Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
Brnjoo
Postovi: 1515
Pridružen/a: 08 jun 2010, 16:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Brnjoo » 01 feb 2011, 02:33

Los_Blanos2 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Može li Torres igrati ligu prvaka? :lol: :lol: :lol:
Nemoze igrao je sa LFC.
Ah nisam znao da je Lpool u LP :lol:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2011, 07:44

DAVID LUIZ SIGNS
Chelsea Football Club is delighted to announce the signing of defender David Luiz from Benfica for an undisclosed fee.

Luiz, who has signed a five-and-a-half year contract, joins Chelsea as the third Brazilian in the current squad, linking up with former Benfica team-mate Ramires and fellow central-defender Alex.

He said: 'I am delighted to be joining a big English club, and I know very well the quality that Chelsea has.

'It is a major challenge for me but I am determined and confident in my ability to adapt to this excellent league, and I look forward to meeting my new-team mates.'

Now 23, David Luiz Moreira Marinho was born on April 22, 1987 in Sao Paulo and began his career with Esporte Clube Vitoria in Bahia where he made 47 appearances.

The 6ft 2in defender, who is renowned for his skill on the ball as much as his defensive ability, switched to Benfica, initially on loan in January 2007 before making the move permanent that summer.

In total he made 82 league appearances for the Lisbon club missing just one game last season as they wrapped up a first league title in five years. Uefa.com voted Luiz the league's Player of the Year.

Luiz, who made his Brazil debut against America last year, will not be eligible for Champions League football this season after completing all six of Benfica's group games. They finished third behind Schalke and Lyon.

He also represented his country at the 2007 Under 20 World Cup, and can cover at either left or right-back.

Chelsea chief executive Ron Gourlay said: 'David Luiz is one of the great defensive prospects in world football, and already a Brazilian international. I am sure he will prove a valuable addition to the Chelsea squad.'

Chairman Bruce Buck added: 'It is a delight to have completed this transfer for a fantastic young footballer who we have admired for some time. David has played in the Champions League and the squad now has a more experienced look to it that will hopefully serve us well for the rest of this season and going forward.'

The deal will also take midfielder Nemanja Matic to Benfica in the summer, though the Serbian will remain a Chelsea player until his loan deal with Dutch club Vitesse Arnhem is completed at the end of the season.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2011, 07:48

Why Chelsea and why now?
I felt from last summer that I need to do a step forward in my career and for my ambition as a footballer. I am joining a team that is at the top level, there is not another level after Chelsea. I am joining with players like Chelsea have. I am joining with big names like Terry, Lampard, Drogba and Anelka and I can be part of this great team.

Also I wanted to join because Chelsea always have shown a big respect for me. They really want me and it is important when you have the support of the people in the club, and the support of the fans who always showed respect to me when I came to Stamford Bridge and at Anfield. Now I am very happy to be a Chelsea player.

It is good news that you can play in the Champions League this season. It is often not the case for January signings.
The Champions League is a big ambition and all the footballers want to play in it, it is a very important competition. But also Chelsea have the chance every season to win all the trophies that they play for, so when you have the chance to play in a team like this you cannot say no.
Evo i nas je odmah zavolio. Hehehe, namazan je ovaj Torres.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la lejla » 01 feb 2011, 08:25

Onda je i Džeko namazan sa onom svojom the-best-league-in-the-world pricom. :P
Klasicni intervju pri prelasku u novi klub.

Imam odlicne vijesti. David Luiz i ja slavimo rođendan na isti dan. To mora biti dobar znak. :mrgreen:
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
Lily
Postovi: 1777
Pridružen/a: 01 nov 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Lily » 01 feb 2011, 08:40

Vjerujem da ste se zeznuli i to pravo se zeznuli jer ste ga doveli. Al' možda je tako trebalo biti. Neko kao on i ne zaslužuje da igra boljem klubu. Biće veselo u nedelju.

slika
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

Avatar
lejla
Postovi: 2347
Pridružen/a: 25 mar 2009, 17:49
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la lejla » 01 feb 2011, 08:41

... a do neki dan se kleli u njega. :?


