NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 29 avg 2021, 21:52

JohnDoe je napisao/la:
23 avg 2021, 08:48
Uz duzno postovanje, vidim konstantno se spominje neka stabilizacija, ostanak u ligi itd itd.
Realno imate jednu od najskupljih ekipa. Imate Vidovica koji je jedan od najskupljih igraca lige, doveli ste Hukaru koji je kod nas trazio enormne uslove itd itd.
Liga nikad nije bila losija nego ove godine i ako vam je stvarno cilj stabilizacija, onda ste mogli puno jeftiniju ekipu napraviti a da ne strahujete za opstanak.

Realnost je da vas je TOSK dobio sa nikad jeftinijom ekipom otkako smo usli u prvu ligu.
Kao sto neko napisa ranije, menadzeri vam kroje ekipu i sve dok je tako, ovo ce vam se desavati.
Bas bih volio da me neko prosvijetli, koji menadzeri kroje ekipu? Ko to igra a trebao bi na klupu. Berbic ima menadzera ali su njegovom igrom svi bili zadovoljni prosle polusezone. Vehabovic koliko znam raskinuo sa menadzerom. Molim one koji su bolje informisani da objave ko nam kroji ekipu. Ja sam mislio da su to trener i Piska

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 29 avg 2021, 22:42



Malo o radu kluba, link Facebook

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 30 avg 2021, 00:13

Progres je napisao/la:
29 avg 2021, 21:52
JohnDoe je napisao/la:
23 avg 2021, 08:48
Uz duzno postovanje, vidim konstantno se spominje neka stabilizacija, ostanak u ligi itd itd.
Realno imate jednu od najskupljih ekipa. Imate Vidovica koji je jedan od najskupljih igraca lige, doveli ste Hukaru koji je kod nas trazio enormne uslove itd itd.
Liga nikad nije bila losija nego ove godine i ako vam je stvarno cilj stabilizacija, onda ste mogli puno jeftiniju ekipu napraviti a da ne strahujete za opstanak.

Realnost je da vas je TOSK dobio sa nikad jeftinijom ekipom otkako smo usli u prvu ligu.
Kao sto neko napisa ranije, menadzeri vam kroje ekipu i sve dok je tako, ovo ce vam se desavati.
Bas bih volio da me neko prosvijetli, koji menadzeri kroje ekipu? Ko to igra a trebao bi na klupu. Berbic ima menadzera ali su njegovom igrom svi bili zadovoljni prosle polusezone. Vehabovic koliko znam raskinuo sa menadzerom. Molim one koji su bolje informisani da objave ko nam kroji ekipu. Ja sam mislio da su to trener i Piska
Skontali smo da je vehabovic raskinuo zato i jest vracen u juniore :shock: , ljudi imamo 1 bod iz 3 kola, 15. smo na tabeli, uzeli bod simm bau i odma neka euforija...ne kontam stvarno, hajmo sad za vikend dobit gradinu i u igri smo

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 30 avg 2021, 09:29

Nemaš ti druže pojma, Vehabovic je bio povredjen igrao je protiv Simbau zadnjih 15 minuta, imate vi informacije ali poluinformacije ovu ekipu smo sastavljali naspram budzeta i nikad jeftinija ekipa nije bila ali opet tvrdim bez problrma gornji dio tabele ćemo biti, samo da nam ne otimaju.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 30 avg 2021, 11:37

spiska je napisao/la:
30 avg 2021, 09:29
Nemaš ti druže pojma, Vehabovic je bio povredjen igrao je protiv Simbau zadnjih 15 minuta, imate vi informacije ali poluinformacije ovu ekipu smo sastavljali naspram budzeta i nikad jeftinija ekipa nije bila ali opet tvrdim bez problrma gornji dio tabele ćemo biti, samo da nam ne otimaju.
Imas li u planu golmana dovest?
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 30 avg 2021, 23:26

;)
crvenobijeli je napisao/la:
30 avg 2021, 11:37
spiska je napisao/la:
30 avg 2021, 09:29
Nemaš ti druže pojma, Vehabovic je bio povredjen igrao je protiv Simbau zadnjih 15 minuta, imate vi informacije ali poluinformacije ovu ekipu smo sastavljali naspram budzeta i nikad jeftinija ekipa nije bila ali opet tvrdim bez problrma gornji dio tabele ćemo biti, samo da nam ne otimaju.
Imas li u planu golmana dovest?
Sta si navalio na golmana.maslica treba istrpiti,nas je mlad je ima vremena da napreduje.
Sta treba da bacimo preko 1000 km mjesečno za nekog starijeg istrošenog golmana..

