Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Balorda
Postovi: 3563
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 22 sep 2021, 11:25

Iz ugla navijača Veleža, ovo za nas i nije nešto prestrašno, štaviše, možda i dobro kako bi se opet mobilizirali i stisli zajedno, baš se počelo malo opuštati sve, a mi najbolje funkcionišemo kad smo nategnuti, našpanovani do kraja, svi ko jedan. A i ta kazna bez publike što će biti je ok, sad je svima jasno da smo opasniji na magistrali. :mrgreen:
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LjoZee » 22 sep 2021, 11:25

Jedan od članove delegacije FK Borac na stadionu Veleža rekao je u kratkoj izjavi za Srpska info da je čuo Šemsudina Hasića, predsjednika Veleža, kako dovikuje sudijama da neće živi izaći sa stadiona.

– Čuo sam predsjednika Veleža kada je sudijama doviknuo “Nećete živi izaći”. Tome nema mjesta u sportu – rekao je za Srpskainfo jedan član ekspedicije Borca zatraživši da ga ne imenujemo kako ne bi snosio kaznu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Arvid
Postovi: 17215
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Arvid » 22 sep 2021, 11:27

LjoZee je napisao/la:
22 sep 2021, 11:25
Jedan od članove delegacije FK Borac na stadionu Veleža rekao je u kratkoj izjavi za Srpska info da je čuo Šemsudina Hasića, predsjednika Veleža, kako dovikuje sudijama da neće živi izaći sa stadiona.

– Čuo sam predsjednika Veleža kada je sudijama doviknuo “Nećete živi izaći”. Tome nema mjesta u sportu – rekao je za Srpskainfo jedan član ekspedicije Borca zatraživši da ga ne imenujemo kako ne bi snosio kaznu.
Pattern Boj na Kosovu dobija svoje oblike. Za 200 godina će se ovo slaviti kao velika srpska pobeda.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54378
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2021, 11:27

PatriceKwedi je napisao/la:
22 sep 2021, 11:23
Borac krade. Nisam gledao ovu utakmicu, ali jesam malo Borac-Siroki i ono je bilo tragikomicno. Lopta metar u terenu, sudac svira gol aut. Ne moram ici dalje, bilo je barem 10 smijesnih situacija.
To je stvar koja se mora rijesiti.
Ali ovo sinoc je preslo sve civilizacijske granice. Paliti automobil sa sucima, izvoditi teroristicke napade po tunelima, to je jednostavno nedopustivo ako zelimo zivjeti u koliko-toliko sredjenoj drzavi. Ovo se mora strogo sankcionirati, najstroze moguce. Prije svega, ti teroristi moraju dobiti dugogodisnje kazne zatvora, Velez kao klub mora biti adekvatno kaznjen, kao i huskac Hasic. Nulta tolerancija prema terorizmu. Ovo nije Bliski istok, ovdje ne vladaju talibani.
Nisi tako pisao kada su teroristi iz Širokog Brijega pokušali ubiti Valjića, da sad ne spominjem nacistička obilježja na tribini?
Ovo nije Bliski istok, ovdje ne vladaju talibani.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Devils021
Postovi: 310
Pridružen/a: 12 dec 2019, 14:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Devils021 » 22 sep 2021, 11:28

A sta je njima sudija kriv toliko, imal ko konkretno da objasni?

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sariel1987 » 22 sep 2021, 11:29

Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 11:24
Sariel1987 je napisao/la:
22 sep 2021, 11:12
nismo jos kako ste krenuli kuhat, mogli bi mi izdobrit i jedno mjesto u evropi hehe
Teško, nego čuvajte ovu zalihu što ste nahvatali, sad će zima, kreću i minusi :kafa:
bogme ako krenete otvoerno u napad na vicu, moglo bi se opet otvorit hehe :beba:

obrijanopile
Postovi: 720
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la obrijanopile » 22 sep 2021, 11:29

LjoZee je napisao/la:
22 sep 2021, 11:25
Jedan od članove delegacije FK Borac na stadionu Veleža rekao je u kratkoj izjavi za Srpska info da je čuo Šemsudina Hasića, predsjednika Veleža, kako dovikuje sudijama da neće živi izaći sa stadiona.