Prosvjednički raspoloženi navijači, koji su odlazak svog ljubimca Fernanda Torresa u redove nogometnog kluba Chelsea protumačili kao izdajnički čin, javno su zapalili Liverpoolov dres s brojem devet i Torresovim prezimenom na njegovoj poleđini.
Misleći na simboliku spaljivanja Torresova imena propustili su misliti na simboliku spaljivanja Liverpoolovog dresa i grba. :lol: :lol:
Zadnja izmjena: lejla, dana/u 01 feb 2011, 08:46, ukupno mijenjano 1 put.
John Terry can play with his back completely blocked, and he will put his head where I will not put my feet. He is extreme and knows he will suffer the consequences later, but he is sacrificing himself.
Didier Drogba

Avatar
Lily
Postovi: 1777
Pridružen/a: 01 nov 2009, 18:28
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Lily » 01 feb 2011, 08:46

lejla je napisao/la:... a do neki dan se kleli u njega. :?
Sve to može da se baci u vodu. On je za mene niko i ništa otkako je zatražio transfer. Niko nije veći od Liverpoola, ni Fernando Torres.
Njemu hvala za sve i to je to. Ovo je najveće razočarenje poslije Owena.
..Money not love, is your drive. But tell us... can you count to FIVE?? 77' 78' 81' 84' 05'

Avatar
haxonja
Postovi: 2220
Pridružen/a: 25 sep 2009, 18:35
Lokacija: OLD TRAFFORD
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la haxonja » 01 feb 2011, 09:07

Lily je napisao/la:
lejla je napisao/la:... a do neki dan se kleli u njega. :?
Sve to može da se baci u vodu. On je za mene niko i ništa otkako je zatražio transfer. Niko nije veći od Liverpoola, ni Fernando Torres.
Njemu hvala za sve i to je to. Ovo je najveće razočarenje poslije Owena.
Sve vas veliki vasi napustaju i to u najvece rivale idu Owen,Torres jos da je Stivi otisao u City npr. mogu misliti tada komentare, slabo vas tko postuje! :lol: :lol:
There is only one United!!!!

I will never go blue, I don't need no guns and I'd rather walk alone!MUFC.

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la NoName » 01 feb 2011, 09:12

Postao/la NoName dana sri nov 26, 2008 12:16 pm
Bezimeni, bezadresni, 31 godina, veliki fan Torresa tako da sam prvo navijao za Atletico a danas za redse. Veliki sam fan naše reprezentacije i klubova u kojima naši reprezentativci igraju. Našu ligu ne pratim niti imam namjeru dok se makar malo ne popravi kvalitet
Bez obzira na to koliko volio Torresa kao igrača, ipak ne mogu da pregorim i da navijam za Chelsea :D Srećom da je Big Ed prešao u Englesku pa neću ostati bez kluba koji simpatiziram u Engleskoj. Inače, katastrofalan potez Torresa.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2011, 09:30

Sjajan potez Torrese, najbolji u karijeri, he he he... :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la NoName » 01 feb 2011, 09:36

Virtu4l je napisao/la:Sjajan potez Torrese, najbolji u karijeri, he he he... :lol:
Vidjet ćemo :D Ali svakako nam Chelsea nekako nije zanimljiv nakog Edovog dolaska na otok, ne? :lol:
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Monolog » 01 feb 2011, 09:36

Šteta što dovedoste Torresa, jer bi u slučaju njegovog ostanka na Anfieldu, Carroll i dalje bio u Newcastleu. :D

Eh, što se tiče ovog transfera, najsmješniji su mi navijači Liverpoola koji kažu kako su šuknuli Chelseau. Pa kako će šuknuti prodajom Torresa :?: To kao kada bi sada Manchesterovi navijači izjavili:"E jesmo šuknuli prodajom Rooneya". Torres jeste u nešto slabijoj formi, al' je činjenica da je cijeli Liverpool katastrofalan, pa nije ni mog'o bolje. Al' od njega do kraja sezone očekujem sijaset golova i opravdavanje izuzetno visokog obeštećenja(50+ miliona je, morate priznati, visoka cijena). Također, odličan pos'o je dovođenje Luiza, možda je i on plaćen više negoli uistinu vrijedi, al' do ljetnog prelaznog roka je 6 mjeseci, a do tada će svi skupiti novac i moći se baciti u trku za ovim bivšim igračem Benfice. Naravno, na ruku mu idu i godine, izuzetno je mlad, a imaće i nekog ko će mu pomoći u adaptaciji - Ramiresa(dakle, neće biti toliko teško kao ovom prvom).

