Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
feniksptica
- Postovi: 19107
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la feniksptica » 27 mar 2021, 19:48
hajmo bit pozitivni
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
-
Omark
- Postovi: 2534
- Pridružen/a: 15 jun 2015, 15:32
- Lokacija: Dolina
-
Kontakt:
Post
Postao/la Omark » 27 mar 2021, 19:48
Treba pucat penale da izgubimo
-
Fudo
- Postovi: 5320
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 27 mar 2021, 19:49
Nasi korneri su najveca opasnost za nas gol. Uzassss.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
-
Kontakt:
Post
Postao/la Probisvjet » 27 mar 2021, 19:49
Jos tri minute strepnje.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.
-
ReX
- Postovi: 9115
- Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX » 27 mar 2021, 19:49
Vucevich je napisao/la: ↑27 mar 2021, 19:46
Kako je glup igrač ovaj Gojak, možda je i gori od Rahmanovića
Mahalas i jedan i drugi.
Zadnja izmjena:
ReX, dana/u 27 mar 2021, 19:50, ukupno mijenjano 1 put.
@igrajlopte 🐦
-
invincible1921
- Postovi: 11421
- Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
- Lokacija: Domovina ljiljana
-
Kontakt:
Post
Postao/la invincible1921 » 27 mar 2021, 19:49
DamirT je napisao/la: ↑27 mar 2021, 19:48
Moze li ijedan korner,a da lopta ne ode golmanu pravo u ruke????
Moze pjanic, jedva na prvu direkt na glavu protivnika
=\_1921_/=
-
Tristan10
- Postovi: 5183
- Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tristan10 » 27 mar 2021, 19:50
DamirT je napisao/la: ↑27 mar 2021, 19:44
Drape je napisao/la: ↑27 mar 2021, 19:43
Hadžiahmetović igra kao Iniesta protiv Kostarike. U baražu protiv Sjeverne Irske je igrao kao Bojo iz Željezničara.
Nasi su uvijek dobri u nevaznim utakmicama.Uvijek chokiraju u bitnim utakmicama
Koliko Hadziahmetovic ima godina i utakmica za reprezentaciju, a koliko npr Cimirot. U svojih 30 nastupa za reprezentaciju ja nisam kod Cimirota vidio, sto je Amir veceras pokazao.
-
Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Meraak1921 » 27 mar 2021, 19:50
Ovaj Cvijanovic ne moze igrati u Zrinjskom ni u Sarajevu, u Želji bi se borio za prvu postavu.. fraer krampa
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 27 mar 2021, 19:51
Nekad su se za slobodnjak otimali Misimović, Pjanić i Salihović, sad nam Prevljak šutira pet metara ukrivo.
-
ReX
- Postovi: 9115
- Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la ReX » 27 mar 2021, 19:51
Tristan10 je napisao/la: ↑27 mar 2021, 19:50
DamirT je napisao/la: ↑27 mar 2021, 19:44
Drape je napisao/la: ↑27 mar 2021, 19:43
Hadžiahmetović igra kao Iniesta protiv Kostarike. U baražu protiv Sjeverne Irske je igrao kao Bojo iz Željezničara.
Nasi su uvijek dobri u nevaznim utakmicama.Uvijek chokiraju u bitnim utakmicama
Koliko Hadziahmetovic ima godina i utakmica za reprezentaciju, a koliko npr Cimirot. U svojih 30 nastupa za reprezentaciju ja nisam kod Cimirota vidio, sto je Amir veceras pokazao.
Ma Cimirot je nikakav kvalitet realno ali eto dugo je u repci pa ima taj neki kredit bezveze. Da smo imalo solidan repka imao bi on ulogu Loncara tipa ponekad da udje sa klupe samo.
Cvijan brat ne zna gdje mu je glava

Zadnja izmjena:
ReX, dana/u 27 mar 2021, 19:52, ukupno mijenjano 1 put.
@igrajlopte 🐦
-
Fudo
- Postovi: 5320
- Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Fudo » 27 mar 2021, 19:52
Mihojevic man of the match po meni. Losa tekma do bola, igra spora oci krvare. Loncar pravi ovcar fujj kako los igrac.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
tutankamon1905
- Postovi: 5255
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la tutankamon1905 » 27 mar 2021, 19:52
Drape je napisao/la: ↑27 mar 2021, 19:51
Nekad su se za slobodnjak otimali Misimović, Pjanić i Salihović, sad nam Prevljak šutira pet metara ukrivo.
Puco bi Pjana al morao je odmarat danas
-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 27 mar 2021, 19:52
Salji dugu loptu J*** ti sunce
-
Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
-
Kontakt:
Post
Postao/la Probisvjet » 27 mar 2021, 19:53
Dobro je izdrzali smo. Mislim na nas gledoce.
Odusevio me Cvijanovic.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.
-
delinjo
- Postovi: 21775
- Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la delinjo » 27 mar 2021, 19:53
Kakvi debili zive od lopte

GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
-
Meraak1921
- Postovi: 3278
- Pridružen/a: 17 mar 2021, 09:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Meraak1921 » 27 mar 2021, 19:53
Kosta Rika bolja bila .. daj nam San Marino
-
ramke0203
- Postovi: 738
- Pridružen/a: 12 okt 2020, 17:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la ramke0203 » 27 mar 2021, 19:53
rijetko glupa skupina igrača
-
miky_hz
- Postovi: 22532
- Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
- Lokacija: BoRdO mAhAlA
-
Kontakt:
Post
Postao/la miky_hz » 27 mar 2021, 19:53
Al Cvijanovic faulira ovoga kad je karton dobio i govori mu "jesi dobar"
Amir je odlican igrac.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
-
Justin
- Postovi: 11675
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
- Lokacija: Ellicott City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Justin » 27 mar 2021, 19:53
Hadziahmetovic najbolji danas. Prema naprijed je bolji od Cimirota, ali je ovaj jaci u defanzivi.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, boki86, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, Goalgetter, Google [Bot], GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, MaroonBjelave, omanovski, RajvoSa89, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta i 371 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []