FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 15:37

Rugašević napustio Tuzlu City

Sada je slobodan
Kako saznaje SportSport.ba Dario Rugašević više nije igrač FK Tuzla City.

15.01.21. 13:07
SAZNAJEMO
V. Bernadić

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 15:39

Šta je ovo ,niko ni mukajet.Sad ću ja pustiti rahmetli Behku i Ljucu


tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 15 jan 2021, 15:57

Sad ćemo mi odmah tražit ostavku Musemića kao što si ti Nalića prije odigrane ijedne utakmice. Šalim se naravno, dobro došlica i Husrefu i Ćosiću. Vidim da je stručnom štabu priključen i Moranjkić. Taran i Kenan ostaju al Husrefov prvi pomoćnik je Dženis. Treba igračima poželjeti uspješan rad uz nadu da će pripreme proteći bez povreda. Rugašević nas je napustio jer je došao Lučić mislim da se i Đeriću treba raskinut ugovor jer on je totalno loš.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 15 jan 2021, 16:02

Nastavlja se. Ko je sljedeći.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 16:06

Čudi me da ovo pojačanje pod upitnikom nije zamijenio Peru Stojkića u Zrinjskom.
Momak centra ne prelazi .On nije za PL.
Husref Musemić dobio pojačanje: Bivši igrač Hajduka i Zrinjskog pojačao Tuzla City?
PREMIJER LIGA BIH14/01/2021 u 20:21 h
FK Tuzla City dobio pojačanje za nastavak sezone.
Fudbaler HŠK Posušje Luka Lučić novi je igrač Tuzla Cityja.

Lučić je u tekućoj sezoni upisao 13 nastupa za Posušje te postigao četiri gola i upisao tri asistencije.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 15 jan 2021, 16:12, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 16:09

tcity055 je napisao/la:
15 jan 2021, 16:02
Nastavlja se. Ko je sljedeći.
Svi Muratovi puleni.Molim Boga da se ovaj momak izliječi i da zaigra fudbal zdrav a ne na silu pod povredama.
Njega je Ibričić preporučio ali došao je iz .....naravno Zrinjskog.
Sad slijede Rustemović i Barišić isto iz Zrinjskog.Pa onda kolona koju predvodi Džafić.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 16:15

tcity055 je napisao/la:
15 jan 2021, 15:57
Sad ćemo mi odmah tražit ostavku Musemića kao što si ti Nalića prije odigrane ijedne utakmice. Šalim se naravno, dobro došlica i Husrefu i Ćosiću. Vidim da je stručnom štabu priključen i Moranjkić. Taran i Kenan ostaju al Husrefov prvi pomoćnik je Dženis. Treba igračima poželjeti uspješan rad uz nadu da će pripreme proteći bez povreda. Rugašević nas je napustio jer je došao Lučić mislim da se i Đeriću treba raskinut ugovor jer on je totalno loš.
Ma kakv Lučić ,nabacuju ga preko novina sa upitnikom na kraju naslova.Neka ide u hšk Zrinjski .Pero Stojkić se oprostio.
Ja bih tu dove -vratio Amara Kovčića ojeg je slavni tandem otjerao iz kluba da bi doveli Durakovića.Mali je šilo po lijevoj strani .2000 godište.Mi ga kupili od Gorkog.Ja ga gledao jednom u Mostaru kad je ona kiša bila .Ušao u prvom poluvremenu umjesto Zlatkovića koji se povrijedio.Zaprepastio sam se u pozitivnom smislu koliko to dijete zrelo igra fudbal.Molim svakog dobronamjernog da ga preporuči Husrefu , neka vidi šta imamo ili šta možemo imati ali kad se radi pošteno i razumno.Za godinu dana imat ćemomomka koji igra ko onaj Pidro iz Sarajva..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tuzlac je napisao/la:
13 jan 2021, 22:11


Ovo je bek samo do centra.Ništa.Nabacuju se.
Jedino ako i ti nisi počeo da se baviš menadžerisanjem :)
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 15 jan 2021, 20:04, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 16:31

I ono sa onim iz Kolumbije je patka.Tako ljudi pokušavaju zaraditi i poslije ovako kao Muratović nestanu u vidu magle.Bezbeli čuli da smo mi dobrostojeći klub i onda agentura proradi uhodanim šemama.Čitam tamo njihove komentare u Kolumbiji pomoću Gugle prevoditelja.Sve negativno.Sprdaju se ljudi na njegov račun.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 16:50

