EP Litvanija 2011

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la EdinTM87 » 31 jan 2011, 19:57

jeremija je napisao/la:
EdinTM87 je napisao/la:
Bosnier je napisao/la:Mogu se nadati najboljem samo ako budu igrali svi igraci

Mislim na Teletovica , Sinanovica , Vasiljevica, Ikonica itd...

Sto se nece povrijediti onaj Bajramovic , on cim dobije loptu odmah propadne akcija...
Bash tako, ako udjemo u drugi krug, moze se i ocekivati cetvrfinale, ako 4 idu od 6, nista nije nemoguce, tezi pos'o je uci u tu grupu...

u grupi A ocekujem veliku borbu, tu su turci jaki, spanci, britanci ubitacni sa gordonom i dengom, litvanci 3. sa SPa, uh bit ce dramaticno...

u grupi B takodjer velika borba, nijemci favoriti, dobili su srbe i bez novickog na SP, a sta ce sad bit, mislim da ce francuzi bit 2., a za 3. mjesto ce se boriti izrael i srbija, italija, mislim da se ne moze uplest u borbu za dalje...

i u grupi D koja se kriza sa nasom, najslabija grupa, slovenci i rusi bez problema, a za 3. mjesto se bore belgija, gruzija pa cak i ukrajina koja mozda ima i najvece sanse..

Hahaaaa..jesu li te naučili u školi šta znači pojam OBJEKTIVNOST???Hahahha...i ja ne volim profesora na faxu,ali moram priznati da je u ovom trenutku bolji od mene :mrgreen:
Pokusao sam biti maximalno objektivan, toliko koliko mi moje poznavanje kosarke dozvoljava, ako ti se svidja moje misljenje, sacekaj da se desi suprotno pa mi onda seri kolko ti je volja, a SAD zacepi! To vrijedi i za ostale!
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
jeremija
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 jan 2011, 11:36
Lokacija: ? &/ $

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la jeremija » 01 feb 2011, 00:49

Pa ako je ovaj tvoj post objektivan,onda ti mogu slobodno reci da je tvoje košarkaško znanje ravno jednojoj velikoj nuli.
Srbin sam i tim se ponosim...

PFC

Aldinn
Postovi: 165
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:49
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Aldinn » 01 feb 2011, 13:29

A jel ovaj Anderson igra u prvoj petorci Barselone ?

Ronaldo_7
Postovi: 117
Pridružen/a: 05 dec 2010, 23:10
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Ronaldo_7 » 01 feb 2011, 17:34

Aldinn je napisao/la:A jel ovaj Anderson igra u prvoj petorci Barselone ?
Da to je taj , jedan od najvecih u Euroleague Alan Anderson.
' се $ $, ? се % " ' $ " не ' $. " ?

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la EdinTM87 » 01 feb 2011, 17:43

jeremija je napisao/la:Pa ako je ovaj tvoj post objektivan,onda ti mogu slobodno reci da je tvoje košarkaško znanje ravno jednojoj velikoj nuli.
A jel?

Jesil to zakljucio po prognozi u ostalim grupama ili mozda sto sam tvoju srbiju stavio u borbu za 3. mjesto?

Cisto zbog poraza od Nijemaca na SP-u bez Nowickog, Izrael uvijek ****, sa Elijahuom, Halperinom i jos nekim iskusnim igracima, Francuzi nezgodni, mozda budu prvi u grupi ako bude Parker igrao, mozda bude sve obrnuto, ne znam, samo sam stavio prognozu, nisam expert, al da mi je znanje jednako nuli, smijesan si....
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Ronaldo_7
Postovi: 117
Pridružen/a: 05 dec 2010, 23:10
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Ronaldo_7 » 01 feb 2011, 17:57

EdinTM87 je napisao/la:
jeremija je napisao/la:Pa ako je ovaj tvoj post objektivan,onda ti mogu slobodno reci da je tvoje košarkaško znanje ravno jednojoj velikoj nuli.
A jel?

Jesil to zakljucio po prognozi u ostalim grupama ili mozda sto sam tvoju srbiju stavio u borbu za 3. mjesto?

