Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 04 maj 2021, 21:42

RacioEmocionalan je napisao/la:
04 maj 2021, 20:40
Kakvo je bola dopisivanje, nije srednja škola. Ako je on interesuje nek' se raspita malo i mrš na kafu. Pobereš utiske ako ti se sviđa-sviđa, ako ne idi dalje.

Ja sam s ženskom kafu dogovorio nakon 5 poruka. Zašto? Nije što sam frajer nego što je zainteresovana bila. Jeste da sam uletio odmah, sa fazonom ali je prošlo zato što ona hoće a ne jer sam ja super kvalitetan.

Nema tu nauke.
pa nema nauke al ubise dosta likova generalizacija da su sve zenske iste nisu svaka ima nesto razlicito neka prvo hoce da se malo dop da upozna nekoga a neka te zovne odmah sljedeći dan na kafu

ono najlakse je reci ona hladna treba joj milion godina da odg tko je je .be necu se vise dopisivati s njom koliko likova je na tom malom detalju palo 60% treba je nesigurno u sebe i cim ti uletis kao sivonja ona dize obrambeni mehanizam hoces puno izgubiti ako se dan dva dopisujes s njom ionako bi jal drkao il gubio vrijeme na neku glupost da se ne lazemo

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1493
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la RacioEmocionalan » 04 maj 2021, 22:40

To je kao trgovina. Ti prodaješ nešto što nemaš a ona kupuje ako želi. Slažem se dan - dva pisanja i danas se generalno i upoznaju preko nekih društava, neće žensko radi sopstvene sigurnosti sa random likom pristati na kafu dok ga malo ne upozna.

Mada realno, ako će tjerati mak na konac, poruke ne znače ništa. Možeš pisati jedno a misliti drugo. Imati poremećaj ponašanja, mentalne probleme koji se aktiviraju u specifičnim uslovima. Sve je moguće i zato se sve svodi na to da li joj se sviđaš fizički ili ne.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Bundesliga
Postovi: 11498
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bundesliga » 04 maj 2021, 22:54

delinjo je napisao/la:
04 maj 2021, 20:30
Ti si gospodin.
Hvala druze :salut:

A Robusni sta se on njoj ima dokazivati. Sta je to ona bolja od njega. To je najveci problem danasnjih muskaraca. Ne cijene ljudi sebe dovoljno. Treba samo pokazati da mozes bez nje ili bilo koje. Cim ono misli da moze s tobom kako hoce nema od tog vajde. Marsal je ekstra momak i nema se on njoj sta dokazivati. Meni nikad nije tako zensko radilo, a i da jest otpilio bih to. Sta je ona bolja od mene.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 04 maj 2021, 23:06

Bundesliga je napisao/la:
04 maj 2021, 22:54
delinjo je napisao/la:
04 maj 2021, 20:30
Ti si gospodin.
Hvala druze :salut:

A Robusni sta se on njoj ima dokazivati. Sta je to ona bolja od njega. To je najveci problem danasnjih muskaraca. Ne cijene ljudi sebe dovoljno. Treba samo pokazati da mozes bez nje ili bilo koje. Cim ono misli da moze s tobom kako hoce nema od tog vajde. Marsal je ekstra momak i nema se on njoj sta dokazivati. Meni nikad nije tako zensko radilo, a i da jest otpilio bih to. Sta je ona bolja od mene.
slazem se al u isto vrijeme i ne slazem ima raznih treba od ovih koje si ti naveo , pa do sa kojom se u prvih sat vremena dogovoris za izlazak al ima i treba znam veliku grupu njih koje zele da se prvo upoznaju na taj nacin kroz dopisivanje jer zeli da vidi jesi li prvo neki debil il ne ono sta je problem ostaviti za dop jednu sedmicu po dva tri sata dnevno svakako ne bi radio nista pametnije u to vrijeme ono vidis probas nista ne kosta

vece sanse su da te nece ****. ati kad vidi da si normala znas se nasaliti malo joj ugoditi al ugoditi kalkulantski da ti znas da ugadjas samo kroz pricu da se upeca sve ostalo je laganica

ako sam ja mogao od septembra 2019 do jula 2020 naci vremena da se svakih nekoliko dana cujem sa curom u americi i pored vremenske razlike gdje mi se to oduzilo sa jednim od najboljih ljeta definitivno ono 2020 je bila vrh sta je problem pricati sa nekom neko vrijeme :hmmmmm:

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 04 maj 2021, 23:18

Marsal je napisao/la:
04 maj 2021, 15:51
Ako te mogu zamoliti da ne psujes tako krupne stvari zbog kojih se stresem kad naletim na tvoje postove? Da znam u kojim ima psovka, ni pomislio ne bih citati.

