AC Milan

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 18 sep 2021, 21:45

On je vise ofanzivni vezni,to sto gledas postavu na rezultatima nema veze nikakve.

CM ili AMC tu ga sigurno nasi vide,ma da ja vjerujem da ce ici aa Diazom u rotaciji

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 18 sep 2021, 22:24

Daj elektricara da vidimo na djelu, vrijeme je. 😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
edoox
Postovi: 1601
Pridružen/a: 04 feb 2009, 12:30
Lokacija: Jajce/Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la edoox » 18 sep 2021, 22:40

meepo je napisao/la:
18 sep 2021, 11:24
memaga je napisao/la:
18 sep 2021, 10:42
Debeli gmaz opet pocinje akciju....
A piše se po forumu da nije on problem. On je najveći kancer današnjeg fudbala. Svaka čast na karijeri koju je ostvario kao agent ali je gofno od čovjeka.
Evo ja pisem da Mino nista nije kriv. Igraci su ti koji biraju put. Samim odabirom njega za agenta,stavili su finansijsku stranu ispred sportske. **** li ga vjv bi i ja tako uradio u njihov poziciji. Nije problem da predje u Juventus ili Inter, ili pak da ode za.parama. Nemoj ljubit grb ii pricati o ljubavi prema klubu.
Jel Mino Kesiju agent, jel bio Hakanu?? Mani me price da je on kriv, mozda tek na trecem mjestu. Prvo igrac, pa nasa uprava sto posluje s njim..pa tek on.

Avatar
muxa
Postovi: 11373
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 18 sep 2021, 22:44

edoox je napisao/la:
18 sep 2021, 22:40
meepo je napisao/la:
18 sep 2021, 11:24
memaga je napisao/la:
18 sep 2021, 10:42
Debeli gmaz opet pocinje akciju....
A piše se po forumu da nije on problem. On je najveći kancer današnjeg fudbala. Svaka čast na karijeri koju je ostvario kao agent ali je gofno od čovjeka.
Evo ja pisem da Mino nista nije kriv. Igraci su ti koji biraju put. Samim odabirom njega za agenta,stavili su finansijsku stranu ispred sportske. **** li ga vjv bi i ja tako uradio u njihov poziciji. Nije problem da predje u Juventus ili Inter, ili pak da ode za.parama. Nemoj ljubit grb ii pricati o ljubavi prema klubu.
Jel Mino Kesiju agent, jel bio Hakanu?? Mani me price da je on kriv, mozda tek na trecem mjestu. Prvo igrac, pa nasa uprava sto posluje s njim..pa tek on.
100%
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 18 sep 2021, 22:53

Dobro neko napisa, i samog sebe će iznenaditi Pellegri ako zaigra :mrgreen: Veterani Ibra&Giroud će redovno biti out, tako da će dobiti dosta prilika Pellegri - ako ostane zdrav...

Niko ništa ne očekiva od malog, tako da on samo može pozitivno iznenaditi, isto kao i električar, vodoinstalater, Messi za sirotinju :mrgreen:

Sutra se igra za 6p, obezbijedili smo CL plasman u zadnjem kolu, nakon što smo izbjegli poraze protiv direktnih top4 konkurenata. Tako da je puno bolje uzeti 3p Juventusu, pa zijaniti vs Venezije: nego obrnuto.

Vidim tijesnu utakmicu, kao prvo zbog Allegrijevog opreznog pristupa - kao drugo zbog ovog CL ritma i žestokim CL okršajima svako malo. Mislim da će jedna greška riješiti sutrašnji derbi.

@edo; šupci su igrači, isti K zarađivao recimo 5M godišnje ili 7M, zar ne? Jer su to toliko ogromne cifre da si obezbijedio narednih 12 generacija, i cijelu mahalu, ili u Kessievom slučaju, pola zapadne Afrike... Sasvim bezveze. Evo krećem od sebe, sigurno da bi igrao sa osmijehom na licu za Milana za recimo 2M, puno radije nego za troduple pare bilo gdje drugo (čitaj: slično Tonaliju...).

