Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 03 maj 2021, 22:03

Ovaj treći pot, bitno je izbjeći Francuze i po mogućnosti Island, mada i sa njima vjerujem da možemo igrati.

U prvom Portugal najbolja opcija, ovo sve ostalo podjednako loše.

Drugi šešir je interesantan, ako nam dođu Skandinavci otpisani smo unaprijed, ako nam dođu neke od preostale četiri repke onda imamo šanse, makar dok ne počne utakmica :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hantraga » 03 maj 2021, 22:29

Ovako ja posmatram ove šešire:
- U POT 1 bi možda najzanimljivije bilo okušati se sa Slovenijom, jer oni znaju imati i prenosa na velikim takmičenjima i kikseva, nismo igrali nikad u zvaničnim utakmicama i ne znamo na čemu smo. Protiv Njemačke, Španije, Norveške i Hrvatske nemamo previše šansi. Čak je Hrvatska tu najbolja opcija, ali tanko je to. Portugal je nezgodan i prejak bojim se trenutno.
- U POT 2 Austrija je ubjedljivo najbolja varijanta. Danska i Švedska su užasne opcije, a Mađari igraju kući, pa ni to nije neka sreća. Od Rusa nema gorih protivnika, jer nas vazda natamburaju sportski :D Helem, Srbija je solidan protivnik.
- U POT 3 je najvažnije izbjeći Francusku. Sa svim ostalim ekipama se može igrati, a rekao bih da je najbolja opcija Makedonija. Ni Slovačka nije loša, mada igraju kući, pa je to faktor na koji igraju. Bjelorusija je svakako bolja opcija od Islanda ili Češke.

Helem, rekao bih da je najlakša grupa:
Slovenija, Austrija, Makedonija, BiH
A može proći i:
Hrvatska, Srbija, BiH, Bjelorusija :D

Najgore su one gdje je Francuska s nama, otprilike nešto poput:
Španija, Danska, Francuska, BiH
Norveška, Švedska, Francuska, BiH
Njemačka, Island, Francuska, BiH
Itd.
:D

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Tristan10 » 03 maj 2021, 22:53

Danska, Svedska i Madjarska su kvalitetnije iz 2. sesira nego vise od ovih iz 1. sesira. Jedino Spanija ima kvalitet da kazes da su top reprezentacija, i donekle Norveska ako su u punom sastavu i stvari im idu kako treba. Relativno su male sanse da bi mi i prosli kad bi se samo napravila grupa od reprezentacija iz 4. sesira.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 03 maj 2021, 23:08

Hantraga je napisao/la:
03 maj 2021, 22:29
Helem, rekao bih da je najlakša grupa:
Slovenija, Austrija, Makedonija, BiH
Da, to je najlaksa grupa po imenima ali u kojoj bi opet bili zadnji jer bi nas sva 3 protivnika uzela cisto na iskustvo ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2021, 23:13

DaVinci je napisao/la:
03 maj 2021, 23:08
Hantraga je napisao/la:
03 maj 2021, 22:29
Helem, rekao bih da je najlakša grupa:
Slovenija, Austrija, Makedonija, BiH
Da, to je najlaksa grupa po imenima ali u kojoj bi opet bili zadnji jer bi nas sva 3 protivnika uzela cisto na iskustvo ... :zviz:
Mislim da je Slovenija jaca ekipa od Portugala, jes njihov rukomet u ekspanziji al kompletna Slovenija je igrački jača ekipa
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 03 maj 2021, 23:20

legenda reala je napisao/la:
03 maj 2021, 23:13
DaVinci je napisao/la:
03 maj 2021, 23:08
Hantraga je napisao/la:
03 maj 2021, 22:29
Helem, rekao bih da je najlakša grupa:
Slovenija, Austrija, Makedonija, BiH
Da, to je najlaksa grupa po imenima ali u kojoj bi opet bili zadnji jer bi nas sva 3 protivnika uzela cisto na iskustvo ... :zviz:
Mislim da je Slovenija jaca ekipa od Portugala, jes njihov rukomet u ekspanziji al kompletna Slovenija je igrački jača ekipa
Jeste ali mi se s Portugalcima nemeremo ganjat' po terenu a sa Janezima bi ko i mogli malo ... :)
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Hantraga » 03 maj 2021, 23:23

