RSD Velež - Evropa

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Rodjeni81 » 23 jul 2021, 15:55

emil02in je napisao/la:
23 jul 2021, 01:38
Hvala bogu pa sam ovo doživio večeras...

VIDI NAS MAMA DOBRI SMO DRAMA!
Pa istočna tribina gdje sam bio je samo na poluvremenu sjedila....
Jutros reko da pogledam snimak, na tv se nije ni 5% atmosfera mogla osjetiti. Evo na poslu sa rajom sto je bila na Istoku niko glasa nema :D Kakvo ludilo sinoc :bow:

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11370
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la OnlyLeft22 » 23 jul 2021, 15:58

Rodjeni81 je napisao/la:
23 jul 2021, 15:55
emil02in je napisao/la:
23 jul 2021, 01:38
Hvala bogu pa sam ovo doživio večeras...

VIDI NAS MAMA DOBRI SMO DRAMA!
Pa istočna tribina gdje sam bio je samo na poluvremenu sjedila....
Jutros reko da pogledam snimak, na tv se nije ni 5% atmosfera mogla osjetiti. Evo na poslu sa rajom sto je bila na Istoku niko glasa nema :D Kakvo ludilo sinoc :bow:
Burazeru na ogradi na istoku, vjerujem da niko nema glasa, ja licno mogu samo ovako pisat :D

Noć koja se nikad neće zaboravit

Da smo pjevali kako je dobro vidjeti te opet vjerujem da bi se srušio stadion kako bi grmilo
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
emil02in
Postovi: 3692
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la emil02in » 23 jul 2021, 16:02

Rodjeni81 je napisao/la:
23 jul 2021, 15:55
emil02in je napisao/la:
23 jul 2021, 01:38
Hvala bogu pa sam ovo doživio večeras...

VIDI NAS MAMA DOBRI SMO DRAMA!
Pa istočna tribina gdje sam bio je samo na poluvremenu sjedila....
Jutros reko da pogledam snimak, na tv se nije ni 5% atmosfera mogla osjetiti. Evo na poslu sa rajom sto je bila na Istoku niko glasa nema :D Kakvo ludilo sinoc :bow:
Ma ludilo abd da prođemo biće još luđe...Sreća ja na godišnjem :D
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

aqarius
Postovi: 3909
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la aqarius » 23 jul 2021, 18:07

hujka je napisao/la:
23 jul 2021, 15:28
aqarius je napisao/la:
22 jul 2021, 22:15
Odlični ste... Ćosić vam nije kalibar za Velež.. želja, htijenje sve stoji ali ne može i ne zna... iskrene čestitke
Popni se na Forticu i da te svi cujemo kako se izvinjavas Meši :crazy:
Slucajni prolaznice, Meša je jedan od najbolji i najsprmeniji igraca ovog Veleza. Malo je igraca kod nas u ligi da ima kontinuitet dobrih igara kao Meša Osvajač.

Mehmed Ćosic jedan je od nas :clap:
Evo izvinjavam se.. Ćosić je jedan od Vas.. je li sve OK..

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4002
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Juventinisimo » 23 jul 2021, 18:14

Nadam se da ce upravo Velez biti taj prvi klub iz BiH, da izadje i predtavlja sve nas u grupama nekog takmicenja...to bi bila najveca nagrada i pravda za sve one koji disu uz taj klub...koje bi to emocije bile, ne samo za Mostarce, nego i za sve nas...
Nisam navijac Veleza, nego mi je jos iz Yuge, Velez, nekako uvijek bio drag klub, ni sam ne znam zasto...valjda zbog tih ljudi, toliko vezanih uz klub. Sta ja znam, ne mogu naci rijeci kojima bi to objasnio..
Kod god Velez igra, rodjeni, nekako naprave drugaciju atmosferu nego druge navijacke skupine. Nesto posebno ima u tom ambijentu...nema njih vise nego drugih, ali ima nesto posebno u tome, nesto sto najezi svakog insana. Ni ovo ne mogu objasniti, samo osjecaje podijeliti sa vama.
Kako objasniti nekog starkelju, sto skace po tribinama k'o mahnit. :mrgreen: Uredno obucen u crveno, kapica je tu, da pokrije "glavurdu", i nije samo dovukao sebe, nego i djecu i unucad, i sve druge sto je mogao "nafatati" po mahali. Sve za Velez.
Ne, ne zelim podcjenivati druge navijace, za njih imam samo respect...ali, nesto se drugacije desava kada igra Velez.

Godinama se Velez patio, mucio, prolazio kroz mracno doba...i onda, ove/prosle sezone/godine, nadzire se svjetlo na kraju tunela, malo svjetlo, ali se vidi.
Gledam i ja kroz to svjelo, nekako mi drago sto ce Velez zaigrati u Evropi...ali onda kontam, pa mogao je Velez biti i sampion. Ne pratim toliko nasu ligu, onako povrsno, ali procitam redovno za ss.ba, i sto sta od vas, koji pisete po forumu. Pa, prema tome, necu ni ulaziti u neku dublju raspravu.

I tako, dodje prva utakmica Evrope...sa njom dodje i hladan tus, nije ni pocelo kako treba, ni 10 minuta, 0:1..mi smo inace navikli da nas tamburaju ribari, rudari, konobari, bankari i ostali polu-profesionalci...pa covjek se poceo tome i prilagodjavati...kontam, prica nije ni pocela kako treba, Velez je vec ispao...Ja sam inace veliki pozitivac, ali ovakve stvari se nasima desavaju iz godine u godinu, navik'o sam. :(
Kako utakmica odmice, Velez igra lopte kako spada, evo i gola :bih: ...1:1..meni drago, "slavim" u sebi...odmah mi kroz glavu prodje, moze Velez jos bolje, da je makar samo pobjediti, makar minimalno..to bi bila velika motivacija pred revans, i mnogima bi pao kamen sa srca, nakon svega i toliko godina..i docek'o sam..2:1.malo ali slatko...uzimam objerucke pobjedu, pa makar iz penala...

Druga utakmica, nekako pozitivno razmisljam...nisu ovi nesto, mogu njih rodjeni zveknuti po usima...jes vraga, 0:1 poluvrijeme..sa samo glavurdom okrecem, negativa se vratila, ocekujem 0:2/0:3 na kraju...kontam, pa eto, nije lose ni ispasti, makar Velez ima jednu pobjedu, to ce njima znaciti puno... kakva nam je situacija u ligi, i pobjeda se treba proslaviti, sta ces, navikli nas nasi klubovi da smo donji. :(
Drugo pocelo, OPAAAA...evo ga...1:1...drago mi nesto, sretan sam..medjutim, sada dolazi ono najgore..nervoza se uvlaci u kosti...valja izdrzati jos pola sata..igra Velez, nije da ne igra, igra hrabro...nije proslo malo, 2:1.. :njanjanja: ma gotovo je ovo, "znao" sam da prolaze.. :mrgreen: hvalim samog sebe, kako sam znao.. :D

