Fútbol Sudamericano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Prophet » 07 jan 2021, 01:19

Lose, bezidejno i ziheraški. Boca nista posebno, fali kreacije, zadnji pas ne postoji. Tevez katastrofalan, Soldana da ni ne spominjem. Ne bi ga dali da se igralo još 90, takav utisak imam. Santos sa druge strane sasvim okej, bilo je tu lijepih pokušaja. Cak i bolji od Boce u drugom poluvremenu. Nedosuđeni penal ne vrijedi spominjati, toliko je čist da je nevjerovatno ne svirati, bukvalno ni ne treba Var za ono...
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Prophet » 10 jan 2021, 14:32

River i sinoc izgubio kuci u Kupu, Independiente ih koštao prolaska u finale. Baš su u lošem ritmu, dok sa druge strane Boca ide u finale i ima solidan rezultat pred uzvrat protiv Santosa.
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 13 jan 2021, 02:33

Jel moguće da se Palmeiras ovako ofira i da dovodi u pitanje finale posle 3:0 u gostima??

ANamelessGhoul
Postovi: 990
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la ANamelessGhoul » 13 jan 2021, 03:11

Auu dobre tekme

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 13 jan 2021, 03:15

Jbt Palmeiras i sa igračem više u podređenom položaju.

ANamelessGhoul
Postovi: 990
Pridružen/a: 10 apr 2020, 04:08
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la ANamelessGhoul » 13 jan 2021, 03:37

Provukli se brazilski futavci

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 13 jan 2021, 03:37

Napokon Palmeiras iskorak u Copi, imali su i jači sastav u prethodnim sezonama, ali eto ovaj im je donio finale.
Drago mi je i samim tim što se ubila ta monotonija da River igra finale.
Jesu ovu utakmicu odigrali baš bez veze, ali nema tu provlačenja, River je prvu utakmicu ubjedljivo izgubio i to im je došlo na naplatu.

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Torres_9 » 13 jan 2021, 03:55

Mrtvi chokeri su umalo i ovo uspjeli prokockati

Ocekujem u finalu da povedu 2:0 i onda ih boca/santos okrenu do kraja

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la badblueboylivno » 13 jan 2021, 11:30

Očekivao sam probleme za najdraži brazilski klub, ali da će zamalo ispasti i biti u podređenom položaju, nikako nisam. Ali dobro, dokopali su se Marakane.
Hayley <3

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Prophet » 13 jan 2021, 12:43

Šteta za Gallarda... River je ispao zbog prve tekme, sinoć su dominirali, mozda su mogli i više ali ih je koštalo očajno suđenje.
Mislim da je konačno vrijeme da se Gallardo okrene Europi. S Riverom je došao do maksimuma.
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la jestamaji » 13 jan 2021, 19:34

badblueboylivno je napisao/la:
13 jan 2021, 11:30
Očekivao sam probleme za najdraži brazilski klub, ali da će zamalo ispasti i biti u podređenom položaju, nikako nisam. Ali dobro, dokopali su se Marakane.
taj “najdraži” brazilski klub zaslužuje da nikad više ne dobije nijednu utakmicu, čak ni na treningu protiv samog sebe! ti maloumni idioti su postavili vještačku travu .... pa jeb.emti to je brazil ... ništa više im nije sveto!!! dabogda ih amerikanci kupili i od njihovog fudbala napravili soker!!! daj mi ricinusa da povratim .......

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Prophet » 14 jan 2021, 00:16

Svaka čast onome ko je Soldana uvalio u Bocu :bow:

Inače, Santos pametno igra. Mogli bi oni proći ovo.
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Oikamid » 14 jan 2021, 00:32

au

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Prophet » 14 jan 2021, 00:33

Marinho i Soteldo :tokralju:
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Prophet » 14 jan 2021, 01:19

Santos zasluženo prošao. Brazilsko finale :thumbup:
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Torres_9
Postovi: 13456
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Torres_9 » 14 jan 2021, 02:35

Uzima santos lagano copu, mozda sam ukupno 6,7 tekmi gledao santos ove god i marinho je u svakoj izgledao kao superstar. 30 kuka i osrednja karijera do ove sezone hmmm

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 14 jan 2021, 10:53

Nadao sam se brazilskom finalu i evo ga. Biću uz Palmeiras u finalu, ali mi je Santos favorit, nekako mi zrelije igraju i sa više želje.
Marinho je zvijer stvarno, kako je Gremio napravio grešku kad ga je pustio i njega u Santos i Luciana poslali u Sao Paulo, a sad njih dvojica među top 3 strijelca lige.

