FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
164
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
202
38%
 
Ukupno glasova: 531

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 23 sep 2021, 01:03

Dejan1921 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:37
UBIPITAR je napisao/la:
23 sep 2021, 00:29
Dejan1921 je napisao/la:
23 sep 2021, 00:26
Rezultati u ovom kolu katastrofalni po nas. Svi direktni konkurentni nažalost ostvarili pobjede, Leotar u nedjelju nam je jednostavno pod moranje da pobijedimo. Svi na Grbavicu, mi svoje moramo nastaviti, a to je navijanje i podrška dok smo na stadionu. Ivković totalno razočarenje, nula u svakom pogledu od dolaska, nema igre, juniori dobiju šansu na kapaljku, očigledni problemi u svlačionici. Nastavimo li ovako ne smijem ni pomisliti gdje nas to može odvesti.
Problemi u svlačionici,pojasni?
Pa igrači ga javno prozivaju, znači neki problemi sigurno postoje.
Ja zaista ne znam da ga ko proziva izuzev ovih kvazi menadžera što im puleni ne igraju(zasluženo)i ovih krelaca što guraju svoje kandidate(Cviko)i par ovih senilnih veterana što guruaju Alispahića.
Šta su pojedini Osimu radili ovo je zajebancija.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 23 sep 2021, 01:17

Robust je napisao/la:
23 sep 2021, 00:51
al sto se tiče tome one je hodajuci mrtvac na našoj klupi drzi ga jos to sto milion posto ni u klubu nemaju pojma koga bi doveli kao zamjenu
Mah, na kraju ce se ispostaviti da su isti i dobro uvezani. Ne bi ovaj Ivkovic bio ovako qurcevit pred novinarima da nema "ledja" iza sebe ili sigurnost, a i Nazif je javno rekao u utorak da strucni stab ima njihovu podrsku. Znaci za njih je sve idealno.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 2343
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 23 sep 2021, 05:03

Nama onakva poluekipa od komšija, napravi onakav pritisak početkom drugog poluvremena.
Vi bolan članarinu trebate plaćat, a ne dobijat pare od fudbala.
Da nije bilo navijača, ne bi mi uzeli ni one dvije, ni bod protiv veleža, slobode i borca.
Otkaz za onu dvojicu indijanaca. Kad već ekipu komplet ne možemo promjenit..

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 23 sep 2021, 06:46

Još hoće plate…
hoćete ku.rac
💩💩

Avatar
elSaik
Postovi: 1101
Pridružen/a: 02 jun 2010, 17:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elSaik » 23 sep 2021, 06:51

Igrači u FK Željezničar su u nekoliko zadnjih godina 3 titule izgubili zbog svog letargicnog i neprofesionalnog pristupa.
Izmijenilo se trenera i trenera i kakav god da su ti treneri imali pristup na kraju su otjerani (ili su sami otisli) jer se igrači više bave instagramima nego terenom.
Prozivanje javno trenera po društvenim mrežama bi za mene bila automatska ispisnica iz kluba.
Smatram da treba davati podršku svih 90+ minuta a nakon toga **** majke od do sve i jednom na terenu. Jer je do njih i ni do koga drugog.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 23 sep 2021, 06:58

Penal protiv Veleža… jbg desi se
Sinoć dva-tri mrtva zicera… jbg desi se
Je.bo vas otac smotani de nek se jednom ne desi.

Trenera ne krivim, tu on ne može ništa.

A internetskim miševima koji svaku priliku koriste da pljuju Amara (virtuelno), ponjamke se u stau bukvalno.
💩💩

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 23 sep 2021, 07:16

Samo koliko smo kukali daj Bekrica vidjeli smo kada je usao da ne moze se na njega ozbiljno racunati...on ne moze izrezati 15min.

Svi mi kukamo na Boju i Mujezinovic ali trebaju i kritike na Mekica, on kako je dosao nije dao dvije tekme da kazes uradio nesto.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

timpramosavePla
Postovi: 619
Pridružen/a: 20 avg 2020, 12:03
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la timpramosavePla » 23 sep 2021, 07:21

I neko iz kluba da se oglasi za sudjenje ne bi bilo lose. **** vas 4R. Da je kontra situacija, portali bi nas ubili.

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 23 sep 2021, 07:27

Onaj osmjeh ivkovica kad prica nesta mujezinovicu pokazuje sta mu je utakmica znacila, kao pokusao ubacio 5 izmjena, svako ko prati Želju mogao je vidjeti da bojo i subasic ne mogu igrati ono sto igraju, ok kratak je roster moze beća igrati ono szo igra bojo a za subasica imas zdunica gasala, normalno da su momci izgubili volju jahic, gasal durakovic koji su tu jer vole klub a on im ne da priliku ni na klupi. Ok prihvatio se posla kad je malo ko htio al 6 golova iz 10 uzakmica govori o njemu da je gurao nasu djecu ok nema veze ali mi dns u sastavu imamo samo beću koji ulazi sa klupe. Bez obzira na sve u buranija ligi kakva je ova ne boriti se za evropu bez obzira na sastav Želje, taj trener nema sta da radi u nasem klubu

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 23 sep 2021, 07:43

Tjeranje Ivkovića nakon javne podrške pred utakmicu bi bilo jako neozbiljno i dodatno bi potvrdilo da nam uprava pojma nema šta radi. Tjerati bez da imamo plan B bi bilo katastrofalno, ali treba biti pošten pa reći da Ivković do sada ništa konkretno nije napravio u smjeru poboljšanja naše igre, naše fizičke spreme ili individualne kvalitete. Ni u jednom trenutku nisam vidio neki potez koji je uradio da je promijenio tok utakmice, pogodio poziciju igraču, prilagodio taktiku protivniku. Posljednjih pet kola smo postigli jedan go, nama jedna te ista ekipa izlazi na teren Ja sam veći trenerski pečat vidio na igri Posušja koja je svog trenera otpustila jer nije ostvario dobre rezultate nego kod nas. Ne pobijedimo li Leotara nas čeka grčevita borba za opstanak, gdje bi vrlo lako mogli biti u zoni ispadanja za 4-5 kola s obzirom na užasan raspored.
Ono što ne smije izostati je odlazak na utakmice i naša podrška ekipi tokom tih 90+ minuta. Ne smijemo sada pasti na ispitu odanosti kada smo tako dobro odradili dosadašnji dio sezone.

elevenblues
Postovi: 728
Pridružen/a: 02 avg 2020, 15:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la elevenblues » 23 sep 2021, 07:51

Sta ne razumijem kod Ivkovica :

Bojo poluspic, frajer totalno izgubljen u prostoru i vremenu, nema on to u sebi da pokriva tu poziciju, on treba u sredinu ili na sesticu.

Subasic desno krilo, par puta igrao poluspica jako fino, a na desnom krilu ko baba, ne moze potrcat.

Crncevic, ne razumijem po cemu on treba da igra ispred Bece.

Tu je onda jos niz nejasnoca, tolko smo kukali sto navodno odose Durakovic i Gasal, a sad ih nema na mapi, Hamza je sigurno bolji od ovog Zdunica koji nista pokazao nije.


Ne razumijem ni izmjene, ili ih ne pravi nikako, ili na vrat na nos promijeni bez previse logike. Juce ibaci Hajdara frajeru noge ko smrznute nakon pola godine neigranja..

Ima jos dosta stvari, al daleko od toga da je za smijeh, izgubi li protiv Leotara mislim da ce se u Zagrebu smijat sljedece hefte.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 23 sep 2021, 08:06

Ma treba svima **** mater. Invalidi realno. Nase je da zbog Zelje opet u nedelju budemo na Grbavici. Svi oni su prolazni. Losi smo haos, vjerujem da svi znaju. Ne treba nikog mazit ni pazit. Podrska Zelji, a ovi levati po zaslugama.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15909
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 23 sep 2021, 08:08

Treba Ivkovicu zabranit pressice dan prije utakmice
Ok.shvatili smo da smo qarina od tima
Tako da nejma potrebe da on sad palamudi nesto prije određene utakmice
Samo nas jos dodatno ponizava

Tipa-mi nista ne moramo ove sezone

Moramo uzimat 3 bobe to jest moramo pobjeđivat DEBILU golmanski da bi ostali u ligi

IDIOTE JEDAN

Vanadij
Postovi: 1170
Pridružen/a: 22 feb 2020, 21:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vanadij » 23 sep 2021, 08:33

svrakino1921 je napisao/la:
23 sep 2021, 08:08
Treba Ivkovicu zabranit pressice dan prije utakmice
Ok.shvatili smo da smo qarina od tima
Tako da nejma potrebe da on sad palamudi nesto prije određene utakmice
Samo nas jos dodatno ponizava

Tipa-mi nista ne moramo ove sezone

Moramo uzimat 3 bobe to jest moramo pobjeđivat DEBILU golmanski da bi ostali u ligi

IDIOTE JEDAN
Unaprijed ima alibi za sve, **** od trenera onda i igraca ne moraju nista kad tako govori

Avatar
Mamba21
Postovi: 3279
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 23 sep 2021, 08:35

Kako više vremena provodi na klup, sve mi više i više liči na nekog muljatora. Situacija sigurno nije dobra, ali bez obzira na sve on nije trener za nas, frajer bukvalno hoće da se borimo za opstanak i na kraju će reći da nas je spasio ispadanja iz lige..
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

tatastrumf
Postovi: 168
Pridružen/a: 03 avg 2019, 14:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tatastrumf » 23 sep 2021, 08:59

Jedna stvar mi nije jasna a to je fizicka sprema.
Nakon puna dva mjeseca kako je liga pocela i sa mini pripremama, mi nakon 60-te minute nemamo snage za hodat.