Meni je portugalska igra fantastična. Jednostavno, prelijepo igraju. Eh sad, ima logike da oni nisu velesila i mogu imati loš dan. Njima je najveća prednost što su igrači savršeno uigrani i savršeno funkcionišu. Eh sad, nije da su nas strašni rasturili prošle godine :D Što više razmišljam, ima mi to smisla, jer protiv Portugala možeš ubosti s taktikom da ih neutrališeš, a možeš i da upadneš u njihov ritam i da te razvale. Slovenci su ipak nekako konstantniji. Eh sad, ne znam je li bolje nadati se Portugalu, pa da ih kao umrtvimo, ili Slovenija, pa da u toj igri istim sredstvima budemo bolji. Ima logike Portugal :D Može i Portugal umjesto Slovenije :D

Ma ni Hrvati fakat nisu loša opcija. Oni znaju imati loš dan, ko će mu ga znati kakvi će dočekati to prvenstvo, a i znali smo im parirati solidno. Fakat je suština izbjeći Skandinavce i Francusku. Sve drugo je već nešto što se može igrati.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 03 maj 2021, 23:26

Nas je na proslom Euru dobio pokojni Qintana strasan je golman bio, ne znam kako ce ga Portugalci nadomjestiti kakvi su im drugi golmani.
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 03 maj 2021, 23:43

Mah dobit ćemo Norvešku, Dansku i Francusku. Ne trebaju nam nikakve kalkulacije. :D
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Fagus501
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 03 maj 2021, 23:47

Za nas najbolja opcija je Francuska,Spanija,Danska čisto radi veće gledanosti dueli sa najboljim.Niko od njih mislim da nas nebi osramotio igrali bi sa pola gasa i dobili nas kao Nijemci 4 5 razlike i mi zadovoljni.Nama su opasni protivnici ove slabi poput Austrije,Slovačke,Ceske oni se nalože i razvale nas.Slovnci su opasni i nikom ne praštaju losa opcija sto bolje ekipe radi atraktivnosti protivnika.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 03 maj 2021, 23:48

legenda reala je napisao/la:
03 maj 2021, 23:26
Nas je na proslom Euru dobio pokojni Qintana strasan je golman bio, ne znam kako ce ga Portugalci nadomjestiti kakvi su im drugi golmani.
Kintana i Šuman sa svojom taktikom 7 na 6, ono desno krilo Portela čini mi se, zabio nam je frajer jedno 3-4 gola na prazan gol :D

Ne mogu Slovenci nikako biti bolja opcija od Portugalaca.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Vettel5
Postovi: 511
Pridružen/a: 20 mar 2021, 11:30
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vettel5 » 03 maj 2021, 23:59

🇭🇷 🇷🇸 🇲🇰 🇧🇦

:mrgreen: :mrgreen:
"Osvajao sam titule jer sam dodavao gas tamo gdje su drugi kočili."

M.SCHUMACHER

Greatest of all time.

☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 04 maj 2021, 08:07

“Krenem, pa stanem. Obrišem napisano. Nemam riječi. Bojim se pogriješiću. Kako se Nikoli zahvaliti?! Kako opisati ovu gromadu iz ugla BiH patriote, a da to bude korektno? Krećem iz 1997 godine, kada je Nikola Prce debitovao za Zagreb u rukometnoj ligi prvaka. Stajem na rukometnom Euru 2022, gdje će Nikola povesti Zmajeve. U tom razmaku od 25 godina vrhunskog kontinuiteta rukometni div nas je mnogo zadužio. Njegovu Čapljinu volimo, jer nam je dala velikog bosansko hercegovačkog heroja.