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 18 sep 2021, 23:53

edoox je napisao/la:
18 sep 2021, 22:40
Evo ja pisem da Mino nista nije kriv. Igraci su ti koji biraju put. Samim odabirom njega za agenta,stavili su finansijsku stranu ispred sportske. **** li ga vjv bi i ja tako uradio u njihov poziciji. Nije problem da predje u Juventus ili Inter, ili pak da ode za.parama. Nemoj ljubit grb ii pricati o ljubavi prema klubu.
Jel Mino Kesiju agent, jel bio Hakanu?? Mani me price da je on kriv, mozda tek na trecem mjestu. Prvo igrac, pa nasa uprava sto posluje s njim..pa tek on.
Velika je šansa da Pogbi istekne ugovor u Unitedu i znas li šta će se desiti tad ? Raiola će ga odvesti ili u Juventus ili PSG ovisno ko bude mogao ponuditi bolju proviziju. Vidiš sta radi Borussiji za Haalanda ? Mino je kancer u fudbalu i to je činjenica.

Dolazimo sad do Antenage. I Antenaga je vidio kud stvari idu pa je i on krenuo raditi istu stvar. Pokušat će Kessie-a da odvuče u PSG ili EPL i uzet će masnu proviziju za njega.

Hakan je samo uraden u glavu, vjerovatno se zamjerio nekom tipa Zlatanu ili upravi pa je izabrao inter ne bi li se barem malo osvetio.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16640
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 19 sep 2021, 00:05

Jos jedna super vijest pred vecerasnju tekmu, Magnain je isto upitan,moguce da ce Tatarusanu braniti, a desno ce izgleda Tomori. Eto laku noc rosoneri :)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2021, 00:50

Valjda do sutra navečer sastavimo 11 igrača koji će izaći na teren :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 sep 2021, 00:51

Pa ti igrače opisuješ kao marionete koji se tu ništa ne pitaju. Da, agenti su paraziti koji pokušavaju izvući što bolji ugovor za sebe i igrača, ali riječ i želja igrača je glavna i tu sva priča staje. Onaj koji želi ostati, ne postoji taj agent koji će ga sprječiti u tome. Onaj koji želi učestvovati u Raiolonim igricama, svjesno ulazi u tu ulogu.

Postoji pun qurac njegovih klijenata koji su bez ikakve pompe pravili transfere i potpisivali ugovore, ali i onih poput Insignea i Hamsika koji su ga otjerali.



Isto vrijedi i za Kessija, meni je sa neutralne strane razumljivo šta agent želi postići, ali na Kessiju je zadnja i isključivo njega posmatram kao naodgovorniju osobu i najvećeg krivca u ovoj priči. Ne može agent raditi ništa mimo njegove volje i aminovanja.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
meepo
Postovi: 4136
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la meepo » 19 sep 2021, 03:07

rope11 je napisao/la:
19 sep 2021, 00:51
Pa ti igrače opisuješ kao marionete koji se tu ništa ne pitaju.
Ne može agent raditi ništa mimo njegove volje i aminovanja.
Hajde objasni mi molim te zbog čega se Lukaku rastao s Raiolom ?

Superagent Mino Raiola’s dirty tactics to bring Paul Pogba to Manchester United netted him 22 million
According to Media Report, the way Raiola went about Pogba’s move was unethical, to say the least. The agent, known for taking big shares of transfer fees, reportedly acquired a 22 million pounds commission from United in an unlawful manner.
Raiola, somehow, managed to sign off the deal on paper without legally notifying the fact that he clearly benefits from this deal in a personal as well as professional way.
Ti fkt misliš da Raiola svojim klijentima govori sve ?

Pričamo o fudbalerima , od čega je njih 90% jedva zavrsilo srednje obrazovanje , Raiola ne bi bio Raiola niti bi bio to što jest u svijetu fudbala da ne radi svakakve mutne stvari.

