FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 nov 2020, 23:17

delinjo je napisao/la:
21 nov 2020, 23:14
LjoZee je napisao/la:
21 nov 2020, 21:27
Evo dvije zaredom utakmice napad daje dovoljno golova da uzmemo bodove, ali ne uzmemo zbog odbrane. Kako onda nije sporan? I danas pored svih promasenih sansi opet si dao 2, a odbrana te ukopala. Mi da damo 6 primili bismo 7.
ja ne znam kako ti to pratis fudbal,dijelis ekipu na dva dijela odbranu i napad jel ?

Pa brate svi igraju odbranu i svi igraju napad ...ne mozes dijeliti ekipu na 2 dijela ko daj e igrica
Da, ali kad ti direktno gresku napravi Kosoric, Eric, Sehic koga ces kriviti?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 21 nov 2020, 23:18

LjoZee je napisao/la:
21 nov 2020, 23:17
delinjo je napisao/la:
21 nov 2020, 23:14
LjoZee je napisao/la:
21 nov 2020, 21:27
Evo dvije zaredom utakmice napad daje dovoljno golova da uzmemo bodove, ali ne uzmemo zbog odbrane. Kako onda nije sporan? I danas pored svih promasenih sansi opet si dao 2, a odbrana te ukopala. Mi da damo 6 primili bismo 7.
ja ne znam kako ti to pratis fudbal,dijelis ekipu na dva dijela odbranu i napad jel ?

Pa brate svi igraju odbranu i svi igraju napad ...ne mozes dijeliti ekipu na 2 dijela ko daj e igrica
Da, ali kad ti direktno gresku napravi Kosoric, Eric, Sehic koga ces kriviti?
Sve je to tacno ali eto primjer ti navodim za prvi gol da je ekipa bolje reagovala odnosno Bekric do istog ne bi doslo,znaci nije do odbrane.
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
godrina
Postovi: 2828
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 21 nov 2020, 23:20

Mamba21 je napisao/la:
21 nov 2020, 22:08
godrina je napisao/la:
21 nov 2020, 21:57
Ti ako njemu das dobre uslove i ako taj igrac zna igrat ekipa ce bit dobra tamam da su iz Senegala svi.
Nama fali svasta nesto, kukamo na pare a strucnjaci nisu k.rcem mrdnuli da osposobe prostorije istoka i tako rentanjem imaju koliko toliko para. Sef se i tu pita. Ne trebamo kukat na igracki kadar ovaj ih je sef birao. Kadar Slobode, Krupe i Mladosti nije bolji al nam lopatom uzimaju bodove. Nista nam u klubu haman ne stima, a gospodin sef se smijao brrr, govorio da smo fudbol klab pa ljudino izvoli. Spali smo da slavimo x na Kosevu. Ovako smo imali bez njega al smo barem uljepsavali kucu i 3 sezone se do zadnja 2-3 kola borili za titulu.
Nisam ja na strani nikog, al mi pun k. izgovora i prodavanja magle.
Bolje ti je ovako, odmah se oprostiš od titule, nego da se nadaš i zadnja dva kola sve uništiš, manje boli
Na i mi smo krivi, pobjedimo dvije i sve im halalimo. Meni ta neka ljubav prema Zelji nije nimalo manja, ali brate milo ubi me ovo. Hajd sto me redom raja podjebava je.bat ih ali problem je sto oni nama pokazuju da niau za bolje, ne mogu u kontinuitetu nesto dobro napravit. Mogu samo zaredat 2-3 dobre utakmice nas nalozit da pravimo neke tabele i onda puh vracanje u realnost. Do kad vise majku mu.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 nov 2020, 23:22

delinjo je napisao/la:
21 nov 2020, 23:18
Sve je to tacno ali eto primjer ti navodim za prvi gol da je ekipa bolje reagovala odnosno Bekric do istog ne bi doslo,znaci nije do odbrane.
Pa dobro vecinu primljenih je neko iz odbrane zaebo nekom svojom greskom. Konkretno u BL mislim da sva 4 je neko zaebo iz odbrane pa bio Eric, Kosoric ili Sehic. Znaci das 3, ali dobijes klinac.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Semper
Postovi: 2663
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 21 nov 2020, 23:24

Ostalo je samo ime....