Do koga je? OK pripreme su kasnile i znamo svu situaciju, ali nakon dva mjeseca su trebali postici optimalnu fizicku spremu da mozes izdrzat 90 minuta utakmice.
Bojo i Subasic nakon 60-te minute ne mogu hodat, u napadu imamo sidrasa kojeg dva stopera veoma lahko zatvore i onda dobijemo situaciju da u drugom poluvremenu ne mozemo prilike napravit.

Nesto se mora izmislit, ali mi moramo poceti davati golove, jer bez golova nece biti ni bodova, a veoma smo blizu opasnoj zoni.

Do zimske pauze imamo jos dva mjeseca i nesto se mora izmislit.

U zimskom prelaznom roku nam treba minimalno 4-5 igraca, ali kvalitetnih i ciljanih pojacanja.

Belaj nam je vec sada za vikend jer ce Vrhovac morati na desnog beka, a stopera ce igrati Drina ili Jahic.

Ivkovic bi trebao pokusati zamjeniti pozicije Mekica i Boje jer je Mekic dosta "meksi" igrac i mozda bi imao vise koristi od njega u vrhu napda kada treba gurnuti loptu prema napadacu.

VeteranSA
Postovi: 1144
Pridružen/a: 27 dec 2019, 10:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la VeteranSA » 23 sep 2021, 09:05

Zeljo21 je napisao/la:
22 sep 2021, 23:29
A jbg nemamo igraca, Subasica ja nikad ne bi ubacio u početnoj postavi, covjek se ppgubi, ne moze so gola da dobaci sa šesnaest metara, a volio bi da nas Mulalic preuzme, ako se sjecate kad je on dosao tek je tada Tiago dobio minute i bio odlican, a prije toga stalno bio na klupi i cekao ovako ko Bekrić i Beca da udju u 70 min.
Čovjek sa Mirom Stevnovićem nije uspio Europu izboriti, uz visoke plate i redovna primanja. Naguzio pokojnog Odu dok nije došao na njegovo mjesto. Kurchio se i glumio trenera, a da je neki potencijal, i nije. Pod njegovim vodstvom smo najčešće "ginuli". To i sada radimo, ali nije dovoljno bez kvaliteta. Sa ovakvom ekipom, i finansijskom situacijom, trener je najmanje bitan.

WOLF20
Postovi: 2163
Pridružen/a: 14 nov 2020, 23:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la WOLF20 » 23 sep 2021, 09:08

Zdunic mora biti pocetna i jedini on pomazem Juricicu u napadu.
“I'll Make Him an Offer He Can't Refuse?”

Avatar
Dejan1921
Postovi: 1984
Pridružen/a: 28 jan 2020, 09:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dejan1921 » 23 sep 2021, 09:13

VeteranSA je napisao/la:
23 sep 2021, 09:05
Zeljo21 je napisao/la:
22 sep 2021, 23:29
A jbg nemamo igraca, Subasica ja nikad ne bi ubacio u početnoj postavi, covjek se ppgubi, ne moze so gola da dobaci sa šesnaest metara, a volio bi da nas Mulalic preuzme, ako se sjecate kad je on dosao tek je tada Tiago dobio minute i bio odlican, a prije toga stalno bio na klupi i cekao ovako ko Bekrić i Beca da udju u 70 min.
Čovjek sa Mirom Stevnovićem nije uspio Europu izboriti, uz visoke plate i redovna primanja. Naguzio pokojnog Odu dok nije došao na njegovo mjesto. Kurchio se i glumio trenera, a da je neki potencijal, i nije. Pod njegovim vodstvom smo najčešće "ginuli". To i sada radimo, ali nije dovoljno bez kvaliteta. Sa ovakvom ekipom, i finansijskom situacijom, trener je najmanje bitan.
Nisam pratio Edisov rad u Crnoj Gori, čovjeka poštujem, Željovac je, legenda je, ali na osnovu prošlog mandat kod nas ne vidim da bi mogao donijeti ovoj ekipi nešto više od privremenog gašenja požara.

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 23 sep 2021, 09:14

Kako reče jedan od "nas" ponjamke se i ja svima u usta bukvalno ko brani grobara našeg voljenog kluba, koji nije imao kompletnu polusezonu pobjede na kontu i koji i dalje kamatari koji je upravljao i za sve se pitao i opet dobivao po pici na zelenom terenu. Silovo ga Lutvo da Bog da!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], skoJaa i 28 gostiju.