Slijedeca prepreka se vec zna, AEK, mrak na oci, ali ja sretan zbog prolaza...ocekujem veliko tamburanje, 3-4 razlike, AEK 10x skuplji od Veleza, nema sanse..nasi ispadaju od maltezana, luksembuzana, moldovaca i ostalih...ja bi bio sretan i sa minimalnim porazom...
Dodje i utakmica, joj, reko, samo da ne bude kakve velike blamaze, kakvog rasturanja...nije ni pocelo kako treba, 0:1..."znao" sam, odmah mi kroz glavu prodje kakav debakl, kakva katastrofa..i dok razmisljam, nisam ni zavrsio...GOOOOOOLLL 1:1..zabi ga u paucinu...slavim!!! :bih:
Kako god zavrsi, makar smo dali gol...1:3, 1:4...ma, nije me briga, ovaj gol se treba pogledati barem 100x...i kako utakmica odmice..Velez igra, Velez igra hrabro, odlucno...kontam, kako bi bilo gotivno pobjediti..tek sto je pocelo drugo, GOOOOL..2:1 yebo te..halo ba, 2:1 za Velez...
Opet gledam kroz ono malo svjetlo u tunelu...pa ne vjerujem..sta se desava? zar je ovo moguce? Opet negativa dolazi, kontam ovi ce stisnuti i preokrenuti, ima jos dosta da se igra...da smo barem zabili pri kraju utakmice..da nekako fukarski pobjedimo, halo ba, da pobjedimo AEKa.. :pray:
KRAJ !!! POBJEDA!!! :bih: :njanjanja:

Yebo sve, meni se pozitiva vratila...ovaj tim Veleza je tri puta gubio utakmice, i preokrenuo...meni je to cudo za nase klubove, ovo je kao da pises neku bajku..sta se desava? Ne mogu da vjerujem da jedan nas klub to moze da napravi...obicno smo navikli na obratne situacije.. :shock:

Ovaj tim Veleza ima i glavu i rep, sposoban je da napravi velike stvari..samo hrabo odigrati u Atini, onako kako i dolikuje Velezu, pa kako bude, neka bude..
SVI smo uz VAS...nema zaustavljanja do grupa, idemo rodjeni, ispisite svoju i nasu bajku..... :bih:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la DaVinci » 23 jul 2021, 20:38

Prije nego sto sinoc plaho rano legoh spavat procitah najavu tekme i pomislih sto bi bilo lijepo da Velez pobjedi, da obraduje sve te Rodjene sto su potegli na Grbavicu ... i jutros me doceka lijepa vijest ... bi mi bas drago ... :clap:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Zoom088 » 23 jul 2021, 20:51

Juventinisimo je napisao/la:
23 jul 2021, 18:14
Nadam se da ce upravo Velez biti taj prvi klub iz BiH, da izadje i predtavlja sve nas u grupama nekog takmicenja...to bi bila najveca nagrada i pravda za sve one koji disu uz taj klub...koje bi to emocije bile, ne samo za Mostarce, nego i za sve nas...
Nisam navijac Veleza, nego mi je jos iz Yuge, Velez, nekako uvijek bio drag klub, ni sam ne znam zasto...valjda zbog tih ljudi, toliko vezanih uz klub. Sta ja znam, ne mogu naci rijeci kojima bi to objasnio..
Kod god Velez igra, rodjeni, nekako naprave drugaciju atmosferu nego druge navijacke skupine. Nesto posebno ima u tom ambijentu...nema njih vise nego drugih, ali ima nesto posebno u tome, nesto sto najezi svakog insana. Ni ovo ne mogu objasniti, samo osjecaje podijeliti sa vama.
Kako objasniti nekog starkelju, sto skace po tribinama k'o mahnit. :mrgreen: Uredno obucen u crveno, kapica je tu, da pokrije "glavurdu", i nije samo dovukao sebe, nego i djecu i unucad, i sve druge sto je mogao "nafatati" po mahali. Sve za Velez.
Ne, ne zelim podcjenivati druge navijace, za njih imam samo respect...ali, nesto se drugacije desava kada igra Velez.

Godinama se Velez patio, mucio, prolazio kroz mracno doba...i onda, ove/prosle sezone/godine, nadzire se svjetlo na kraju tunela, malo svjetlo, ali se vidi.
Gledam i ja kroz to svjelo, nekako mi drago sto ce Velez zaigrati u Evropi...ali onda kontam, pa mogao je Velez biti i sampion. Ne pratim toliko nasu ligu, onako povrsno, ali procitam redovno za ss.ba, i sto sta od vas, koji pisete po forumu. Pa, prema tome, necu ni ulaziti u neku dublju raspravu.

I tako, dodje prva utakmica Evrope...sa njom dodje i hladan tus, nije ni pocelo kako treba, ni 10 minuta, 0:1..mi smo inace navikli da nas tamburaju ribari, rudari, konobari, bankari i ostali polu-profesionalci...pa covjek se poceo tome i prilagodjavati...kontam, prica nije ni pocela kako treba, Velez je vec ispao...Ja sam inace veliki pozitivac, ali ovakve stvari se nasima desavaju iz godine u godinu, navik'o sam. :(
Kako utakmica odmice, Velez igra lopte kako spada, evo i gola :bih: ...1:1..meni drago, "slavim" u sebi...odmah mi kroz glavu prodje, moze Velez jos bolje, da je makar samo pobjediti, makar minimalno..to bi bila velika motivacija pred revans, i mnogima bi pao kamen sa srca, nakon svega i toliko godina..i docek'o sam..2:1.malo ali slatko...uzimam objerucke pobjedu, pa makar iz penala...

Druga utakmica, nekako pozitivno razmisljam...nisu ovi nesto, mogu njih rodjeni zveknuti po usima...jes vraga, 0:1 poluvrijeme..sa samo glavurdom okrecem, negativa se vratila, ocekujem 0:2/0:3 na kraju...kontam, pa eto, nije lose ni ispasti, makar Velez ima jednu pobjedu, to ce njima znaciti puno... kakva nam je situacija u ligi, i pobjeda se treba proslaviti, sta ces, navikli nas nasi klubovi da smo donji. :(
Drugo pocelo, OPAAAA...evo ga...1:1...drago mi nesto, sretan sam..medjutim, sada dolazi ono najgore..nervoza se uvlaci u kosti...valja izdrzati jos pola sata..igra Velez, nije da ne igra, igra hrabro...nije proslo malo, 2:1.. :njanjanja: ma gotovo je ovo, "znao" sam da prolaze.. :mrgreen: hvalim samog sebe, kako sam znao.. :D

Slijedeca prepreka se vec zna, AEK, mrak na oci, ali ja sretan zbog prolaza...ocekujem veliko tamburanje, 3-4 razlike, AEK 10x skuplji od Veleza, nema sanse..nasi ispadaju od maltezana, luksembuzana, moldovaca i ostalih...ja bi bio sretan i sa minimalnim porazom...
Dodje i utakmica, joj, reko, samo da ne bude kakve velike blamaze, kakvog rasturanja...nije ni pocelo kako treba, 0:1..."znao" sam, odmah mi kroz glavu prodje kakav debakl, kakva katastrofa..i dok razmisljam, nisam ni zavrsio...GOOOOOOLLL 1:1..zabi ga u paucinu...slavim!!! :bih:
Kako god zavrsi, makar smo dali gol...1:3, 1:4...ma, nije me briga, ovaj gol se treba pogledati barem 100x...i kako utakmica odmice..Velez igra, Velez igra hrabro, odlucno...kontam, kako bi bilo gotivno pobjediti..tek sto je pocelo drugo, GOOOOL..2:1 yebo te..halo ba, 2:1 za Velez...
Opet gledam kroz ono malo svjetlo u tunelu...pa ne vjerujem..sta se desava? zar je ovo moguce? Opet negativa dolazi, kontam ovi ce stisnuti i preokrenuti, ima jos dosta da se igra...da smo barem zabili pri kraju utakmice..da nekako fukarski pobjedimo, halo ba, da pobjedimo AEKa.. :pray:
KRAJ !!! POBJEDA!!! :bih: :njanjanja:

Yebo sve, meni se pozitiva vratila...ovaj tim Veleza je tri puta gubio utakmice, i preokrenuo...meni je to cudo za nase klubove, ovo je kao da pises neku bajku..sta se desava? Ne mogu da vjerujem da jedan nas klub to moze da napravi...obicno smo navikli na obratne situacije.. :shock:

