Zenska rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

retromoos
Postovi: 958
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la retromoos » 20 maj 2021, 13:08

DaVinci je napisao/la:
20 maj 2021, 13:00
retromoos je napisao/la:
20 maj 2021, 11:38
Ovdje ce tek biti talova i lopovluka. Vec vidim kako kamara nasih mladih rukometasica iz dijaspore,lagano oblaci dres druge reprezentacije.
Ako nisu u proteklih 12 godina to vec odradile onda nece ni sad ... a ionako je vecina shkart koji samo i moze igrat' za repku koja je tek osnovana ... :zviz:
Vecina su mlade rukometasice i neke su vec pozvane u druge reprezentacije. Ako ti je Berina Alagic skart koja je u Austriji proglasena za najbolju defanzivnu igracicu, onda ti vjerovatno ni ne znas o cemu pises.

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 20 maj 2021, 13:36

To je širi spisak igračica na koje računamo za ove kvalifikacije. Nakon Kupa BiH skratit ćemo spisak na 18 igračica i te djevojke će predstavljati BiH u ovim kvalifikacionim mečevima. Imamo dosta administrativnih problema. Nekih igračica nema na spisku, dok se administracija ne riješi. Ne idu te stvari preko noći. Mi smo na početku i tek sada nas očekuje ogroman posao", rekao je Rovčanin

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 20 maj 2021, 13:39

retromoos je napisao/la:
20 maj 2021, 13:08
DaVinci je napisao/la:
20 maj 2021, 13:00
retromoos je napisao/la:
20 maj 2021, 11:38
Ovdje ce tek biti talova i lopovluka. Vec vidim kako kamara nasih mladih rukometasica iz dijaspore,lagano oblaci dres druge reprezentacije.
Ako nisu u proteklih 12 godina to vec odradile onda nece ni sad ... a ionako je vecina shkart koji samo i moze igrat' za repku koja je tek osnovana ... :zviz:
Vecina su mlade rukometasice i neke su vec pozvane u druge reprezentacije. Ako ti je Berina Alagic skart koja je u Austriji proglasena za najbolju defanzivnu igracicu, onda ti vjerovatno ni ne znas o cemu pises.
halo "ekspert" smanji malo dozivljaj, neprocjenjuj ljude i njihovo znanje tako brzo...opusti se malo.

a sad nam pokazi svoje znanje i napisi tvojih najboljih 18 koje BiH momentalno ima i najboljih 18 sa ovog sireg spiska.

sportski pozdrav

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 20 maj 2021, 13:51

znaci ipak ce se forsirati amaterke iz nase lige
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

retromoos
Postovi: 958
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la retromoos » 20 maj 2021, 13:57

EdinjoBos je napisao/la:
20 maj 2021, 13:39
retromoos je napisao/la:
20 maj 2021, 13:08
DaVinci je napisao/la:
20 maj 2021, 13:00


Ako nisu u proteklih 12 godina to vec odradile onda nece ni sad ... a ionako je vecina shkart koji samo i moze igrat' za repku koja je tek osnovana ... :zviz:
Vecina su mlade rukometasice i neke su vec pozvane u druge reprezentacije. Ako ti je Berina Alagic skart koja je u Austriji proglasena za najbolju defanzivnu igracicu, onda ti vjerovatno ni ne znas o cemu pises.
halo "ekspert" smanji malo dozivljaj, neprocjenjuj ljude i njihovo znanje tako brzo...opusti se malo.

a sad nam pokazi svoje znanje i napisi tvojih najboljih 18 koje BiH momentalno ima i najboljih 18 sa ovog sireg spiska.

sportski pozdrav
Nema potrebe da ih nabrajam, cuvamo ih za buducnost :lolno:

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 20 maj 2021, 14:03

duhovit si i izgleda jako umisljen, ali konstruktivno sta da uradis ti nije palo napamet!

