NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa traje do: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 14 sep 2021, 23:23

PonosniSmogovci je napisao/la:
14 sep 2021, 22:55
Raduje me i konstruktivna rasprava na ovom forumu. Samo uporedite kako je to bilo prije godinu dvije. Mi ne smijemo da stanemo pričati o Čeliku i gurati ovu priču. To je ključ svega.

Svi u Jelah u subotu, ova utakmica bi mogla biti prekretnica. Poslije imamo ubjedljivo lakši raspored u odnosu na sve. Fino bi bilo dočekati s prvog mjesta zimu i zbog pritiska prema Fudi.
Tako je, Jelah je prekretnica jer iducih 9 bodova tj 3 utakmice poslije toga su neupitne pobjede.

Zato bi volio da se igraci malo uozbilje ovu sedmicu, spreme se fino, odmorni i u Jelah po kljucna tri boda.

Mislim da je upravo tu odluka hocemo li prezimiti kao broj 1 ili 3-4..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Steelman
Postovi: 2022
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 15 sep 2021, 08:23

Truhlo je napisao/la:
14 sep 2021, 19:44
@avenija je u pravu, kad je par puta pricao o ambicijama. Mozda je i to neke ljude ohladilo u smislu, zasto da idem na utakmice kada cilj nije ulazak u visi rang. Kao sto je vec rekao, duga je godina i svasta se moze promjeniti. Furati pricu o napadu na prvo mjesto i to je to. Ne treba pustati neke stvari sa skupstine u javnost jer to stvara kontraefekat. Koliko ce se godina ostati u centru, to je vise za upravu i skupstinu i neka ostane na tome.
Tako se ni pod razno ne radi u zdravom klubu. Ne mozes kriti svoje ciljeve od onih od kojih trazis podrsku. Dugorocno bi tek to stvorilo kontraefekat i uostalom postavilo pogresne temelje u nacinu odlucivanja. Klub se mora drzati ps-a koliko god da isao linijom tezeg otpora ako zeli dugorocan uspjeh. Ljudi su ti kojima treba dizati svijest i ono na cemu treba raditi, a ne prilagodjavati se necemu sto nam je u proslosti bio put za sopstveno unistenje.

Ljudi su ti koji treba da osjete viziju - da se treba strpiti ako zele nekad evropske tekme na Bilinom polju, a ne da se srlja u poslovanju zbog rezultata protiv nizerazrednih klubova kako bi zadovoljio one kojima je bitno samo da se kotrlja lopta do Premijer lige, dok to sputava klub do konacnog cilja, potpunog ozdravljenja i uspjeha kojeg zasluzuje.

Potrebno je strpljenje za dizanje svijesti, a ovo razmisljanje sakrij pod tepih je suprotno tome i linija lakseg otpora koja ne vodi do zeljenog cilja. Treba razmisljati dugorocno i drzati se svog puta. Zeljeli smo demokraticnost i transparentnost, tj. zdrav klub onda i pristup uvijek mora biti zdrav da se ne skrene s tog puta. Nema precica. Sve sto ne valja treba na vidjelo i u korijenu sjeci. Klub ce se na taj nacin dugorocno odrzati i s vremenom doci do zeljenog nivoa uspjesnosti. Sve ostalo je zabluda, jer te greske kad tad stignu na naplatu. Trpanje pod tepih, sakrivanje i slicne stvari su metode ruzne proslosti i ne smiju biti vise metode rada ako zelimo ljepsu buducnost.

Prema tome, vi koji vise forsirate tu pricu da je rezultat neophodan u situaciji kad jednostavno ne moze biti prioritet ispred nekih realnih prioriteta, trebate vise djelovati na te ljude koji to ne shvataju i tako buditi svijest nego sto trazite od kluba da se prilagodi bolesnim potrebama iz proslosti.

Sami vidite da je klub sklopio solidnu ekipu, da je igra vise nego zadovoljavajuca s obzirom na ciljeve i bitno je da se momci bore, a sad postavljati pritisak niza pobjeda i da se nesto mora je suludo. Mozemo mi pricati sta hocemo, ali cinjenica je da sa ovakvim pristupom Grada klub sigurno nece biti spreman uci u Prvu federalnu ligu. To je nasa realnost i nema tu prostora da se istina krije. Ne treba gajiti iluzije nego neminovno prihvatiti sto lakse i nastaviti raditi na ozdravljenju. Sanjamo puno i sretno Bilino, sretna lica navijaca i simpatizera, evropske tekme, a to se moze desiti samo ako Čelik prije svega bude zdrav klub! To je misija svih nas koji nesto k'o biva i kontamo da prenesemo i na one koji ne kontaju. Sto se vise prica o zdravom klubu multiplicira i ponavlja, to je i bolje. Prijeko potrebno je konstantno dizanje svijesti za izgradnju pravog mentaliteta.

