Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 03 sep 2021, 16:48
Dedić kornere bolje izvodi od Pjanića

-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 03 sep 2021, 16:52
Ovo se moze dobiti vidi se obe ekipe imaju lose odbrane
Edit : Treba Dedica zvati sada je vec bolji od Cipetic, Todorovica i dalje.
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 03 sep 2021, 16:56
Dedić i Kulašin jedini razigrani, nešto pokušavaju.
Zadnja izmjena:
Drape, dana/u 03 sep 2021, 17:03, ukupno mijenjano 2 puta.
-
denisov
- Postovi: 560
- Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47
Post
Postao/la denisov » 03 sep 2021, 16:59
Moze li neko postaviti link za utakmicu
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 03 sep 2021, 17:02
Sudija još ni jednu odluku nije donio u našu korist. Igrači iz Premijer lige vole da padnu, da simuliraju, da se valjaju, da traže nešto, ali ako nije svirao faul kad je Mašić pao, kad je pao Kulašin, zašto onda svira svaki mali faul nad Ircima.
-
Aduka87
- Postovi: 10644
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 03 sep 2021, 17:04
Sto nije pozvan Beganovic iz Slob da igra na desnom beku, a Dedic da igra na lijevom, ili onaj Osmic, ubleha ovaj Malic samo takva.
Zadnja izmjena:
Aduka87, dana/u 03 sep 2021, 17:05, ukupno mijenjano 1 put.
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
-
Ghuraba
- Postovi: 6131
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 03 sep 2021, 17:05
Maestro je napisao/la: ↑03 sep 2021, 16:45
Ghuraba je napisao/la: ↑03 sep 2021, 16:44
Tacno su se ove Sarajlije raskmecale, kao da se, u najmanju ruku, radi o talentima koji standardno igraju u Dinamu.
Naspram Borca jesu Dinamo. Ovdje su u pravu.
Da se ja pitam, ovaj Milojevic iz Borca ne bi bio ni pozvan, a pozvao bih naravno Traku, Sukilovica i Muharemovica. Medjutim, svi ostali iz Sarajeva nemaju kvalitet za prvu postavu, a i kod njih su dobili priliku iz dobro poznatih razloga. Kulasin je s pravom u prvoj postavi, a i ovaj mali bek iz Zelje. Problem je sto se za Djokanovica umislja da je Pjanic, a on vec odavno ne igra nista posebno, plus je i u zadnjoj utakmici mlade reprezentacije bio najgori.
-
Nirton
- Postovi: 7529
- Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nirton » 03 sep 2021, 17:09
Aduka87 je napisao/la: ↑03 sep 2021, 17:04
Sto nije pozvan Beganovic iz Slob da igra na desnom beku, a Dedic da igra na lijevom, ili onaj Osmic, ubleha ovaj Malic samo takva.
Beganović je 99 godište, nema pravo nastupa.
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
-
Pantelija
- Postovi: 13710
- Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pantelija » 03 sep 2021, 17:12
Dobar Savić za federalne ...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
-
Aduka87
- Postovi: 10644
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 03 sep 2021, 17:13
Ovaj Basic i Savic koliko se dizu u nebesa a nmg **** duel uzet.
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
-
jointunija
- Postovi: 1034
- Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
-
Kontakt:
Post
Postao/la jointunija » 03 sep 2021, 17:21
Aduka87 je napisao/la: ↑03 sep 2021, 17:13
Ovaj Basic i Savic koliko se dizu u nebesa a nmg **** duel uzet.
De ne brukaj se crveni kmeru
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 03 sep 2021, 17:23
Ghuraba je napisao/la: ↑03 sep 2021, 17:05
Maestro je napisao/la: ↑03 sep 2021, 16:45
Ghuraba je napisao/la: ↑03 sep 2021, 16:44
Tacno su se ove Sarajlije raskmecale, kao da se, u najmanju ruku, radi o talentima koji standardno igraju u Dinamu.
Naspram Borca jesu Dinamo. Ovdje su u pravu.
Da se ja pitam, ovaj Milojevic iz Borca ne bi bio ni pozvan, a pozvao bih naravno Traku, Sukilovica i Muharemovica. Medjutim, svi ostali iz Sarajeva nemaju kvalitet za prvu postavu, a i kod njih su dobili priliku iz dobro poznatih razloga. Kulasin je s pravom u prvoj postavi, a i ovaj mali bek iz Zelje. Problem je sto se za Djokanovica umislja da je Pjanic, a on vec odavno ne igra nista posebno, plus je i u zadnjoj utakmici mlade reprezentacije bio najgori.
Sve se ja s tobom slazem. Pogotovo sto se tice tri navedena stopera.
Nije mi jasno kako se ovdje ne igra 3-5-2 jer imas ta tri stopera. Da ih vec pripremas za A repku. Ali kod nas vazda naopako.
Jos uz to Muharemovic lijevak, taman imas sve za to.
Zadnja izmjena:
Maestro, dana/u 03 sep 2021, 17:28, ukupno mijenjano 1 put.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
90minut
- Postovi: 5118
- Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la 90minut » 03 sep 2021, 17:26
jel to stvarno nema nigdje prijenosa
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 03 sep 2021, 17:27
Malo sam razočaran nastupom Milana Savića, puno lako izgubljenih lopti.
-
Aduka87
- Postovi: 10644
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 03 sep 2021, 17:29
jointunija je napisao/la: ↑03 sep 2021, 17:21
Aduka87 je napisao/la: ↑03 sep 2021, 17:13
Ovaj Basic i Savic koliko se dizu u nebesa a nmg **** duel uzet.
De ne brukaj se crveni kmeru
Cinjenica druze, dosta izgubljenih lopti, duela, al jbga nea Bilbije.
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
-
MoodyHank
- Postovi: 4776
- Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoodyHank » 03 sep 2021, 17:33
Dugo nisam gledao grupu netalentovanije djece, ovaj Savić je toliko iritantan s konstantnom pričom i mlataranjem rukama, podsjeća na Suáreza.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 03 sep 2021, 17:37
Bašić jednom loptom dvojici stvorio veliku šansu.
-
Aduka87
- Postovi: 10644
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 03 sep 2021, 17:40
Gasi repku
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, 231983, adrenaline323, ajaca, ANamelessGhoul, antetokounmpo, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, boki86, Brazzzoo123, Brokula, Burberry46, CAGarfia, CHR, darker10, denza, Elddar, enobarca, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Fudo, Google Adsense [Bot], Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Imamkarbarum, Jadnimi, jasmin10, karajlo, kinder_jaje, KockarVicin007, lakilone, LenyYoro15, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsiano, Micron, MokraKifla, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, smajke, SWOT, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Zaxon, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 452 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []