Edin Džeko

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Hadersfild
Postovi: 65
Pridružen/a: 23 apr 2022, 14:41
Lokacija: 70230
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Hadersfild » 22 jun 2022, 20:27

DamirT je napisao/la:
22 jun 2022, 11:16
Radije biti zamjena Benzemi u Realu,a igrao bi i tamo sigurno,nego raspalom Lukakuu u Interu
Mislim da tu sve ovisi od situacije sa Jovicem, da li ostaje ili odlazi negdje?
Kult glavnog grada.

Avatar
Surreal
Postovi: 7150
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Surreal » 22 jun 2022, 20:50

Hadersfild je napisao/la:
22 jun 2022, 20:27
DamirT je napisao/la:
22 jun 2022, 11:16
Radije biti zamjena Benzemi u Realu,a igrao bi i tamo sigurno,nego raspalom Lukakuu u Interu
Mislim da tu sve ovisi od situacije sa Jovicem, da li ostaje ili odlazi negdje?
Ide Jovic u Fiorentinu izgleda
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la totasef1 » 23 jun 2022, 10:08

Ma kakav Jovic. Ja i dalje ne znam sta je Real mislio kad je platio tolike pare za njeg. Imao jednu dobru sezonu gdje je dao 17 golova i to zato sto je dao 5 golova na jednoj utakmici sto je 12 golova kroz 30ak kola. Kramaric je dao toliko 17 golova a ucestvao je i asistirao u skoro jos toliko. Da bi igrao u Realu, moras prekucati ove lige kao Njemacka ili doci kao wonderkid u 16-17-18 godini. Jovic nije bio ni jedno ni drugo. Sa 22 godine ti si formiran igrac.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la marconato » 23 jun 2022, 12:13

totasef1 je napisao/la:
23 jun 2022, 10:08
Ma kakav Jovic. Ja i dalje ne znam sta je Real mislio kad je platio tolike pare za njeg. Imao jednu dobru sezonu gdje je dao 17 golova i to zato sto je dao 5 golova na jednoj utakmici sto je 12 golova kroz 30ak kola. Kramaric je dao toliko 17 golova a ucestvao je i asistirao u skoro jos toliko. Da bi igrao u Realu, moras prekucati ove lige kao Njemacka ili doci kao wonderkid u 16-17-18 godini. Jovic nije bio ni jedno ni drugo. Sa 22 godine ti si formiran igrac.
Jović je davao golove kakve mogu samo najveci majstori fudbala i u tom momentu bio top 5 "ubica" u evropi sto se realizacije tice.
Nije on trpao samo u Bundesligi, nego je dao 10 komada u EL, izmedju ostalog Chelseau i Interu.

Drugi par opanaka je sto je on nevidjeni ljakse i tupan. Mahalsko-seljacki mentalitet o kojem sam juce pisao na temi "potencijalni reprezentativci". On je potpisom za Real "zavrsio" svoju karijeru u smislu truda i napretka. Njega je sustinski Kovač tjerao u Frankfurtu da trenira i napreduje! + sto je nabasao na onu Sofiju...

0:08
2:40
0:03
0:30
1:01
Itd itd...

Samo mala digresija, neki dan gledam menadžera Vlahovića i covjek kaze da je to najveci profesionalac kojeg je ikada sreo. Prvi dolazi, a poslednji odlazi s treninga. Bio je kritikovan da rijetko koristi desnu nogu pa je msm u Juveu 4-5 golova dao istom. Decko ima ambiciju da bude najbolji napadac na svijetu, a ovaj se zadovoljio milionima, starletom koju ce da pumpa i to je to....
Zadnja izmjena: marconato, dana/u 23 jun 2022, 12:18, ukupno mijenjano 2 puta.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Sheyi
Postovi: 12156
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sheyi » 23 jun 2022, 12:16

Ti ko da imas neki algoritam ha neko bilo sta u negativnom tonu napise o srpskim igracima eto te s obrazlozbama :lolno:

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la marconato » 23 jun 2022, 12:22

Sheyi je napisao/la:
23 jun 2022, 12:16
Ti ko da imas neki algoritam ha neko bilo sta u negativnom tonu napise o srpskim igracima eto te s obrazlozbama :lolno:
Ukljuci se alarm.. :shhh:
:mrgreen:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21312
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Epidaurus » 23 jun 2022, 12:42

Jovic je najgori spic kojeg sam ja u Realu gledao. Gori je od je.benog Mariana koji je teska bukva. Dzeko sa 36 bi bio ogroman upgrade u odnosu na obojicu zajedno.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ASD » 23 jun 2022, 12:59

Džeko snimljen u gay baru.