Rukometni div, mag, gromada. Najbolje od svega mu stoji ona marka sportske opreme #Number1 (No1), koju su travnički dizajneri kreirali i obukli mnoge domaće i strane reprezentacije i klubove. Nikom ova marka ne pristaje kao Nikoli. On je No.1. Forever.

Ako se ikada bude učilo o sportskim gromadama u školi, prva lekcija treba biti o bosansko hercegovačkom Nikoli. On je babo, ćaća, father of handball.” by Nevzudin Brljak
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 04 maj 2021, 10:18

Stvarno mi nije jasno na osnovu cega se uzdize ova grupa luzera koja je uspjela ne da se plasira nego da ne usere plasman na EP iako su se svojski potrudili da to urade.
Oni su od 6 utakmica odigrali skoro 1 da valja, poluvremena protiv Nijemaca necu racunati jer gledam utakmicu kao cjelinu.
Sram i stid da ih bude da oni kao nesto slave, bagra.
Mi dok u svakoj utamici ne bude isli na pobjedu a ne kalkulisali nas nigdje niti u kojem sportu nece biti.

Tesko ce dobiti nagradu u vidu dobre grupe na EP i treba da ih zbog njihovog odnosa potrefi grupa smrti i da ove sto kalkulisu isprate sa 3 poraza kuci.
Oni tamo kao i na sva takmicenja idu turisticki i unaprijed ce iskalkulisati koju utakmicu ce se boriti a koje dvije nece.
Naravno tu sto ce se boriti 'nece imati srece' i izgubit ce a levati moraju znati da srecu treba zaraditi tako sto gines uvijek u svakoj utakmici, inace se nemoj baviti sportom.

Njih ni Obrvan promijeniti ne moze.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 04 maj 2021, 10:26

bhsport je napisao/la:
04 maj 2021, 10:18
Stvarno mi nije jasno na osnovu cega se uzdize ova grupa luzera koja je uspjela ne da se plasira nego da ne usere plasman na EP iako su se svojski potrudili da to urade.
Oni su od 6 utakmica odigrali skoro 1 da valja, poluvremena protiv Nijemaca necu racunati jer gledam utakmicu kao cjelinu.
Sram i stid da ih bude da oni kao nesto slave, bagra.
Mi dok u svakoj utamici ne bude isli na pobjedu a ne kalkulisali nas nigdje niti u kojem sportu nece biti.

Tesko ce dobiti nagradu u vidu dobre grupe na EP i treba da ih zbog njihovog odnosa potrefi grupa smrti i da ove sto kalkulisu isprate sa 3 poraza kuci.
Oni tamo kao i na sva takmicenja idu turisticki i unaprijed ce iskalkulisati koju utakmicu ce se boriti a koje dvije nece.
Naravno tu sto ce se boriti 'nece imati srece' i izgubit ce a levati moraju znati da srecu treba zaraditi tako sto gines uvijek u svakoj utakmici, inace se nemoj baviti sportom.

Njih ni Obrvan promijeniti ne moze.
U potpunosti se slazem s govornikom ... :clap:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Fagus501
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 04 maj 2021, 11:23

bhsport je napisao/la:
04 maj 2021, 10:18
Stvarno mi nije jasno na osnovu cega se uzdize ova grupa luzera koja je uspjela ne da se plasira nego da ne usere plasman na EP iako su se svojski potrudili da to urade.
Oni su od 6 utakmica odigrali skoro 1 da valja, poluvremena protiv Nijemaca necu racunati jer gledam utakmicu kao cjelinu.
Sram i stid da ih bude da oni kao nesto slave, bagra.
Mi dok u svakoj utamici ne bude isli na pobjedu a ne kalkulisali nas nigdje niti u kojem sportu nece biti.