MORANJKIĆ I ĆOSIĆ
slika

Evo Lućića, pardon rođaka iz Švicarske Mehidića.KAD PRIJE STIŽE OVAJ IZ KOLUMBIJE? Povrijedit će nam 4 igrača za 3 treniga.
slika
Sretan ti povratak Hasanoviću
slika
PUSTINJSKA LISICA
slika

OVO SU OVI NA IZLAZNIM VRATIMA
slika
IVAN KOSTIĆ PRVI KAPITEN 2017
slika

DOVOLJNO JE REĆI KOBI MORRIS
slika
DOFFO U SVOM ELEMENTU
slika

MEŠINOVIĆ,MOMAK KOJI NAPREDUJE.
slika

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 17:31

HAJMO STRUČNJACI FORUMAŠI,RECITE KOJU.IMA LI BALJA KAKVU INSJDERSKU VIJEST.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 15 jan 2021, 17:35

tuzlac je napisao/la:
15 jan 2021, 16:50
MORANJKIĆ I ĆOSIĆ
slika

Evo Lućića, pardon rođaka iz Švicarske Mehidića.KAD PRIJE STIŽE OVAJ IZ KOLUMBIJE? Povrijedit će nam 4 igrača za 3 treniga.
slika
Sretan ti povratak Hasanoviću
slika
PUSTINJSKA LISICA
slika

OVO SU OVI NA IZLAZNIM VRATIMA
slika
IVAN KOSTIĆ PRVI KAPITEN 2017
slika

DOVOLJNO JE REĆI KOBI MORRIS
slika
DOFFO U SVOM ELEMENTU
slika

MEŠINOVIĆ,MOMAK KOJI NAPREDUJE.
slika
Kolimbijac i Mehidić su vjerovatno na nekoj vrsti probe. Nije uredu podcjenjivati Mehidića i vezati ga rodbinom kad to nije tačno. On bi mogao biti jedan od najboljih igrača. Jaka je onda bila konkurencija u Slobodi kad je bio sa Husrefom. U Švici je igrao je imao malo povreda u svakom slučaju želim mu uspjeh kao i svim novim igračima.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 18:08

"Kolimbijac i Mehidić su vjerovatno na nekoj vrsti probe. Nije uredu podcjenjivati Mehidića i vezati ga rodbinom kad to nije tačno. On bi mogao biti jedan od najboljih igrača. Jaka je onda bila konkurencija u Slobodi kad je bio sa Husrefom. U Švici je igrao je imao malo povreda u svakom slučaju želim mu uspjeh kao i svim novim igračima".

Iz Kolumbije pa na probu????
Nisam ja tvrdio da jeMehidić rođak već jedan drugi forumaš.I rekao je čovjek da sigurno potpisuje.
Po meni on nije ni blizu onoga Mehidića iz Gorkog.Ipak struka će reći svoje.
Ipak se ti malo menadžerišeš :)
Mislim da bi danas trebalo bti još vijesti o izlaznoj kapiji .
Očito da se to prvo objavljuje.
Nema Brkića,ne vidim njegovu ćelu.A ovaj iz Koumbije stigao......

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 15 jan 2021, 19:13

tuzlac je napisao/la:
15 jan 2021, 18:08
"Kolimbijac i Mehidić su vjerovatno na nekoj vrsti probe. Nije uredu podcjenjivati Mehidića i vezati ga rodbinom kad to nije tačno. On bi mogao biti jedan od najboljih igrača. Jaka je onda bila konkurencija u Slobodi kad je bio sa Husrefom. U Švici je igrao je imao malo povreda u svakom slučaju želim mu uspjeh kao i svim novim igračima".

Iz Kolumbije pa na probu????
Nisam ja tvrdio da jeMehidić rođak već jedan drugi forumaš.I rekao je čovjek da sigurno potpisuje.
Po meni on nije ni blizu onoga Mehidića iz Gorkog.Ipak struka će reći svoje.
Ipak se ti malo menadžerišeš :)
Mislim da bi danas trebalo bti još vijesti o izlaznoj kapiji .
Očito da se to prvo objavljuje.
Nema Brkića,ne vidim njegovu ćelu.A ovaj iz Koumbije stigao......
Brkić bi svakako bio najveće pojačanje. A treba se pozdraviti sa Nikolićem.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 15 jan 2021, 19:17

Evo ga. Ode i Nikolić.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 19:59

Potvrdio njegov bivši klub: Luka Lučić potpisao
dvogodišnji ugovor sa Tuzla Cityjem


Trenutni lider Prve lige FBiH, ekipa Posušja, u nastavak sezone ulazi bez jednog od najboljih igrača.
Potvrdio njegov bivši klub: Luka Lučić potpisao dvogodišnji ugovor sa Tuzla Cityjem
slika
FOTO: Lučić: Karijeru nastavlja u PLBiH (Foto: HŠK Posušje)
Trenutni lider Prve lige FBiH, ekipa Posušja, u nastavak sezone ulazi bez jednog od najboljih igrača.
Luka Lučić (26) je postao novi član premijerligaša Tuzla City, što su sada zvanično potvrdili sa Mokrog Doca u ovoj objavi na Facebook stranici HŠK Posušje:
“LUKA HVALA ZA SVE!
HŠK Posušje službeno potvrđuje da je 26-godišnji branič Luka Lučić novi igrač FK Tuzla City. Dijete našeg kluba s FK Tuzla City dogovorio je dvogodišnji ugovor s opcijom produženja. Lučić je u povratničkoj sezoni za naš klub upisao 13 službenih utakmica i postigao 4 pogotka. Luče, želimo ti sve najbolje u novom dresu i nadamo se kako ćeš jednog dana ponovno obući dres svog matičnog kluba.




Ovo može biti samo rezerva jer fizičkom konstrukcijom , sporošću i slabim kretanjem i nikakvom tehnikom nikako ne može biti dio startnog tima koji trebamo u nastavku.Daj Bože da ja ovo "pljuvanje" sve poližem.on nije igrao ,bio je bez kluba od Jul 1, 2018-do Jul 31, 2020 , dakle 2 godine.interesantno ,igrao je za Zrinjski od Jul 19, 2016 - do Feb 9, 2018.Zrinjski ga je tušno Borcu ali Borac ga Jun 20, 2018 nakon 5 mjeseci vraća Zrinjskom koji ga otpušta Jul 1, 2018.---Jul 31, 2020 angažuje ga federalni ligaš Posušje.I evo nakon polusezone u Posušju dolazi u Tuzlu.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Još trojica napuštaju Zrinjski nakon Kukoča
12. PROSINCA -Decembra 2017.

--Sjajni golman Zrinjskog Kenan Pirić je završio transfer u Maribor, ali će do kraja sezone ostati na posudbi u Zrinjskom. Ubrzo nakon toga je stigla vijest da je Tonći Kukoč sporazumno raskinuo ugovor s aktualnim prvakom BiH, a u utorak je stigla informacija da će još trojica igrača slijediti njegov primjer, piše Goal. Luka Lučić, Salko Jazvin i Momčilo Mrkajić su imali malu minutažu i očekuje se da će im se Zrinjski zahvaliti na suradnji. Zrinjski bi se tako nakon zimskog prijelaznog roka mogao vratiti u nešto drugačijem sastavu. Trenutačno plemići zaostaju jedan bod za vodećim Željezničarom.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.ba/sport/jos-troji ... ca-1213700 - www.vecernji.ba
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 15 jan 2021, 21:42, ukupno mijenjano 6 puta.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 15 jan 2021, 20:30

tcity055 je napisao/la:
15 jan 2021, 19:17
Evo ga. Ode i Nikolić.
Očekivano ,sad očekujem Brkića koji je trenutno bolji igrač od Nikolića .

amkeivke
Postovi: 180
Pridružen/a: 22 nov 2020, 01:20
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la amkeivke » 15 jan 2021, 22:59

Pozz momci iz "plavog dijela grada" ;-)
Malo da se nadovežem ne transfer križaljku. Jasno mi je za sve ove odlazke, al nije mi jasno zašto Rugašević? Izgarao je svaki minut na terenu, pošteno odradio svaku marku, a uz to doveden igrač iz prve federalne i Damir koji nije imao kluba 4-5mjeseci, trebat če mu vremena da se vrati u neki ritam.
Onda nije mi jasno ako je sa Kojićem raskinut ugovor, zašto se to isto više ne uradi sa Kostićem (znam da je ljubimac Azmira)?
Što se tiče pojačanja, trebamo jednog kvalitetnog desnog beka koji če pokrivat tu stranu sa Nukićem, stopera, centralnog veznog i wingera. Brkić bi bio dobro rješenje ili Sarić na veznom.

