priča o projektima i ulaganjima u Stadion u vremenu korone...Ove godine i Arapi odustali od investicija i izgradnje, a ovaj levat čeka investicije... Očekuje ulaganja a pare MOLE od MMF-a, i to min 1,5 milijarde KM...Dakle ne misli, bar po odgovoru da nam da Stadion za 1 KM....od SDA gori su ovi iz NS i NIPovci koje vode intelektualni difovci i nosač kamere iz Reutersa....Propasti ćemo , spasa nam nejma, sa ovakvim političarima- intelektualcima.. :lol:
Neka polahko, covjek jos nije ni preuzeo funkciju, a vec ga presudujes. Iskazao je dobro volju da se pitanje stadiona konacno rijesi pa vidjecemo kako i na koji nacin.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 21 nov 2020, 19:29

Sta ako se ne dogovore za stadion , kakva je alternativa ? Obecala je Sabrina da vise necemo u Zenici Euro tekme igrat ....

Dobar
Postovi: 336
Pridružen/a: 07 mar 2019, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dobar » 21 nov 2020, 19:36

Treba ovog malog Alica iz Slobode zaganjat 😀

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 nov 2020, 19:46

Hocel otic' s oba profila,zna li se sta?

P.S. Bas sutra ne ocekujem puno izostanaka, 3-4 maximalno. Uz dobar pristup, ocekujem takodje 3-4 razlike za nas.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Red1946
Postovi: 691
Pridružen/a: 09 avg 2020, 01:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Red1946 » 21 nov 2020, 19:50

zagorski je napisao/la:
21 nov 2020, 19:12
Red1946 je napisao/la:
21 nov 2020, 18:52
zagorski je napisao/la:
21 nov 2020, 18:26
slika
Ovaj Kojovićev klimoglavac zalut'o....
Priča o projektima i ulaganjima u Stadion u vremenu korone...Ove godine i Arapi odustali od investicija i izgradnje, a ovaj levat čeka investicije... Očekuje ulaganja a pare MOLE od MMF-a, i to min 1,5 milijarde KM...Dakle ne misli, bar po odgovoru da nam da Stadion za 1 KM....od SDA gori su ovi iz NS i NIPovci koje vode intelektualni difovci i nosač kamere iz Reutersa....Propasti ćemo , spasa nam nejma, sa ovakvim političarima- intelektualcima.. :lol:
Neka polahko, covjek jos nije ni preuzeo funkciju, a vec ga presudujes. Iskazao je dobro volju da se pitanje stadiona konacno rijesi pa vidjecemo kako i na koji nacin.
EVO GA NA FACE-u... VIDJEĆEMO...

Ono što je rekao, znači da žele vlasništvo da ostane na njima, dakle, mi hoćemo 1/1 Stadion naš...
FKS*Champion**2x Yu //84/85 , 66/67//
FKS*Champion; 5xB&H //19/20 , 18/19 , 14/15 , 06/07 , 98/99 //
Cup winner BiH* 7x //20/21 , 18/19 , 13/14 , 04/05 , 01/02 , 97/98 , 96/97 //

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 21 nov 2020, 19:50

AlfredNobel je napisao/la:
18 nov 2020, 19:36
"Pojedinim bolesnicima, FKS je ostao još jedna od rijetkih radosti u životu i s tim u vezi žele čitati o FKS, igračima, taktikama, strategijama i sl. a ne o nekim slikama na avataru."

Šta će čitati, kad toga nema? Jesam li pet puta govorio u prethodnom periodu da ću se skloniti (ako sam ja problem) i da ću prepustiti konstruktivnim forumašima da svojim konstruktivnim postovima podignu kvalitet PDF-a? Šta bi na kraju? Evo 15 dana reprezentativne pauze, koliko postova je napisano? Nije ukupno pet, ne računajući izbore i Mandića. Pa šta je onda problem, što nema te konstruktive, diskusije, argumentovanih postova oko taktike, strategije, igrača? Što je zamrla tema? Evo i da nije ova pauza, opet radnim danima je tema haman pa mrtva, tek živne dan prije tekme.
Opet vam ponavljam, prestanite s laganjem i spinovanjem.