Cisto zbog poraza od Nijemaca na SP-u bez Nowickog, Izrael uvijek ****, sa Elijahuom, Halperinom i jos nekim iskusnim igracima, Francuzi nezgodni, mozda budu prvi u grupi ako bude Parker igrao, mozda bude sve obrnuto, ne znam, samo sam stavio prognozu, nisam expert, al da mi je znanje jednako nuli, smijesan si....
Ti bas ne pratis kosarku ,jel Edine ?! Kakav Lior Eliyahu,jesi mozda citao da covjek nece igrati ,a isto tako ni Halperin ? Jel se ti bavis samo provociranjem ili i neobjektivnoscu ? Francuzi nezgodni,jesu,ali za koga ? Pa nije ni Srbija skup igraca iz NLB,vec su ti i MVP Euroleague Miloš Teodosić,tu je jedan od najboljih po statistici ove sezone u NBA Nenad Krstić,vraća se Darko Miličić,pa Rašić,Kešelj,Bjelica,Mačvan,pa predvodnik ACB lige po poenima i skokovima ukupno Dule Savanović,pa Novica Veličković,Kosta Perović iz Barse,Raduljica EFES,pa Rakočević ako se odazove(rekao je da mu je želja). Jel treba spominjati najboljeg defense igrača Stefana Markovića ? I sad ti meni dođeš i porediš jednu Srbiju sa Izrealom i Francuskom ?! Sine znam da imaš komplexe ali pogledaj malo,valjda su te naucili u "bosanskom" onu rijec OBJEKTIVNOST !?
' се $ $, ? се % " ' $ " не ' $. " ?

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Devil » 01 feb 2011, 18:00

Brate odakle ti informacija da nece igrati Halperin i Eliyahu? :?
Ako je istina sledi im gore nego u Spensu 2005.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
jeremija
Postovi: 369
Pridružen/a: 04 jan 2011, 11:36
Lokacija: ? &/ $

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la jeremija » 01 feb 2011, 18:03

EdinTM87 je napisao/la:
jeremija je napisao/la:Pa ako je ovaj tvoj post objektivan,onda ti mogu slobodno reci da je tvoje košarkaško znanje ravno jednojoj velikoj nuli.
A jel?

Jesil to zakljucio po prognozi u ostalim grupama ili mozda sto sam tvoju srbiju stavio u borbu za 3. mjesto?

Cisto zbog poraza od Nijemaca na SP-u bez Nowickog, Izrael uvijek ****, sa Elijahuom, Halperinom i jos nekim iskusnim igracima, Francuzi nezgodni, mozda budu prvi u grupi ako bude Parker igrao, mozda bude sve obrnuto, ne znam, samo sam stavio prognozu, nisam expert, al da mi je znanje jednako nuli, smijesan si....
Nije zbog Srbije...ali budi malo objektivni...e čuj Izrael?? :? :o ...Svaka ekipa iz Evrokupa bi ladno mogla da igra s njihovom reprezentacija..bez velikog potcjenjivanja....a Njemci..ma kakvi Njemci jbt..pa oni Angolu nisu mogli pobjediti...ono sa Srbijom se događa jednom u 10 godina...A i Srbija je dosta potcjenjivački ušla u sam meč-..i zato je ishod bio onakav...Oni i s Novickim u ekipi trebaju pjevati ako prođu dalje...Italija će imati dosta jaču reprezentaciju od njih...

Na stranu što sam navijač,ali Srbija je stvarno favorit broj 1 ovde..pa onda Francuska..Italija/Njemačka....a Izreal i Letonija su trube.
Srbin sam i tim se ponosim...

PFC

Ronaldo_7
Postovi: 117
Pridružen/a: 05 dec 2010, 23:10
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Ronaldo_7 » 01 feb 2011, 18:07

Devil je napisao/la:Brate odakle ti informacija da nece igrati Halperin i Eliyahu? :?
Ako je istina sledi im gore nego u Spensu 2005.
Citao u Sportu pre neka 2 mjeseca,pisalo zasitili se nacionalnog dresa ... (mozda problemi u savezu ?! )
' се $ $, ? се % " ' $ " не ' $. " ?

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la EdinTM87 » 01 feb 2011, 18:09

jeremija je napisao/la:
EdinTM87 je napisao/la:
jeremija je napisao/la:Pa ako je ovaj tvoj post objektivan,onda ti mogu slobodno reci da je tvoje košarkaško znanje ravno jednojoj velikoj nuli.
A jel?

