FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA 2

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Može li FK Sarajevo proći FC Milsami i tako se plasirati u 2. pretkolo Konferencijske Lige?

Da
141
67%
Ne
69
33%
 
Ukupno glasova: 210

Vink0
Postovi: 447
Pridružen/a: 04 maj 2021, 03:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vink0 » 15 jun 2021, 03:40

Iako se jos uvjek oporavlja od teske povrede siguran sam da cmiljanic u novoj sezoni nece postici nista manje golova ni asistencija nego u ovoj prosloj.

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 15 jun 2021, 06:09

JVVVST je napisao/la:
14 jun 2021, 20:57
MortemHz je napisao/la:
14 jun 2021, 17:13
JVVVST je napisao/la:
14 jun 2021, 16:51
Kad se sjetim komentara kad je Cmilja dosao... Zna PSV sta valja, ne bi ga spanci bezveze dovodili.... ismijavan ovdje kad sam pisao da ima vise povreda nego golova u karijeri...

nabijem vas sve odreda :)
?
Ni slučajno, ogromna većina forumaša je pisala kako on nije pojačanje i spominjali su koliko ima odigranih utakmica u karijeri.
Možda par ali baš ogromna većina forumaša je to spominjala, ne znam otkud ti to.
Ja ne znam sta ti moderiras kad ja koji udjem ovdje hefticno bolje pamtim od tebe :D to je bio period maksimalnog lizanja sabrine pice od 99% forumasa, i sta god uprava uradi dizano je u nebesa. nije nas ni 5 bilo koji smo kritikovali transfer, ukljucujuci mene.
E svašta.
ORIGINAL 1987

Avatar
72220
Postovi: 193
Pridružen/a: 25 dec 2019, 18:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 72220 » 15 jun 2021, 06:33

PeakyBlinders je napisao/la:
15 jun 2021, 06:09
JVVVST je napisao/la:
14 jun 2021, 20:57
MortemHz je napisao/la:
14 jun 2021, 17:13


?
Ni slučajno, ogromna većina forumaša je pisala kako on nije pojačanje i spominjali su koliko ima odigranih utakmica u karijeri.
Možda par ali baš ogromna većina forumaša je to spominjala, ne znam otkud ti to.
Ja ne znam sta ti moderiras kad ja koji udjem ovdje hefticno bolje pamtim od tebe :D to je bio period maksimalnog lizanja sabrine pice od 99% forumasa, i sta god uprava uradi dizano je u nebesa. nije nas ni 5 bilo koji smo kritikovali transfer, ukljucujuci mene.
Vidi se da ulaziš heftično.

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 15 jun 2021, 06:53

Daleko bolje je Velez prosao sa ovim grupama suparnika, jedino domzale su jace od nasih protivnika a ostali su slabiji. Nemamo srece kao i uvjek u tim izvlacenjima, ali do kad vise? Mi smo toliko losi, ma kog god da dobijemo od ovih protivnika je 50/50 osim Dila Gori koja bi na moje misljenje bila favoritvprotiv nas. Jednostavno smo toliko losi da to boli, a isto tako upravu boli k za euro takmicenjima, jer su to svojim djelima pokazali.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 15 jun 2021, 07:00

Ovi što nisu Sabri dlake lizali iznad vagine su najveći paraziti foruma. Poslije svega što je osvojeno i ostvareno oni pljuvali. Kakvi Nostradamusi.
Evo ja ću odma ispljuvati Sablića da se tuspasim kako sam odma rekao da je loš trener, pa pogodit ću za godinu, dvije, tri... Citirajte me. Selam.
ORIGINAL 1987

Avatar
feniksptica
Postovi: 15350
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 15 jun 2021, 07:13

Danas je vakat da neko šarne
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 15 jun 2021, 07:14

OsmaDolazi je napisao/la:
14 jun 2021, 22:41
ado-hz je napisao/la:
14 jun 2021, 22:24
Nije nas tuzio ni Mesanovic a pogotovo ne Fanimo....covjek koji je to sprijecio i spasio naš klub a ima veze sa sindikatom ovim preko koga to sve ide je inicijala T.T.
Hvala mu :bow:
:D
Ili je taj pomogao i jednom i drugom.
Stipu ove na klupskoj sisi. Za cvaju bi majku prodali.

