FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 04 feb 2022, 19:14

Madal je napisao/la:
04 feb 2022, 18:33
Pashoni je napisao/la:
04 feb 2022, 17:54
ne mora se objasnjavat to valjda..
Vidis da moras :D Ma ne vrijedi objasnjavati ko god misli da su pripremne relevantne.
Hoce ko od uprave izaci sa informacijama o dugovima ili ide jos priča da nemamo para jer se stabilizujemo iako se ne zna dokle smo s tom stabilizacijom
Mislim da ce izaci pred pocetak polusezone kao sto su i prosle godine.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Beduin
Postovi: 16362
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 04 feb 2022, 19:37

Koji rahatluk ne ocekivati nista, osim da se sredi tijelo do ljeta. ❤
Na Tusnju sta bude, bice, kao i uvijek.

Pashoni, FLEK place za tobom, a to se zaj3bajes po forumu
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 04 feb 2022, 21:47

Znal se ko je novi kapiten, protiv Sim Baua je bio Maksimovic. Ako i dalje vodimo tu politiku da uglavnom dajemo mladjim igracima koji su iz naseg pogona kapitenske onda mi je uredu da ti bude Sasa pod uslovom da se produzi snjim ugovor jer je na ljeto slobodan igrac.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

simonknows
Postovi: 2161
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 04 feb 2022, 23:27

klasik je napisao/la:
04 feb 2022, 21:47
Znal se ko je novi kapiten, protiv Sim Baua je bio Maksimovic. Ako i dalje vodimo tu politiku da uglavnom dajemo mladjim igracima koji su iz naseg pogona kapitenske onda mi je uredu da ti bude Sasa pod uslovom da se produzi snjim ugovor jer je na ljeto slobodan igrac.
Osmić najvjerovatnije.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 05 feb 2022, 11:09

Jahić i Beganović optimistično najavljuju Slobodino proljeće
Fudbaleri i stručni štab se od prošlog petka nalaze na pripremama u Medulinu gdje nastoje da se što bolje pripreme za proljetni dio takmičarske sezone u m-tel Premijer ligi BiH i Kupu BiH.
Sa ekipom nisu otputovali Said Husejinović, Mladen Veselinović i Edis Boturović, mladi junior koji je zbog poziva u juniorsku reprezentaciju propustio klupske pripreme u Medulinu. Trećeg dana priprema, ekipi se naknadno pridružio Veselinović, dok je Husejinović ostao u Tuzli i trenira po individualnom programu.
U dosadašnjem dijelu priprema u Medulinu, ekipa Slobode je odigrala dvije pripremne utakmice. Prva je završena neriješenim rezultatom protiv ekipe Karlovca, dok je u drugoj poražena rezultatom 1 – 0 od ekipe Rudara iz Prijedora. O ekipi, pripremama i utakmicama, komentar je dao asistent u stručnom štabu Mladena Žižovića, Adnan Jahić.
“U Medulinu imamo dobre uslove za rad. Moramo biti zahvalni Upravi, rukovodstvu kluba, što su nam omogućili ovakve uslove. Momci se maksimalno trude, nametnuli smo im jak ritam. U svakoj utakmici koju smo odigrali, igrali smo pod nekim opterećenjem. Rezultat nam je bio u drugom planu. Nedostaje nam realizacija, ali kada sumiramo kompletnu situaciju, mislim da će i to u konačnici biti dobro”, kazao je Jahić, te dodaje da su fudbaleri Slobode protiv ekipe Rudara imali šest ili sedam dobrih prilika, pogodili su tri puta stativu, jednom prečku.
U subotu je planirana i posljednja prijateljska utakmica u Medulinu u kojoj će priliku za igru dobiti fudbaleri koji su imali manju minutažu.
“Igramo posljednju utakmicu na pripremama i priliku za igru će dobiti fudbaleri koji su do sada imali manju minutažu. Nakon toga slijedi povratak kući. Odigrat ćemo još jednu prijateljsku utakmicu i generalku sa Radnikom. Mislim da ćemo spremni ući u prvenstvo. Nismo gomilali igrače. Naš dobitak je što je većina fudbalera na okupu već drugu godinu i što će tu biti mnogo igrača koji su ponikli u Slobodi i našem omladinskom pogonu”, dodaje Jahić.
Za novajliju, Nedima Hadžića, kaže da je školovan fudbaler i neko ko će pomoći ekipi u ostvarivanju dobrih rezultata. Stručni štab očekuje da će ekipa biti kvalitetnija u odnosu na prethodnu polusezonu povratkom Jusića, koji se žali na povredu, i povratkom Husejinovića u sastav.
Jedan od fudbalera o kojem pohvalno pričaju u stručnom štabu je Dženis Beganović. Beganović, koji je izuzetno borben i predan radu, fokusiran na obavljanje svih zadataka zadatih od strane stručnog štaba, kaže da je atmosfera u timu odlična i da svi marljivo rade.
“U Medulinu imamo odlične uslove. Imamo svoj mir i skoncentrisani smo isključivo na trening i rad. Još smo u fazi uigravanja i primanja zahtjeva koje dobijamo od stručnog štaba. Kompletan proces ide u dobrom smijeru. Nadam se da ćemo nastavak sezone dočekati bez povreda i siguran sam da ćemo biti spremni odgovoriti zahtjevima koje pred nas postavi stručni štab”, kazao je Beganović.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3286
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 05 feb 2022, 11:34