Svakako, mozes reci kako imas pravo raditi sta zelis, da ne trebam citati ono za sta postoji sansa da ce mi smetati, staviti te za gnjavatora i sl. - sve sto stoji, ali ipak bih te ljudski zamolio, a naravno da je tvoje potpuno pravo uvaziti ili ne.:thumbup:

P.S. Molio bih da se balavci ne 'lijepe', jer nisu zanimljivi.

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 04 maj 2021, 23:26

sve je do paradigme sa kojom se curom dopisujes ako se dopisujes sa finom normalno da cu joj dati šansu nekoliko dana il sedmicu, ako se dopisujes koja se voli zajebavati piti normalno da cu piti i izlaziti il ovako kao sa slika gore kad se dop sa klasicnom fuksom kojom se dog odmah sljedeci dan da je izjebes i nikad vise se ne cujes s njom :kafa: :kafa: :mrgreen:
Zadnja izmjena: Robust, dana/u 04 maj 2021, 23:36, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lillard
Postovi: 26299
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Lillard » 04 maj 2021, 23:35

Joj cringea brate sta to stavljas na forum
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bombaysaphire » 04 maj 2021, 23:42

Robust je napisao/la:
04 maj 2021, 23:26
sve je do paradigme sa kojom se curom dopisujes ako se dopisujes sa finom normalno da cu joj dati šansu nekoliko dana il sedmicu, ako se dopisujes koja se voli zajebavati piti normalno da cu piti i izlaziti il ovako kao sa slika gore kad se dop sa klasicnom fuksom kojom se dog odmah sljedeci dan da je izjebes i nikad vise se ne cujes s njom :kafa: :kafa: :mrgreen:
Što brišeš slike ?

Napisa ti lik cringe i ti izbrisa :facepalm:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 04 maj 2021, 23:48

bombaysaphire je napisao/la:
04 maj 2021, 23:42
Robust je napisao/la:
04 maj 2021, 23:26
sve je do paradigme sa kojom se curom dopisujes ako se dopisujes sa finom normalno da cu joj dati šansu nekoliko dana il sedmicu, ako se dopisujes koja se voli zajebavati piti normalno da cu piti i izlaziti il ovako kao sa slika gore kad se dop sa klasicnom fuksom kojom se dog odmah sljedeci dan da je izjebes i nikad vise se ne cujes s njom :kafa: :kafa: :mrgreen:
Što brišeš slike ?

Napisa ti lik cringe i ti izbrisa :facepalm:
razgovor sa prosjecnom fuksom svi imaju mali milion poruka ovakvih i nije toliko zanimljivo

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la bombaysaphire » 04 maj 2021, 23:53

Robust je napisao/la:
04 maj 2021, 23:48
bombaysaphire je napisao/la:
04 maj 2021, 23:42
Robust je napisao/la:
04 maj 2021, 23:26
sve je do paradigme sa kojom se curom dopisujes ako se dopisujes sa finom normalno da cu joj dati šansu nekoliko dana il sedmicu, ako se dopisujes koja se voli zajebavati piti normalno da cu piti i izlaziti il ovako kao sa slika gore kad se dop sa klasicnom fuksom kojom se dog odmah sljedeci dan da je izjebes i nikad vise se ne cujes s njom :kafa: :kafa: :mrgreen:
Što brišeš slike ?

Napisa ti lik cringe i ti izbrisa :facepalm:
razgovor sa prosjecnom fuksom svi imaju mali milion poruka ovakvih i nije toliko zanimljivo
Poenta je ako nešto postaviš , neka stoji .