Jesil to zakljucio po prognozi u ostalim grupama ili mozda sto sam tvoju srbiju stavio u borbu za 3. mjesto?

Cisto zbog poraza od Nijemaca na SP-u bez Nowickog, Izrael uvijek ****, sa Elijahuom, Halperinom i jos nekim iskusnim igracima, Francuzi nezgodni, mozda budu prvi u grupi ako bude Parker igrao, mozda bude sve obrnuto, ne znam, samo sam stavio prognozu, nisam expert, al da mi je znanje jednako nuli, smijesan si....
Nije zbog Srbije...ali budi malo objektivni...e čuj Izrael?? :? :o ...Svaka ekipa iz Evrokupa bi ladno mogla da igra s njihovom reprezentacija..bez velikog potcjenjivanja....a Njemci..ma kakvi Njemci jbt..pa oni Angolu nisu mogli pobjediti...ono sa Srbijom se događa jednom u 10 godina...A i Srbija je dosta potcjenjivački ušla u sam meč-..i zato je ishod bio onakav...Oni i s Novickim u ekipi trebaju pjevati ako prođu dalje...Italija će imati dosta jaču reprezentaciju od njih...

Na stranu što sam navijač,ali Srbija je stvarno favorit broj 1 ovde..pa onda Francuska..Italija/Njemačka....a Izreal i Letonija su trube.
dobro, nisam znao da nece lior i yotam igrati, 100% bi prosli dalje sa njima dvojicom, al vidjet cemo...

a ti @ronaldo, dijete malo, a mene nazivas sinom, pokusao biti objektivan koliko mogu, a boli mene **** sta tvoj jadni um misli, ako hoces pokusaj objasnit kako je @jeremija uradio, ako neces **** i ne citiraj.
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la neno#4 » 01 feb 2011, 18:18

Ronaldo_7 je napisao/la:
EdinTM87 je napisao/la:
jeremija je napisao/la:Pa ako je ovaj tvoj post objektivan,onda ti mogu slobodno reci da je tvoje košarkaško znanje ravno jednojoj velikoj nuli.
A jel?

Jesil to zakljucio po prognozi u ostalim grupama ili mozda sto sam tvoju srbiju stavio u borbu za 3. mjesto?

Cisto zbog poraza od Nijemaca na SP-u bez Nowickog, Izrael uvijek ****, sa Elijahuom, Halperinom i jos nekim iskusnim igracima, Francuzi nezgodni, mozda budu prvi u grupi ako bude Parker igrao, mozda bude sve obrnuto, ne znam, samo sam stavio prognozu, nisam expert, al da mi je znanje jednako nuli, smijesan si....
Ti bas ne pratis kosarku ,jel Edine ?! Kakav Lior Eliyahu,jesi mozda citao da covjek nece igrati ,a isto tako ni Halperin ? Jel se ti bavis samo provociranjem ili i neobjektivnoscu ? Francuzi nezgodni,jesu,ali za koga ? Pa nije ni Srbija skup igraca iz NLB,vec su ti i MVP Euroleague Miloš Teodosić,tu je jedan od najboljih po statistici ove sezone u NBA Nenad Krstić,vraća se Darko Miličić,pa Rašić,Kešelj,Bjelica,Mačvan,pa predvodnik ACB lige po poenima i skokovima ukupno Dule Savanović,pa Novica Veličković,Kosta Perović iz Barse,Raduljica EFES,pa Rakočević ako se odazove(rekao je da mu je želja). Jel treba spominjati najboljeg defense igrača Stefana Markovića ? I sad ti meni dođeš i porediš jednu Srbiju sa Izrealom i Francuskom ?! Sine znam da imaš komplexe ali pogledaj malo,valjda su te naucili u "bosanskom" onu rijec OBJEKTIVNOST !?
Kao prvo, vijest da Halperin i Elijahu nece igrati ne postoji...Nista se jos ne zna...

