FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 14 apr 2022, 11:07

Bundesliga je napisao/la:
14 apr 2022, 09:39
Vidi ovog. Ko da mu Nagelsmann placa da prosipa suplju ovdje. Naravno da cu prije podrzati Neuera i Mullera. Ljude koji su sa Bayernom osvojili sve i to vise puta. Dva puta uzeli i tu Ligu Prvaka. Sigurno bolje znaju od laptop trenera sta Bayernu odgovara jer su tu preko desetljeca. Novu taktiku primjenjujes ako stara ne valja, a stara je Bayernu donijela brdo trofeja. Ne mìjenjas dobitnu kombinaciju.
Što je šuplja,ovdje pričaš o budućnosti Bayerna
Koliko god poštovao Mullera,činjenica je da je težak i svadljiv.
Činjenica je da u dvije utakmice nije uradio ništa.
Ako ima sekunda istine da je to uradjeno namjerno zbog trenera,to je jako loše i nesmije se dešavati u Bayernu.
Nouer je za mene najbkji golman ikada ali neću zbog toga reči šta me briga šta če biti s bayernom.
Šta bolje znaju od laptop trenera,etopobunili su se protiv njega
Igrali tvrdoglavo i ispali.
Zar je tebi uredu da trener nesmije izvesti Mullera iz igre ili ga gataviti na klupi.zar je moguće da ovdje 70 posto ljudi misli da smo ispali od viljareala zbog Braze i Nagelsmana.
Brate neka bude lope postavka igre eto,neka bude da je brazo grozan opet sina terenu imao 11 igrača koji igraju.A jedan od najlošijih je bio Muller uibe utakmice,a brate nije ga stavio na štopera.
Ali nije stvar toga ne kažem ja nije do naglesmana već od millera,mislim da je mix svega loših odnosa previše moći koju imaju odredjeni igrači

Bundesliga
Postovi: 11686
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 apr 2022, 11:20

A sto nije uradio nista? Da nije mozda sto trener natrpa napad pa se sudaraju jedni s drugima? Sto ne koristi Mullera na prirodnoj poziciji i kako treba? Nije ovo zasebni incident. Imao si Gladbach dva puta, Bochum, Augsburg, Salzburg itd. Igraci su igrali koliko su mogli, koliko ih je pripremio trener i koliko im njegova filozofija igre dopusta. Losi treninzi, taktika koju ne znaju igrati i koja im ne odgovara su kumovali ovome svemu. Buraniju u ligi trpa na individualni kvalitet, a kad ni to ne ide onda izgubi.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Bayo
Postovi: 1456
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 14 apr 2022, 11:55

Da ne pritišću, mole, kume, trče kod vodstva kluba i kukaju što ne igraju, ne bi se sudarali po terenu jer se trener ne bi pokušavao dodvoriti svima.

To naravno ne oslobađa trenera krivice za stanje, samo tu nema nevinih strana.

Trener nažalost nije učio na primjeru Kovača pa se krenuo dodvoravati seniorima pa je izgubio mlađe snage jer je poslije sjajnog starta sezone pogotovo Musiale pa i Stanišića njih zabetonirao na klupu, a kasnije je izgubio i seratore kad su skužili da savija kičmu i stavlja sve ofanzivce na teren i da mogu raditi što hoće i pritiskati kako hoće jer on ili vodstvo ispunjavaju sve želje.

Ako je već on zelen, netko mu je trebao reći ili stati iza njega da ne ispunjava sve želje, od pozicija, pa do minutaže itd.

Problem svega toga datira puno prije njega, jel Nubel **** jer nije mogao dobiti više od jedne ili dvije utakmice...

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 14 apr 2022, 12:31

Bayo je napisao/la:
14 apr 2022, 11:55
Da ne pritišću, mole, kume, trče kod vodstva kluba i kukaju što ne igraju, ne bi se sudarali po terenu jer se trener ne bi pokušavao dodvoriti svima.

To naravno ne oslobađa trenera krivice za stanje, samo tu nema nevinih strana.

Trener nažalost nije učio na primjeru Kovača pa se krenuo dodvoravati seniorima pa je izgubio mlađe snage jer je poslije sjajnog starta sezone pogotovo Musiale pa i Stanišića njih zabetonirao na klupu, a kasnije je izgubio i seratore kad su skužili da savija kičmu i stavlja sve ofanzivce na teren i da mogu raditi što hoće i pritiskati kako hoće jer on ili vodstvo ispunjavaju sve želje.