– Čuo sam predsjednika Veleža kada je sudijama doviknuo “Nećete živi izaći”. Tome nema mjesta u sportu – rekao je za Srpskainfo jedan član ekspedicije Borca zatraživši da ga ne imenujemo kako ne bi snosio kaznu.
Drug, oni kažu da smo mi sami sebe gadjali u ratu, da su Markale izmišljene... Njima taj covijek smeta, i reci ce oni sta žele. Njima je laž u krvi. To je i onaj Dobrica rekao
Evo i oni tebe selame!

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 22 sep 2021, 11:29

LjoZee je napisao/la:
22 sep 2021, 11:25
Jedan od članove delegacije FK Borac na stadionu Veleža rekao je u kratkoj izjavi za Srpska info da je čuo Šemsudina Hasića, predsjednika Veleža, kako dovikuje sudijama da neće živi izaći sa stadiona.

– Čuo sam predsjednika Veleža kada je sudijama doviknuo “Nećete živi izaći”. Tome nema mjesta u sportu – rekao je za Srpskainfo jedan član ekspedicije Borca zatraživši da ga ne imenujemo kako ne bi snosio kaznu.
Cuo sam direktora Borca kada je sudijama doviknuo “Navratite u Jablanicu, pet kila mesa na moj racun” - rekao je za izmisljeno jedan clan ekspedicije Kukesi zatrazivsi da ga ne imenujemo jer se NIJE DESILO.

bordobijeli
Postovi: 14262
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 22 sep 2021, 11:29

Neutral je napisao/la:
22 sep 2021, 11:24
Prekinuta utakmica 10. kola m:tel Premijer lige BiH Velež - Borac (0:2) i napad u tunelu Lendava na službena lica utakmice - glavnog sudiju Sabriju Topalovića, asistenta Admira Šehovića i supervizora suđenja Adnana Alispahića, u kojem je zapaljen automobil glavni sudija, događaji su koji su otvorili brojna pitanja.

Sličnu situaciju imao sam ja u Širokom Brijegu

TIm povodom za portal "Avaza" je govorio Ognjen Valjić, bivši nogometni sudija.

- Katastrofa, šta drugo reći. Sličnu situaciju imao sam ja u Širokom Brijegu (2016. godine - op.a), s tim da je nas presrelo četiri pet automobila, rekao je Valjić.

Nakon događaja u Širokom Brijegu, Valjić se povukao iz suđenja.

- Mi smo se tada spasili dobrom reakcijom tadašnjeg pomoćnog sudije Sretena Udovičića, koji je bio vozač. Ali nažalost, nadležni organi do danas nisu sproveli nikakvu istragu o tom slučaju, čak je do mene došla infmacija kao da smo mi to izmislili. Međutim, da je naš vozač imao manje prostora za manevrisanje, prošli bi gore, nego što se to dogodilo sinoć. Nažalost, imam osjećaj da se (pre)često poziva na linč sudija, a znate kakav je posao fudbalskog sudije - nezahvalan.

Ipak, ovo je kap koja je prelila čašu. Nema dalje.

- Zamislite šta bi bilo da ljudi nisu uspjeli pobjeći iz zapaljenog automobila? Prema nekim mojim informacijama koje sam čuo, ubačena im je baklja u automobil. Da nisu "izletili" iz vozila, izgorjeli bi. Nema riječi. Opet se vraćam na svoju, slučnu situaciju. Ne može se osjetiti taj strah ako se tome ne prisustvuje... To je pokušaj ubistva, pokušaj likvidacije. Garantujem da je i ovo sinoć bio pokušaj likvidacije. Jer, ako neko ubaci baklju u automobil, u kojem sjedi čovjek, pokušao ga je zapaliti, ubiti, ističe Valjić.

Policija tada nije uradila ništa

Prisjetio se svog slučaja.

- I mi smo u Širokom Brijegu uspjeli pobjeći, ali policija tada ništa nije uradila. A vrlo lako se mogao riješiti taj slučaj, jer nije teško pronaći zeleni automobil u Širokom Brijegu. Mi smo naveli i marku automobila, ali niko to nije istražio. Niti me poslije toga neko nazvao na neko saslušanje, na... Ne znam, mi smo tada dali izjave u MUP- u Zapadnohercegovačkog kantona, a poslije toga nije bilo nikakvih vijesti. Čak su dušebrižnici počeli pričati kako smo mi to izmislili, ne znam iz kojeg razloga bi neko to izmislio? Ali evo, ovo je sada prevršilo svaku mjeru, ovo je kap koja je prelila čašu - kaže Valjić.

