Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la miki_92 » 11 jan 2021, 14:17

messilla je napisao/la:
10 jan 2021, 22:21
Rajaz je napisao/la:
10 jan 2021, 20:46
Šta nakon telemacha ?

Je li ovo svi prihvataju 20% manju cijenu ili ima i onih koji će raskinuti ugovor i preći na nešto bolje ?
Ma nema alternative za internet, bar kod većine. Logosoft jako malo pokriva, a nije ni Telecom puno bolji bar za 50+ brzine.

Uglavnom nude to 20% prve godine, a onda plaćaš punu cijenu. Ja to lično ne bih potpisao. Bolje onda biti bez ugovora i odjaviš kad hoćeš bez ikakvih problema. Ko zna šta se može desiti za godinu dana. 20% za 24 mjeseca je već dobar deal.
nemam ugovora od avgusta i nemam namjeru ni potpisivati novi, jedini način je tih 20% 24 mjeseca, sve ostalo ne

Telecom mi nije nikakvo riješenje sto zbog neta sto SK u SD formatu
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la OldFashioned » 11 jan 2021, 14:23

Bassha je napisao/la:
11 jan 2021, 10:48
slika
:rol: :plac: :rol:
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
samocelik
Postovi: 5947
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la samocelik » 13 jan 2021, 11:53

S obzirom da sam laik a da hoću sebi sve najbolje, ustanovio da taj neki IPTV je dobra fora sa svim kanalima. Ako sam dobro shvatio kupim android Box,priključim na TV skinem ili instaliram programe i furam po svome? :D
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Mig_Mig » 13 jan 2021, 12:41

samocelik je napisao/la:
13 jan 2021, 11:53
S obzirom da sam laik a da hoću sebi sve najbolje, ustanovio da taj neki IPTV je dobra fora sa svim kanalima. Ako sam dobro shvatio kupim android Box,priključim na TV skinem ili instaliram programe i furam po svome? :D
Platis iptv, to ti se negdje izgubilo.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
miky_hz
Postovi: 23018
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la miky_hz » 13 jan 2021, 13:03

Joj bagre iz Telemaha,danas mi kod mame dosli da spoje resiver,i zena se ne konta u to nesto i kad su zavrsili daju joj da potpise , kad ono ni manje ni vise nego novi ugovor na 24 mjeseca(iako ovaj jos godinu vazi)...Sreca ja bio tu,zguzvam onaj papir, oni fol zovu centralu kao sta cemo sad bla bla,na kraju kao sto je i dogovoreno bilo samo postojeci ugovor se izmjenio (umjesto kartice uzet resiver)...Nevjerovatno kakvim forama se koriste
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la leorey » 13 jan 2021, 13:09

Mig_Mig je napisao/la:
13 jan 2021, 12:41
samocelik je napisao/la:
13 jan 2021, 11:53
S obzirom da sam laik a da hoću sebi sve najbolje, ustanovio da taj neki IPTV je dobra fora sa svim kanalima. Ako sam dobro shvatio kupim android Box,priključim na TV skinem ili instaliram programe i furam po svome? :D
Platis iptv, to ti se negdje izgubilo.
Na meeesecnoj bazi :rol:
27.10.2020

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Fantasista » 13 jan 2021, 13:11

Ma Kodi box uzet i deri, samo da je dobar net.

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3445
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la tutankamon1905 » 13 jan 2021, 13:15

Mig_Mig je napisao/la:
13 jan 2021, 12:41
samocelik je napisao/la:
13 jan 2021, 11:53
S obzirom da sam laik a da hoću sebi sve najbolje, ustanovio da taj neki IPTV je dobra fora sa svim kanalima. Ako sam dobro shvatio kupim android Box,priključim na TV skinem ili instaliram programe i furam po svome? :D
Platis iptv, to ti se negdje izgubilo.
Normalno, imas na kodiju i besplatnih listi, ali to danas radi sutra ne radi, bar ovo sto sam ja dosad koristio..sad placam 11 eura mjesecno i prezadovoljan sam. Koristio sam i jeftinije, ali nisu bili bas stabilni kao ovi sada

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5217
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Antipolitika3 » 13 jan 2021, 19:33

tutankamon1905 je napisao/la:
13 jan 2021, 13:15
Mig_Mig je napisao/la:
13 jan 2021, 12:41
samocelik je napisao/la:
13 jan 2021, 11:53
S obzirom da sam laik a da hoću sebi sve najbolje, ustanovio da taj neki IPTV je dobra fora sa svim kanalima. Ako sam dobro shvatio kupim android Box,priključim na TV skinem ili instaliram programe i furam po svome? :D
Platis iptv, to ti se negdje izgubilo.
Normalno, imas na kodiju i besplatnih listi, ali to danas radi sutra ne radi, bar ovo sto sam ja dosad koristio..sad placam 11 eura mjesecno i prezadovoljan sam. Koristio sam i jeftinije, ali nisu bili bas stabilni kao ovi sada
Moze u pp nekog da preporucis a da utakmici ne stekaju :mrgreen:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la OldFashioned » 13 jan 2021, 20:01

Eh, ljudi pošto mi se telemach još nije javio da vidimo šta ćemo dalje sa ugovorom iako su me obećali zvati,napisao sam im e-mail i ovo su mi odgovorili. Vjerujem da je copy-paste fora kao i većini ali nigdje nema govora o nekom popustu od 20% kao što sam kod nekih pročitao.
Šta vi predlažete/kažete na ovo ?