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 21 nov 2020, 23:30

LjoZee je napisao/la:
21 nov 2020, 23:22
delinjo je napisao/la:
21 nov 2020, 23:18
Sve je to tacno ali eto primjer ti navodim za prvi gol da je ekipa bolje reagovala odnosno Bekric do istog ne bi doslo,znaci nije do odbrane.
Pa dobro vecinu primljenih je neko iz odbrane zaebo nekom svojom greskom. Konkretno u BL mislim da sva 4 je neko zaebo iz odbrane pa bio Eric, Kosoric ili Sehic. Znaci das 3, ali dobijes klinac.
Da ti imas u ekipi igrace sigurne na lopti,koji znaju linije kretanja i zatvoriti igraca kojeg treba manje bi golova primao,**** ga za golove ce vecinom biti krivci u odbrani jer su najblizi golu ali kako je doslo do te situacije jbg,Veseli izgubi loptu i setka dok idu trojica na nase stopere ...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
godrina
Postovi: 2828
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 21 nov 2020, 23:35

LjoZee je napisao/la:
21 nov 2020, 23:22
delinjo je napisao/la:
21 nov 2020, 23:18
Sve je to tacno ali eto primjer ti navodim za prvi gol da je ekipa bolje reagovala odnosno Bekric do istog ne bi doslo,znaci nije do odbrane.
Pa dobro vecinu primljenih je neko iz odbrane zaebo nekom svojom greskom. Konkretno u BL mislim da sva 4 je neko zaebo iz odbrane pa bio Eric, Kosoric ili Sehic. Znaci das 3, ali dobijes klinac.
A jbg odbrana sluzi i da ispravlja nekad greske ostalih igraca ne da samo rjesavaju jalove napade protivnika.
Jbg smijalo se dovodjenje nekih toskasa, pozdera i slicnih i njihovo "igranje i ucestvovanje u igri" a imamo i sad takve (jusic, vrhovac pa i zecevi i miletic, jamak). Isto go.vno samo drugo pakovanje.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la delinjo » 21 nov 2020, 23:39

godrina je napisao/la:
21 nov 2020, 23:35
LjoZee je napisao/la:
21 nov 2020, 23:22
delinjo je napisao/la:
21 nov 2020, 23:18
Sve je to tacno ali eto primjer ti navodim za prvi gol da je ekipa bolje reagovala odnosno Bekric do istog ne bi doslo,znaci nije do odbrane.
Pa dobro vecinu primljenih je neko iz odbrane zaebo nekom svojom greskom. Konkretno u BL mislim da sva 4 je neko zaebo iz odbrane pa bio Eric, Kosoric ili Sehic. Znaci das 3, ali dobijes klinac.
A jbg odbrana sluzi i da ispravlja nekad greske ostalih igraca ne da samo rjesavaju jalove napade protivnika.
Jbg smijalo se dovodjenje nekih toskasa, pozdera i slicnih i njihovo "igranje i ucestvovanje u igri" a imamo i sad takve (jusic, vrhovac pa i zecevi i miletic, jamak). Isto go.vno samo drugo pakovanje.
Ma ne branim ja nikoga da se razumijemo nego mi bezveze izdvajati jbg cijela ekipa je **** ne treba nekog postediti jer eto ne igra stopera pa njegove greske nisu vidljive :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 21 nov 2020, 23:39

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
21 nov 2020, 22:55
Tratoria uno svaku noc ih tamo vidim
To im je baza. Haman ne izlaze odatle.
[/quote]

Stila kolovodja, a ni Luke ne kaskaju puno.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 21 nov 2020, 23:40

Gledajući kikseve, gdje smo golove primili
Mladost - Kosorić, prvo ona rekacija glavom, Hadžić ga izvozao i majstorski pogodio

Krupa - Fejzić, ono je nedefinisana rekacija, tobejarabi
Velež - Lik 2m i kusur, sam na pet metara od gola, on ne stoji pored njega. Aleksandar Kosorić!