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 20 maj 2021, 14:23

znaci niti si se na forumu pokazao ni sa ljudske strane niti sa strucne..pokusaj drugi put obadvoje, vidjeces da nije najvece zadovoljstvo u onom sto ti radis vec u onom sto ti ja iskreno savjetujem.

zivio

retromoos
Postovi: 958
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la retromoos » 20 maj 2021, 16:15

EdinjoBos je napisao/la:
20 maj 2021, 14:23
znaci niti si se na forumu pokazao ni sa ljudske strane niti sa strucne..pokusaj drugi put obadvoje, vidjeces da nije najvece zadovoljstvo u onom sto ti radis vec u onom sto ti ja iskreno savjetujem.

zivio
Tako je drug.
Cuvajmo se za buducnost :cool:

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 20 maj 2021, 16:23

da si samo upola pametan ili mozda prije da kazem zreo koliko nazalost nisi, skontao bi da sam napisao, da se nadam da ih "cuvamo za buducnost" u stilu da se nadam da ljudi u savezu nisu toliki lopovi (a ne da je to po meni ispravno), ali dobro i ja sam bio jednom pubertetlija i mislio da sve znam bolje i da je cool nekom suknut'...

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 20 maj 2021, 19:10

evo neki prvi pokusaj:

Golmani:
Anica Gudelj (Union Halle-Neustadt)
Darjana Vukliš (ŽRK Borac)
Martina Šumelj (ŽRK Izviđač)

Pivotmeni:
Slađana Topić (Puerto del Carmen)
Adna Halebić (ŽRK Hadžići)

Krila:
Ana Vrančić (ŽRK Borac)
Sara Čahtarević (ŽRK Hadžići)
Admira Zvekić (Kollertal)
Marija Gudelj (Union Halle-Neustadt)

Bekovi:
Nikolina Čutura (HŽRK Grude)
Jovana Ilić (HŽRK Grude)
Maja Knezović (ŽRK Hadžići)
Edina Demić (ŽRK Hadžići)
Dejana Kulić (ŽRK Hadžići)
Sara Bašić (ŽRK Krivaja)
Amanda Jelčić (HŽRK Grude)
Armina Isić (Cordoba)
Anđela Boras (HŽRK Grude)

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 20 maj 2021, 19:22

mislim da je ona jos imala mjesta:

slika

Avatar
EastwichTown
Postovi: 358
Pridružen/a: 02 mar 2021, 17:03
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EastwichTown » 20 maj 2021, 21:39

Samo iz domaće lige igračice :thumbup:
Da ima igračica u inostranstvu kvalitete Ćamile Mičijević moglo bi se pričati o njima , a pošto nema trebamo se fokusirati na mlade igračice iz naše lige. Mi svejedno nemožemo očekivati nikakav rezultat narednih najmanje 5-6 godina i zato je bitno da sada okosnicu čine mlade igračice iz naše lige i da se postepeno pravi ekipa koja bi bila konkurentna u Kvalifikacijama svim Reprezentacijama... - i sama Ćamila Mićijević je krenula iz Mostara i dokaz je da se iz Bosne može dogurati do Svjetski kvalitetne Rukometašice.
Zadnja izmjena: EastwichTown, dana/u 20 maj 2021, 21:47, ukupno mijenjano 1 put.

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vanadij » 20 maj 2021, 21:46

EastwichTown je napisao/la:
20 maj 2021, 21:39
Samo iz domaće lige igračice :thumbup:
Da ima igračica u inostranstvu kvalitete Ćamile moglo bi se pričati o njima , a pošto nema trebamo se fokusirati na mlade igračice iz naše lige. Mi svejedno nemožemo očekivati nikakav rezultat narednih najmanje 5-6 godina i zato je bitno da sada okosnicu čine mlade igračice iz naše lige i da se postepeno pravi ekipa koja bi bila konkurentna u Kvalifikacijama svim Reprezentacijama...
Mozd neke iz vana nisu mogle ni doci jer su ovo predkvalifikacijr i a prvenstva traju jos

retromoos
Postovi: 958
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la retromoos » 21 maj 2021, 06:18

