FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 21 avg 2021, 23:10

Moramo pruzit podrsku momcima protiv SB, zasluzili su da dodjemo u vecem broju, moraju dobit nasu podrsku, jos kad smo sada kartonirani.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mig_Mig » 21 avg 2021, 23:12

Moze li se ikako skupit taj porezni dug? :roll:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
haris004
Postovi: 1697
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haris004 » 21 avg 2021, 23:14

Najjača scena na utakmici kad je Bodul izlazio sa terena i išao prema svlačionici. Onaj mangupski osmijeh prema tribini i pokazivanje dvice primitivcima. Kupio me za sva vremena.

Avatar
SjevernaKoreja
Postovi: 369
Pridružen/a: 03 jul 2021, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SjevernaKoreja » 21 avg 2021, 23:17

Mig_Mig je napisao/la:
21 avg 2021, 23:12
Moze li se ikako skupit taj porezni dug? :roll:
Mislim da je nama problem sto nemamo vlasnika, Sabrina je na papiru direktor ali ona ne moze nista bez odobrenja. Ako postoje ogranicenja. Nam vise ne zeli.
Mozda bi se i moglo doci do para, al da li neko ima odovrenje vlasnika(kojeg nemaml) da se pusti uplata.
Sve je tu sad moguce, boga pitaj sta je istina.

Nekako ne moze covjek da vjeruje da mjesec dana se ne moze registrovati igrac.

Mi smo trenutno u praznom hodu, gdje kad se pojavi novi vlasnik, problemi ce se koliko toliko rijesiti.

Jedino tacno je, da ne treba vjerovati ovim tkz insajderima.

Neki dan, vrsni insajder je rekao da ima info o pressu, a i fo mu je bio par vozila od tv kuca oko stadiona kosevo. To sve govori lo se smatra insajderom.
Zadnja izmjena: SjevernaKoreja, dana/u 21 avg 2021, 23:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15334
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 21 avg 2021, 23:17

haris004 je napisao/la:
21 avg 2021, 23:14
Najjača scena na utakmici kad je Bodul izlazio sa terena i išao prema svlačionici. Onaj mangupski osmijeh prema tribini i pokazivanje dvice primitivcima. Kupio me za sva vremena.
Sva sreca 2 gola dali samo, da smo 3 bilo bi da je pokazivo na nacionalnoj osnovi.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 21 avg 2021, 23:19

haris004 je napisao/la:
21 avg 2021, 23:14
Najjača scena na utakmici kad je Bodul izlazio sa terena i išao prema svlačionici. Onaj mangupski osmijeh prema tribini i pokazivanje dvice primitivcima. Kupio me za sva vremena.
I Šabanović je isto tako hahah
Bordo bijeli za život cijeli!!

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 21 avg 2021, 23:21

ajdohordas je napisao/la:
21 avg 2021, 23:07
Sad sa tekme…
Koja je ono doza primitivizma, koje su ono seljačine, koja je ono mržnja prema gradu Sarajevu opcenito ne samo prema klubu, ja to u svom zivotu ni na jednoj utakmici vidio nisam.
Svaka, ali bas svaka odluka u nasu korist popracena je gadjanjem nase klupe i sudije.
Momka od 19-20 godina malo pored mene skontase da navija za Sarajevo i to mu na telefonu vidjeli, hoce ga udarat istjerase ga sa tribine momak miran bio cijelo vrijeme, nije provocirao.
Jedan psuje mrtve na tabutu, drugi govori da Bog da jutra ne docekali, treci govori da Bog da vam bus sletio cim krenete odavdje itd itd… da dragi Bog sacuva i sakloni. I federalna je njima puno da igraju obzirom na njihov koeficijent razmisljanja i ponasanja na jednom fudbalskom derbiju.
Njima priliči gradski derbi sa Miričinom i Klokotnicom da igraju, i Bratstvo im je previše.
Uvijek je tako u Tuzli i Zenici. Ja sam jednom isao na istok na Bilinom od tad nikad više samo s našim ili nikako . Ne moze moj stomak svarit i istrpit to vrijedjanje.

vedinjo98
Postovi: 2105
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 21 avg 2021, 23:22

Svaka cast momcima. Pobjediti bez 10 igraca neporazenu ekipu u gostima, u groznoj i teskoj situaciji za klub samo pokazuje njihov karakter na celu sa strucnim stabom. Na Kosevo svi protiv Listice i protivnik je idealan. Okruniti ovo pobjedom.

