Nihad Đedović

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la fera » 10 jan 2011, 10:31

neno#4 je napisao/la:
dacco je napisao/la:Super vijest kao što kažete bit će uigraniji a uz to veliki plus mladi tandem za budućnost mozda novi Firke i Neno hehe ko zna... :D
Vjerovatno je da ce napraviti bolje karijere i jedan i drugi od legendarnog dvojca, ali...
Ali nikada nece igrati sa tim zarom sa kojim su ova dvojica igrala i nesebicno se davala za repku...
Pare sve kvare...
nihad mozad i hoce jer on uvijek igra jako borbeno ali tesko da se ikad neko moze porediti sa onom nasom sjajnom generacijom i to samo iz jednog razloga zbog patriotizma.
You are someone else I am still right here

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 10 jan 2011, 15:18

fera je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
dacco je napisao/la:Super vijest kao što kažete bit će uigraniji a uz to veliki plus mladi tandem za budućnost mozda novi Firke i Neno hehe ko zna... :D
Vjerovatno je da ce napraviti bolje karijere i jedan i drugi od legendarnog dvojca, ali...
Ali nikada nece igrati sa tim zarom sa kojim su ova dvojica igrala i nesebicno se davala za repku...
Pare sve kvare...
nihad mozad i hoce jer on uvijek igra jako borbeno ali tesko da se ikad neko moze porediti sa onom nasom sjajnom generacijom i to samo iz jednog razloga zbog patriotizma.
Ma hoce sigurno, sa nepunom 21. godinom je zamalo bio MVP kola...
Koliko god ja volio Markovica (a ti znas da ga maltene smatram kao jednog od Najvecih), ovaj momak ce napraviti bolju statistiku i slicno....Bolju karijeru, jer ipak mislim da ce da se vrati u Barsu, pogootovo ako se ne osvoji titula ove godine, pa mislim da ce roster da izmijene ipak, da ga podmlade...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la fera » 10 jan 2011, 15:46

neno znas kako je neobicno vidjeti da ti hvalis nekog domaceg igraca :mrgreen: :D
You are someone else I am still right here

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 10 jan 2011, 16:07

fera je napisao/la:neno znas kako je neobicno vidjeti da ti hvalis nekog domaceg igraca :mrgreen: :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Eno sad, a ja uvijek samo pricam realno 8-) 8-) 8-) 8-)
Ja samo imam zelju da nasi napreduju i da repka ima koristi od toga i nista vise kao sto i sam znas..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la samson » 10 jan 2011, 17:45

Kada je presao u Loto. sam pisao da ce pokazati svoj potencijal, i da vrijedi mnogo. Jedni su rekli, da on i nije bas taj nivo, ali eto, Nihad dere polako , ali sigurno. Nakon ove sezone, vjerujem da ce Lakovic i Basile ici iz Barce, sto znaci pocetak za Nihada...

Avatar
Sexmachineboy
Postovi: 2506
Pridružen/a: 20 sep 2010, 00:20
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la Sexmachineboy » 10 jan 2011, 17:55

Svaka čast Đedoviću na samom dolasku u Loto. Nadam se da će sljedeče sezone igrati na vrhunskom nivou u mom dragom klubu, Barci. Zaslužio je to i ima veliki potencijal da to i ostvari. Samo naprijed care.
Ryan Giggs' wife Stacy Cooke has walked out on him and been given half of everything he's got. She now has 6 more premier league winners medals than Steven Gerrard.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 10 jan 2011, 18:35

samson je napisao/la:Kada je presao u Loto. sam pisao da ce pokazati svoj potencijal, i da vrijedi mnogo. Jedni su rekli, da on i nije bas taj nivo, ali eto, Nihad dere polako , ali sigurno. Nakon ove sezone, vjerujem da ce Lakovic i Basile ici iz Barce, sto znaci pocetak za Nihada...
Realno dok su Navarro i Mikel tu, nece biti mjesta za njega, bar ne za neku veliku ulogu....
Eh, posto je Mikeal stariji, vrlo je vjerovatno da ce forma ici dolje, mada Barsa ima pare da kupi maltene bilo kojeg igraca iz Europe kojeg zazeli...

Vidjet cemo sta ce da se desi, jedna je stvar igrati u Romi, a potpuno druga u Barseloni...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la samson » 10 jan 2011, 19:50

neno#4 je napisao/la:
samson je napisao/la:Kada je presao u Loto. sam pisao da ce pokazati svoj potencijal, i da vrijedi mnogo. Jedni su rekli, da on i nije bas taj nivo, ali eto, Nihad dere polako , ali sigurno. Nakon ove sezone, vjerujem da ce Lakovic i Basile ici iz Barce, sto znaci pocetak za Nihada...
Realno dok su Navarro i Mikel tu, nece biti mjesta za njega, bar ne za neku veliku ulogu....
Eh, posto je Mikeal stariji, vrlo je vjerovatno da ce forma ici dolje, mada Barsa ima pare da kupi maltene bilo kojeg igraca iz Europe kojeg zazeli...