EdinjoBos je napisao/la:
20 maj 2021, 16:23
da si samo upola pametan ili mozda prije da kazem zreo koliko nazalost nisi, skontao bi da sam napisao, da se nadam da ih "cuvamo za buducnost" u stilu da se nadam da ljudi u savezu nisu toliki lopovi (a ne da je to po meni ispravno), ali dobro i ja sam bio jednom pubertetlija i mislio da sve znam bolje i da je cool nekom suknut'...
Pusti te gluposti kakav sam ja, vazno je da je buducnost na nasoj strani ;)
Nije vazno sto ce otici igrati za druge reprezentacije zbog trutova iz nase lige, jer one su nasi asevi iz rukava za buducnost :lolno:

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 21 maj 2021, 07:05

EdinjoBos čudi me da kao VELIKI poznavalac rukometa i SKAUT velike evropske ekipe možeš predložiti tri lijeva beka iz jedne ekipe u sastav reprezentacije koja je usput treča ove godine u državnom prvenstvu??? Koja ekipa na svijetu može to sebi priuštiti.Ili ti je to lapsus ili si se kao po običaju priklonio vladajučoj strukturi ubiruči sitne žoharske poene???

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 21 maj 2021, 07:16

hahaaaaa ja kritikujem nase saveze od kad znam za sebe. drugo skaut nisam nikakav nego obicni navijac BiH reprezentacija. trece napisite vase spiskove, najlakseje lukavo sutiti da neko nesto napise pa onda napadati

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 21 maj 2021, 07:19

retromoos je napisao/la:
21 maj 2021, 06:18
EdinjoBos je napisao/la:
20 maj 2021, 16:23
da si samo upola pametan ili mozda prije da kazem zreo koliko nazalost nisi, skontao bi da sam napisao, da se nadam da ih "cuvamo za buducnost" u stilu da se nadam da ljudi u savezu nisu toliki lopovi (a ne da je to po meni ispravno), ali dobro i ja sam bio jednom pubertetlija i mislio da sve znam bolje i da je cool nekom suknut'...
Pusti te gluposti kakav sam ja, vazno je da je buducnost na nasoj strani ;)
Nije vazno sto ce otici igrati za druge reprezentacije zbog trutova iz nase lige, jer one su nasi asevi iz rukava za buducnost :lolno:
kad sam ja kao obicni navijac dosadjivao i ljudima iz saveza i selektorima i toromanovicu itd pisajuci im i moleci ih da sacuvaju nase talente da ih neuzmu druge drzave (mlivic, pandza, ...) ti mozda nisi ni znao da imamo reprezentaciju, skontaj da ja nista drukcije nerazmisljam nego ti "mr. buducnost"

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 23 maj 2021, 23:47

sto njoj nedadnemo drzavljanstvo kao hrvati nasoj camili??


slika

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 24 maj 2021, 12:25

EastwichTown je napisao/la:
20 maj 2021, 21:39
Samo iz domaće lige igračice :thumbup:
Da ima igračica u inostranstvu kvalitete Ćamile Mičijević moglo bi se pričati o njima , a pošto nema trebamo se fokusirati na mlade igračice iz naše lige. Mi svejedno nemožemo očekivati nikakav rezultat narednih najmanje 5-6 godina i zato je bitno da sada okosnicu čine mlade igračice iz naše lige i da se postepeno pravi ekipa koja bi bila konkurentna u Kvalifikacijama svim Reprezentacijama... - i sama Ćamila Mićijević je krenula iz Mostara i dokaz je da se iz Bosne može dogurati do Svjetski kvalitetne Rukometašice.
da su kvaliteta camile odavno bi ih ukrale druge drzave, evo malu katarinu pandza su austrijanci sa samo 18 godina vec sebi osigurali. mi moramo najmanje 50 ako ne i 70% reprezentacije crpiti iz ino-liga! koliko je da se tako izrazim nejaka nasa liga pokazuje, da je stojanovicka jedna od najboljih u nasoj ligi a crnogorci je nestavljaju ni na siri spisak. 5-6 max. njih iz nase lige ostatak po ino-ligama traziti, a to nebi trebalo biti tesko, jer je dosta nasih cura u ligama austrije, svedske,... .

EdinjoBos
Postovi: 1222
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Zenska rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la EdinjoBos » 24 maj 2021, 20:52

da li je ovo finalni spisak


slika

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.