Ovaj tim Veleza ima i glavu i rep, sposoban je da napravi velike stvari..samo hrabo odigrati u Atini, onako kako i dolikuje Velezu, pa kako bude, neka bude..
SVI smo uz VAS...nema zaustavljanja do grupa, idemo rodjeni, ispisite svoju i nasu bajku..... :bih:
Idi u klinac krasni.
Rasplaka me jbt :tokralju:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la biceDUPLA » 23 jul 2021, 20:58

Inace se ne moze osjetiti atmosfera Grbavice na tvu. Sam sam svijedok poslije kad gledam na tv-u. Ali mogu misliti kako je gorilo kod golova. Svaka vam cast rodjeni nekad sam imao lose misljenje o vama ali sam vas opet zagotivio kako ste vratili svoj duh. Fakat ste isplivali i zasluzili ovo sto vam se desava i aBd da narednw godine igrate evropu na svom stadionu.
Pa jedna stvar nevezana za fudbal...ima li ko da pljune ovu ljigu od hinje kad vam dodje u Mostar.
Benjamina Karić "iznenađena i potresena" reakcijama Draška Stanivukovića
http://www.klix.ba/clanak/210723183
ŽELJEZNIČAR 1921

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12691
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Mig_Mig » 23 jul 2021, 21:02

biceDUPLA je napisao/la:
23 jul 2021, 20:58
Inace se ne moze osjetiti atmosfera Grbavice na tvu. Sam sam svijedok poslije kad gledam na tv-u. Ali mogu misliti kako je gorilo kod golova. Svaka vam cast rodjeni nekad sam imao lose misljenje o vama ali sam vas opet zagotivio kako ste vratili svoj duh. Fakat ste isplivali i zasluzili ovo sto vam se desava i aBd da narednw godine igrate evropu na svom stadionu.
Pa jedna stvar nevezana za fudbal...ima li ko da pljune ovu ljigu od hinje kad vam dodje u Mostar.
Benjamina Karić "iznenađena i potresena" reakcijama Draška Stanivukovića
http://www.klix.ba/clanak/210723183
Ako gdje budem mogao da je srdačno zagrlim,rado cu to uradit.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la avenija » 23 jul 2021, 21:09

Zna li neko sta je sa pastrmkom je li ziv?

Nadam se da gdje god je da je sretan i raduje se ovom pobjedama.
Zadnja izmjena: avenija, dana/u 23 jul 2021, 21:36, ukupno mijenjano 1 put.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
biceDUPLA
Postovi: 707
Pridružen/a: 18 feb 2018, 21:38
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la biceDUPLA » 23 jul 2021, 21:13

Mig_Mig je napisao/la:
23 jul 2021, 21:02
biceDUPLA je napisao/la:
23 jul 2021, 20:58
Inace se ne moze osjetiti atmosfera Grbavice na tvu. Sam sam svijedok poslije kad gledam na tv-u. Ali mogu misliti kako je gorilo kod golova. Svaka vam cast rodjeni nekad sam imao lose misljenje o vama ali sam vas opet zagotivio kako ste vratili svoj duh. Fakat ste isplivali i zasluzili ovo sto vam se desava i aBd da narednw godine igrate evropu na svom stadionu.
Pa jedna stvar nevezana za fudbal...ima li ko da pljune ovu ljigu od hinje kad vam dodje u Mostar.
Benjamina Karić "iznenađena i potresena" reakcijama Draška Stanivukovića
http://www.klix.ba/clanak/210723183
Ako gdje budem mogao da je srdačno zagrlim,rado cu to uradit.
Govorim za Stanivukovica dolazi u Mostar..a negira genocid danas.
ŽELJEZNIČAR 1921