Druga stvar, ohani s ovom patetikom živ bio. Ne znam kako je tebi, ovo je meni neugodno čitati, mene blam safata. Šatro ti neki ljudi uđu na forum, idu da čitaju nešto pametno, kad ono hop, slika Džeke i zgadi im sve. Pa jeste li vi normalni? Nisu na avataru Karadžić i Mladić, već Džeko.
Znam da će na ove tvoje patetične izlizane postove padati mnogi, jer bošnjo voli te hlinjave stvari (kao za Bahu sinoć), ali smanji malo doživljaj jer je ovo toliko besmisleno da ne znam kako bih to nazvao. Ni ova patetika u vezi ljubavi prema Klubu nije dobra, djeluje mi kao oni penzioneri kad pišu po zvaničnoj klupskoj Facebook stranici.

I za kraj, otkud odjednom opet otvaranje teme oko avatara? I ko je opet otvori, Škoro, Beli, ja ili pak, jedan od vas standardnih? Naravno, vi, iznova i iznova. Sad očekujem da će uletiti pokoji levat, tipa @red i sličnih, s riječima kako moderator ništa ne radi i kako mi opet davimo s Džekom, uz moljakanje za trajni ban. :urnebes:
Osoba koja napiše "hvali" umjesto fali (nedostaje), da mu igrač nije po "okusu" umjesto ukusu, koja u svakom drugom postu pominje pišanje, zapišavanje i sl., a pritom se se smatra intelektualcem, teško da može bilo kome šta prigovoriti.
Ja pišem postove sa mobitela i avatari su toliko maleni da uopšte ne vidim šta je na njima. Kako već rekoh, što se mene tiče, možeš staviti i Fanima kako ti navlači kožicu preko glave, meni je svejedno.
Zapravo, vas par korisnika i kvari ovaj pdf vašim šalama na nivou Ismeta Hore i Radio-Ilijaša. Iskreno, no hart feelings, mnogima ste i zgadili forum glumeći nake mangupe, a niste ništa drugo do samodopadni provincijalci, da ne kažem neku težu riječ.
Da ne bih više umarao sebe, a ni ostale, ostaj mi zdravo i dobro.
I dobronamjeran savjet na kraju;
Razmisli malo o svojim postovima, da ne kažem ponašanju. Svojim "dociranjem" samo pokazuješ da si kompleksaš.
Sretno!

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 21 nov 2020, 19:52

bordopoeta je napisao/la:
21 nov 2020, 18:48
MortemHz je napisao/la:
20 nov 2020, 16:06
bordopoeta je napisao/la:
20 nov 2020, 15:55


Morteme, zašto nije ugašen moj profil!?
Je li ozbiljno želiš to?
Pa naravno, ja sam ozbiljan čovjek, valjda si to shvatio iz našeg dosadašnjeg"druženja".Ne mogu ja ovdje bivstvovati, a malo malo pa neko nalijepi sliku Kloca, a tebi lijep pozdrav i mnogo sreće u radu, ako je nekada bilo razmimolaženja u mišljenju, halali, i ne dozvoli da budem vulgaran i nekulturan pa da budeš prisiljen da me trajno banuješ.
Molim moderatora za istu uslugu.
Počeo sam se spuštati na nivo pojedinaca, a to nije dobro.
Hvala.

Zeko87
Postovi: 2214
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 21 nov 2020, 20:03

Bilo bi idealno na zimovanje otići sa +7 u odnosu na drugoplasiranog. To nam daje mir pred tri vezane pravo teške tekme u februaru.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 nov 2020, 20:04

da ne lupate o mandicu i pokusavate ispaasti generali poslije bitke...
covjek se razumije u ovo sto prica 134x bolje od vas i upravo da bi izbjegao beskonacne procedure koje ima nas sistem i uradit ce ono sto je najbolje i sto i mi trazimo, postat cemo partner u ovom poslu, stadion ce biti nas abd, gradit cemo ga, pommoci ce nam, i kraj price.

zao mi je sto ste se obradovali... ali ste podobro fulili. odete na zadnje nase javljanje iz kluba oko stadiona i procitajte ga jos jednom i sve ce vam biti jasno, neke stvari su dogovorene i prije izbora
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 21 nov 2020, 20:17

Pantelija je napisao/la:
21 nov 2020, 20:04
da ne lupate o mandicu i pokusavate ispaasti generali poslije bitke...
covjek se razumije u ovo sto prica 134x bolje od vas i upravo da bi izbjegao beskonacne procedure koje ima nas sistem i uradit ce ono sto je najbolje i sto i mi trazimo, postat cemo partner u ovom poslu, stadion ce biti nas abd, gradit cemo ga, pommoci ce nam, i kraj price.

zao mi je sto ste se obradovali... ali ste podobro fulili. odete na zadnje nase javljanje iz kluba oko stadiona i procitajte ga jos jednom i sve ce vam biti jasno, neke stvari su dogovorene i prije izbora
Ako sam te dobro razumio, a ne znam koliko i ti baratas tacnim informacijama, nasi iz kluba su i prije izbora imali dogovor sa Mandicem i zbog toga nisu htjeli prihvatiti dogovor sa Ajnadzicem??
A druga stvar, ovo sto i ti kazes, mozda je za nas bolja opcija da opstina uradi stadion, a mi da ostanemo korisnici kao i do sada. Pod uslovom da to urade kako treba, jer mi sami tesko da mozemo preuzeti sve na svoja pleca. A koliko sam vidio nacelnik i razmislja o stadionu na taj nacin jer cim ima zelju da se tu drze u buducnosti i koncerti i sl.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 nov 2020, 20:20

zagorski je napisao/la:
21 nov 2020, 20:17
Pantelija je napisao/la:
21 nov 2020, 20:04
da ne lupate o mandicu i pokusavate ispaasti generali poslije bitke...
covjek se razumije u ovo sto prica 134x bolje od vas i upravo da bi izbjegao beskonacne procedure koje ima nas sistem i uradit ce ono sto je najbolje i sto i mi trazimo, postat cemo partner u ovom poslu, stadion ce biti nas abd, gradit cemo ga, pommoci ce nam, i kraj price.

zao mi je sto ste se obradovali... ali ste podobro fulili. odete na zadnje nase javljanje iz kluba oko stadiona i procitajte ga jos jednom i sve ce vam biti jasno, neke stvari su dogovorene i prije izbora
Ako sam te dobro razumio, a ne znam koliko i ti baratas tacnim informacijama, nasi iz kluba su i prije izbora imali dogovor sa Mandicem i zbog toga nisu htjeli prihvatiti dogovor sa Ajnadzicem??
A druga stvar, ovo sto i ti kazes, mozda je za nas bolja opcija da opstina uradi stadion, a mi da ostanemo korisnici kao i do sada. Pod uslovom da to urade kako treba, jer mi sami tesko da mozemo preuzeti sve na svoja pleca. A koliko sam vidio nacelnik i razmislja o stadionu na taj nacin jer cim ima zelju da se tu drze u buducnosti i koncerti i sl.
ne.
nasi su mu rekli sta zele i on je rekao da je to ok i da nije problem. samo nam je dodatno pomogao jer ce smanjiti vremenske rokove za to na najmanje moguce jer poznaje procedure. umjesto zakonskih regulativa koje traju mjesecima i mjesecima, koje bi MoRAlI PROCI, on je nasao nacin da to ide dosta brze.


sto se tice "pomoci" ne mislim da ce on nesto graditi, ne , mi smo nosioci gradnje, ali ced nam opstina POMOCI. Kao i savez tj uefa.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.