Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
trnokop
Postovi: 59
Pridružen/a: 28 dec 2010, 21:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la trnokop » 29 dec 2010, 20:55

Thunderstruck je napisao/la:
trnokop je napisao/la:Bem ti FTV i njihove kvazikomentatore.Kako mi samo na qrac ide kada tokom neke informativne emisije spominju hrvatske rijeci sijecanj,tjedan.Ovo je Bosna,mrs u Hrvatsku pa tamo komentarisi :evil:
Nisi ni svjestan da si nacionalista.
Nisam,nego me nervira to integralno hrvatstvo ;)
Svuda se sunce radja,lijepa svaka je zemlja.
Kao sto je Bosna moja na svijetu ljepse nema!

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosco » 29 dec 2010, 20:59

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:
Popović Lazar je napisao/la:
kakavdanakneiskustvu je napisao/la:ima li ko iz zenice,a da ima digitalni resiver na kabl. televiziji?
J.ebo ti tv,Oženili se ti ? :mrgreen:


oženi,oženi
Imam ja, devet maraka i osamdeset feninga ce bit od Nove ako želiš AS 2,3 i 4. ;)

Avatar
AulleTa
Postovi: 1508
Pridružen/a: 27 avg 2009, 08:35
Lokacija: Pijemont
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la AulleTa » 29 dec 2010, 20:59

GunnerS je napisao/la:Nek mi neko objasni, ko igra, na fb-u u igrici cityville kako da izgradim ships, docks, kaže mi da ispunim Pier-ovo naređenje da postanem Mayor, a neznam kako. :roll:
Moraš ispuniti određene zadatke za to. Moraš imati 3 ekspanzje izgrađene (jedna na vodi kako bi mogao brodove graditi) i moraš 3 dijela cesta bilo gdje izgraditi.
Spammer

1.000.000 $ Man ! - Maybe in future... #

Avatar
Thunderstruck
Postovi: 2465
Pridružen/a: 29 jul 2010, 00:03
Lokacija: Paradise city
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Thunderstruck » 29 dec 2010, 21:00

trnokop je napisao/la: Nisam,nego me nervira to integralno hrvatstvo ;)
Jesi. Ali je zalosno sto mislis da pricati takve stvari nije nacionalizam.

Ako ti je lakse i reis Ceric misli kao i ti, ali za njega se zna :mrgreen:
"It's hard to believe it's not Scholes, it's Carrick you know..."

Avatar
trnokop
Postovi: 59
Pridružen/a: 28 dec 2010, 21:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la trnokop » 29 dec 2010, 21:04

Thunderstruck je napisao/la:
trnokop je napisao/la: Nisam,nego me nervira to integralno hrvatstvo ;)
Jesi. Ali je zalosno sto mislis da pricati takve stvari nije nacionalizam.

Ako ti je lakse i reis Ceric misli kao i ti, ali za njega se zna :mrgreen:
Samo mi ovo reci,tebi ne smeta kad na FTV pocnu koristiti rijeci tipa vratnica,ozujak i sl.

To se moze tolerisati na BHT al na FTV :roll:
Mozda si upravu,volim Bosnu vise od sebe.Ostale ne volim ali ih postujem tj. za mene je i Srbija,Litvanija,Hrvatska,Kambodja isto ;)
Svuda se sunce radja,lijepa svaka je zemlja.
Kao sto je Bosna moja na svijetu ljepse nema!

Avatar
Thunderstruck
Postovi: 2465
Pridružen/a: 29 jul 2010, 00:03
Lokacija: Paradise city
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Thunderstruck » 29 dec 2010, 21:09

Zaista rasmisljas kao trnokop (da se ne uvrijedi ova plemenita i izuzetno korisna alatka).
"It's hard to believe it's not Scholes, it's Carrick you know..."

Avatar
trnokop
Postovi: 59
Pridružen/a: 28 dec 2010, 21:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la trnokop » 29 dec 2010, 21:15

Thunderstruck je napisao/la:Zaista rasmisljas kao trnokop (da se ne uvrijedi ova plemenita i izuzetno korisna alatka).
Mozes li mi objasniti po cemu si to zakljucio ili se mozda jedan od uvrijedjeniH :?
Svuda se sunce radja,lijepa svaka je zemlja.
Kao sto je Bosna moja na svijetu ljepse nema!

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 29 dec 2010, 21:16

trnokop je napisao/la:
Thunderstruck je napisao/la:
trnokop je napisao/la: Nisam,nego me nervira to integralno hrvatstvo ;)
Jesi. Ali je zalosno sto mislis da pricati takve stvari nije nacionalizam.

Ako ti je lakse i reis Ceric misli kao i ti, ali za njega se zna :mrgreen:
Samo mi ovo reci,tebi ne smeta kad na FTV pocnu koristiti rijeci tipa vratnica,ozujak i sl.

To se moze tolerisati na BHT al na FTV :roll:
Mozda si upravu,volim Bosnu vise od sebe.Ostale ne volim ali ih postujem tj. za mene je i Srbija,Litvanija,Hrvatska,Kambodja isto ;)



a zašto se to može tolerisati na BHT a na FTV ne?

kakavdanakneiskustvu
Postovi: 4952
Pridružen/a: 27 dec 2009, 13:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kakavdanakneiskustvu » 29 dec 2010, 21:21

da ponovo pitam,ima li ko iz zenice?

Avatar
_karabaja_
Postovi: 971
Pridružen/a: 10 jul 2010, 22:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la _karabaja_ » 29 dec 2010, 21:22

Hrvati se vecinom nalaze u Federaciji i ponovo kazem Hrvatski jezik je sluzbeni jezik u BiH i to znaci da se moze koristiti na svim mjestima u drzavi, tako i na FTV. Mene jedino nervira mijesanje jezika, a to sto neko prica cisto Hrvatski normalna pojava.
'66 WAS A GREAT YEAR FOR ENGLISH FOOTBALL. ERIC WAS BORN.

Avatar
trnokop
Postovi: 59
Pridružen/a: 28 dec 2010, 21:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la trnokop » 29 dec 2010, 21:23

_karabaja_ je napisao/la:Hrvati se vecinom nalaze u Federaciji i ponovo kazem Hrvatski jezik je sluzbeni jezik u BiH i to znaci da se moze koristiti na svim mjestima u drzavi, tako i na FTV. Mene jedino nervira mijesanje jezika, a to sto neko prica cisto Hrvatski normalna pojava.
O tome i pricam ;)
to mjesanje jezika me uzasno nervira,valjda zato sto sam nacionalista :roll:
Svuda se sunce radja,lijepa svaka je zemlja.
Kao sto je Bosna moja na svijetu ljepse nema!

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosco » 29 dec 2010, 21:23

kakavdanakneiskustvu je napisao/la:da ponovo pitam,ima li ko iz zenice?
Da malo paziš vidio bi da sam ti već dao odgovor na tvoje pitanje.

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Frutek » 29 dec 2010, 21:30

Meni samo smeta kad kaze Ozujak, Lipanj jer ne razumijem **** nikad naučit :lol: :lol: :lol: , a takođe me Bilić nervira brate il govori Bosanski il Hrvatski, njegov problem je sto krene na bosanskom a onda se sjeti da je "Hrvat" pa mora biti Zaleđe, lično protiv Hrvata nemam ništa, štaviše imam ih u porodici kao što mi je i najbolji prijatelj Hrvat ;)
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Wolverine » 29 dec 2010, 21:31

kod nas u skoli u pismenoj napises hrvatsku rijec, jedinicu ti da odma :roll:

Avatar
Emir_ZENICA
Postovi: 4654
Pridružen/a: 14 feb 2009, 16:34
Lokacija: JUG
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Emir_ZENICA » 29 dec 2010, 21:33

Wolverine je napisao/la:kod nas u skoli u pismenoj napises hrvatsku rijec, jedinicu ti da odma :roll:
koja skola ?
A C A B !

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Wolverine » 29 dec 2010, 21:35

tehnicka, tako mi je bilo ustvari u prva dva razreda :) cim se nadje neka hrvatska rijec konta da si skino rad sa neta :lol:

Avatar
Popović Lazar
Postovi: 222
Pridružen/a: 24 okt 2010, 22:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Popović Lazar » 29 dec 2010, 21:35

Inače čuda se dešavaju u mojoj glavi..Razmišljao sam nekoliko noći "Bože dragi" Srbi imaju državu SRBIJU
Hrvati imaju HRVATSKU.. Koji nam se qrac mješaju ako živiš u Bosni kao hrvat,budi Bosanac,isto tako za Srbe...ne k.určiti se po Sarajevu da si srbin ili hrvat. (dizati 3 prsta,i obilježja od te 2 države)


Želim zakon u kojem će se svi morati izjašnjavati kao Bosanci i hercegovci...sadašnji slučajevi odeš u Banja Luku hebu ti mater balijsku,odeš u široki ebu ti mater..