Kad se sjetim rada Azmira dok je bio u Slobodi. Dovodili se mladi reprezentativci mladi igrači poput Piric, Eric, Muminovic, Mehidic, Efendic, Todorovic, Ordagic, Veselinovic, Govedarica, Zec, Krpić, Prses,...sve ispod 23-24godine. I takav igrac ima jos prostora za napredak. A na zalost ovo sa 29-30 godina sto dovedes može samo još padat kvalitet nikako vise podizat. Zato se nadam da če uskoro doč do promjene u razmišljanju i nekom takvom načinu rada. Pozz

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 16 jan 2021, 10:18

amkeivke je napisao/la:
15 jan 2021, 22:59
Pozz momci iz "plavog dijela grada" ;-)
Malo da se nadovežem ne transfer križaljku. Jasno mi je za sve ove odlazke, al nije mi jasno zašto Rugašević? Izgarao je svaki minut na terenu, pošteno odradio svaku marku, a uz to doveden igrač iz prve federalne i Damir koji nije imao kluba 4-5mjeseci, trebat če mu vremena da se vrati u neki ritam.
Onda nije mi jasno ako je sa Kojićem raskinut ugovor, zašto se to isto više ne uradi sa Kostićem (znam da je ljubimac Azmira)?
Što se tiče pojačanja, trebamo jednog kvalitetnog desnog beka koji če pokrivat tu stranu sa Nukićem, stopera, centralnog veznog i wingera. Brkić bi bio dobro rješenje ili Sarić na veznom.

Kad se sjetim rada Azmira dok je bio u Slobodi. Dovodili se mladi reprezentativci mladi igrači poput Piric, Eric, Muminovic, Mehidic, Efendic, Todorovic, Ordagic, Veselinovic, Govedarica, Zec, Krpić, Prses,...sve ispod 23-24godine. I takav igrac ima jos prostora za napredak. A na zalost ovo sa 29-30 godina sto dovedes može samo još padat kvalitet nikako vise podizat. Zato se nadam da če uskoro doč do promjene u razmišljanju i nekom takvom načinu rada. Pozz
Nisu ti loša zapažanja. Al znaš kako je i ovi prethodni treneri i Muratović su svakog igrača kojeg su doveli najavljivali kao istinsko pojačanje. Međutim, bilo je puno fulova i trošenje novca. Ni sada nema neke garancije. Slažem se da je Kojić bio ponajbolji nešto se desilo. Kostić nije ni blizu onoga što bi trebao biti još plus vodi nesportski život. Za nadati se da će Husref sve to skenirat i uvest reda kako među igračima tako i među onim šaptačima okolo. Ozbiljna skauting služba mora se formirat jer ovoliko fulova je van pameti i bacanje para uprazno.

tcity055
Postovi: 812
Pridružen/a: 13 mar 2020, 12:44
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tcity055 » 16 jan 2021, 12:37

Sa Barišićem rasčistiti ako može ostaviti ga ako ne raskid. Isto tako sa Kostićem il si igrač ili ne. Đerić i Ramić raskid jer posebno Đerić je daleko od onoga što nam treba. Muminović je isto pod upitnikom. Važno je da se Hasanović vrati u punom kapacitetu i da Huso nastavi napredovati. E da sa Rustemovićem odmah raskid.

Pozitivanstav
Postovi: 660
Pridružen/a: 22 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Pozitivanstav » 16 jan 2021, 13:31

tcity055 je napisao/la:
16 jan 2021, 12:37
Sa Barišićem rasčistiti ako može ostaviti ga ako ne raskid. Isto tako sa Kostićem il si igrač ili ne. Đerić i Ramić raskid jer posebno Đerić je daleko od onoga što nam treba. Muminović je isto pod upitnikom. Važno je da se Hasanović vrati u punom kapacitetu i da Huso nastavi napredovati. E da sa Rustemovićem odmah raskid.
Đerić brate,nista.
Sto se tice Rustemovica,mozda pod palicom Musemica bude dobar,on ima kvalitet..
Kad covjek sabere i oduzme,x nejasnih stvari je Muratpvic radio,toliko dobro placenih igraca je doveo,strasnu je strategiju imao.

Ima li stadiona na vidiku?

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.