Nas problem je uvijek bio sto nismo vjerovali u nase mlade igrače ,tome jednom treba stati u kraj.
Moramo svake sezone forsirati nekoliko nasih i tako doci do jeftinijih igrača i prilike za zaradu od prodaje
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1396
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 31 avg 2021, 00:05

astra1922 je napisao/la:
30 avg 2021, 23:26
;)
crvenobijeli je napisao/la:
30 avg 2021, 11:37
spiska je napisao/la:
30 avg 2021, 09:29
Nemaš ti druže pojma, Vehabovic je bio povredjen igrao je protiv Simbau zadnjih 15 minuta, imate vi informacije ali poluinformacije ovu ekipu smo sastavljali naspram budzeta i nikad jeftinija ekipa nije bila ali opet tvrdim bez problrma gornji dio tabele ćemo biti, samo da nam ne otimaju.
Imas li u planu golmana dovest?
Sta si navalio na golmana.maslica treba istrpiti,nas je mlad je ima vremena da napreduje.
Sta treba da bacimo preko 1000 km mjesečno za nekog starijeg istrošenog golmana..

Nas problem je uvijek bio sto nismo vjerovali u nase mlade igrače ,tome jednom treba stati u kraj.
Moramo svake sezone forsirati nekoliko nasih i tako doci do jeftinijih igrača i prilike za zaradu od prodaje
Jel Maslić ovaj mladji malo bucmast ima koju kilu viška sto je bio protiv TOŠK-a u prvoj postavi? Protiv Kosove je počeo kao rezerva i kad je ovaj dobio crveni ušao u igru. Sve što je bilo do njeg skinuo je. Ubačaje pokupio, imao jednu dobru odbranu, šut Kalesića sa 16 metara. Dvije utakmice nisu mjerilo, ali ono sto sam ja primjetio da nije dijete kanta. Malo probušit kašiku i nastaviti raditi s njim, bice fin golman. Sta ce ti koji vrag golman kad nećeš ispasti, bio 2. ili 10. isto ti dodje, treba nekad djecu istrpiti.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 31 avg 2021, 14:40

Maslic je jos mlad. Kostat ce nas bodova upamtite. Zasto je bio na klupi protiv vau bau. Trrba ga istrpit to staji ali rano je gurnut u vatru
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 01 sep 2021, 20:22

crvenobijeli je napisao/la:
31 avg 2021, 14:40
Maslic je jos mlad. Kostat ce nas bodova upamtite. Zasto je bio na klupi protiv vau bau. Trrba ga istrpit to staji ali rano je gurnut u vatru
Eto isprepadao si upravu i doveli su kurbasica . sada imamo tri i sve ih treba plaćati.

Ljudi daju priliku djeci od 16 godina a nama golman od 20 godina mlad.
Mladog Igrača moraš istrpiti da bi postao igrač
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

DeColo19
Postovi: 298
Pridružen/a: 04 jan 2020, 14:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DeColo19 » 01 sep 2021, 22:10

A ovo vam nije trebalo ljudi blatit nekog sto nije htio dat pare, ovo je van svake pameti.. Mene zanima jestel ikad igdje pročitali ista slicno, toliko klubovi tolike lige.. Da neko nekog blati ker nije htio dat pare, njihove pare rade s njima sta hoce ljudi samo se sramotite dzaba,

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 01 sep 2021, 23:10

astra1922 je napisao/la:
01 sep 2021, 20:22
crvenobijeli je napisao/la:
31 avg 2021, 14:40
Maslic je jos mlad. Kostat ce nas bodova upamtite. Zasto je bio na klupi protiv vau bau. Trrba ga istrpit to staji ali rano je gurnut u vatru
Eto isprepadao si upravu i doveli su kurbasica . sada imamo tri i sve ih treba plaćati.