Ako je već on zelen, netko mu je trebao reći ili stati iza njega da ne ispunjava sve želje, od pozicija, pa do minutaže itd.

Problem svega toga datira puno prije njega, jel Nubel **** jer nije mogao dobiti više od jedne ili dvije utakmice...
Baš o tome pričam,nebranim nagelsmana ima grešaka sigurno,ali brate formacija,pretrpavanje u napadu je baš iz razloga jer par pirmadona neće da sjednu na klupu,šta milsiš do kada če Musiala čekati da dobije priliku i bude strater,da ne govorim o mladjim igračima,ovdje se fosta kukalo kako ne dobija priliku a kako da je dobiju ako imaš u timu 5-6 igrača koje newmiješ odmarati,nesmiješ izvesti.
Ovdje u ovom periodu a počeo je trazicija,smjema Mullera Lewe i društva u par sezona itekako treba neko iz uprave stati iza trenera,i podržati ga pa neće biti kmečanja i kukanja.
Kako ti da dovedeš lupam Šeška iz salzburga,da ne govorim o Nunezu iz Benfice,šta će ti ti igrači ako nesmiješ izvesti lewu u 60 minuti da oni igraju.
Još je gore s Mullerom jer realno njega izvedi i pobuna na vidiku.
A imaš nije da nemaš Musilau,Wanera,šta misliš što gura Musialu na 8 jer nesmije Mullera izvesti.
Ovdje se obavezno kuka na Sanea,Ganabrya,i društvo a reci mi šta je Muller uradio u ovom dvomeču,ništa nije većina ali njemu se nwsmije ni reči ništa.
Brate sad bi potpisao da gledam Musialu sljedeće sezone na njegovoj poziciji

Neutral
Postovi: 37987
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 14 apr 2022, 12:34

Muller je dao mnogo za Bayern ali svemu dodje kraj.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 14 apr 2022, 12:38

Bundesliga je napisao/la:
14 apr 2022, 11:20
A sto nije uradio nista? Da nije mozda sto trener natrpa napad pa se sudaraju jedni s drugima? Sto ne koristi Mullera na prirodnoj poziciji i kako treba? Nije ovo zasebni incident. Imao si Gladbach dva puta, Bochum, Augsburg, Salzburg itd. Igraci su igrali koliko su mogli, koliko ih je pripremio trener i koliko im njegova filozofija igre dopusta. Losi treninzi, taktika koju ne znaju igrati i koja im ne odgovara su kumovali ovome svemu. Buraniju u ligi trpa na individualni kvalitet, a kad ni to ne ide onda izgubi.
Brate jesi ti svjestan da su to fudbaleri plaćeni po 20+ miliona,šta bolan ne odgovara.
Mulleru i Lewi ne odgovara što se pojavio Musiala,što Bayern razmišlja ko bi mogao naslijediti Lewu jer su u godinama.
Ne odgvara im trener koji će to sve provesti u djelo,dati drugima da igraju.
Ova **** formacija s asvima u napadu je jer nemože izvesti dotičene a da ne naprave scene i kuknjavu,a kako drugačije dati drugima priliku.
Evo zaboravi Mullera koji želi još para Lewa zna koliko je nemira prije utakmice njegov agent naoravio sa vijestima o Barci i Lewi.
Što nije demantovao,jer mu to donosi pare,prepašće upravu dače mu 30+miliona,natjeraće da mu svi daju loptu niko nesmije šutati na go više,a ispali pa hajde ima sljedeća godina.
Dovedi ti kojeg hočeš trenera u sadašnjoj situaciji neče im valjati,hoće ustavri jedino ako bude po njihovom igraju kad hoče,kako hoče.
A mladi če ići tražiti orilike u drugim klubovima,a ovdjw če se na forumu kukati kako nam mladi odlaze i ne dobijaju priliku,a tad če naravno biti kriv trener,brazo i možda kahn.
A niko nevidi da nemože dok nam šefove glume igrači

Bundesliga
Postovi: 11686
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 apr 2022, 12:58