Nego, također se nasmija na jednu @rizahu izjavu:"Kenny je natjer'o Chelsea da potpiše klauzulu po kojoj Torres mora igrati protiv Chelsea". :lol: Dugo se nisam nasmij'o kada su ovakve stvari u pitanju(razumjet ćete me što se sad smijem, ostadoh bez Carrolla :( ). U svakom slučaju, očekujem pobjedu protiv Redsa(samo zbog Carrolla, ni zbog čeg drugog) i to sa 2-3 gola razlike.

Btw, Chelsea je ove godine doveo 3 mlada igrača(pred Torresom je još puno vrhunskih sezona), dakle, razmišlja se o budućnosti, a to svakako može biti samo dobra stvar.

Edit: Hvala qrcu pa se bezimeni trgn'o iz hibernacije.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Virtu4l » 01 feb 2011, 09:43

Monolog je napisao/la:Edit: Hvala qrcu pa se bezimeni trgn'o iz hibernacije.
Pazi samo koji momenat je izabrao da se trgne :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la NoName » 01 feb 2011, 09:43

Druže Monolože, znam da ste prestali pratiti fudbal ali ovaj nivo neinformisanosti me apsolutno šokirao:

To kao kada bi sada Manchesterovi navijači izjavili:"E jesmo šuknuli prodajom Rooneya"

Ne znam uopće da li da ovo obrazlažem, ipak, vi kao moderator na ovom forumu bi trebali da pročitate i poneki tekst, ono tajno, bez obzira na vaše ranije obećanje. Kada biste čitali onda bi znali da bi upravo ovo i trebali da izjave navijači MUDA, upravo bi se to desilo kada bi prodali Rooneya nekome za dobre pare. Pa taj samo popunjava brojno stanje ekipe. :lol:

Na forumu imam pravo biti do 3000-tog posta, žena mi zabranila da tipkam ovdje poslije toga, pa razvlačim :?

Inače, pozdravljam druga Monologa.
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Monolog » 01 feb 2011, 09:47

Virtu4l je napisao/la:Pazi samo koji momenat je izabrao da se trgne
Ma znaš njega, čim je velika lova u pitanju, on ustaje i galami. :lol:
NoName je napisao/la:Na forumu imam pravo biti do 3000-tog posta, žena mi zabranila da tipkam ovdje poslije toga, pa razvlačim
Dobro je, prep'o sam se da si se promijen'o. A ovo za Rooneya neću komentarisati(znam na šta aludiraš, nisi mor'o niti jedan detalj spomenuti :mrgreen: ), no to opet ne bi bilo šukanje jer su ga i sami doveli za 30+ miliona.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
NoName
Postovi: 5355
Pridružen/a: 07 sep 2008, 15:57
Lokacija: 43° 59′ 20.04″ N, 18° 10′ 41.16″ E
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la NoName » 01 feb 2011, 10:04

Ma to ti je pijaca :lol: Jedan moj drug je kupio june za dveiljade a za iljadu ga prodo i još bijo sretan :o
Jbš državu koja nema Nobela, Oskara i Olimpijadu.
Pobjednici ostvaruju ciljeve, gubitnici traže izgovore.
SERGEJ, SERGEJ, SERGEJ BARBAREZ.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 01 feb 2011, 10:30

Hoceli igrati tores u nedjelju
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Rooney88 » 01 feb 2011, 10:35

Neznam zaista zasto se ovoliko cudim sto je Torres odabrao Chelsea? Fkt ! Na temi o Liverpoolu sam napisao da mi je cudno nakon svih onih izjava kako je zaljubljenik u crvenu boju, Liverpoolu te Anfield bla bla bla ... Para vrti gdje burgija nece. Sve se na kraju svodi na to. Ja mislim da je u svim ovim transferima Liverpool vise rizikovao a vrlo lako se moze desiti da i vise profitiraju od vas. Rano je jos govoriti ko je doveo bolje igrace.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 01 feb 2011, 10:38

BluesForever je napisao/la:Hoceli igrati tores u nedjelju
Naravno da hoće, ne vidim razlog zašto ne !? :roll:

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 01 feb 2011, 11:36

cek, jel to stvarno dosao torres

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.