Borac - Prvi gol, Kosorić i Erić - umjesto u teren, on u go vraća loptu, a na golu Filip Erić, bolje da nije niko.
Drugi gol - Kosorić stao na liniju gola i pravi ofsajd zamku.
Treći gol - Žuti ga baci, ko da nikad lopte nije igrao. Naravno ko drugi nego Aleksandar.
Četrvti gol - Filip Erić, mogla je puno bolja reakcija kod gola.

Sloboda - Kosorić, prvo onaj korner što je dao Slobodi, drugo reakcija nakon ubačaja, gubi duel i ponovo na golu Erić, još mi nije jasno kako je ono primio.
Drugi gol - Kosorić, Miletić, Ikić - Alić ko da je pištolj imao i sve ih povaljao.

Bolje bez štopera i golmana nego imati Kosorića i Erića!
Dobrodašo Jadranko zvani Koske!
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 21 nov 2020, 23:41

godrina je napisao/la:
21 nov 2020, 23:35
A jbg odbrana sluzi i da ispravlja nekad greske ostalih igraca ne da samo rjesavaju jalove napade protivnika.
Jbg smijalo se dovodjenje nekih toskasa, pozdera i slicnih i njihovo "igranje i ucestvovanje u igri" a imamo i sad takve (jusic, vrhovac pa i zecevi i miletic, jamak). Isto go.vno samo drugo pakovanje.
Ko je Jusic? :mrgreen:
Ma ima igraca za koje iskreno i ne znam zasto su tu jer ne koriste. Dovodjenje Asima pokazalo se kao bespotrebno jer se ne koristi, Jamak jos manje, Hajric isto. Razlika je samo sto mislim da su ovi jeftiniji nego ti nabrojani, ali ima fula i sad.
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
21 nov 2020, 23:39
Stila kolovodja, a ni Luke ne kaskaju puno.
Stilic, Bekric, Alispahic, Miletic, Juricic, Ikic, Blazevic.. druzina iz spomenutog restorana.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
godrina
Postovi: 2828
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 21 nov 2020, 23:48

LjoZee je napisao/la:
21 nov 2020, 23:41
godrina je napisao/la:
21 nov 2020, 23:35
A jbg odbrana sluzi i da ispravlja nekad greske ostalih igraca ne da samo rjesavaju jalove napade protivnika.
Jbg smijalo se dovodjenje nekih toskasa, pozdera i slicnih i njihovo "igranje i ucestvovanje u igri" a imamo i sad takve (jusic, vrhovac pa i zecevi i miletic, jamak). Isto go.vno samo drugo pakovanje.
Ko je Jusic? :mrgreen:
Ma ima igraca za koje iskreno i ne znam zasto su tu jer ne koriste. Dovodjenje Asima pokazalo se kao bespotrebno jer se ne koristi, Jamak jos manje, Hajric isto. Razlika je samo sto mislim da su ovi jeftiniji nego ti nabrojani, ali ima fula i sad.
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
21 nov 2020, 23:39
Stila kolovodja, a ni Luke ne kaskaju puno.
Stilic, Bekric, Alispahic, Miletic, Juricic, Ikic, Blazevic.. druzina iz spomenutog restorana.
Tobejarabi Jusic hahahah, vidis izludili su me skroz. Na tog jadnog Hajrica sam mislio.
Jesu jeftiniji, ali opet nista. Citava je ekipa jeftinija i tako i izgledamo na terenu. Sreca nasa pa nas Said bas ne voli i htio je sve sam rijesit a par puta je imao dobrih opcija. Evo bit cu i ja jeftin de neka me ubace u tim :D
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 21 nov 2020, 23:50

Ljudi koji tjeraju Amara su neprijatelji kluba, on od panjeva pravi solidne igrace. I on bi vise volio da mu igraju Zakaric, Miroslav, Graovac... nego Mujezinovic, Veselinovic i Kosoric.. Ali tako je kako je, para nemamo i on pravi od govana pitu. Kad se pogledaju individualno ekipe konkurenata puno su jaci realno, ali nas trener vadi. Samo iz zrinjskog mogu nabrojat 7,8 igraca koji bi sigurno igrali kod nas u prvih 11. Vi sto govorite da je Amar razlog sto nemamo para ste glupi i ne treba se raspravljat sa vama, covjek je trener i nema veze sa finansijama. Mozda sam ja malo subjektivan kad je u pitanju Amar al covjek koji je nama navijacima toliko srece donio nije zasluzio da ga se tjera pogotovo ne nakon ovakvih podviga sa limitiranom ekipom. Za nadati se da cemo na zimu skontat neke pare, dovesti par pojacanja i da cemo zaganjati titulu ali iskreno ja sumnjam u to. A slazem se sa @Dejan1921 sve sto je napisao stoji i bolje je da nam igraju juniori za male pare i par iskusnijih koji su spremni zrtvovat pola plate nego ovako po meni, da se ne bi nakupilo toliko dugova da mi navijaci iz svog djepa ne bi morali davat po 1000 km za par godina. Halalio bi titulu i sad i sljedece i za dvije tri godine kad bi se napravio neki pristup gdje cemo se stabilizovat ko klub jer sam siguran da tad titule ne bi izostajale, bolje to nego ovako na vrat na nos pa odjednom ogromni dugovi u klubu nema marke.. Jako bi volio da ove sezone uzmemo titulu ali sa ovakvim igrackim kadrom jako tesko.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 21 nov 2020, 23:55

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
21 nov 2020, 23:39
Stila kolovodja, a ni Luke ne kaskaju puno.
Stilic, Bekric, Alispahic, Miletic, Juricic, Ikic, Blazevic.. druzina iz spomenutog restorana.
[/quote]

Haj da barem ne cugaju. Pred derbi prije nego sto se otkazao, sjedim u nekom kaficu ne mogu se sjetit gdje tacno bi, kad njih petorica, sestorica tu i cugaju. Kontam haj nek rade sta hoce samo nek igraju normalno i onaj Miletic vala popio previse za fudbalera i neko mu dobacuje pola kako ces igrat derbi a on govori mogu ja protiv njih na jednoj nozi. Covjek je fudbaler par dana prije derbija on se napija tu sam se sjebo i skonto kolko “dobro” funkcionisemo.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 nov 2020, 00:00

sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
21 nov 2020, 23:55
Haj da barem ne cugaju. Pred derbi prije nego sto se otkazao, sjedim u nekom kaficu ne mogu se sjetit gdje tacno bi, kad njih petorica, sestorica tu i cugaju. Kontam haj nek rade sta hoce samo nek igraju normalno i onaj Miletic vala popio previse za fudbalera i neko mu dobacuje pola kako ces igrat derbi a on govori mogu ja protiv njih na jednoj nozi. Covjek je fudbaler par dana prije derbija on se napija tu sam se sjebo i skonto kolko “dobro” funkcionisemo.
Vino im je omiljeno pice. To prije svih drugih pica. Mozda su i pretjerali u zadnjih 20-ak dana. :lol:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
godrina
Postovi: 2828
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la godrina » 22 nov 2020, 00:04

Super, poceli smo pisat halalio bi i titulu i slijedece tri sezone ali da nas krene. Pa to smo vec poceli, i poceli smo pravit neki sistem i paralelno uljepsavali stadion i radili nesto sto nam se cinilo nemogucim. Ljudi koji su sad tu su sve to prekinuli i ismijali i rekli da hocemo malo fudbala. Evo nam sad.
Ps: stvarno nisam ni na cijoj strani osim Zeljinoj. Mozda je ovo dobar put, u sta bas sumnjam, dao Bog da nisam u pravu.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 22 nov 2020, 00:05