Joj Musiala će mijenjati Mullera :urnebes:. Sve sam čuo. Dva potpuno različita igrača. Može ga mijenjati da podvaljuje loptu ili da šuta izvan 16 metara. Ali da radi Mullerov presing to ne može ni u ludilu. Musiala je spor, neokretan. Šta je Nagelsmann mislio kada je govorio da on igra ono što je Thiago igrao. Pa to on nikad ne može igrati. Igrači su klase, a njima treba neko ko ih može dovesti u red i da ga slušaju jer on zna šta radi. Ljudi su pokazali da znaju igrati brutalan fudbal kad ih se postavi kako treba kao što su to uradili Heynckes i Flick. A za ugovore je uprava kriva što im dopušta da se tako ponašaju.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 14 apr 2022, 14:18

Ovo šta rade "navijači" Hasanu i njegovoj porodici je dno dna.Razne psovke i prijetnje smrću članovima porodice nedoyebani lobotomci.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 14 apr 2022, 14:39

Bundesliga je napisao/la:
14 apr 2022, 12:58
Joj Musiala će mijenjati Mullera :urnebes:. Sve sam čuo. Dva potpuno različita igrača. Može ga mijenjati da podvaljuje loptu ili da šuta izvan 16 metara. Ali da radi Mullerov presing to ne može ni u ludilu. Musiala je spor, neokretan. Šta je Nagelsmann mislio kada je govorio da on igra ono što je Thiago igrao. Pa to on nikad ne može igrati. Igrači su klase, a njima treba neko ko ih može dovesti u red i da ga slušaju jer on zna šta radi. Ljudi su pokazali da znaju igrati brutalan fudbal kad ih se postavi kako treba kao što su to uradili Heynckes i Flick. A za ugovore je uprava kriva što im dopušta da se tako ponašaju.
Kako si ti tvrdoglav čovjek
Nemjenja ni Coman Riberya,niti Benzema Ronalda,ljudi igraju svoju igru na sličnim pozicijama.
Naravno da Musiala nećw igrati isto kao Muller ali i netreba on je vanserijski talent koji treba prostora a ne tvrdiglavog matorca koji nikom neda svoje mjesto.
Naglesman je izmišljap poziciju jer nema gdje da stavi momka.
Neznam šta ste se uhvatili vipe i Flicka jeboga život čovjek otišao neče se vratiti,tu si stim što imaš radi.
Svaka čast Mulleru Lewi i bilo kome ali uvjek smo se dičili time da nismo kao Barca gdje je Mesi dovodio i odvodio trenere igrače igrao kad mu se digne kad ne šetao po terenu,sad smo u situaciji gdne naše primadone neče nikao ako neče po njihovom e to je suština,dižu se iznad kluba,a to je nešto što nikad u Bayernu nije bilo.
Samo plaču za parama i kako ih niko nevoli,nemaju dovoljno ljubavi
Lewi malo 23 miliona treba mu još ljubavi i poštovanja bar 30+ miliona...nesvatam jeli moguće da nevidiš da je problem daleko dublji od pozicije trenera,i da osječamo polako i odlaske Hoenesa i Rumenigea,kao i godine Lewe,Mullera,Nouera....i njihove sve teže naravi...

Sensei
Postovi: 756
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 14 apr 2022, 16:39

Jedina pozitivna stvar u posljednjih mjesec dana je to što Pavard napokon pokazuje zbog cega je potroseno 40 miliona na njega. Dobre partije pruza u posljednje vrijeme, nadam se da ce ovako nastaviti i sljedece sezone kao CB.

SWOT
Postovi: 733
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la SWOT » 14 apr 2022, 17:38

R. Lewandowski - gospodinu se zahvaliti na svemu, staviti ga na transfer listu, neka nadje klub koji ce ga vise "cijeniti"

T. Müller - hvala na svemu takodje, ne produziti ugovor, ostaviti ga u klubu do isteka ugovora, na kraju sezone 2023. veliki buket cvijeca pokloniti i zahvaliti mu se, a ovu sljedecu sezonu sto dolazi mu davat da bude druga opcija, svijet ostaje na mladjima

S. Gnabry - momentalno na transferlistu!

L. Sane - nemam riječi, najvece razocarenje ikad, govor tijela kriminalan, totalno djeluje nezainteresirano, sto stvarno nervira ako uzmes u obzir da 20m mu pada na konto... sa njim obavit razgovor, najradije prodati ili napravit razmjenu sa drugim timom

M. Neuer - produzit ugovor do 2024, sa opcijom na dodatnu godinu ako ostane zdrav

Sabitzer- na transfer listu

Sarr, Sülejman, Tolisso: allahimanet

Pojacanja:
Mazraoui

Gravenberch

Novi Napadac (zamjena za Lewu)

Novi Krilni igrac (zamjena za Gnabrya i eventualno Sanea)

Novi Štoper (zamjena za Sülejmana)

Bundesliga
Postovi: 11686
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 14 apr 2022, 17:54

Kako ovi po ss.ba pišu članke rekao bi čovjek Salihamidžić osvojio 6 trofeja u sezoni a ne Flick :rol:. Kakve ublehe i kakva propaganda.
Zadnja izmjena: Bundesliga, dana/u 14 apr 2022, 17:55, ukupno mijenjano 2 puta.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
harden
Postovi: 23900
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 14 apr 2022, 17:54

Ovo udovaljanje starkeljama ce doci Bayernu glave, mogli bi pasti qrcu ko i Barca.

Igrac placen 20mil nema sta da razmislja o taktici nego da igra kako mu je receno. Ako ne funkcionise, do trenera je. Al da igraci naglabaju o taktici, to nema ni u federalci a kamoli u Bayernu ne bi trebalo biti.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
ledar
Postovi: 3920
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 14 apr 2022, 20:37

Ja mislim da je istina negdje u sredini.

Trener je vođa ekipe i u praksi snosi najveću odgovornost. Kad zaredaju loši rezultati on prvi odlazi, jer je lakše zamijenit jednog čovjeka nego cijelu momčad. Zna se kakva je hijerarhija i u njoj je njegova zadnja. S druge strane, pametan trener ima oslonac u ekipi, razgovara i savjetuje se sa onima koji čine okosnicu momčadi, koji su već dugo u klubu i imaju priznat status.

Malo je čudno da su Müller nakon 13 godina i Neuer nakon 11 godina i hrpu osvojenih trofeja sad odjednom postali problem i da žele nanijeti štetu klubu, makar i nehotice. Isto tako, nije pametno da trener poruši sve što je dosad izgrađeno i to gradnju koja je vrlo solidna, i da krene ispočetka. Pa se tako, nakon što je momčad odlično ekipirana sa krilnim napadačima, sad traže wingbackovi jer bolje korespondiraju sa trojkom u zadnjoj liniji. A ta trojka bi trebala biti kapacitirana i za ofenzivne i defenzivne zadatke, dakle tehnički jako dobro potkovana, pa se postavlja pitanje imate li vi uopće takav kadar u momčadi itd.

Ja ne vidim neki problem da ovi doajeni, ako misle da nešto ide krivo, to i rasprave s trenerom, to je zapravo i njihova dužnost, da svoje znanje i iskustvo podijele u korist kluba. Na treneru je konačna odluka, ali ako mu igrači kažu da nešto ne mogu igrati onda nije dobro da bude takva mazga da to forsira pod svaku cijenu. U pravilu on svoju glavu stavlja na panj, barem bi tako trebalo biti ako nisi prevelik oportunitetni trošak pa uprava ima vezane ruke.
Zadnja izmjena: ledar, dana/u 14 apr 2022, 20:38, ukupno mijenjano 1 put.

Sensei
Postovi: 756
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Sensei » 14 apr 2022, 20:38

Sane za svoju losu formu ima 20% krivice, realno. Zario i palio kad ga je prebacio s desnog na lijevo krilo, zatim pravio od njega neku desetku zbog cega mu je forma blago pala, a da ne pricamo o ponovnom vracanju na desno krilo sto se na kraju ocekivano svelo na kriminalno lose nastupe.

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1272
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 14 apr 2022, 23:53

@ effe_sa, ne mogu citirati odlomke jer pišem preko mobitela pa mi bude teško tako pisati.

Svaka čast Villarealu na prolazu. Bili su bolji i na tome im treba čestitati.

Međutim, ovaj dvomeč oni mogu dobiti samo i jedino ovako. Nikako ali nikako drugačije. Znači sami smo krivi za ispadanje ma koliko se ovi dobro branili jer i takav bunker je Bayern redovito probijao.

Ne možemi igrati s više tempa i želje kad stvari ne štimaju u ekipi.

Effe nema jadikovanja već samo treba realno sagledati stvari.

Znači imamo tim koji može svake godine ići na osvajanje lige prvaka i onda mi ispadnemo zbog trenera i njegovih zamisli.

Hajde prošle godine gdje su falili Lewa i Gnabry protiv Psg-a za prolaz dalje.