Valjić se pita, šta je sljedeće što se može desiti?

- Da padne mrtva glava zbog fudbala - zaključio je Valjić
Pa u širokom ubijen Vedran Puljic nikad ništa, čak knezovic koji je bio optuzen "pobjegao" iz zatvora u Širokom. Al ne sumjam da ce ovi dobro na **** zato sto zakon u ovoj drzavi samo vrijede za Bošnjake

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 11:30

Sariel1987 je napisao/la:
22 sep 2021, 11:29
Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 11:24
Sariel1987 je napisao/la:
22 sep 2021, 11:12
nismo jos kako ste krenuli kuhat, mogli bi mi izdobrit i jedno mjesto u evropi hehe
Teško, nego čuvajte ovu zalihu što ste nahvatali, sad će zima, kreću i minusi :kafa:
bogme ako krenete otvoerno u napad na vicu, moglo bi se opet otvorit hehe :beba:
Ko, mi na pajdu da udarimo?
Pa nismo mahniti, prošle godine nam dade kup za titulu hehe :kralj:
Koševo Zapad

Avatar
brig
Postovi: 2250
Pridružen/a: 01 jun 2015, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la brig » 22 sep 2021, 11:30

forza_juve je napisao/la:
22 sep 2021, 11:13
brig je napisao/la:
22 sep 2021, 11:09
ExBlueone je napisao/la:
22 sep 2021, 11:05
Realno Vico je totalno nedorastao funkciji koju obnaša, mali sitni klošarčić i lokalni narkodiler je potpuno zalutao u svoj "normalni" život. Vakat je da zarad boljitka fudbala/nogometa u BiH da ostavku i povuče se ovog mjesta. Danas odmah. Otkako je on došao sve je otišlo u PM. Znam da situacija ni prije njega nije bila sjajna al eto nešto se ko kotrljalo. On je po hijerarskoj strukturi jedini krivac za ovu situaciju i mora otići. Sve ostalo je lupanje u prazno.
Ma realno isti **** samo druge uloge
Sarajevo i Zrinjski prije, nekad Zeljo a sad Borac

Isto sranje samo drugo pakovanje
Svaki veći klub ima tu neku zaštitu i guranje. Imali su je Sarajevo, Željo, Zrinjski i drugi ali ovo je sada ciljano namještanje i delegiranje. Pa kartonira rivala za sljedeću utakmicu i onda ne treba puno sudija mi da navlači na stranu Borca jer nema ko kvalitetno ni odigrati.
Prije igra Sarajevo- Radnik i navlači za Sarajevo ali u toj utakmici, sada imaš par utakmica unaprijed gdje se olakšava borcu
Slazem se
U ovoj mjeri nitko nije imao protekciju

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sariel1987 » 22 sep 2021, 11:31

obrijanopile je napisao/la:
22 sep 2021, 11:24
Sariel1987 je napisao/la:
22 sep 2021, 11:18
djesi martine nisam te prepozno eee svasta, :lolno:
citira mi lik nimolera :rol:
Pa to ti je odgovor na tvoju neutralnost. Ja opet ti kažem vas razumijem, nemate nikakvih ambicija, nikakvih rezultata i razumijem vašu ogorčenos. Ali ne razumijem da podržavate, tom neutralnoscu, bilo kakve malverzacije.
Mozda jedino da tako mislite dobiti neki rezultat, da vam se Vico smiluje i namjesti KUP ili nesto.
I priznaj da si guglao da vidis odakle je ovo ☺
koju ba neutralnost, to je samo diplomatski receno :rol:
sto bi mi podrzali vas kontra njih, da bi se vama namjestalo? a posle su dosli i po vas :rol:

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 11:32

bordobijeli je napisao/la:
22 sep 2021, 11:29
Neutral je napisao/la:
22 sep 2021, 11:24
Prekinuta utakmica 10. kola m:tel Premijer lige BiH Velež - Borac (0:2) i napad u tunelu Lendava na službena lica utakmice - glavnog sudiju Sabriju Topalovića, asistenta Admira Šehovića i supervizora suđenja Adnana Alispahića, u kojem je zapaljen automobil glavni sudija, događaji su koji su otvorili brojna pitanja.