LjoZee je napisao/la:
22 nov 2020, 00:00
sarajevskiPlavi1921 je napisao/la:
21 nov 2020, 23:55
Haj da barem ne cugaju. Pred derbi prije nego sto se otkazao, sjedim u nekom kaficu ne mogu se sjetit gdje tacno bi, kad njih petorica, sestorica tu i cugaju. Kontam haj nek rade sta hoce samo nek igraju normalno i onaj Miletic vala popio previse za fudbalera i neko mu dobacuje pola kako ces igrat derbi a on govori mogu ja protiv njih na jednoj nozi. Covjek je fudbaler par dana prije derbija on se napija tu sam se sjebo i skonto kolko “dobro” funkcionisemo.
Vino im je omiljeno pice. To prije svih drugih pica. Mozda su i pretjerali u zadnjih 20-ak dana. :lol:

Bijelo vino hahahaha popiju za izlazak ko da na bausteli rade a ne fudbala da igraju al njima na obraz.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

sarajevskiPlavi1921
Postovi: 1251
Pridružen/a: 01 nov 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la sarajevskiPlavi1921 » 22 nov 2020, 00:10

godrina je napisao/la:
22 nov 2020, 00:04
Super, poceli smo pisat halalio bi i titulu i slijedece tri sezone ali da nas krene. Pa to smo vec poceli, i poceli smo pravit neki sistem i paralelno uljepsavali stadion i radili nesto sto nam se cinilo nemogucim. Ljudi koji su sad tu su sve to prekinuli i ismijali i rekli da hocemo malo fudbala. Evo nam sad.
Ps: stvarno nisam ni na cijoj strani osim Zeljinoj. Mozda je ovo dobar put, u sta bas sumnjam, dao Bog da nisam u pravu.


Majstore kad je Misimovic dosao u klub imao je 5,6 miliona km budzeta, dok je on bio tu nismo nijednu titulu uzeli a 99 igraca je proslo kroz klub sto dobrih sto losih. Ostavio nas je u **** i daleko mu kuca od nase bila, normalno da bi halalio kad bi za par godina imali normalan nacin poslovanja. I ja sam brate samo za Željinoj strani al za nas klub je najbolje da je Amar tu jer da je neko drugi trener bili bi 8.
Željezničar iznad svega.
Ivica Osim!!!

UVIJEK UZ TEBE

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 22 nov 2020, 00:15

godrina je napisao/la:
22 nov 2020, 00:04
Super, poceli smo pisat halalio bi i titulu i slijedece tri sezone ali da nas krene. Pa to smo vec poceli, i poceli smo pravit neki sistem i paralelno uljepsavali stadion i radili nesto sto nam se cinilo nemogucim. Ljudi koji su sad tu su sve to prekinuli i ismijali i rekli da hocemo malo fudbala. Evo nam sad.
Ps: stvarno nisam ni na cijoj strani osim Zeljinoj. Mozda je ovo dobar put, u sta bas sumnjam, dao Bog da nisam u pravu.
Pa ne bih rekao da smo imali sistem ili da smo poceli praviti. To se uglavnom zasnivalo kao i prosle godine. Sve je to isti princip rada. Ti kad imas sistem ne mozes doci do zida da ne znas kako i sta dalje, a imas publiku, imas sponzore i sve to. Vec ako bismo stvarali neki sistem za pocetak je to najbolje da bude neko uvodjenje da UO ima platu ako je to moguce samim tim da zna se tacno sta je cija odgovornost, obaveza. Ovako znas za Dzubura, Badzaka tamo Misimovica, Hadziosmanovica i slicno, a neki se "kriju" i ne znas da su tu. Kad se nesto desi da ti tacno znas taj i taj je zaebo i bit ce kaznjen, a ne ovako nagadjaj ko je sta zaebo.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Admir74
Postovi: 3449
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 22 nov 2020, 00:17

Ponavljam se kao Dodik.

Samo promjena Statuta na hitnoj sjednici.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.