Vidjet cemo sta ce da se desi, jedna je stvar igrati u Romi, a potpuno druga u Barseloni...

To stoji, ali Barca ove godine ako ne osvoji ligu, a sigurno da i na Euroleague ciljaju, sigurno dolazi do nekih promjena ekipe. Jer je ocito, da nisu nesto dominantni. Skoro sam siguran, da ova dvojica odlaze. Lorbek nije ni blizu sebe iz CSKA. Sto se tice Mikeala, od njega je Đedovic bolji pa reci da nemam pojma. Klasicni crni igrac na toj poziciji (nadam se da nije rasisticno receno:), i igrac u prolazu. Dok Nihad moze postati jedan od oslonaca ekipe u iducih deset godina. Za Navarra se nema sta reci, jer on moze iz Barce samo u NBA, cini mi se...

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 10 jan 2011, 19:54

samson je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
samson je napisao/la:Kada je presao u Loto. sam pisao da ce pokazati svoj potencijal, i da vrijedi mnogo. Jedni su rekli, da on i nije bas taj nivo, ali eto, Nihad dere polako , ali sigurno. Nakon ove sezone, vjerujem da ce Lakovic i Basile ici iz Barce, sto znaci pocetak za Nihada...
Realno dok su Navarro i Mikel tu, nece biti mjesta za njega, bar ne za neku veliku ulogu....
Eh, posto je Mikeal stariji, vrlo je vjerovatno da ce forma ici dolje, mada Barsa ima pare da kupi maltene bilo kojeg igraca iz Europe kojeg zazeli...

Vidjet cemo sta ce da se desi, jedna je stvar igrati u Romi, a potpuno druga u Barseloni...

To stoji, ali Barca ove godine ako ne osvoji ligu, a sigurno da i na Euroleague ciljaju, sigurno dolazi do nekih promjena ekipe. Jer je ocito, da nisu nesto dominantni. Skoro sam siguran, da ova dvojica odlaze. Lorbek nije ni blizu sebe iz CSKA. Sto se tice Mikeala, od njega je Đedovic bolji pa reci da nemam pojma. Klasicni crni igrac na toj poziciji (nadam se da nije rasisticno receno:), i igrac u prolazu. Dok Nihad moze postati jedan od oslonaca ekipe u iducih deset godina. Za Navarra se nema sta reci, jer on moze iz Barce samo u NBA, cini mi se...
Lorbek nije ni blizu sebe iz CSKA...Pa covjek je prosle godine u pojedinim trenucima sam ekipu nosio na ledjima...Ove godine ima problema jer je rovit, niko se nece odreci takvog igraca...
Mickeal u prolazu, dok se nije povrijedio najbolje krilo Europe sigurno, sad poslije povrede vidjet cemo...
Nije on klasicni americki igrac...
Mickeal uopste nije divljak, nego je pravi all - round igrac...Igra odbranu, sutira sa distance, igra ledjima, sa posta, sve zna...Navarro ce da zavrsi karijeru u Barseloni..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la samson » 10 jan 2011, 20:04

Znas kako to ide, dobar si dok trajes.. Nisam rekao, da Lorbek da ide, ali kao sto si rekao, rovit je, a Barca treba spremne igrace. Pogledaj Smodisa, vec dvije postene sezone njega nema na parketu, po tome su slicni. A Mickeal, da je tako dobar, ne bi njega Dusko tako lako pustio. On ce otici zbog godina...

planski dripac
Postovi: 2
Pridružen/a: 23 sep 2010, 23:07
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la planski dripac » 10 jan 2011, 20:10

Porediti sve nase igrace sa Markovicem je malo glupo. Imamo i mi koji ga ne volimo pravo reci svoje misljenje. Kult koji je izgradjen oko Markovica puno,puno je naskodio nasoj reprezentaciji. Svi, ali bas svi koji su igrali sa njim znaju da su mu ljudske osobine vrlo upitne. Opet kazem ,imam i ja pravo reci svoje misljenje,dovoljno sam star i poznajem licno i vrlo dobro dobar dio nasih reprezentativaca. Pustite Nihada da igra jer je momak odlican.Markovica koga voli neka voli,a ima i onih koji ga ne vole,i to podosta. Znam da je furka pisati lijepo o njemu ali nije sve bas tako. Covjek koji kada se upoznajes sa njim kaze prezime kao sto on to radi je pomalo smijesno.Ima more istinitih prica i anegdota o njemu koje nisu bas lijepe i mnogi to znaju,ali ovo se meni desilo pa pisem , a druge ne , cuj "Ja sam Markovic",rekoh hajd nek si fala Bogu