Sličnu situaciju imao sam ja u Širokom Brijegu

TIm povodom za portal "Avaza" je govorio Ognjen Valjić, bivši nogometni sudija.

- Katastrofa, šta drugo reći. Sličnu situaciju imao sam ja u Širokom Brijegu (2016. godine - op.a), s tim da je nas presrelo četiri pet automobila, rekao je Valjić.

Nakon događaja u Širokom Brijegu, Valjić se povukao iz suđenja.

- Mi smo se tada spasili dobrom reakcijom tadašnjeg pomoćnog sudije Sretena Udovičića, koji je bio vozač. Ali nažalost, nadležni organi do danas nisu sproveli nikakvu istragu o tom slučaju, čak je do mene došla infmacija kao da smo mi to izmislili. Međutim, da je naš vozač imao manje prostora za manevrisanje, prošli bi gore, nego što se to dogodilo sinoć. Nažalost, imam osjećaj da se (pre)često poziva na linč sudija, a znate kakav je posao fudbalskog sudije - nezahvalan.

Ipak, ovo je kap koja je prelila čašu. Nema dalje.

- Zamislite šta bi bilo da ljudi nisu uspjeli pobjeći iz zapaljenog automobila? Prema nekim mojim informacijama koje sam čuo, ubačena im je baklja u automobil. Da nisu "izletili" iz vozila, izgorjeli bi. Nema riječi. Opet se vraćam na svoju, slučnu situaciju. Ne može se osjetiti taj strah ako se tome ne prisustvuje... To je pokušaj ubistva, pokušaj likvidacije. Garantujem da je i ovo sinoć bio pokušaj likvidacije. Jer, ako neko ubaci baklju u automobil, u kojem sjedi čovjek, pokušao ga je zapaliti, ubiti, ističe Valjić.

Policija tada nije uradila ništa

Prisjetio se svog slučaja.

- I mi smo u Širokom Brijegu uspjeli pobjeći, ali policija tada ništa nije uradila. A vrlo lako se mogao riješiti taj slučaj, jer nije teško pronaći zeleni automobil u Širokom Brijegu. Mi smo naveli i marku automobila, ali niko to nije istražio. Niti me poslije toga neko nazvao na neko saslušanje, na... Ne znam, mi smo tada dali izjave u MUP- u Zapadnohercegovačkog kantona, a poslije toga nije bilo nikakvih vijesti. Čak su dušebrižnici počeli pričati kako smo mi to izmislili, ne znam iz kojeg razloga bi neko to izmislio? Ali evo, ovo je sada prevršilo svaku mjeru, ovo je kap koja je prelila čašu - kaže Valjić.

Valjić se pita, šta je sljedeće što se može desiti?

- Da padne mrtva glava zbog fudbala - zaključio je Valjić
Pa u širokom ubijen Vedran Puljic nikad ništa, čak knezovic koji je bio optuzen "pobjegao" iz zatvora u Širokom. Al ne sumjam da ce ovi dobro na **** zato sto zakon u ovoj drzavi samo vrijede za Bošnjake
Valjić očito ne smatra pokojnog Vedrana za bitnog spomenuti i da je već pala mrtva glava.
Dakle nije to sljedeće što se može desiti, to se već desilo.
Koševo Zapad

ExBlueone
Postovi: 1513
Pridružen/a: 28 nov 2019, 21:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ExBlueone » 22 sep 2021, 11:33

brig je napisao/la:
22 sep 2021, 11:09
ExBlueone je napisao/la:
22 sep 2021, 11:05
Realno Vico je totalno nedorastao funkciji koju obnaša, mali sitni klošarčić i lokalni narkodiler je potpuno zalutao u svoj "normalni" život. Vakat je da zarad boljitka fudbala/nogometa u BiH da ostavku i povuče se ovog mjesta. Danas odmah. Otkako je on došao sve je otišlo u PM. Znam da situacija ni prije njega nije bila sjajna al eto nešto se ko kotrljalo. On je po hijerarskoj strukturi jedini krivac za ovu situaciju i mora otići. Sve ostalo je lupanje u prazno.
Ma realno isti **** samo druge uloge
Sarajevo i Zrinjski prije, nekad Zeljo a sad Borac