Ozdravljenje kluba je prioritet i onima koji iskreno vole klub to treba biti najveci motiv za uclanjenje i odlazak na stadion!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 sep 2021, 08:39

Da li je neko upoznat koliko je para dala Vlada Zenicko dobojskog kantona na presici su spomenuli i rekli se kroz objave zahvalit ali nisam nigdje vidio da li je u parama ili neki drugi vid pomoci

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 15 sep 2021, 09:19

Koliko sam ja shvatio, objavice narednih dana.. u pon i uto sam upratio objave za sol azur i messer. Vjerovatno idu dan po dan, da objave budu bolje ispracene..
Pravda za flash-a!!!

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 15 sep 2021, 09:24

Bas kao sto kazu Jelah je prekretnica, moramo pobijediti i onda ocekujem 2000 na Bilinom naredna dva domaca meca i to je fin priliv novca klubu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

HarisZe
Postovi: 1960
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la HarisZe » 15 sep 2021, 09:40

Steelman je napisao/la:
15 sep 2021, 08:23
Truhlo je napisao/la:
14 sep 2021, 19:44
@avenija je u pravu, kad je par puta pricao o ambicijama. Mozda je i to neke ljude ohladilo u smislu, zasto da idem na utakmice kada cilj nije ulazak u visi rang. Kao sto je vec rekao, duga je godina i svasta se moze promjeniti. Furati pricu o napadu na prvo mjesto i to je to. Ne treba pustati neke stvari sa skupstine u javnost jer to stvara kontraefekat. Koliko ce se godina ostati u centru, to je vise za upravu i skupstinu i neka ostane na tome.
Tako se ni pod razno ne radi u zdravom klubu. Ne mozes kriti svoje ciljeve od onih od kojih trazis podrsku. Dugorocno bi tek to stvorilo kontraefekat i uostalom postavilo pogresne temelje u nacinu odlucivanja. Klub se mora drzati ps-a koliko god da isao linijom tezeg otpora ako zeli dugorocan uspjeh. Ljudi su ti kojima treba dizati svijest i ono na cemu treba raditi, a ne prilagodjavati se necemu sto nam je u proslosti bio put za sopstveno unistenje.

Ljudi su ti koji treba da osjete viziju - da se treba strpiti ako zele nekad evropske tekme na Bilinom polju, a ne da se srlja u poslovanju zbog rezultata protiv nizerazrednih klubova kako bi zadovoljio one kojima je bitno samo da se kotrlja lopta do Premijer lige, dok to sputava klub do konacnog cilja, potpunog ozdravljenja i uspjeha kojeg zasluzuje.

Potrebno je strpljenje za dizanje svijesti, a ovo razmisljanje sakrij pod tepih je suprotno tome i linija lakseg otpora koja ne vodi do zeljenog cilja. Treba razmisljati dugorocno i drzati se svog puta. Zeljeli smo demokraticnost i transparentnost, tj. zdrav klub onda i pristup uvijek mora biti zdrav da se ne skrene s tog puta. Nema precica. Sve sto ne valja treba na vidjelo i u korijenu sjeci. Klub ce se na taj nacin dugorocno odrzati i s vremenom doci do zeljenog nivoa uspjesnosti. Sve ostalo je zabluda, jer te greske kad tad stignu na naplatu. Trpanje pod tepih, sakrivanje i slicne stvari su metode ruzne proslosti i ne smiju biti vise metode rada ako zelimo ljepsu buducnost.

Prema tome, vi koji vise forsirate tu pricu da je rezultat neophodan u situaciji kad jednostavno ne moze biti prioritet ispred nekih realnih prioriteta, trebate vise djelovati na te ljude koji to ne shvataju i tako buditi svijest nego sto trazite od kluba da se prilagodi bolesnim potrebama iz proslosti.