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Prophet » 14 jan 2021, 11:02

Fuerza je napisao/la:
14 jan 2021, 10:53
Nadao sam se brazilskom finalu i evo ga. Biću uz Palmeiras u finalu, ali mi je Santos favorit, nekako mi zrelije igraju i sa više želje.
Marinho je zvijer stvarno, kako je Gremio napravio grešku kad ga je pustio i njega u Santos i Luciana poslali u Sao Paulo, a sad njih dvojica među top 3 strijelca lige.
Rekao si odmah da ne podcjenjuješ Brazilce i evo ga, brazilsko finale :D

Boca sinoć slabašna, standardna igra koja prolazi protiv slabijih protivnika u ligi. Kad se pojavi ovako ozbiljan tim kakav je Santos, ostanu bez ideje, probaju na silu i individualnu kvalitetu Salvia i Ville. Tevez nek se oprosti, nije se pojavio na obje tekme, očajan...
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Fuerza
Postovi: 1864
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 14 jan 2021, 11:31

Prophet je napisao/la:
14 jan 2021, 11:02
Fuerza je napisao/la:
14 jan 2021, 10:53
Nadao sam se brazilskom finalu i evo ga. Biću uz Palmeiras u finalu, ali mi je Santos favorit, nekako mi zrelije igraju i sa više želje.
Marinho je zvijer stvarno, kako je Gremio napravio grešku kad ga je pustio i njega u Santos i Luciana poslali u Sao Paulo, a sad njih dvojica među top 3 strijelca lige.
Rekao si odmah da ne podcjenjuješ Brazilce i evo ga, brazilsko finale :D

Boca sinoć slabašna, standardna igra koja prolazi protiv slabijih protivnika u ligi. Kad se pojavi ovako ozbiljan tim kakav je Santos, ostanu bez ideje, probaju na silu i individualnu kvalitetu Salvia i Ville. Tevez nek se oprosti, nije se pojavio na obje tekme, očajan...
Schelotto dok je bio trener nije forsirao ni nešto mlađeg Teveza u prvoj postavi, a sad evo redovan član prvih 11. Nisam pratio Argentince od kako su se vratili pa mi nije bilo jasno zašto ne igra Abila, a onda je ušao i izgledao mi je kao da ima problema sa viškom kilograma, a i s njim takvim Boca je bila opasnija nego sa Soldanom.

Avatar
Prophet
Postovi: 285
Pridružen/a: 22 dec 2020, 13:15
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Prophet » 14 jan 2021, 11:44

Ma Tevez ne može vise igrat, pogotovo ne u prvih 11 u polufinalu Cope. Smiješno je izgledao, kao i Soldano koji je izgleda Rusov miljenik pa ga forsira do krajnjih granica, a ovaj ne može prići golu, a ne da zabije. Sto se tiče Abile, on je onakav zadnje dvije godine, čini se da ima višak kilograma, ali po kretnjama to nije slučaj. Svakako da je bolji od Soldana i on je morao sinoć početi, napravio bi problem Santosu, u to sam siguran. Fali Boci pravi napadač kojeg nikako ne mogu ili neće da dovedu. I Pavon je još tu iako nema namjeru da trenira sa ekipom, a valjao bi im na krilu. Nije mi ih žao, ziheraški pristup već odavno
“Of course I didn’t take my wife to see Rochdale as an anniversary present. It was her birthday. Would I have got married in the football season? Anyway, it was Rochdale reserves.”

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.