@Denchi jos cekam tvoj dokaz. Ja ti prepisku direktnu poslao a od tebe nu traga ni glasa. Samo brabonjas kao jarac kakav okolo pokusavajuci spasiti dupe direktorice. Nema, kapak... Kraj joj je. :mrgreen:
Zamisli da neko radi u sindikatu a ne zna da strani igraci ne moraju tuzit niti imaju kome tuzit klub i da taj neko je toliko glup da jos pokusava on savjetovati nekoga sa takvim pogresnim informacijama...zamisli da za sebe tvrdi da poznaje sportsko pravo da ne kazem expert?
slika

Pa zamisli kako je Profesorici sportskog prava kad cuje te nebuloze?
slika

P.s. - ja isto cekam da ozidaju ustanovu gdje nas je Fanimo tuzio, sace to jos malo, stid me za tvog poslodavca...
Zadnja izmjena: Denchi, dana/u 15 jun 2021, 07:37, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 15 jun 2021, 07:18

obiteljskicovjek je napisao/la:
15 jun 2021, 00:44

Nista od suvenira, nisi zasluzio, yebase ti direktoricu naopako, ti ko ckapi neke slike postavljas, i to ove grobove.
Ja sam ckapi koja voli ckepi

Nisam ko vi hashimaga-loveri

:tralala:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 15 jun 2021, 07:48

Denchi je napisao/la:
15 jun 2021, 07:14
OsmaDolazi je napisao/la:
14 jun 2021, 22:41
ado-hz je napisao/la:
14 jun 2021, 22:24
Nije nas tuzio ni Mesanovic a pogotovo ne Fanimo....covjek koji je to sprijecio i spasio naš klub a ima veze sa sindikatom ovim preko koga to sve ide je inicijala T.T.
Hvala mu :bow:
:D
Ili je taj pomogao i jednom i drugom.
Stipu ove na klupskoj sisi. Za cvaju bi majku prodali.

@Denchi jos cekam tvoj dokaz. Ja ti prepisku direktnu poslao a od tebe nu traga ni glasa. Samo brabonjas kao jarac kakav okolo pokusavajuci spasiti dupe direktorice. Nema, kapak... Kraj joj je. :mrgreen:
Zamisli da neko radi u sindikatu a ne zna da strani igraci ne moraju tuzit niti imaju kome tuzit klub i da taj neko je toliko glup da jos pokusava on savjetovati nekoga sa takvim pogresnim informacijama...zamisli da za sebe tvrdi da poznaje sportsko pravo da ne kazem expert?
slika

Pa zamisli kako je Profesorici sportskog prava kad cuje te nebuloze?
slika

P.s. - ja isto cekam da ozidaju ustanovu gdje nas je Fanimo tuzio, sace to jos malo, stid me za tvog poslodavca...
Lezbolizac, DOKAZE HOĆU! :mrgreen:
Eh još malo, pa neka tu diplomu sportskog prava pokazuje mami i babi. Doduse nauzimala se da valja pa će moći uživati jedno 2 godine brat bratu.,
Kreći, kreći, ali si prekrećen i na forumu odavno. :D

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 15 jun 2021, 08:00

OsmaDolazi je napisao/la:
15 jun 2021, 07:48

Lezbolizac, DOKAZE HOĆU! :mrgreen:
Eh još malo, pa neka tu diplomu sportskog prava pokazuje mami i babi. Doduse nauzimala se da valja pa će moći uživati jedno 2 godine brat bratu.,
Kreći, kreći, ali si prekrećen i na forumu odavno. :D
Da te pitam kao experta komunikacije jel krečiti ili krećiti?

Jadi majčine :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 15 jun 2021, 08:09

Denchi je napisao/la:
15 jun 2021, 08:00
OsmaDolazi je napisao/la:
15 jun 2021, 07:48

Lezbolizac, DOKAZE HOĆU! :mrgreen:
Eh još malo, pa neka tu diplomu sportskog prava pokazuje mami i babi. Doduse nauzimala se da valja pa će moći uživati jedno 2 godine brat bratu.,
Kreći, kreći, ali si prekrećen i na forumu odavno. :D
Da te pitam kao experta komunikacije jel krečiti ili krećiti?

Jadi majčine :D
Zar je bitno da li se kreči ili kreći? Bitno je da znaš i voliš lijepo prefarbati.
Pa stani, juče sam bio student, danas expert komunikacija... Ohani sine, Sabra ako prne izletit ćeš iz guze kao flak.

PS DOOKAAAAAZZZ :D

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 15 jun 2021, 08:20

Fudo je napisao/la:
15 jun 2021, 06:53
Daleko bolje je Velez prosao sa ovim grupama suparnika, jedino domzale su jace od nasih protivnika a ostali su slabiji. Nemamo srece kao i uvjek u tim izvlacenjima, ali do kad vise? Mi smo toliko losi, ma kog god da dobijemo od ovih protivnika je 50/50 osim Dila Gori koja bi na moje misljenje bila favoritvprotiv nas. Jednostavno smo toliko losi da to boli, a isto tako upravu boli k za euro takmicenjima, jer su to svojim djelima pokazali.
Ma u normalnim okolnostima bismo rasuli sve i jednog ovog potencijalnog protivnika no mi smo totalno van forme, pitanje je koliko Sablić to može sad nešto uigrati do te prve utakmice al eto, ugl po meni Podgorica je dobar protivnik radi blizine a i Milsami bi bio odličan s obzirom na njihov (ne) kvalitet, Dilu Gori smo nekad šamarali na pripremama, a kakvi su sad ne bih znao, kako god ako i prodjemo ovo pretkolo u drugom ćemo morati imati dosta sreće da izbjegnemo neke ekipe iz ozbiljnijih liga, jer ćemo inače imati ozbiljnih problema mada kako god okrenemo dva pretkola su nam plafon, tj ulazak u treće, nažalost a eno Borac dobi takve ekipe da ako izbjegnu Cluj imaju fine šanse da prodju prvo pretkolo i da im se servira grupna faza KL na dlanu, a još nisu nosioci uopšte, kako je samo žalosno šta smo ispustili, još više će nas možda zaboljeti to u ovih narednih mjesec, dva


PS. Je li zvanično ukinuto pravilo gola u gostima ?
Pyro is not a crime !

Avatar
samoSA
Postovi: 1378
Pridružen/a: 15 jul 2015, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la samoSA » 15 jun 2021, 08:29

THEC je napisao/la:
15 jun 2021, 08:20
Fudo je napisao/la:
15 jun 2021, 06:53
Daleko bolje je Velez prosao sa ovim grupama suparnika, jedino domzale su jace od nasih protivnika a ostali su slabiji. Nemamo srece kao i uvjek u tim izvlacenjima, ali do kad vise? Mi smo toliko losi, ma kog god da dobijemo od ovih protivnika je 50/50 osim Dila Gori koja bi na moje misljenje bila favoritvprotiv nas. Jednostavno smo toliko losi da to boli, a isto tako upravu boli k za euro takmicenjima, jer su to svojim djelima pokazali.
Ma u normalnim okolnostima bismo rasuli sve i jednog ovog potencijalnog protivnika no mi smo totalno van forme, pitanje je koliko Sablić to može sad nešto uigrati do te prve utakmice al eto, ugl po meni Podgorica je dobar protivnik radi blizine a i Milsami bi bio odličan s obzirom na njihov (ne) kvalitet, Dilu Gori smo nekad šamarali na pripremama, a kakvi su sad ne bih znao, kako god ako i prodjemo ovo pretkolo u drugom ćemo morati imati dosta sreće da izbjegnemo neke ekipe iz ozbiljnijih liga, jer ćemo inače imati ozbiljnih problema mada kako god okrenemo dva pretkola su nam plafon, tj ulazak u treće, nažalost a eno Borac dobi takve ekipe da ako izbjegnu Cluj imaju fine šanse da prodju prvo pretkolo i da im se servira grupna faza KL na dlanu, a još nisu nosioci uopšte, kako je samo žalosno šta smo ispustili, još više će nas možda zaboljeti to u ovih narednih mjesec, dva