Isto sranje samo drugo pakovanje
Prije njih Široki i tako to.
Ali ne radi se ovdje o tome, nego o sistemskom pristupu i motivu za ovakve poteze.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Drape » 22 sep 2021, 11:33

Devils021 je napisao/la:
22 sep 2021, 11:28
A sta je njima sudija kriv toliko, imal ko konkretno da objasni?
Ne radi se o jednoj odluci, ili jednoj utakmici, čak ni samo o ovoj sezoni. Velež i prije godinu dana nije bio zadovoljan suđenjem.

slika

Avatar
Shategabri
Postovi: 14626
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 11:34

Sariel1987 je napisao/la:
22 sep 2021, 11:31
obrijanopile je napisao/la:
22 sep 2021, 11:24
Sariel1987 je napisao/la:
22 sep 2021, 11:18
djesi martine nisam te prepozno eee svasta, :lolno:
citira mi lik nimolera :rol:
Pa to ti je odgovor na tvoju neutralnost. Ja opet ti kažem vas razumijem, nemate nikakvih ambicija, nikakvih rezultata i razumijem vašu ogorčenos. Ali ne razumijem da podržavate, tom neutralnoscu, bilo kakve malverzacije.
Mozda jedino da tako mislite dobiti neki rezultat, da vam se Vico smiluje i namjesti KUP ili nesto.
I priznaj da si guglao da vidis odakle je ovo ☺
koju ba neutralnost, to je samo diplomatski receno :rol:
sto bi mi podrzali vas kontra njih, da bi se vama namjestalo? a posle su dosli i po vas :rol:
Ko ono reče da ste vi uz Velež jedini u ovom 4R zaoprave :mrgreen:

Al istinu zboriš, svaka ti čast :thumbup:

Nije vas briga ni za koga, u se i u svoje kljuse :cool:
Koševo Zapad

Avatar
Balorda
Postovi: 3563
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 22 sep 2021, 11:34

LjoZee je napisao/la:
22 sep 2021, 11:25
Jedan od članove delegacije FK Borac na stadionu Veleža rekao je u kratkoj izjavi za Srpska info da je čuo Šemsudina Hasića, predsjednika Veleža, kako dovikuje sudijama da neće živi izaći sa stadiona.

– Čuo sam predsjednika Veleža kada je sudijama doviknuo “Nećete živi izaći”. Tome nema mjesta u sportu – rekao je za Srpskainfo jedan član ekspedicije Borca zatraživši da ga ne imenujemo kako ne bi snosio kaznu.
Eo ih, počeli su :rol:

Prvo noga u glavu, sad on čuo.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jubitubi » 22 sep 2021, 11:36

Balorda je napisao/la:
22 sep 2021, 11:34
LjoZee je napisao/la:
22 sep 2021, 11:25
Jedan od članove delegacije FK Borac na stadionu Veleža rekao je u kratkoj izjavi za Srpska info da je čuo Šemsudina Hasića, predsjednika Veleža, kako dovikuje sudijama da neće živi izaći sa stadiona.

– Čuo sam predsjednika Veleža kada je sudijama doviknuo “Nećete živi izaći”. Tome nema mjesta u sportu – rekao je za Srpskainfo jedan član ekspedicije Borca zatraživši da ga ne imenujemo kako ne bi snosio kaznu.
Eo ih, počeli su :rol:

Prvo noga u glavu, sad on čuo.
Aj Lojardo cuti majke ti da je obrnuto bilo ne bi prestajali plakati.vazda ugrozeni hahhahahahaha

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Drape » 22 sep 2021, 11:39

Portali iz BiH i okolnih zemalja stavljaju u naslov da je trener Borca napadnut motkama i palicama. Na snimku se vidi 70 navijača oko njeg, ako je bio napadnut kako ga ni jedan nije udario. Dolijevaju ulje na vatru.

Avatar
JimmyPage
Postovi: 1580
Pridružen/a: 14 nov 2012, 08:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la JimmyPage » 22 sep 2021, 11:43

Drape je napisao/la:
22 sep 2021, 11:39
Portali iz BiH i okolnih zemalja stavljaju u naslov da je trener Borca napadnut motkama i palicama. Na snimku se vidi 70 navijača oko njeg, ako je bio napadnut kako ga ni jedan nije udario. Dolijevaju ulje na vatru.
koji portali, ja nisam nigdje vidio?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Kmenkake i 61 gost.