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 10 jan 2011, 21:44

samson je napisao/la:Znas kako to ide, dobar si dok trajes.. Nisam rekao, da Lorbek da ide, ali kao sto si rekao, rovit je, a Barca treba spremne igrace. Pogledaj Smodisa, vec dvije postene sezone njega nema na parketu, po tome su slicni. A Mickeal, da je tako dobar, ne bi njega Dusko tako lako pustio. On ce otici zbog godina...
:o :o :o :o :o :o
Pa Dusko njega nikada ali nikada ne bi pustio, nego je jednostavno Barsa iskesirala pare i to je to...Kraj price...
Ivanovic je najuren iz Barselone, da se maltene nikada ne vrati....
Upravo si dao odlican odgovor, pogledaj Smodisa, covjek ne igra maltene dvije godine, ali ga niko ne tjera, niti ce ga iko otjerati dok sam ne ode...

Vjeruj mi da se itekako cijene igraci koji doprinesu osvajanju EL titule..Nisam siguran, ali mislim da dosada Lorbek statisticki igra bolju sezonu nego prosle godine, nisam siguran...

Jednostavno u takvoj masineriji, vrlo je tesko doci cak do akcije koja se igra za tebe, kada ima brdo kombinacija i varijanti koje se prevashodno prave za Navara, Mikeala, Vaskeza i slicno...

Ali ako ti mislis da Mikeal nije medju pet igraca u EL u ovom trenutku, uredu, svako ima pravo na svoje misljenje...
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la fera » 10 jan 2011, 21:50

ljudi idete u off topic nije tema ni markovic ni mikel ni lorbek.

ne znam zasto se prica odma o odlasku iz rome pa to je najbolji moguci klub trenutno za nihada. ja ne znam da je mogao napraviti ikako bolji odabir kluba. osim ako je i dalje igrac barselone
You are someone else I am still right here

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 10 jan 2011, 21:53

fera je napisao/la:ljudi idete u off topic nije tema ni markovic ni mikel ni lorbek.

ne znam zasto se prica odma o odlasku iz roma pa to je najbolji moguci klub trenutno za nihada. ja ne znam da je mogao napraviti ikako bolji odabir kluba. osim ako je i dalje igrac barselone
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Vizionarski radim to kao gospodin Tender - beg :D :D :D :D :D
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la fera » 11 jan 2011, 11:46

neno#4 je napisao/la:
fera je napisao/la:ljudi idete u off topic nije tema ni markovic ni mikel ni lorbek.

ne znam zasto se prica odma o odlasku iz roma pa to je najbolji moguci klub trenutno za nihada. ja ne znam da je mogao napraviti ikako bolji odabir kluba. osim ako je i dalje igrac barselone
8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Vizionarski radim to kao gospodin Tender - beg :D :D :D :D :D
a imate mnogo toga slicnog ti tenderaga :D
You are someone else I am still right here

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la neno#4 » 11 jan 2011, 18:52

Lotomatica otpustila Bonicolija, sto je vrlo lose u ovom trenutku za nas dvojac...

Kod Filipovskog sad slijedi novo dokazivanje..
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la BaDa12 » 11 jan 2011, 19:01

Mislim da se Gorda morao dokazivati kako god. Jer je samo stigao, a prije toga bio povrijeđen, pa mu je gotovo isto.

A što se Nihada tiče, smatram da za njega to neće predstavljati problem. Valjda i novi trener zna da je Đedović bio ključni igrač za Lottomaticu, a kad samo dođeš na klupu nekog tima, onda "glavnog" ne ostavljaš na klupi.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la nerminh74 » 11 jan 2011, 19:55

neno#4 je napisao/la:Lotomatica otpustila Bonicolija, sto je vrlo lose u ovom trenutku za nas dvojac...

Kod Filipovskog sad slijedi novo dokazivanje..
BaDa12 je fino rekao, ali da je samo u pitanju trener onda OK, ali kako je tu i boksa ne bojim se ja za nemanju i nihada
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la fera » 11 jan 2011, 20:21

jel i drasko prodanović dobio otkaz il samo prvi trener ?
You are someone else I am still right here

Avatar
BaDa12
Postovi: 4403
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Nihad Đedović

Post Postao/la BaDa12 » 11 jan 2011, 20:41

Kako sam pročitala, na officialnom site-u piše kako je Boša izjavio da mu je žao što je došlo do prekida saradnje, zbog velikog prijateljstva između Mattea, njega, kluba općenito. Ali...

Još kažu da će zasad Draško Prodanović voditi tim, dakle ništa od otkaza za njega.

http://www.virtusroma.it/internal.asp?c ... rt_id=4208
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.