Krstic najbolji po statistici u NBA..Koju NBA ligu ti gledas...Nije sigurno da se Milicic vraca..
Rasic igra u vrhunskoj ekipi tipa Trabzonspora...
Keselj, Bjelica, Velickovic sjede vise na klupi nego sto igraju...
Raduljica je povrijedjen citavo vrijeme bio...
A Markovic da je najbolji defanzivni igrac, mozda, ali u Benetonu iz Treviza..
Samo nemoj i meni sad da kazes da imam komplekse neke, ono sto sam ti ja napisao je objektivno sve
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la EdinTM87 » 01 feb 2011, 18:23

hvala neno :D

najobjektivniji forumas sto se kosarke tice..
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Ted Mosby » 01 feb 2011, 19:42

Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine na Evropskom prvenstvu u Litvaniji igrat će u grupi C, a protivnici izabranicima Sabita Hadžića biće Hrvatska, Crna Gora, Makedonija, Grčka, te kvalifikant (Mađarska, Portugal, Finska).
Kada se pogledaju druge grupe može se reći da smo solidno prošli, no tako misle i naši protivnici.

Nekadašnji igrač mostarskog Zrinjskog i jedna od najvećih uzdanica Hrvatske, Bojan Bogdanović, smatra da naša reprezentacija ima solidnu petorku, ali i ništa više od toga.

"Čitam da Bosna i Hercegovina traži Amerikanca, možda Langforda ili Andersona. Tu su još Teletović, Đedović, Gordić i Varda. Mislim da BiH ima solidnu petorku, ali iza petorke malo toga", rekao je Bogdanović i dodao:

"Kada sam vidio žrijeb, pomislio sam, šta je ovo. Međutim, onda sam pogledao grupa A i Bi shvatio da smo jako dobro prošli."
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la alfarouqaminu » 02 feb 2011, 01:19

Ronaldo_7 je napisao/la:
Aldinn je napisao/la:A jel ovaj Anderson igra u prvoj petorci Barselone ?
Da to je taj , jedan od najvecih u Euroleague Alan Anderson.
ma koji anderson, pokazao se protiv partizana... :lol: :lol:

Avatar
alfarouqaminu
Postovi: 4917
Pridružen/a: 25 nov 2010, 15:13
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la alfarouqaminu » 02 feb 2011, 05:25

EdinTM87 je napisao/la:hvala neno :D

najobjektivniji forumas sto se kosarke tice..
:roll:

Ronaldo_7
Postovi: 117
Pridružen/a: 05 dec 2010, 23:10
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Ronaldo_7 » 02 feb 2011, 15:26

Znaci ovaj @neno tvrdi da mene oci varaju ?! Jbt pa zar jos ima takvih,navikao sam na ove politicare sto govore da je sve dobro a ja u istoj toj drzavi zivim tako da bolje znam. Sto se tice Krstica za njegovu centarsku poziciju procenat od 80% ubacenih poena sa linije slobodnih bacanja dovodi ga,ako ne na prvo,onda vjerovatno u top 3 igraca NBA.Sto se tice skokova, u odnosu na minutazu , dosta solidnih 5.Sto se tice postotka iz igre za 2 poena,veoma dobrih 50%,opet ponavljam za centra .Sto se tice Stefana,pa jel Duda uvijek izbacivao Miloša kada mu je jaka odbrana trebala,jel uvijek isti taj Marković zaustavljao protivnicke plejmejkere i dovodio ih do ludila na ovom nedavno zavrsenom SP. Jel mozda Teo bio u 5 najkorisnijih igraca SP ? Ko kaze da Milicic nece igrati ? Update se malo i procitaj par izjava njegovih i vidices sta je rekao,a to je da 99% igra za Srbiju na sledecem EP. Statistike njegove su 10 ubacenih poena po utakmici,6 skokova,57% za 1p , 48% za 2p,i 2.4 blokade po utakmici ! Kazes za Novicu,pa ne stoji mu dzaba nadimak "ubica",on ne igra u Realu zbog onog trenera,a jel igrao kod DUDE ?! Jeste,naravno da je igrao.Kako je odigrao,jel znas kako ?! Fantasticno ! Da nije bilo sudija i namjestanja protiv SRBIJE,bili bi u finalu 100%. A isto tako da Vas pitam ko od vasih igraca igra u NBA ?! Gdje su Vam te zvezde,izuzev Teletovica ?!
' се $ $, ? се % " ' $ " не ' $. " ?