Ove sezone smo imali na raspolaganju sve osim Sulea i ne smijemo sa takvom momčadi ispasti od Villareala. Hoću da kažem da je sada većina ovih igrača na vrhuncu i onda ne smijemo potratiti sezonu na lude trenerove zamisli a to je upravo slučaj sada.

Sve dok nije krenuo filozofirati trener izgledali smo moćno. Kad je krenulo filozofiranje, eto ti problema.
Zadnja izmjena: Stefan Effenberg, dana/u 15 apr 2022, 07:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1272
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Stefan Effenberg » 15 apr 2022, 00:13

@ Bayern111

Nisam zapamtio da su mu prilikom dolaska na klupu dali odriješite ruke da mijenja taktiku.

Prvo, nema smisla tako razmišljati jer nam 3-5-2 nije u krvi i godinama igramo 4-5-1 uspješno.

Drugo, imamo više igrača za 4 5 1 nego za 3 5 2. Znači za taktiku 3 5 2 nam fale igrači. To je kad smo kod taktike.

Međutim ja ne mogu razumjeti taktiku 3 5 2 jer do prošle godine nije donijela niti jedan naslov naspram 4 5 1.

Znači ako dopuštaš Nagelasmanu tu taktiku onda je naša uprava u banani i pojma nema šta i kako dalje.

Jer igrači kao što su Lewa i Muller najbolje dokazano funkcioniraju u sustavu 4 5 1 i zdrava logika govori da zašto nešto mijenjati samo da bi promijenio, jer kao eto ova taktika 3 5 2 se Nagelsmanu igra pa će on otkriti toplu vodu ili stare konje naučiti novim trikovima.

Znači govorimo o igračima koji dokazano najbolje funkcioniraju u taktici 4 5 1 i onda nema smisla da sam sebi režeš granu na kojoj sjediš. A upravo to čini Nagelsman zadnja 2 mjeseca pa se onda i mi pitamo zašto je odjedanput Muller u lošoj formi ili zašto mi loše igramo.

Sane ore teren na lijevom krilu i ubedljivo je jedan od najboljih lijevih krila na svijetu, ne, sad će tebe čika Nagelsman da stavi desno jer si tu pokazao da pojma nemaš šta da uradiš sa loptom ali eto, Nagel zna šta radi.

Zna se da Bayern teško daje duge ugovore starim igračima pa je to možda i normalno da otežu sa Lewandowskim ali mi nismo momčad u rekonstrukciji pa da trebamo sad još 3-4 godine da bi došli na neki nivo na kojem smo sad, znači u poziciji da realno možemo osvojiti lp jer smo svake godine u top 5 favorita.

Ne, mi moramo zadržati Lewandowskog jer Haland nam je preskup a realno netko drugi trenutno nije ta kvaliteta. Treba dati Lewi ugovor kakav zaslužuje jer govorimo o top 2 napadaču na svijetu u ovom trenutku a on može još odigrati 2 sezone na ovakvom nivou sigurno.

Bayern111
Postovi: 557
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayern111 » 15 apr 2022, 11:58

Stefan Effenberg je napisao/la:
15 apr 2022, 00:13
@ Bayern111

Nisam zapamtio da su mu prilikom dolaska na klupu dali odriješite ruke da mijenja taktiku.

Prvo, nema smisla tako razmišljati jer nam 3-5-2 nije u krvi i godinama igramo 4-5-1 uspješno.

Drugo, imamo više igrača za 4 5 1 nego za 3 5 2. Znači za taktiku 3 5 2 nam fale igrači. To je kad smo kod taktike.

Međutim ja ne mogu razumjeti taktiku 3 5 2 jer do prošle godine nije donijela niti jedan naslov naspram 4 5 1.

Znači ako dopuštaš Nagelasmanu tu taktiku onda je naša uprava u banani i pojma nema šta i kako dalje.

Jer igrači kao što su Lewa i Muller najbolje dokazano funkcioniraju u sustavu 4 5 1 i zdrava logika govori da zašto nešto mijenjati samo da bi promijenio, jer kao eto ova taktika 3 5 2 se Nagelsmanu igra pa će on otkriti toplu vodu ili stare konje naučiti novim trikovima.

Znači govorimo o igračima koji dokazano najbolje funkcioniraju u taktici 4 5 1 i onda nema smisla da sam sebi režeš granu na kojoj sjediš. A upravo to čini Nagelsman zadnja 2 mjeseca pa se onda i mi pitamo zašto je odjedanput Muller u lošoj formi ili zašto mi loše igramo.

