Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OnakoBa » 22 feb 2021, 17:40

Ja, i? Kud svi tu i mali.. Vico.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 23 feb 2021, 22:28

Previše nešto ovaj portal hvali Misketa :zviz:

Jučer u članku o Gigoviću: "Dogovoreno je da se ostane na vezi s Gigovićem, no čini se da bi u neko skorije vrijeme zahvaljujući Misimovićevim "pregovaračakim sposobnostima" BiH nakon Ahmedhodžića i Hadžikadunića mogla dobiti još jednog kvalitetnog igrača."

Danas o Lovriću: "Kontaktirali smo i Zvjezdana Misimovića koji u posljednje vrijeme radi "rudarski posao" po pitanju "vrbovanja" igrača koji se na bilo koji način mogu povezati sa Bosnom i Hercegovinom."

harixs
Postovi: 1683
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la harixs » 23 feb 2021, 22:39

Portal je ukljucen cak i na forumu da brani djela sadasnje garniture.

Zvjezdanove pregovaracke sposobnosti :rol:
rafalanje po navijacima...

Avatar
DamirT
Postovi: 13894
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DamirT » 23 feb 2021, 23:15

retromoos je napisao/la:
14 feb 2021, 20:14
Zar nisu oni pacovi iz takozvanog Saveza najavili da ce do 14.02. kompletirati strucni stab :lolno:
Rekli su i da ce izabrati selektora do sredine decembra,pa ga dobismo krajem januara
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la HarisZe » 24 feb 2021, 08:19

Svasta smo se nagledali sto se repke tice al ovo je vec neki vrhunac ja bi rekao, trena fifu ponovo angazovat i zabranit nam da igramo
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OnakoBa » 24 feb 2021, 14:29

Mislim da smo o Petevu stvorili lošu sliku odmah na početku a kao što vidimo ništa nije do njega. Da su mu oni iznad dali kvalitetne pomoćnike, i koji bi htjeli da rade sa njim, on bi odabrao ih i idemo dalje. Medjutim,oni su prezentovali 5 imena i stali, ne znaju koga ce dalje, kao da niko drugi na svijetu nema. Ne nego im je problem Petev sad, nece svakoga pored sebe, pa ce morati staviti prst na celo i promijeniti sve.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OnakoBa » 24 feb 2021, 14:33

HarisZe je napisao/la:
24 feb 2021, 08:19
Svasta smo se nagledali sto se repke tice al ovo je vec neki vrhunac ja bi rekao, trena fifu ponovo angazovat i zabranit nam da igramo
A nema nas radi čega suspendovati, oni su to nekako upakovali da to u FIFA-i i UEFA-i prolazi bez problema. Da treba ih sve skinuti pa dovesti i Muslimovica, Susica, Ibisevica, Bolica, Glavasa, Rahimica, Salihovica u stručni štab, kao predsjednike, VD i ostale funkcije. A ne da mi vodoinstalater priča o fudbalu. Iskreno na istom sam tom nivou a i većina vas je, nisam vodoinstalater ali nisam ništa ni u fudbalu, al opet smatram da bi grupa forumaša bolje znala voditi to nego grupa korumpiranih političara.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

HarisZe
Postovi: 1959
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la HarisZe » 24 feb 2021, 14:44

OnakoBa je napisao/la:
24 feb 2021, 14:33
HarisZe je napisao/la:
24 feb 2021, 08:19
Svasta smo se nagledali sto se repke tice al ovo je vec neki vrhunac ja bi rekao, trena fifu ponovo angazovat i zabranit nam da igramo
A nema nas radi čega suspendovati, oni su to nekako upakovali da to u FIFA-i i UEFA-i prolazi bez problema. Da treba ih sve skinuti pa dovesti i Muslimovica, Susica, Ibisevica, Bolica, Glavasa, Rahimica, Salihovica u stručni štab, kao predsjednike, VD i ostale funkcije. A ne da mi vodoinstalater priča o fudbalu. Iskreno na istom sam tom nivou a i većina vas je, nisam vodoinstalater ali nisam ništa ni u fudbalu, al opet smatram da bi grupa forumaša bolje znala voditi to nego grupa korumpiranih političara.
Vrijeme je doslo da napokon ovi ljudi sto si naveo dodju u savez, to mogu samo navijacu promjeniti putem bojkota i da medije stanu na stranu navijaca. Naravno da ce ovo biti blamaza zesca i to vec u prvoj utakmici a na nama je ni da tv upalimo a kamoli na stadion doci.
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la OnakoBa » 24 feb 2021, 14:49

HarisZe je napisao/la:
24 feb 2021, 14:44
OnakoBa je napisao/la:
24 feb 2021, 14:33
HarisZe je napisao/la:
24 feb 2021, 08:19
Svasta smo se nagledali sto se repke tice al ovo je vec neki vrhunac ja bi rekao, trena fifu ponovo angazovat i zabranit nam da igramo
A nema nas radi čega suspendovati, oni su to nekako upakovali da to u FIFA-i i UEFA-i prolazi bez problema. Da treba ih sve skinuti pa dovesti i Muslimovica, Susica, Ibisevica, Bolica, Glavasa, Rahimica, Salihovica u stručni štab, kao predsjednike, VD i ostale funkcije. A ne da mi vodoinstalater priča o fudbalu. Iskreno na istom sam tom nivou a i većina vas je, nisam vodoinstalater ali nisam ništa ni u fudbalu, al opet smatram da bi grupa forumaša bolje znala voditi to nego grupa korumpiranih političara.
Vrijeme je doslo da napokon ovi ljudi sto si naveo dodju u savez, to mogu samo navijacu promjeniti putem bojkota i da medije stanu na stranu navijaca. Naravno da ce ovo biti blamaza zesca i to vec u prvoj utakmici a na nama je ni da tv upalimo a kamoli na stadion doci.
To vrijeme je trebalo doći 2009. godine, i da se nastavi sa tom praksom. Evo vidjeli smo u kosarkaskom, Teletovic glavni. U fudbalu kaze, moras krenuti od kantonalnog nivoa pa sad da se izgradis i dodjes do tog mjesta????? ma kome oni laprdaju... vidim onu prestravljenu facu Dzemidzica dok zamuckuje i ovo izgovara, u meni kuha...
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
holyman
Postovi: 8211
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la holyman » 26 feb 2021, 00:28

@admin
Hoće li se uskoro dovesti vico u podcast, volio bih to vidjeti
NEMA NAZAD

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la ReX » 26 feb 2021, 00:51

Drape je napisao/la:
23 feb 2021, 22:28
Previše nešto ovaj portal hvali Misketa :zviz:

Jučer u članku o Gigoviću: "Dogovoreno je da se ostane na vezi s Gigovićem, no čini se da bi u neko skorije vrijeme zahvaljujući Misimovićevim "pregovaračakim sposobnostima" BiH nakon Ahmedhodžića i Hadžikadunića mogla dobiti još jednog kvalitetnog igrača."
Moj stav o njegovim "sposobnostima" je jasan ALI ako se nakon Ahmedhodzica i Hadzikadunica, Gigovic odluci za BiH, pa makar Miske imao samo 10 % udjela u toj prici ja mu dizem kapu.

Znam da je sve sada crno ali kada pogledas da mi imamo igrace poput njih trojice naprimjer pa Gazibegovica, Dedica, Demirovica, Hasica... na okupu. E to bi mogla da bude jedna veoma, veoma dobra selekcija u buducnosti. A naravno ima tu jos dosta igraca pa da ne nabrajem sve..

Mnogi spominju malog Beqira Omeragicija, ali nista on tu nije mogao. Pokusalo se.. ali za razliku od "svedjana", mali Beqir sebe smatra svicarcem i nije imao nikakve zelje da nastupa za BiH. Ja ne znam koliko su mnogi u to upuceni ali taj isti igrac je par puta dobijao pozive u mladje selekcije i nije se htio odazvati. Dok su naprimjer Demirovic, Jusuf i Dedic odma rekli DA.
@igrajlopte 🐦

DonT
Postovi: 112
Pridružen/a: 12 feb 2021, 21:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DonT » 27 feb 2021, 12:04

Tema pod kljuc :kafa:



In Ivaylo We Trust :kafa:

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 27 feb 2021, 13:20

Joj da je vidjet taj podcast, @admin i Tuta :D

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Tristan10 » 27 feb 2021, 13:29

DrFilgud je napisao/la:
27 feb 2021, 13:20
Joj da je vidjet taj podcast, @admin i Tuta :D
Ulazi Petev a u pozadini pjesma burek dine merlina :rol:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la robertkosar » 27 feb 2021, 13:34

Sto ova dva cigana Joldic i Berberovic nafalise ovog tutu bugarina yebo im on gospoje sigurno se guraju za pomocnike u repki :mrgreen: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 27 feb 2021, 13:36

Šehić - Ćivić, Jovičić, Saničanin, Cipetić - Cimirot, Rahmanović, Danilović - Ziljkić, I. Hadžić, Gojak

Idemoooo :bih:

mrAdislic
Postovi: 1048
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mrAdislic » 27 feb 2021, 17:09

Vucevich je napisao/la:
27 feb 2021, 13:36
Šehić - Ćivić, Jovičić, Saničanin, Cipetić - Cimirot, Rahmanović, Danilović - Ziljkić, I. Hadžić, Gojak

Idemoooo :bih:
Cuj Ziljkic, pa Tatar tu

Samo ih treba uigrat dobro i eto ti :rol:
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 27 feb 2021, 17:19

Jedino što bi želio čuti od novog predsjednika saveza u podcastu je da li je uopšte postojala mogućnost da na kraju postane selektor neko drugi do onog za kojeg se on odlučio prije svih komisija, razgovora i glasanja.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Drape » 02 mar 2021, 21:03

Zlatan Bajramović je odbio biti pomoćnik Petevu, njegovo ne učinilo ga legendom.


Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boatenkk, Brazzzoo123, retromoos i 63 gosta.