Ne znam zašto je i dalje politika kluba da treba biti kapiten igrač koji ima najveći potencijal za prodaju. Da se to išta pika, Bega bi davno otišo za 500 hiljada eura...

Kapiten treba bit Said, Emir, Bukva, pa i Dženis po meni prije Osmica, po meni uopšte ne bi trebalo stavljat traku djeci jer mirišu na pare i bezveze im nabijat pritisak.. Ako ne moze zagalamit, nema autoritet u svlačionici, nema iskustva napetih utakmica, što mu stavljaš traku? Nakon slučaja Bega mislio sam da su im jasne neke stvari, ali eto. Sad prodaš Osmica, sljedeci kapiten mali Kapetanovic?

Ovo je samo moje misljenje, ne prozivam nikog.

p.s pored svega Bega mi je mozda najdraži poslijeratni kapiten, pogotovo kad nije otiso u TC kad smo bili grohnuli najvise, time me je kupio za sva vremena.

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 05 feb 2022, 12:50

simonknows je napisao/la:
04 feb 2022, 23:27
klasik je napisao/la:
04 feb 2022, 21:47
Znal se ko je novi kapiten, protiv Sim Baua je bio Maksimovic. Ako i dalje vodimo tu politiku da uglavnom dajemo mladjim igracima koji su iz naseg pogona kapitenske onda mi je uredu da ti bude Sasa pod uslovom da se produzi snjim ugovor jer je na ljeto slobodan igrac.
Osmić najvjerovatnije.
Maksimovic je novi kapiten
tz tz tz tz tz tz

simonknows
Postovi: 2161
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 feb 2022, 14:31

slusalica je napisao/la:
05 feb 2022, 12:50
simonknows je napisao/la:
04 feb 2022, 23:27
klasik je napisao/la:
04 feb 2022, 21:47
Znal se ko je novi kapiten, protiv Sim Baua je bio Maksimovic. Ako i dalje vodimo tu politiku da uglavnom dajemo mladjim igracima koji su iz naseg pogona kapitenske onda mi je uredu da ti bude Sasa pod uslovom da se produzi snjim ugovor jer je na ljeto slobodan igrac.
Osmić najvjerovatnije.
Maksimovic je novi kapiten
Ne znam sigurno, još prije prozivke mi je ovo rečeno a rekao mi je jedan igrač da ne pišem sad po forumu koji.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

simonknows
Postovi: 2161
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 feb 2022, 15:50

5:2 protiv Jaruna
Hadžić 2 Ramić 2 i Devedžić
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Sky9
Postovi: 10107
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 05 feb 2022, 19:33

Opaaa petarda puče. :)
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 05 feb 2022, 20:44

Beduin je napisao/la:
04 feb 2022, 19:37
Koji rahatluk ne ocekivati nista, osim da se sredi tijelo do ljeta. ❤
Na Tusnju sta bude, bice, kao i uvijek.

Pashoni, FLEK place za tobom, a to se zaj3bajes po forumu
Upravu si FLEK ne smije ispastat, zagustilo je i na forumu sta covjek sve procita ispade da smo pred gasenjem i da smo zadnji na tabeli
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 05 feb 2022, 21:39

Jednostavno uz svo povjerenje koje imas prema upravi, ova sutnja i "sakrivanje" ti ulije neko nepovjerenje.
U danasnje vrijeme taj instagram i facebook su ti pola marketinga i predstavljaju direktnu komunikaciju sa navijacima. Proslu polusezonu smo to fino imali sa nekim slikama, objavama i slicno.
Sad jednostavno fali da imas na platnom spisku bar jednog momka, sa kamerom, koji ce radit dnevne update pogotovo u ovom periodu, malo slika, koji klip sa treninga, neku usputnu izjavu, onako neformalno, opusteno. Eto dodje Hadzic i ovaj drugi momak, ne znas kako lik ni izgleda, ni ko je ni sta je.