Šta ga imaš brisati , pogotovo ako ti neko drugi "pametuje" , znaš da sam u pravu gospodara mi :kafa:

E čuj cringe :damn:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 04 maj 2021, 23:57

bombaysaphire je napisao/la:
04 maj 2021, 23:53
Robust je napisao/la:
04 maj 2021, 23:48
bombaysaphire je napisao/la:
04 maj 2021, 23:42


Što brišeš slike ?

Napisa ti lik cringe i ti izbrisa :facepalm:
razgovor sa prosjecnom fuksom svi imaju mali milion poruka ovakvih i nije toliko zanimljivo
Poenta je ako nešto postaviš , neka stoji .

Šta ga imaš brisati , pogotovo ako ti neko drugi "pametuje" , znaš da sam u pravu gospodara mi :kafa:

E čuj cringe :damn:
jesi u pravu si al haj ako nekad zatreba bacicu ih ponovo ovdje

ono prica normala ako kome gdje zapne a sto je najtužnije ima mnogo ovakvih tipova kao marsal ja u svom krugu ljudi znam dvojicu previse ih ponos puca da se malo treba sa njim igra

ono bolje se zgadit samom sebi kakvu pricu joj slozis i mozda uspijes joj ga sloziti nego drzati do ponosa nekog i samo samom sebi biti slajf coach

Avatar
StevieG8
Postovi: 13430
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 05 maj 2021, 00:48

Joj blago vama kad vam cura koja ne odgovara na poruke toliko pomuti um, ima tu previse zivotnog prostora.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Justin » 05 maj 2021, 07:03

RacioEmocionalan je napisao/la:
04 maj 2021, 15:59
Marsal je napisao/la:
04 maj 2021, 15:51
Evo sinoć pred spavanje kaže javi mi se sutra pa da nastavimo razgovor, ja se javio u pola 2 a još nije ni otvorila poruku iako je aktivna :mrgreen:

**** ti Marsale bog mater koja te retardiranog rodi.
Ta mala ima skoro pa Big three personalities potrebne za sociopatu. Narcisizam, makijavelinizam i manjak empatije. Maršale bježi kud te noge nose.
Evo jedan pametan upis. Taman za Marsala dok ne napuni 30. :salut:
Things About Women I Wish I Knew In My 20’s

1. Rejection is a part of life never, take it seriously. When one bus leaves another comes in 5 minutes. Abundance mindset
2. Never play the nice guy buddy buddy role with women. When a women friend zones you, she’s rejecting you. But she still wants you around so she could use you for free attention.
3. Never Chase A Women After Being dumper or FriendZone
4. Quiet/Shy Nerdy girls are the BEST girls to date.
5. Female Hypergamy Does not care about you.
6. Never make a women your whole life. A women should only be complimentary to your life
7. Men at the age of 18-25 will have the most difficult time dating
8. A woman can never love you, she only loves you on how you make her feel
9. Women at the ages 18-25 are not looking to settle down they just want TO have fun
10. Never let a women walk all over you or manipulate you just because she’s pretty always stand your ground & follow your principles as a man.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 05 maj 2021, 10:11

Justin je napisao/la:
05 maj 2021, 07:03
RacioEmocionalan je napisao/la:
04 maj 2021, 15:59
Marsal je napisao/la:
04 maj 2021, 15:51
Evo sinoć pred spavanje kaže javi mi se sutra pa da nastavimo razgovor, ja se javio u pola 2 a još nije ni otvorila poruku iako je aktivna :mrgreen:

**** ti Marsale bog mater koja te retardiranog rodi.
Ta mala ima skoro pa Big three personalities potrebne za sociopatu. Narcisizam, makijavelinizam i manjak empatije. Maršale bježi kud te noge nose.
Evo jedan pametan upis. Taman za Marsala dok ne napuni 30. :salut:
Things About Women I Wish I Knew In My 20’s