Primitivce iz Tuzle je nepotrebno spominjati, ljudski i moralni olos koji se uvijek lizao sa onima preko Drine, a usput psovao Sarajevo.
FK SARAJEVO
🏆 Titula 7x 🏆
🏆 Kup 7x 🏆

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 21 avg 2021, 23:23

bordobijeli je napisao/la:
21 avg 2021, 23:21
ajdohordas je napisao/la:
21 avg 2021, 23:07
Sad sa tekme…
Koja je ono doza primitivizma, koje su ono seljačine, koja je ono mržnja prema gradu Sarajevu opcenito ne samo prema klubu, ja to u svom zivotu ni na jednoj utakmici vidio nisam.
Svaka, ali bas svaka odluka u nasu korist popracena je gadjanjem nase klupe i sudije.
Momka od 19-20 godina malo pored mene skontase da navija za Sarajevo i to mu na telefonu vidjeli, hoce ga udarat istjerase ga sa tribine momak miran bio cijelo vrijeme, nije provocirao.
Jedan psuje mrtve na tabutu, drugi govori da Bog da jutra ne docekali, treci govori da Bog da vam bus sletio cim krenete odavdje itd itd… da dragi Bog sacuva i sakloni. I federalna je njima puno da igraju obzirom na njihov koeficijent razmisljanja i ponasanja na jednom fudbalskom derbiju.
Njima priliči gradski derbi sa Miričinom i Klokotnicom da igraju, i Bratstvo im je previše.
Uvijek je tako u Tuzli i Zenici. Ja sam jednom isao na istok na Bilinom od tad nikad više samo s našim ili nikako . Ne moze moj stomak svarit i istrpit to vrijedjanje.
Bolji tretman dobijes u BL ili Mostaru, sta ocekivat od balija.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
kupus army
Postovi: 1550
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 21 avg 2021, 23:27

vedinjo98 je napisao/la:
21 avg 2021, 23:22
Svaka cast momcima. Pobjediti bez 10 igraca neporazenu ekipu u gostima, u groznoj i teskoj situaciji za klub samo pokazuje njihov karakter na celu sa strucnim stabom. Na Kosevo svi protiv Listice i protivnik je idealan. Okruniti ovo pobjedom.

Primitivce iz Tuzle je nepotrebno spominjati, ljudski i moralni olos koji se uvijek lizao sa onima preko Drine, a usput psovao Sarajevo.
Ako se sad ne digne neka kritična masa, onda i nismo za boljeg. Za mene lično sa ovim rosterom je ravno tituli, ako se kojim slučajem riješi poreski dug, ova ekipa ima kapacitet da se bori za titulu.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2059
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kockoglavi » 21 avg 2021, 23:28

inside je napisao/la:
21 avg 2021, 22:17
Nabijajte preglede, pitari :pray: :njanjanja:
inside je napisao/la:
21 avg 2021, 21:43
Sve ostalo ''zanimljivo'' od večeras. Dobro, ne baš sve :mrgreen:
Jbt kakva seljadija i krkanluk. Treba ih ovdje fino docekati i polomiti

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 avg 2021, 23:31

Dakle protiv Širokog, Dizdarević, Hebibović, Trako, Kurdić, Pidro, Ramić, Palić, Bodul, Kobiljar, Cmiljanić i Bagarić.

Avatar
Dave
Postovi: 923
Pridružen/a: 09 jun 2021, 23:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dave » 21 avg 2021, 23:32

Dave je napisao/la:
18 avg 2021, 22:34
1:2 u tuzli lagano
Da se citiram od prije 3 dana
This time next year, we'll be millionaires!