Sami vidite da je klub sklopio solidnu ekipu, da je igra vise nego zadovoljavajuca s obzirom na ciljeve i bitno je da se momci bore, a sad postavljati pritisak niza pobjeda i da se nesto mora je suludo. Mozemo mi pricati sta hocemo, ali cinjenica je da sa ovakvim pristupom Grada klub sigurno nece biti spreman uci u Prvu federalnu ligu. To je nasa realnost i nema tu prostora da se istina krije. Ne treba gajiti iluzije nego neminovno prihvatiti sto lakse i nastaviti raditi na ozdravljenju. Sanjamo puno i sretno Bilino, sretna lica navijaca i simpatizera, evropske tekme, a to se moze desiti samo ako Čelik prije svega bude zdrav klub! To je misija svih nas koji nesto k'o biva i kontamo da prenesemo i na one koji ne kontaju. Sto se vise prica o zdravom klubu multiplicira i ponavlja, to je i bolje. Prijeko potrebno je konstantno dizanje svijesti za izgradnju pravog mentaliteta.

Ozdravljenje kluba je prioritet i onima koji iskreno vole klub to treba biti najveci motiv za uclanjenje i odlazak na stadion!
Ovo fino isprintat u 100000 primjera i podjelit od kuce do kuce pa makar 50000 ljudi skontalo ovo o cemu ti druze pises bi nas do lige sampiona dovelo u roku 10 godina :clap:
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

PonosniSmogovci
Postovi: 734
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 15 sep 2021, 11:01

Steelman je napisao/la:
15 sep 2021, 08:23
Truhlo je napisao/la:
14 sep 2021, 19:44
@avenija je u pravu, kad je par puta pricao o ambicijama. Mozda je i to neke ljude ohladilo u smislu, zasto da idem na utakmice kada cilj nije ulazak u visi rang. Kao sto je vec rekao, duga je godina i svasta se moze promjeniti. Furati pricu o napadu na prvo mjesto i to je to. Ne treba pustati neke stvari sa skupstine u javnost jer to stvara kontraefekat. Koliko ce se godina ostati u centru, to je vise za upravu i skupstinu i neka ostane na tome.
Tako se ni pod razno ne radi u zdravom klubu. Ne mozes kriti svoje ciljeve od onih od kojih trazis podrsku. Dugorocno bi tek to stvorilo kontraefekat i uostalom postavilo pogresne temelje u nacinu odlucivanja. Klub se mora drzati ps-a koliko god da isao linijom tezeg otpora ako zeli dugorocan uspjeh. Ljudi su ti kojima treba dizati svijest i ono na cemu treba raditi, a ne prilagodjavati se necemu sto nam je u proslosti bio put za sopstveno unistenje.

Ljudi su ti koji treba da osjete viziju - da se treba strpiti ako zele nekad evropske tekme na Bilinom polju, a ne da se srlja u poslovanju zbog rezultata protiv nizerazrednih klubova kako bi zadovoljio one kojima je bitno samo da se kotrlja lopta do Premijer lige, dok to sputava klub do konacnog cilja, potpunog ozdravljenja i uspjeha kojeg zasluzuje.

Potrebno je strpljenje za dizanje svijesti, a ovo razmisljanje sakrij pod tepih je suprotno tome i linija lakseg otpora koja ne vodi do zeljenog cilja. Treba razmisljati dugorocno i drzati se svog puta. Zeljeli smo demokraticnost i transparentnost, tj. zdrav klub onda i pristup uvijek mora biti zdrav da se ne skrene s tog puta. Nema precica. Sve sto ne valja treba na vidjelo i u korijenu sjeci. Klub ce se na taj nacin dugorocno odrzati i s vremenom doci do zeljenog nivoa uspjesnosti. Sve ostalo je zabluda, jer te greske kad tad stignu na naplatu. Trpanje pod tepih, sakrivanje i slicne stvari su metode ruzne proslosti i ne smiju biti vise metode rada ako zelimo ljepsu buducnost.

Prema tome, vi koji vise forsirate tu pricu da je rezultat neophodan u situaciji kad jednostavno ne moze biti prioritet ispred nekih realnih prioriteta, trebate vise djelovati na te ljude koji to ne shvataju i tako buditi svijest nego sto trazite od kluba da se prilagodi bolesnim potrebama iz proslosti.