1. Rejection is a part of life never, take it seriously. When one bus leaves another comes in 5 minutes. Abundance mindset
2. Never play the nice guy buddy buddy role with women. When a women friend zones you, she’s rejecting you. But she still wants you around so she could use you for free attention.
3. Never Chase A Women After Being dumper or FriendZone
4. Quiet/Shy Nerdy girls are the BEST girls to date.
5. Female Hypergamy Does not care about you.
6. Never make a women your whole life. A women should only be complimentary to your life
7. Men at the age of 18-25 will have the most difficult time dating
8. A woman can never love you, she only loves you on how you make her feel
9. Women at the ages 18-25 are not looking to settle down they just want TO have fun
10. Never let a women walk all over you or manipulate you just because she’s pretty always stand your ground & follow your principles as a man.
joj koja ponjava od teksta posebno tacke 9,8,7,6 ,4,5 je li realno da neko po ovom se vodi koliki debil moras biti pa ovako razmišljati

ovi crveno-plavi tabletasi vidi se da jedino zensko koje znaju u svom životu je njihova vlastita mater a i to tesko .

ono znas il ne znas sa zenama pricati i odnositi se ovakve insuinacije su smijurija jer od zena pravi neka mitska bica i osobe koje muskarce ne zele sto je debilizam na kvadrat . Ono izadjite sa nekom zenskom osobom nemoj da vam američki debili budu neki uzor za nesto i vidjecete koliko je ovo smiješno i žalosno u neku ruku

Avatar
ArtemisFowl
Postovi: 1026
Pridružen/a: 29 apr 2021, 20:57
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ArtemisFowl » 05 maj 2021, 13:05

Robust je napisao/la:
05 maj 2021, 10:11
ovi crveno-plavi tabletasi vidi se da jedino zensko koje znaju u svom životu je njihova vlastita mater a i to tesko .
Dobrodošao na sociopatski dio foruma

Avatar
Robust
Postovi: 7094
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Robust » 05 maj 2021, 13:45

ArtemisFowl je napisao/la:
05 maj 2021, 13:05
Robust je napisao/la:
05 maj 2021, 10:11
ovi crveno-plavi tabletasi vidi se da jedino zensko koje znaju u svom životu je njihova vlastita mater a i to tesko .
Dobrodošao na sociopatski dio foruma
allaham da vidim samo te likove koji u ovo vjeruju :wtf: :wtf: ono da si izasao samo dvaput u životu sa zenskom osobom znao bi da je ovo smijurija

al haj nek trube o tabletama u bojama dok su sami sebi slajf coachovi :rol:

Avatar
Marsal
Postovi: 22760
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Marsal » 05 maj 2021, 13:48

Federer17 je napisao/la:
04 maj 2021, 23:18
Marsal je napisao/la:
04 maj 2021, 15:51
Ako te mogu zamoliti da ne psujes tako krupne stvari zbog kojih se stresem kad naletim na tvoje postove? Da znam u kojim ima psovka, ni pomislio ne bih citati.

Svakako, mozes reci kako imas pravo raditi sta zelis, da ne trebam citati ono za sta postoji sansa da ce mi smetati, staviti te za gnjavatora i sl. - sve sto stoji, ali ipak bih te ljudski zamolio, a naravno da je tvoje potpuno pravo uvaziti ili ne.:thumbup:

P.S. Molio bih da se balavci ne 'lijepe', jer nisu zanimljivi.
Halali brate, nije lijepo od mene pogotovo na Ramazanu. Frustracije me stigne i razjebe pa me huja uhvati. Pazit ću ubuduće da te ne uvrijedim više.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la SMR187 » 05 maj 2021, 14:14

Brat GOAT treba da nagovori ove svoje hurije da se registruju na forum. Moze im on pomoc da rijese antibot pitanje ako nisu jos u skoli ucile
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Federer17 » 05 maj 2021, 15:49

Marsal je napisao/la:
05 maj 2021, 13:48
Hvala ti, iako iskreno nisam ni ocekivao drugaciji odgovor od tebe.

Allah ti dao svako dobro!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 05 maj 2021, 18:13

Federer17 je napisao/la:
05 maj 2021, 15:49
Hvala ti, iako iskreno nisam ni ocekivao drugaciji odgovor od tebe.

Allah ti dao svako dobro!
Posto vidim da te forumasi slusaju i cijene, de i ovom Robustu reci da bar nekad ubaci tacku u post :mrgreen:

Valjda te poslusa, pa se ovo njegovo japajakanje* (postovi) mognu lakse citati :D

* Krleza bi o ljudima koji pisu biografije govorio da je to obicno japajakanje. Ja, ja i samo ja...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.