Većinom vrbuje mlade igrače iz Italije i Holandije i nekad koristi bas prljave stvari da bi to postigao. Prije par godina je u Italiji popušio kaznu zbog toga.
Istina radi on u interesu igrača ali najviše gleda svoj interes. Ako moze uzeti masnu proviziju on će uraditi sve da igrača odvuče dalje od kluba.

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 sep 2021, 09:23

U zadnjih 5 utakmica računajući i kup, Juve je dobio Milan samo u situaciji kad je Calabria igrao DMF. To dovoljno opisuje u kakvoj situaciji je Pioli bio kad je sastav u pitanju.


Tako da se u ovom trenutku Juve više "pribojava" Milana nego obratno. Jer 4-2 i 0-3 su bili u kratkom periodu. To se ima u podsvjesti. A nije da je Juve u idealnom stanju, još to Allegri nije posložio niti izbliza. Pobjeda protiv slabašnog Malmo-a nije pokazatelj ničega.


No, Juventus je Juventus. Igra se u Torinu, derbi je, motiv više. A Milan opet ima problema sa povredama. Kao po nekom pravilu uvijek pred neki derbi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
muha milanez
Postovi: 5812
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 19 sep 2021, 13:02

Biće dobro aBd, igra Milana u zadnje vrijeme nam daje zapravo da se nadamo dobrim rezultatima i protiv najboljih.

Jest da fali Ibra, ali Rebić i Leao će to nadomjestiti ne sumnjam.

Samo sačuvati Diaza od povreda, Bogami, kako je krenulo sa povredama.. zabrinjavajuće već na startu.
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 sep 2021, 13:28

Nisu to zapravo ni povrede. Svi igrači koji neće biti večeras su ostavljeni van sastava više zbog predstrožnosti.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 sep 2021, 14:35

Mike neka stisne zube, a protiv Venezije u srijedu će se valjda moći odmoriti uz još par igrača ako bude potrebe.

Šta su koji qurac i ovi iz lige ubacili ove termine u sred sedmice, kao da nije dovoljno što se igraju evropska takmičenja, već daj još da i mi dodatno zgazimo igrače. 🙄😒
I onda opet tamo one srijede Atletico, pa Atalanta za par dana. Ko preživi, pričati će, startajući od večerašnje utakmice.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 19 sep 2021, 14:41

Ma yebiga Roup kako svima tako i nama, nije da se nije znalo da će biti ovako zgusnut raspored.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17654
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 19 sep 2021, 15:12

Pa eno recimo njemci ne igraju, englezi igraju kup gdje odmore preko pola igrača itd. :mrgreen:

Govorim općenito za sve, bespotrebno ubačeno kolo i zgusnut raspored na samom početku sezone, a nama je i još dodatno zajebano radi teških protivnika.


Mediji pretpostavljaju da će Tomori igrati desnog beka, iako meni ovo više izgleda na formaciju sa tri stopera. Taman sad kad nema Calabrije, da vidimo kako će Salamander igrati na poziciji koja mu možda i najbolje odgovara.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 19 sep 2021, 15:24

Problem su besmislene utakmice reprezentacija u septembru, ne utakmice srijedom i međukola.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
nextterrain
Postovi: 2476
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 19 sep 2021, 17:32

Izgleda da ce Bennacer umjesto Tonalija igrati :roll:

Jako cudna odluka uzeci u obzir formu oba igraca

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4296
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 19 sep 2021, 18:20

Rebinjove su ovo mušterije. Def. se očekuje još je'na dobra predstava. Biti ću skroman i najaviti minimalnu pobjedu :kafa:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
milanist
Postovi: 12064
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 19 sep 2021, 18:38

Bice tesko, veoma tesko. Falit ce nam Ibra itekako. Ja bi bio zadovoljan i Remijem.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.