Sami vidite da je klub sklopio solidnu ekipu, da je igra vise nego zadovoljavajuca s obzirom na ciljeve i bitno je da se momci bore, a sad postavljati pritisak niza pobjeda i da se nesto mora je suludo. Mozemo mi pricati sta hocemo, ali cinjenica je da sa ovakvim pristupom Grada klub sigurno nece biti spreman uci u Prvu federalnu ligu. To je nasa realnost i nema tu prostora da se istina krije. Ne treba gajiti iluzije nego neminovno prihvatiti sto lakse i nastaviti raditi na ozdravljenju. Sanjamo puno i sretno Bilino, sretna lica navijaca i simpatizera, evropske tekme, a to se moze desiti samo ako Čelik prije svega bude zdrav klub! To je misija svih nas koji nesto k'o biva i kontamo da prenesemo i na one koji ne kontaju. Sto se vise prica o zdravom klubu multiplicira i ponavlja, to je i bolje. Prijeko potrebno je konstantno dizanje svijesti za izgradnju pravog mentaliteta.

Ozdravljenje kluba je prioritet i onima koji iskreno vole klub to treba biti najveci motiv za uclanjenje i odlazak na stadion!
Slažem se u svemu ali živiš u takvoj sredini gdje ako doživiš tri poraza zaredom sve što si do sada uradio pada u vodu. Eto ti i Fude ponovno s Čelikom u ustima i o tome kako ne želi davati pare nekome ko gubi od Mošćanice. Prodavati ćeš 500 ulaznica nama bolesnicima i to ti je to.

Jednostavno uz ozdravljenje i vraćanje dugova mora ići rezultat jer kod nas narod samo tabelu gleda.

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 15 sep 2021, 11:35

Treba dobro razmisliti prije nego sto nesto napises, imas klub koji ima sve kategorije, prvi tim, moras placati trenere, radnu zajednicu, igrace, na to placas doprinose i plus jos vracas dugove od ranijih uprava. To mozda vama izgleda lagano, ali raditi u Čeliku je gore nego u rudniku. Bez novca od poslovnih prostora ovo dosad je sve odlicno, ja nemam nijednu zamjerku. Samo razmisljam kako bi nam leglo tih 200.000 mogli bi za tri godine sve de vratimo dugove i trasiramo lagano put ka premijer ligi. Korak po korak i nema zime za naš klub
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Celicni
Postovi: 1623
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 15 sep 2021, 12:54

Ja mislim da do iduce godine nema novca od poslovni prostora.I to da se sutamo nogama u zuzu ako bude do iduce godine.Sudstvo je u k.urcu, dugo ce spor trajati.I kada donesu presudu bice placanje na 360 rata.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 sep 2021, 13:08

Celicni je napisao/la:
15 sep 2021, 12:54
Ja mislim da do iduce godine nema novca od poslovni prostora.I to da se sutamo nogama u zuzu ako bude do iduce godine.Sudstvo je u k.urcu, dugo ce spor trajati.I kada donesu presudu bice placanje na 360 rata.
Mene ne brine spor to ce Celik dobit i budala zna i to sve odma mene brine sta je poslije spora jer ova budaletina je nesto namijenila

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 15 sep 2021, 13:19

Celicni je napisao/la:
15 sep 2021, 12:54
Ja mislim da do iduce godine nema novca od poslovni prostora.I to da se sutamo nogama u zuzu ako bude do iduce godine.Sudstvo je u k.urcu, dugo ce spor trajati.I kada donesu presudu bice placanje na 360 rata.
Izgubi Grad spor i ulozi zalbu na Kantonalni sud i to moze trajati, tako da cemo cekati, ali ko ceka taj i doceka.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la KenoRob » 15 sep 2021, 14:11

Vozdra drugovi eo i mene kuci pa imam vise vremena. Citao sam sve. Necu duzit...

Brojke i nisu lose kakvo misljenje o Celiku kruzi i "mladim" ljudima u klubu. Ja sam se slomio i iscrpio na dnevnoj bazi da najblizim i najmilijim ljudima objasnim neke stvari. Nece to uci u glavu tako lako dok se ne vidi veci napredak na zelenom terenu ili neko jace ime u klubu. Ali ne razumiju oni kako doci do tih rezultata i ljudi. Nece biti lako ali ide malo po malo. Ja pomazem koliko mogu a znam i uvjerio sam se da ima fin broj ljudi koji rade isto. Hvala i svim sponzorima. Ja sam se svima u klubu zahvalio na volonterskom radu ili radu za neki minimalac. Svaka cast svima.