Poštovani,

Izmjena programske sheme definirana je Općim uslovima poslovanja i pretplatničkim ugovorom i ne pruža mogućnost raskida pretplatničkog ugovora bez obaveze poštivanja otkaznog roka i bez naknade za prijevremeni raskid.

Uvjeravamo Vas da će kompanija Telemach BH uložiti maksimalan napor da naša ponuda sportskih kanala u potpunosti zadovolji Vaše potrebe i opravda Vaše povjerenje. Telemach BH kontinuirano provodi aktivnosti, kako bi svoju programsku listu učinio što kvalitetnijom i gledanijom, a koja je također uslovljena tehničkim mogućnostima i ponudom dobavljača programskih sadržaja. Programsku listu Telemach BH objavljuje na svojoj web stranici i na info kanalu. U našoj ponudi se nalaze najgledanija evropska i svjetska takmičenja, na SK kanalima: ekskluzivno utakmice njemačke Bundeslige, engleska Premier liga i FA kup, Euroleague i Eurocup, Turska fudbalska liga, Formula 1 i Moto GP, ATP mastersi, košarkaško Evropsko prvenstvo za žene 2021. i Evropsko prvenstvo za muškarce 2022. godine, gdje će igrati i košarkaški Zmajevi, čiji je Telemach ponosni sponzor.

Na Nova BH možete pratiti sve utakmice fudbalske reprezentacije BiH, i uživati u dugo čekanom fudbalskom spektaklu EURO 2021 i utakmicama reprezentacije BiH u kvalifikacijama za FIFA World Cup 2022 u Kataru kao i novom ciklusu fudbalske Lige Nacija.

Još jednom Vam se želimo iskreno zahvaliti na vremenu i podršci koju ste nam pružali kao naš vjerni korisnik. U okviru našeg konstantnog rada na unapređenju naših usluga, za Vas smo u oktobru povećali internet brzine u svim paketima i time još jednom potvrdili da je Telemach internet najbrži u BiH. Kada je riječ o zabavnim sadržajima, samo uz Telemach su Vam dostupne najpopularnije serije, emisije i show programi iz regiona. Napominjemo da sve kanale iz naše ponude možete gledati do 7 dana unazad na 5 uređaja uz EON Aplikaciju.


Hvala!
Vaš Telemach tim
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

bob
Postovi: 4413
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la bob » 13 jan 2021, 20:36

OldFashioned je napisao/la:
13 jan 2021, 20:01
Eh, ljudi pošto mi se telemach još nije javio da vidimo šta ćemo dalje sa ugovorom iako su me obećali zvati,napisao sam im e-mail i ovo su mi odgovorili. Vjerujem da je copy-paste fora kao i većini ali nigdje nema govora o nekom popustu od 20% kao što sam kod nekih pročitao.
Šta vi predlažete/kažete na ovo ?


Poštovani,

Izmjena programske sheme definirana je Općim uslovima poslovanja i pretplatničkim ugovorom i ne pruža mogućnost raskida pretplatničkog ugovora bez obaveze poštivanja otkaznog roka i bez naknade za prijevremeni raskid.

Uvjeravamo Vas da će kompanija Telemach BH uložiti maksimalan napor da naša ponuda sportskih kanala u potpunosti zadovolji Vaše potrebe i opravda Vaše povjerenje. Telemach BH kontinuirano provodi aktivnosti, kako bi svoju programsku listu učinio što kvalitetnijom i gledanijom, a koja je također uslovljena tehničkim mogućnostima i ponudom dobavljača programskih sadržaja. Programsku listu Telemach BH objavljuje na svojoj web stranici i na info kanalu. U našoj ponudi se nalaze najgledanija evropska i svjetska takmičenja, na SK kanalima: ekskluzivno utakmice njemačke Bundeslige, engleska Premier liga i FA kup, Euroleague i Eurocup, Turska fudbalska liga, Formula 1 i Moto GP, ATP mastersi, košarkaško Evropsko prvenstvo za žene 2021. i Evropsko prvenstvo za muškarce 2022. godine, gdje će igrati i košarkaški Zmajevi, čiji je Telemach ponosni sponzor.

Na Nova BH možete pratiti sve utakmice fudbalske reprezentacije BiH, i uživati u dugo čekanom fudbalskom spektaklu EURO 2021 i utakmicama reprezentacije BiH u kvalifikacijama za FIFA World Cup 2022 u Kataru kao i novom ciklusu fudbalske Lige Nacija.