PS. Je li zvanično ukinuto pravilo gola u gostima ?
Ukinuto je.pravilo
Sto se tice evrope ja se ne nadam vala nista,ova ekipa protiv Slobode nije bila favorit a ne u evropi da bude.
Dva kola u Evropi su nam plafon i to ako nas sreca posluzi jos ako nam odu sad Kovacevic i Fanimo tesko i to da ostvarimo.
Za Sablica necu nista reci sretno mu al mislim da ova ekipa ne moze puno bolje od onoga sto je pokazala na proljece ako se ne dovedu neka adekvatna pojacanja

Avatar
donDondon
Postovi: 3513
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 15 jun 2021, 08:34

hahha sta nam uradise,da cekam neko izvlacenje intertoto kupa i jos se plasim ako izvucemo neke moldavce,vatikance...
a Sabra na Maldivima cese jaja Namu dok je ovaj na poslovnom putu
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Avatar
THEC
Postovi: 4494
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 15 jun 2021, 08:35

Ma nije naša ekipa loša koliko smo izgledali tromo i bezidejno na proljeće, može se tu dosta toga popraviti i uigrati da licimo na nešto( s tim što bi nam poneko pojačanje trebalo al nešto sumnjam da.ce biti Bog zna kakvih dovodenja) no pitanje je da li imamo dovoljno vremena za to, ali svakako je i meni poslije svega ova KL skoro pa nebitna, tj nije totalno nebitna, valjalo bi i zbog koeficijenta i love da se kako dva pretkola prodju no svakako ništa više od toga se i neće moći napraviti (ako i to) a kroz LP smo mogli da se nečemu nadamo i to me najviše ubija
Pyro is not a crime !

NajvecaRadosti
Postovi: 6328
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 jun 2021, 08:37

feniksptica je napisao/la:
15 jun 2021, 07:13
Danas je vakat da neko šarne
Ne valja utorkom :urnebes:
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 15 jun 2021, 08:39

OsmaDolazi je napisao/la:
15 jun 2021, 08:09

PS DOOKAAAAAZZZ :D
nije problem, javi ako treba još :wave:
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

OsmaDolazi
Postovi: 2670
Pridružen/a: 01 jun 2020, 18:31
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmaDolazi » 15 jun 2021, 08:43

Denchi je napisao/la:
15 jun 2021, 08:39
OsmaDolazi je napisao/la:
15 jun 2021, 08:09

PS DOOKAAAAAZZZ :D
nije problem, javi ako treba još :wave:
slika
Stvano ti nisi dobar, svaka ti čast na trudu i radu ali stvarno nisi normalan. Idi ba...

NajvecaRadosti
Postovi: 6328
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 15 jun 2021, 08:44

Mokes je napisao/la:
14 jun 2021, 23:34
Nirton je napisao/la:
14 jun 2021, 23:30
Historicar je napisao/la:
14 jun 2021, 23:29


13:00
Hvala :thumbup: :salut:
U 13.30 je.
U 13 pocinje izvlacenje brate
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Vanja8
Postovi: 10235
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 15 jun 2021, 08:45

Ja fakat ne razumijem pojedine forumase, svi imaju podatke, raspolažu informacijama o kradji, ugradjivanju u ugovore, malverzacijama, a nista ne poduzimaju...

Ja da raspolazem sa takvim podacima obratio bih se policiji, poreznoj, inspekciji...

Vrlo jednostavno, preko anonimnih tel.linija ili direktno i kad se podastru podaci , dokazi svi kancerogeni kluba ce zavrsiti gdje im je mjesto...

Ne shvatam Zasto to pojedinci ne urade, vec se svojim spoznajama o kriminalu busaju samo ovdje na forumu i nesto ko papagaji ponavljaju, jos malo, tik- tak i sl.

Dajte ubrzajte to, preduzmite nesto...

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ, iliyaa8, mnon46 i 23 gosta.