STOP !
Hajde lazare,hajde Lazare..

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la mandraX » 29 dec 2010, 21:36

Popović Lazar je napisao/la:Inače čuda se dešavaju u mojoj glavi..Razmišljao sam nekoliko noći "Bože dragi" Srbi imaju državu SRBIJU
Hrvati imaju HRVATSKU.. Koji nam se qrac mješaju ako živiš u Bosni kao hrvat,budi Bosanac,isto tako za Srbe...ne k.určiti se po Sarajevu da si srbin ili hrvat. (dizati 3 prsta,i obilježja od te 2 države)


Želim zakon u kojem će se svi morati izjašnjavati kao Bosanci i hercegovci...sadašnji slučajevi odeš u Banja Luku hebu ti mater balijsku,odeš u široki ebu ti mater..

STOP !
Potpis!!!

Avatar
Wolverine
Postovi: 6285
Pridružen/a: 08 avg 2009, 15:35
Lokacija: nicaZe
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Wolverine » 29 dec 2010, 21:37

Popović Lazar je napisao/la:Inače čuda se dešavaju u mojoj glavi..Razmišljao sam nekoliko noći "Bože dragi" Srbi imaju državu SRBIJU
Hrvati imaju HRVATSKU.. Koji nam se qrac mješaju ako živiš u Bosni kao hrvat,budi Bosanac,isto tako za Srbe...ne k.určiti se po Sarajevu da si srbin ili hrvat. (dizati 3 prsta,i obilježja od te 2 države)


Želim zakon u kojem će se svi morati izjašnjavati kao Bosanci i hercegovci...sadašnji slučajevi odeš u Banja Luku hebu ti mater balijsku,odeš u široki ebu ti mater..

STOP !
slazem se. u potpunosti.

Avatar
Frutek
Postovi: 3080
Pridružen/a: 21 okt 2008, 14:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Frutek » 29 dec 2010, 21:38

Popović Lazar je napisao/la:Inače čuda se dešavaju u mojoj glavi..Razmišljao sam nekoliko noći "Bože dragi" Srbi imaju državu SRBIJU
Hrvati imaju HRVATSKU.. Koji nam se qrac mješaju ako živiš u Bosni kao hrvat,budi Bosanac,isto tako za Srbe...ne k.určiti se po Sarajevu da si srbin ili hrvat. (dizati 3 prsta,i obilježja od te 2 države)


Želim zakon u kojem će se svi morati izjašnjavati kao Bosanci i hercegovci...sadašnji slučajevi odeš u Banja Luku hebu ti mater balijsku,odeš u široki ebu ti mater..

STOP !
Za ostatak svijeta svi smo mi Bosanci (Hrvate, Srbe, Slovence, Novo Gvinejce, Argentince, Eskime) u osnovi svi smo mi narod Bosanci a nacije Bošnjaci, Hrvati, Srbi samo eto imas raje koja kaze da je Bosanac kao i ja moja raja ali ako bas moras biras jedan od ova 3 po porijeklu :) Eh sad to sto oni rade je druga stvar "oni" pokusavaju biti veci Hrvati/Srbi od onih s druge strane granice. Neku noc sam pričao sa starijim čovjekom inače Bosanskim Katolikom ili Hrvatom i kaže da su njemu stvari tipa Ustaštvo u ŠB, Četnici, Entiteti odvratni i ne bi se vratio ovdje zbog takvih stvari
Ali Lazo slažem se :D
Zadnja izmjena: Frutek, dana/u 29 dec 2010, 21:45, ukupno mijenjano 2 puta.
Tiger Woods-John Terry-Karim Benzema-Peter Crouch-David Beckham-Franck Ribery-Bill Clinton
Ni sreće ni tuge do tebe nema mi druge, FK SLOBODA TUZLA

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Felixians4, kraljttbvb, Zaniolo i 27 gostiju.