Krvarim od dosade

Avatar
Hamagara
Postovi: 544
Pridružen/a: 01 feb 2021, 23:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hamagara » 21 avg 2021, 23:33

Država Sarajevo
JEDAN GRAD DVA KLUBA
JEDAN ŠPICA DRUGI TRUBA

Avatar
napoleon72
Postovi: 5222
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 21 avg 2021, 23:40

Ja nekidan napisah da najvece seljacine iz svakog mjesta dolaze na stadione da se ispusu. Gledam nekidan odbojku, Srbija BiH u Beogradu, ni najmanjeg incidenta. Da se fudbal igrao bilo bi svega. Takvi su stadioni, jbg, sabirni centar za najveci sljam i olos koji se moze skupit, kompleksase koji kuci ne smiju ni djeci pisnut al na stadionu su glavni. Dodaj na to tuzlanski stokholmski sindrom i mrznju prema svemu sarajevskom i dobijes ovo danas. Uzas, granice sa Listicom po primitivizmu. Zato ih je najbolje ovako ohladit rezultatom pa nek qrcu sviraju. Placi Dzenise yebem te u podbradak. Nije veci papak igrao u ligi, garantujem. Seljacina strumfovska.

Utakmica kao utakmica strasna, kako ova djeca igraju kad se malo oslobode. Morat ce Lazic i Dupovac dobro muda oznojit da uskoce u prvu postavu. Kobiljar strasan. Halid isto, osim crvenog. O Bodulu sve receno, em je mangup strasan em najbolji igrac u ekipi. Babuka. :ljepota:
Jedva cekam derbi, do tad valjda registrujemo i strance i jos ojacamo formu, pa da qurvi ugasenoj peticu napokon spakujemo.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
sonpenn
Postovi: 3580
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 21 avg 2021, 23:41



A zapjenio na istoku onda, legenda nema sta.
Sarajevo ljubavi moja.

ajdohordas
Postovi: 3840
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 21 avg 2021, 23:42

Hajde sve… ali kakva utakmica Kobiljara :tokralju:
On je danas izgledao kao Said u nasem prvom mandatu… nit mu mozes uzet loptu nit ga mozes oborit ni ga mozes uhvatit….

Avatar
Foux87
Postovi: 1473
Pridružen/a: 24 jun 2020, 21:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Foux87 » 21 avg 2021, 23:43

ajdohordas je napisao/la:
21 avg 2021, 23:07
Sad sa tekme…
Koja je ono doza primitivizma, koje su ono seljačine, koja je ono mržnja prema gradu Sarajevu opcenito ne samo prema klubu, ja to u svom zivotu ni na jednoj utakmici vidio nisam.
Svaka, ali bas svaka odluka u nasu korist popracena je gadjanjem nase klupe i sudije.
Momka od 19-20 godina malo pored mene skontase da navija za Sarajevo i to mu na telefonu vidjeli, hoce ga udarat istjerase ga sa tribine momak miran bio cijelo vrijeme, nije provocirao.
Jedan psuje mrtve na tabutu, drugi govori da Bog da jutra ne docekali, treci govori da Bog da vam bus sletio cim krenete odavdje itd itd… da dragi Bog sacuva i sakloni. I federalna je njima puno da igraju obzirom na njihov koeficijent razmisljanja i ponasanja na jednom fudbalskom derbiju.
Njima priliči gradski derbi sa Miričinom i Klokotnicom da igraju, i Bratstvo im je previše.
Znaš ti onu brate ,,Obogačeni seljak je gori od osiromašenog uranijuma" ovo se komotno može na njima prikazati. Par pobjeda protiv slabijih klubova onda dođe desetkovano Sarajevo pobijedi te pa onda psuješ i vrijeđaš. Bruka i sramota.
Koliko volim te zna samo ludo srce moje

Atmosfera je sjajna i sve grmi, ali nakon prvog kiksa, oni psovat će vam prvi, opet ćete tražiti sa sjevera pjesmu, a ne psovke i publiku bijesnu.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9199
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 21 avg 2021, 23:44

Još uvijek nije izvjesno da li će pravo nastupa imati Amer Dupovac, koji je dobio četiri utakmice suspenzije nakon utakmice sa Zrinjskim, u kojoj je napravio oštar faul nad Ivanom Bašićem. Odradio je tri utakmice suspenzije, a postoji mogućnost da mu u slučaju žalbe kazne bude smanjena za jednu utakmicu.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

masterfan
Postovi: 384
Pridružen/a: 16 avg 2021, 23:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la masterfan » 21 avg 2021, 23:59

slika
Za kraj dana!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.