Tesko ce dobiti nagradu u vidu dobre grupe na EP i treba da ih zbog njihovog odnosa potrefi grupa smrti i da ove sto kalkulisu isprate sa 3 poraza kuci.
Oni tamo kao i na sva takmicenja idu turisticki i unaprijed ce iskalkulisati koju utakmicu ce se boriti a koje dvije nece.
Naravno tu sto ce se boriti 'nece imati srece' i izgubit ce a levati moraju znati da srecu treba zaraditi tako sto gines uvijek u svakoj utakmici, inace se nemoj baviti sportom.

Njih ni Obrvan promijeniti ne moze.
Moj druže nemozes ti to našim ljudima reci oni to nikada neće shvatiti.Mi smo jedina reprezetacija na svijetu koja slavi poraze Austrija nas nabila momački oni piju pive i slave poraz,a naši ljudi vicu bravo momci.Ako Makedonija,Crna Gora pobjedi jednu Dansku ili Srbija Jednu Francusku u dvomecu to se treba slaviti neznam šta naši slave poraz protiv Estonije.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 04 maj 2021, 11:50

Fagus501 je napisao/la:
04 maj 2021, 11:23
bhsport je napisao/la:
04 maj 2021, 10:18
Stvarno mi nije jasno na osnovu cega se uzdize ova grupa luzera koja je uspjela ne da se plasira nego da ne usere plasman na EP iako su se svojski potrudili da to urade.
Oni su od 6 utakmica odigrali skoro 1 da valja, poluvremena protiv Nijemaca necu racunati jer gledam utakmicu kao cjelinu.
Sram i stid da ih bude da oni kao nesto slave, bagra.
Mi dok u svakoj utamici ne bude isli na pobjedu a ne kalkulisali nas nigdje niti u kojem sportu nece biti.

Tesko ce dobiti nagradu u vidu dobre grupe na EP i treba da ih zbog njihovog odnosa potrefi grupa smrti i da ove sto kalkulisu isprate sa 3 poraza kuci.
Oni tamo kao i na sva takmicenja idu turisticki i unaprijed ce iskalkulisati koju utakmicu ce se boriti a koje dvije nece.
Naravno tu sto ce se boriti 'nece imati srece' i izgubit ce a levati moraju znati da srecu treba zaraditi tako sto gines uvijek u svakoj utakmici, inace se nemoj baviti sportom.

Njih ni Obrvan promijeniti ne moze.
Moj druže nemozes ti to našim ljudima reci oni to nikada neće shvatiti.Mi smo jedina reprezetacija na svijetu koja slavi poraze Austrija nas nabila momački oni piju pive i slave poraz,a naši ljudi vicu bravo momci.Ako Makedonija,Crna Gora pobjedi jednu Dansku ili Srbija Jednu Francusku u dvomecu to se treba slaviti neznam šta naši slave poraz protiv Estonije.
Mi nemamo ni medije ni novinare da sada nagaze ove luzere. U Hrvatskoj bi razapeli od glumca golmana do selektora za onakav pristup protiv Austrije.
Gledam na drustvenim mrezama, cestitke, nacelnici stavljaju slike sa ovim polusportistima, kalkulantima. FUJ.
Trenutno jedini kojima mozemo skinuti kapu su kosarkasi i Vedran Bosnic, on je napravio ekipu koja gine i kojoj je svejedno da li igraju protiv Rusije, Litve ili Bugarske, oni idu na glavu za svaku loptu i oni ce svoju srecu zaraditi.
Ove polusportiste ne treba uzdizati jer ce se oni u jednom momentu po ko zna koji put iskljuciti iz utakmice, iz kvalifikacija ili sa prvenstva.
Samo bi im pustao scenu kada se Austrijanac cudi kako je po ko zna koji put prosao pored puknute odbrane gdje niko nije pokazao volju i zelju da ga zaustavi jer su gospoda znala da su vec na EP.
Ne daj Boze da danasnja djeca za uzore uzimaju ovaj polusvijet.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Fagus501
Postovi: 486
Pridružen/a: 23 okt 2017, 22:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Fagus501 » 04 maj 2021, 13:53