Još jednom Vam se želimo iskreno zahvaliti na vremenu i podršci koju ste nam pružali kao naš vjerni korisnik. U okviru našeg konstantnog rada na unapređenju naših usluga, za Vas smo u oktobru povećali internet brzine u svim paketima i time još jednom potvrdili da je Telemach internet najbrži u BiH. Kada je riječ o zabavnim sadržajima, samo uz Telemach su Vam dostupne najpopularnije serije, emisije i show programi iz regiona. Napominjemo da sve kanale iz naše ponude možete gledati do 7 dana unazad na 5 uređaja uz EON Aplikaciju.


Hvala!
Vaš Telemach tim
ne znam kad si Ugovor potpisao, al vidi u njemu ti treba stajati posebnna benifit Arena potpisom na 24 mjeseca i to ti je osnova za raskid ili novi ugovor, jer toga nema a samim tim su prekrsili ugovor (ako ti ne stoji u ugovoru arena jbga onda mislim nista od toga ...) sto se tice novih pogodnosti ne znam iskreno izgledao kao pijaca ... sto me nervira nekom dadnu popust od 20 nekom od 15, nekom uz popust i dodatni uredjaj itd. izgleda i ovdje ako znas nekog dobijes pogodnosti bolje :D

Skeniraj dio iz ugovora gdje se vidi da potpisom dobijas arene i odgovori u fazonu da Arene si dobio kao benifit a ne u sklopu programske seme te njihovim ukidanjem si izgubio to a sto smatras da je prekrseno tvoje pravo :D

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la QUARTERBACK » 15 jan 2021, 17:23

evo kako kod mene stoji u ugovoru, imam li pravo traziti sta gahahaha ovo gore sto pise samo SD se odnosi na arenu

slika
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la leorey » 15 jan 2021, 17:30

Jesu li ovo otkljucali HBO do 15.02 hahahahhahahaha
27.10.2020

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Unknown2 » 15 jan 2021, 17:34

Kako biste nastavili uživati u našoj bogatoj ponudi TV kanala i sadržaja iz Video kluba, odlučili smo da produžimo otključavanje dodatnih digitalnih kanala i Video klub kataloga sve do 15.2.

Svi naši korisnici EON, D3 i Total TV platforme nastavljaju da uživaju uz dodatne digitalne kanale iz Telemach ponude, odnosno u više od 240 digitalnih kanala, od kojih je 79 u HD rezoluciji, i Video klub katalozima s preko 18.000 popularnih naslova.

Također, za sve Premium korisnike, u okviru Telemach Video kluba ostaje dostupan – katalog „Naš poklon“ s 10 atraktivnih filmova različitih žanrova. Kanali iz paketa Zadruga nisu dio promocije.

Najljepše je kod kuće uz vaše omiljene kanale i najbolju Telemach ponudu.


:kafa:

bob
Postovi: 4413
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la bob » 15 jan 2021, 18:09

QUARTERBACK je napisao/la:
15 jan 2021, 17:23
evo kako kod mene stoji u ugovoru, imam li pravo traziti sta gahahaha ovo gore sto pise samo SD se odnosi na arenu
to je to :) npr da BHT ukine SK mislim da ne bi imao pravo na raskid Ugovora jer oni to nude u osnovnom paketu programske seme ako se ne varam, ista se mijenja kao i na telemachu neke kanale ukinu neke dodaju itd. ...ovdje je stvar da je posebno izdvojena arena kao pogodnost na potpis 12,24 pa samim tim mozes raskinuti u roku 30 dana ....

izgleda da ko ima ovaj najveci paket i nema neke koristi od ovih pogodnosti sto sad nude, otkljucavaju kanale i slicno :D na ovo ostaje dostupan – katalog „Naš poklon“ je za plakati :D ...

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la messilla » 15 jan 2021, 18:58

Ali pazi ti ljudima odgovaraju da ne mogu raskinuti jer je došlo samo do promjene sadržaja programskih paketa. :rol: Nije ljudino nego ste ukinuli dva programska paketa i kao alternativu ponudili krompir.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la mirgerr » 15 jan 2021, 20:50

Gospodski potez telemaka :salut:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Rajaz » 21 jan 2021, 13:01

Ima li novosti kod pojedinih po ovom pitanju ?

Ili će nas opet kulturno naguziti kapitalisti :kava

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la OldFashioned » 21 jan 2021, 13:04

Kakva stoka, skoro 2 sedmice već ne zovu kako su obećali.

Ali zato kad se nudio produžetak, prosječno 2x u sedmici zvali i nudili kule i dvorove..
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Telemach ili BH Telekom(šta izabrati)

Post Postao/la Unknown2 » 21 jan 2021, 13:09

OldFashioned je napisao/la:
21 jan 2021, 13:04
Kakva stoka, skoro 2 sedmice već ne zovu kako su obećali.

Ali zato kad se nudio produžetak, prosječno 2x u sedmici zvali i nudili kule i dvorove..
:rol: I kod mene isto

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Jabroni, L-Train, Venom i 24 gosta.