Protiv Unisa je bilo prelijepo na tribini. Steta za Stupcanicu i kasni gol u Maglaju. Bice to i rezultatski bolje jer dominiramo 75% utakmicama.

Limvo likce do bagro

Cod
Postovi: 376
Pridružen/a: 21 jun 2020, 17:31
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Cod » 15 sep 2021, 14:36

5000 KM kanton pogurao.

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 15 sep 2021, 14:45

Cod je napisao/la:
15 sep 2021, 14:36
5000 KM kanton pogurao.
Ma puno je to :urnebes:

A yebem ti zivot 5000 ljudi dali za najveci klub u zdk, pa jel to realno haha.
izražavamo i nadu da će pomoć Kantona u budućnosti biti još konkretnija, po uzoru na podršku koju dobivaju ostali klubovi u državi.

Prva prilika za to je novi projekat namijenjen za višegodišnju podršku razvoju omladinskog pogona NK Čelik Zenica u znatno većoj vrijednosti.
Daj Boze da od ovih ista bude.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 sep 2021, 14:47

redbull93 je napisao/la:
15 sep 2021, 14:45
Cod je napisao/la:
15 sep 2021, 14:36
5000 KM kanton pogurao.
Ma puno je to :urnebes:

A yebem ti zivot 5000 ljudi dali za najveci klub u zdk, pa jel to realno haha.
izražavamo i nadu da će pomoć Kantona u budućnosti biti još konkretnija, po uzoru na podršku koju dobivaju ostali klubovi u državi.

Prva prilika za to je novi projekat namijenjen za višegodišnju podršku razvoju omladinskog pogona NK Čelik Zenica u znatno većoj vrijednosti.
Daj Boze da od ovih ista bude.
A oni i njihova stranka najveci dug napravili nisu ni ovo trebali klub je trebo vratit pare i zahvalit im se

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 sep 2021, 15:01

Koja vijest Zenit KONACNO Sport Napokon Celik dobio pomoc pa j.ebo ti Bakire majku svoju u njusku jesi ih sve naucio lopovluku

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 15 sep 2021, 15:05

Pa taj iznos ne moze pokriti ni sexy kalendare, a Bgm ni vijagru :D. Grad nas je napustio, nadam se da ce celnik grada zavrsiti u bijeloj kosulju gdje mu je i mjesto, da se druzi sa ljudima svog nivoa.
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
laudrop
Postovi: 1338
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 15 sep 2021, 15:07

mislim da je ovih 5000 bilo presudno u isplati sa breklom....svakako im hvala i nadat se da ce pomoci i vise kroz razne projekte koje klub sigurno sprema......al moze fudo doci sada sa izjavom da on placa reprogram mjesecno 28 hiljada i da se posere na sve njihov....
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 15 sep 2021, 15:12

laudrop je napisao/la:
15 sep 2021, 15:07
mislim da je ovih 5000 bilo presudno u isplati sa breklom....svakako im hvala i nadat se da ce pomoci i vise kroz razne projekte koje klub sigurno sprema......al moze fudo doci sada sa izjavom da on placa reprogram mjesecno 28 hiljada i da se posere na sve njihov....
Nije da moze nego je tako i svako iole normalan kad sagleda svu situaciju zna da ovi ne zasluzuju zahvalnicu ni da su 500k uplatili a kamo li 5k pisljivih....grad ipak vraca ono sto su oni zajedno sa fudom napravili....ovo je minus za upravu sto su se sageli za 5k od najvecih grobara kluba....koliko je puta spomenuto na presici ja sam mislio da su sav dug prema poreznoj isplatili

Avatar
laudrop
Postovi: 1338
Pridružen/a: 06 sep 2021, 16:29
Lokacija: Chernobyl
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la laudrop » 15 sep 2021, 15:17

slazem se s tobom samoposteno...ipak grad i dalje placa reprogram, iako je gradonalcenik gubar i ne isplacuje prostorije ali opet placa reprogram koji je najkrucijalnija tacka stabilizacije i oporavka kluba...ali opet bolje ista nego nista ko sto je bilo prethodnih godina...
Mnogi su smatrali da se Čelik izlaskom u posljednji rang bosanskohercegovačkog nogometa gasi. Bili su u potpunosti u krivu, a Čelik to dokazuje iz dana u dan!

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.