Sigurno bi se nasao neko volonterski da provede pripreme sa ekipom u Medulinu.
Ne znam ko je zaduzen da rafi ove grafike i slike al radi to super, ako nema vremena da ide sa ekipim, uvezes nekog drugog da mu salje te materijale.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 06 feb 2022, 09:07

I meni nije jasno,Meljo stalno na portalima sto god urade se preuvelica a mi necemo ni dobre stvari da reklamiramo a u Upravi nasoj ima dosta pameti.

dzekooooTz
Postovi: 560
Pridružen/a: 06 sep 2014, 22:27
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dzekooooTz » 06 feb 2022, 16:39

Vezni neki stranac u slobodi

Avatar
Sky9
Postovi: 10107
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 06 feb 2022, 19:27

dzekooooTz je napisao/la:
06 feb 2022, 16:39
Vezni neki stranac u slobodi
Izvor?
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 06 feb 2022, 19:34

Sky9 je napisao/la:
06 feb 2022, 19:27
dzekooooTz je napisao/la:
06 feb 2022, 16:39
Vezni neki stranac u slobodi
Izvor?
Muška voda...
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 06 feb 2022, 19:35

NjonjoVam je napisao/la:
06 feb 2022, 19:34
Sky9 je napisao/la:
06 feb 2022, 19:27
dzekooooTz je napisao/la:
06 feb 2022, 16:39
Vezni neki stranac u slobodi
Izvor?
Muška voda...
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Sky9
Postovi: 10107
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 06 feb 2022, 20:23

NjonjoVam je napisao/la:
06 feb 2022, 19:34
Sky9 je napisao/la:
06 feb 2022, 19:27
dzekooooTz je napisao/la:
06 feb 2022, 16:39
Vezni neki stranac u slobodi
Izvor?
Muška voda...
:mrgreen:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 06 feb 2022, 23:42

harry_90 je napisao/la:
04 feb 2022, 16:20
Kad pogledam desavanja u Zelji,Sarajevu,Zrinjskom,Velezu itd i onda pogledas kod nas tacno bi insan od muke poceo povracat.. kod nas bas nikakvog plana nema,sve se radi nazor,igraci se nabacaju kako stignu i gledaj da ne ispadnes u ligi..

Nedo Bog naci kakvog jakog sponzora ili privatnika da udje u klub :crazy:
Kod nas se bas ne dovode igraci tek tako, sto je mozda uvjetovano i budzetom. Ako jest uvjetovano budzetom, znaci da plan postoji. Ovo sto rade Zrinjski, Sarajevo i Velez mislim da nije odrzivo za bosanskohercegovacke standarde. Mentalitet nas navijaca nije dobar. Sastavi tri cetiri losa rezultata, eto otkaza, eto novog trenera sa svojim zahtjevima. Onda dogovaraj raskide koji uvijek idu na stetu kluba.

Dobro je ovo kod nas i bice jos bolje.

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 06 feb 2022, 23:45

klasik je napisao/la:
05 feb 2022, 21:39
Jednostavno uz svo povjerenje koje imas prema upravi, ova sutnja i "sakrivanje" ti ulije neko nepovjerenje.
U danasnje vrijeme taj instagram i facebook su ti pola marketinga i predstavljaju direktnu komunikaciju sa navijacima. Proslu polusezonu smo to fino imali sa nekim slikama, objavama i slicno.
Sad jednostavno fali da imas na platnom spisku bar jednog momka, sa kamerom, koji ce radit dnevne update pogotovo u ovom periodu, malo slika, koji klip sa treninga, neku usputnu izjavu, onako neformalno, opusteno. Eto dodje Hadzic i ovaj drugi momak, ne znas kako lik ni izgleda, ni ko je ni sta je.

Sigurno bi se nasao neko volonterski da provede pripreme sa ekipom u Medulinu.
Ne znam ko je zaduzen da rafi ove grafike i slike al radi to super, ako nema vremena da ide sa ekipim, uvezes nekog drugog da mu salje te materijale.
Mislim da se trazi PR i neko ko ce sve to raditi. Do sad je bila ona djevojka sa FTVa. Bio je poziv da traze novog.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.