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la jolicnikola » 23 jul 2021, 21:25

evo da i ja vama čestitam sa zakašljenjem, kakva atmosfera, kakva požrtvovanost, kakav tim, kakav trener, na 0:1 sam pomislio da će te vi doživjeti katastrofu, ali ste se brzo vratili i preokrenuli, noć na Grbavici koja će se pamtiti bez obzira na rezultat u revanšu, i tada sretno pa šta vam bude :bih:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12691
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Mig_Mig » 23 jul 2021, 21:57

biceDUPLA je napisao/la:
23 jul 2021, 21:13
Mig_Mig je napisao/la:
23 jul 2021, 21:02
biceDUPLA je napisao/la:
23 jul 2021, 20:58
Inace se ne moze osjetiti atmosfera Grbavice na tvu. Sam sam svijedok poslije kad gledam na tv-u. Ali mogu misliti kako je gorilo kod golova. Svaka vam cast rodjeni nekad sam imao lose misljenje o vama ali sam vas opet zagotivio kako ste vratili svoj duh. Fakat ste isplivali i zasluzili ovo sto vam se desava i aBd da narednw godine igrate evropu na svom stadionu.
Pa jedna stvar nevezana za fudbal...ima li ko da pljune ovu ljigu od hinje kad vam dodje u Mostar.
Benjamina Karić "iznenađena i potresena" reakcijama Draška Stanivukovića
http://www.klix.ba/clanak/210723183
Ako gdje budem mogao da je srdačno zagrlim,rado cu to uradit.
Govorim za Stanivukovica dolazi u Mostar..a negira genocid danas.
Sta je tu novo?? Poznata cinjenica!
Max Allegri 300 💪💪💪

bosvastarigrad
Postovi: 461
Pridružen/a: 06 apr 2021, 16:22
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la bosvastarigrad » 24 jul 2021, 10:44

biceDUPLA je napisao/la:
23 jul 2021, 20:58
Inace se ne moze osjetiti atmosfera Grbavice na tvu. Sam sam svijedok poslije kad gledam na tv-u. Ali mogu misliti kako je gorilo kod golova. Svaka vam cast rodjeni nekad sam imao lose misljenje o vama ali sam vas opet zagotivio kako ste vratili svoj duh. Fakat ste isplivali i zasluzili ovo sto vam se desava i aBd da narednw godine igrate evropu na svom stadionu.
Pa jedna stvar nevezana za fudbal...ima li ko da pljune ovu ljigu od hinje kad vam dodje u Mostar.
Benjamina Karić "iznenađena i potresena" reakcijama Draška Stanivukovića
http://www.klix.ba/clanak/210723183
Evo , dobio otkaz :bih:

Babke
Postovi: 102
Pridružen/a: 17 jun 2021, 14:42
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Babke » 29 jul 2021, 09:43

Danas treba napasti kao da mi lovimo rezultat.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12691
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Mig_Mig » 29 jul 2021, 10:00

Ko radi prijenos veceras?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Zoom088 » 29 jul 2021, 10:17

Mig_Mig je napisao/la:
29 jul 2021, 10:00
Ko radi prijenos veceras?
Direktan prijenos revanš utakmice 2. pretkola Konferencijske lige između Veleža i AEK-a pratite od 20 sati na FACE TV, a prije toga u 19:10 specijalna emisija! Face uz Rođene do historijske pobjede!
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1495
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la RacioEmocionalan » 29 jul 2021, 10:43

Hajmo Rođeni, smireno, energično i jako. Hvala vam za sve ove trenutke. Nadam se večeras ponovnoj ekstazi. Mi vjerujemo u vas.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la Alminjo99 » 29 jul 2021, 13:22

Samo ponoviti prvu utakmicu, hrabro i agresivno, pa šta bude.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3534
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: RSD Velež - Evropa

Post Postao/la mozak » 29 jul 2021, 13:42

Azmir Husić, predsjednik FK Tuzla city, premirat će igrače Veleža u slučaju prolaska Aek-a sa 20 000 KM.
:salut:
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.