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la legenda reala » 02 feb 2011, 16:23

Ronaldo_7 je napisao/la:Znaci ovaj @neno tvrdi da mene oci varaju ?! Jbt pa zar jos ima takvih,navikao sam na ove politicare sto govore da je sve dobro a ja u istoj toj drzavi zivim tako da bolje znam. Sto se tice Krstica za njegovu centarsku poziciju procenat od 80% ubacenih poena sa linije slobodnih bacanja dovodi ga,ako ne na prvo,onda vjerovatno u top 3 igraca NBA.Sto se tice skokova, u odnosu na minutazu , dosta solidnih 5.Sto se tice postotka iz igre za 2 poena,veoma dobrih 50%,opet ponavljam za centra .Sto se tice Stefana,pa jel Duda uvijek izbacivao Miloša kada mu je jaka odbrana trebala,jel uvijek isti taj Marković zaustavljao protivnicke plejmejkere i dovodio ih do ludila na ovom nedavno zavrsenom SP. Jel mozda Teo bio u 5 najkorisnijih igraca SP ? Ko kaze da Milicic nece igrati ? Update se malo i procitaj par izjava njegovih i vidices sta je rekao,a to je da 99% igra za Srbiju na sledecem EP. Statistike njegove su 10 ubacenih poena po utakmici,6 skokova,57% za 1p , 48% za 2p,i 2.4 blokade po utakmici ! Kazes za Novicu,pa ne stoji mu dzaba nadimak "ubica",on ne igra u Realu zbog onog trenera,a jel igrao kod DUDE ?! Jeste,naravno da je igrao.Kako je odigrao,jel znas kako ?! Fantasticno ! Da nije bilo sudija i namjestanja protiv SRBIJE,bili bi u finalu 100%. A isto tako da Vas pitam ko od vasih igraca igra u NBA ?! Gdje su Vam te zvezde,izuzev Teletovica ?!

ma nema se šta ,sa tobom raspravljati ,ti opet tvrdiš da je Krstić najbolji centar u NBA (koja budala može to tvrditi)
Čovjek ti je reko da su dobri ,ali ne najbolji na svijetu košto ti to pričaš

ali dobro bio je i Teodosić najbolji igrač na svijetu (po vama ) :lol: i Veličković najbolja 4 :lol:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Ronaldo_7
Postovi: 117
Pridružen/a: 05 dec 2010, 23:10
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Ronaldo_7 » 02 feb 2011, 16:28

Lafe ja nisam rekao da je najbolji,vec da je trenutno po statistici najbolji. Sto se tice Tea bio je i MVP Euroleague ;)
' се $ $, ? се % " ' $ " не ' $. " ?

Ronaldo_7
Postovi: 117
Pridružen/a: 05 dec 2010, 23:10
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la Ronaldo_7 » 02 feb 2011, 16:39

MISCELLANEOUS
named the 2009-10 Euroleague MVP...named to the 2009-10 All-Euroleague First Team...named the 2009-10 Euroleague January MVP...named the 2009-10 Euroleague Week-9 MVP...member of the Serbian National Team...won the silver medal at the 2009 European Championship...played at the 2007 European Championship...played at the 2010 World Championship...won the 2010 Greek National Cup with Olympiacos Piraeus...named the 2010 Greek Cup Final MVP...played the 2010 Greek All Star Game...has been member of the Serbia & Montenegro U-16, U-18 and U-20 National Team…won the gold medal at the 2003 European U-16 Championship…won the gold medal at the 2005 European U-18 Championship...won the gold medal at the 2007 European U-20 Championship.


Eh sada vidi da li svi vasi ukupno imaju kao Milos ovakvu istoriju a tek 23 godine
' се $ $, ? се % " ' $ " не ' $. " ?

Avatar
EdinTM87
Postovi: 2309
Pridružen/a: 20 apr 2010, 19:27
Kontakt:

Re: EP Litvanija 2011

Post Postao/la EdinTM87 » 02 feb 2011, 16:47

jes se frajer napalio, imas li nesto da kazes, a da nije u vezi srbije?
Zeljeznicar za zivot cijeli !

Roger, Manning, Kobe, Juninho Simply the Best !

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.