Sane ore teren na lijevom krilu i ubedljivo je jedan od najboljih lijevih krila na svijetu, ne, sad će tebe čika Nagelsman da stavi desno jer si tu pokazao da pojma nemaš šta da uradiš sa loptom ali eto, Nagel zna šta radi.

Zna se da Bayern teško daje duge ugovore starim igračima pa je to možda i normalno da otežu sa Lewandowskim ali mi nismo momčad u rekonstrukciji pa da trebamo sad još 3-4 godine da bi došli na neki nivo na kojem smo sad, znači u poziciji da realno možemo osvojiti lp jer smo svake godine u top 5 favorita.

Ne, mi moramo zadržati Lewandowskog jer Haland nam je preskup a realno netko drugi trenutno nije ta kvaliteta. Treba dati Lewi ugovor kakav zaslužuje jer govorimo o top 2 napadaču na svijetu u ovom trenutku a on može još odigrati 2 sezone na ovakvom nivou sigurno.
Nemislim ja da su mu dali odriješene ruke da mjenja taktiku,ali izjave Hainera ,Brazze su bile kako če Nagelsman donijeti novine,i promjeniti i uvesti novine u postavku da Bayern postane nepredvidljiviji,i da se lakše prilagodjava odredjenim situacijama.
Da će igrati sa više sistema u biti.Pokušaću nači tekstove i postaviti ovdje sad nemam vremena radim.
Što se mene tiče ni ja nešto posebno ne gotovim tu formaciju sa wing bekovima jer je bayern godinama sinonim za wingere od Roberya.
Ali isto tako milsim da je Nagelsman jako dobar trener i da mu treba vremena jer je dobio zadat jako nezahvalan,voditi klub u eri kada i Lewa i Muller treba da polako završavaju tu mislim u naredne 2-3 godine i uvoditi nove snage na njihovo mjesto,a to je jako teško s obzirom koliko s skloni drami i želji d astalno igraju.
Apsolutno se slažem da je greška Sane staviti desno,isto tako mislim da treba zadržati Lewu....ali treba neko i da lupi šakom o sto i objasni im da igraju u Bayernu i da treba da budu ponosni na to,to su odlično radili Hoenes i Rumenige.
Mislim da je krajnje vrijeme da mladni igrači dobijaju oravu priliku u ovom klubu,i da neki jednostavno moraju to prihvatiti.
Što se tiče Sanea kada je dolazio mislio sam da je najbolja moguća stvar,ali očigledno je da postoji problem,i da ima tu nešto više,negdje sam pročitao da se sukobio s aNegelsmanom zbog nezalaganja na treninzima.
Realno ove sezone Coman je debelo oretekao i Sanea i Ganabrya što se tiče statusa u ekipi,i to zasluženo.
Musila se cjelu sezonu pomjera s pozicije na poziciju,a u godinama je kada bi mogao hladno preuzeti odgovornost,i tu je problem sa ugovorima,jer produženjem se jednostavno gubi mjesto za njega,a tek za mladje igrače,tipa Wanera,Scota,Raina,Vidovića,itd....
Evo reci mi zapto u jednom meču sa lupam Mainzom,nebi musiala startao kao AM/ili krilo nebitno,a muller sjeo na klupu,ili Lewa odmorio a da napokon dovedemo mladjeg igrača da odigra po 20-30 minuta da uči od najbolje napadača...problem je to veliki i sve višw mladjih igrača neče u Bayern zbog manjka prilike

Bundesliga
Postovi: 11686
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 15 apr 2022, 12:11

Joj talenata Waner,Scot,Rain,Vidović :urnebes:. Pola Evrope se otima za njih. Ne možeš ti na silu polovnjake ubacivati u tim kakav je Bayern. Ako koga od njih treba isprobati, onda je to Zirkzee koji ima talenta i ima odličnu statistiku u Anderlechtu.
Zadnja izmjena: Bundesliga, dana/u 15 apr 2022, 12:17, ukupno mijenjano 1 put.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Saurman
Postovi: 29585
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 15 apr 2022, 12:16

Sjetimo se priče kad su debitovali Davies i Musiala kako oni mogu igrati samo u B timu.

Tad se pljuvao Hasan jer ih je doveo i bacio novac.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.