bhsport je napisao/la:
04 maj 2021, 11:50
Fagus501 je napisao/la:
04 maj 2021, 11:23
bhsport je napisao/la:
04 maj 2021, 10:18
Stvarno mi nije jasno na osnovu cega se uzdize ova grupa luzera koja je uspjela ne da se plasira nego da ne usere plasman na EP iako su se svojski potrudili da to urade.
Oni su od 6 utakmica odigrali skoro 1 da valja, poluvremena protiv Nijemaca necu racunati jer gledam utakmicu kao cjelinu.
Sram i stid da ih bude da oni kao nesto slave, bagra.
Mi dok u svakoj utamici ne bude isli na pobjedu a ne kalkulisali nas nigdje niti u kojem sportu nece biti.

Tesko ce dobiti nagradu u vidu dobre grupe na EP i treba da ih zbog njihovog odnosa potrefi grupa smrti i da ove sto kalkulisu isprate sa 3 poraza kuci.
Oni tamo kao i na sva takmicenja idu turisticki i unaprijed ce iskalkulisati koju utakmicu ce se boriti a koje dvije nece.
Naravno tu sto ce se boriti 'nece imati srece' i izgubit ce a levati moraju znati da srecu treba zaraditi tako sto gines uvijek u svakoj utakmici, inace se nemoj baviti sportom.

Njih ni Obrvan promijeniti ne moze.
Moj druže nemozes ti to našim ljudima reci oni to nikada neće shvatiti.Mi smo jedina reprezetacija na svijetu koja slavi poraze Austrija nas nabila momački oni piju pive i slave poraz,a naši ljudi vicu bravo momci.Ako Makedonija,Crna Gora pobjedi jednu Dansku ili Srbija Jednu Francusku u dvomecu to se treba slaviti neznam šta naši slave poraz protiv Estonije.
Mi nemamo ni medije ni novinare da sada nagaze ove luzere. U Hrvatskoj bi razapeli od glumca golmana do selektora za onakav pristup protiv Austrije.
Gledam na drustvenim mrezama, cestitke, nacelnici stavljaju slike sa ovim polusportistima, kalkulantima. FUJ.
Trenutno jedini kojima mozemo skinuti kapu su kosarkasi i Vedran Bosnic, on je napravio ekipu koja gine i kojoj je svejedno da li igraju protiv Rusije, Litve ili Bugarske, oni idu na glavu za svaku loptu i oni ce svoju srecu zaraditi.
Ove polusportiste ne treba uzdizati jer ce se oni u jednom momentu po ko zna koji put iskljuciti iz utakmice, iz kvalifikacija ili sa prvenstva.
Samo bi im pustao scenu kada se Austrijanac cudi kako je po ko zna koji put prosao pored puknute odbrane gdje niko nije pokazao volju i zelju da ga zaustavi jer su gospoda znala da su vec na EP.
Ne daj Boze da danasnja djeca za uzore uzimaju ovaj polusvijet.
I na ovom forumu 80% slavi poraz,čast izuzecima nadaju se dobroj grupi niko nije komentatisao igru protiv Austrije.Kaže Peric novi Balic idemo da dobije Austriju smješno

Avatar
Mujkic
Postovi: 575
Pridružen/a: 19 apr 2021, 23:13
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Mujkic » 04 maj 2021, 14:05

Iskreno protiv Austrije Tahirović je više pokazao nego Burić.

Avatar
Nirton
Postovi: 6448
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Nirton » 04 maj 2021, 14:42

Mujkic je napisao/la:
04 maj 2021, 14:05
Iskreno protiv Austrije Tahirović je više pokazao nego Burić.
Ko?
I vole te širom Bosne i Hercegovine, vole te i širom Evrope, širom svijeta. Ima nas mnogo, mnogo onih kojima srce zaigra kada mislimo na tebe. Mnogo onih kojima grb kuca umjesto srca u grudima.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.