Ljudi daju priliku djeci od 16 godina a nama golman od 20 godina mlad.
Mladog Igrača moraš istrpiti da bi postao igrač
Sve to staji, al on nije spreman za 1 postavu, treba ga istrpit al mora malo da smrsa... Koliko je azur bio strpljiv radio radio i eno ga vrhunski golman. Ovog ce slava lupit u glavu pa ce na zimu otic umislit da je golmancina.... Nemam nista protiv momka momak ce bit extra golman ali trrba mu jos iskustva i treba da uci. A dobar je zulee :opaopa:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Bhfanatic8989
Postovi: 74
Pridružen/a: 28 apr 2021, 05:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bhfanatic8989 » 02 sep 2021, 09:52

DeColo19 je napisao/la:
01 sep 2021, 22:10
A ovo vam nije trebalo ljudi blatit nekog sto nije htio dat pare, ovo je van svake pameti.. Mene zanima jestel ikad igdje pročitali ista slicno, toliko klubovi tolike lige.. Da neko nekog blati ker nije htio dat pare, njihove pare rade s njima sta hoce ljudi samo se sramotite dzaba,
Fuj, odvratno, cisti reket, al nije problem da nas sportski direktor to trazi za sebe vec on to trazi za zvijezdu, samo cekam naslov u novinama "nk zvijezda udara reket lokalnim gazdama" ... ciro dragi sta radis, ne moras bas toliko blatiti nasu zvijezdu

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 03 sep 2021, 11:47

DeColo19 je napisao/la:
01 sep 2021, 22:10
A ovo vam nije trebalo ljudi blatit nekog sto nije htio dat pare, ovo je van svake pameti.. Mene zanima jestel ikad igdje pročitali ista slicno, toliko klubovi tolike lige.. Da neko nekog blati ker nije htio dat pare, njihove pare rade s njima sta hoce ljudi samo se sramotite dzaba,
Koja komedija ! Kad pomisliš da ne možemo gore uprava nas iznenadi svojim potezima. Sad očekujem da stoje ispred radnji koje nisu dale svoje novce i da upozoravaju ljude da tamo ne idu. :crazy:

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 03 sep 2021, 17:34

Vase komentare niko ni ne cita na svom profil imam pravo da pisem sta ja hoću, vi slobodno idite gore ostavljajte pare, niko njemu nije tražio džabe novac nego da bude sponzor spavanje ili reklamu za tv prenos, ja sam pozvao na bojkot a mi da imamo spacne ljude u gradu to bi ispoštovali pa nek mu ostavljaju drugi novac gore. A ja srednju stalež ako mogu dati 20.000 km mene bi iskreno bilo stid da tolike pare imam a da Bogu duse ne dam. Vi svoja posla a mi svoja, ko god misli da treba drugačije skupština i slobodno smijenite komplet upravu, jer i ovako pun nam je racku pametnjakovica sa foruma.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 05 sep 2021, 19:21

Gdje je onaj sto govori radi Brzija da cemo ispast :rol:
Ovo je tek pocetak :opaopa:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 05 sep 2021, 19:27

Ovako se igra za klub bravo momci,
Kovcic i cosic danas su odlicni bili svaka cast. Malo faca melja loptu al dobro je.
Ps.
Gradina bolja ekipa al ih satrala trema, prvi put pred kamerama igraju :opaopa: :opaopa: :rol: :rol: :beba:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1396
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 05 sep 2021, 20:00

Ponovo je napisao/la:
05 sep 2021, 19:21
Gdje je onaj sto govori radi Brzija da cemo ispast :rol:
Ovo je tek pocetak :opaopa:
Ma Huseinbašić je među vaša 3 top igrača.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 05 sep 2021, 20:16

HeliosIzDomzala je napisao/la:
05 sep 2021, 20:00
Ponovo je napisao/la:
05 sep 2021, 19:21
Gdje je onaj sto govori radi Brzija da cemo ispast :rol:
Ovo je tek pocetak :opaopa:
Ma Huseinbašić je među vaša 3 top igrača.
Ne treba trosit rijeci na momka,daje svoj maksimum,a sta radi van terena to je njegov privatni zivot i nemamo pravo uticat na to,na terenu je odlican i to je najbitnije

Avatar
Gumistucna
Postovi: 601
Pridružen/a: 29 mar 2019, 19:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Gumistucna » 05 sep 2021, 20:18

čistih 3 za 3 :)
А " &, & ?
В ? ? &
Не $ свій & &
& " в &.
Slava Ukraini

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 05 sep 2021, 20:34

Slaba igra vidi se da cemo ispasti a možda i ugasiti se.ova ekipa je nikakva,uprava napolje uzorat stadion pod hitno
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.