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 23 jun 2022, 13:01

Samo se nadam da kad se penzioniše da će ostat dole u Dubrovniku.

Ali svi znamo da će mahalaš vedriti i oblačiti ovdje po Sarajevu i BH fudbalu.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Wanderson
Postovi: 2683
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Wanderson » 23 jun 2022, 13:05

Po ovakvim gay barovima hoda teska gospoda sa dubokim dzepom, nista cudno kada se naleti na neku poznatu licnost.

Avatar
L-Train
Postovi: 18356
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la L-Train » 23 jun 2022, 13:45

Bilo bi lijepo od njega da dodje na povorku i stane na celo grupe :bih:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
vedranbadjun
Postovi: 358
Pridružen/a: 08 jul 2021, 01:03
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la vedranbadjun » 23 jun 2022, 23:53

Ne vidim problem da i ja završim u nekom gay baru sa onako dobrom trebom uz sebe. Al' mi Bošnje volimo suditi drugima, a naša djela pitanje kakva su..
bošnjanin

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 27 jun 2022, 01:46

uvijek mi se cinilo da je Edin malo gej
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Sport90
Postovi: 1168
Pridružen/a: 13 feb 2022, 09:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Sport90 » 27 jun 2022, 07:02

marconato je napisao/la:
23 jun 2022, 12:13
totasef1 je napisao/la:
23 jun 2022, 10:08
Ma kakav Jovic. Ja i dalje ne znam sta je Real mislio kad je platio tolike pare za njeg. Imao jednu dobru sezonu gdje je dao 17 golova i to zato sto je dao 5 golova na jednoj utakmici sto je 12 golova kroz 30ak kola. Kramaric je dao toliko 17 golova a ucestvao je i asistirao u skoro jos toliko. Da bi igrao u Realu, moras prekucati ove lige kao Njemacka ili doci kao wonderkid u 16-17-18 godini. Jovic nije bio ni jedno ni drugo. Sa 22 godine ti si formiran igrac.
Jović je davao golove kakve mogu samo najveci majstori fudbala i u tom momentu bio top 5 "ubica" u evropi sto se realizacije tice.
Nije on trpao samo u Bundesligi, nego je dao 10 komada u EL, izmedju ostalog Chelseau i Interu.

Drugi par opanaka je sto je on nevidjeni ljakse i tupan. Mahalsko-seljacki mentalitet o kojem sam juce pisao na temi "potencijalni reprezentativci". On je potpisom za Real "zavrsio" svoju karijeru u smislu truda i napretka. Njega je sustinski Kovač tjerao u Frankfurtu da trenira i napreduje! + sto je nabasao na onu Sofiju...

0:08
2:40
0:03
0:30
1:01
Itd itd...

Samo mala digresija, neki dan gledam menadžera Vlahovića i covjek kaze da je to najveci profesionalac kojeg je ikada sreo. Prvi dolazi, a poslednji odlazi s treninga. Bio je kritikovan da rijetko koristi desnu nogu pa je msm u Juveu 4-5 golova dao istom. Decko ima ambiciju da bude najbolji napadac na svijetu, a ovaj se zadovoljio milionima, starletom koju ce da pumpa i to je to....
Mozda ti njeg cijenis i postujes - ali zaista je misterija da je on zavrsio u Real M za tolike novce u transferu iz jednog Frankfurta. Nije nikad bio klasa, niti ce ikad biti klasa nivoa Reala. To sad sto govoris drugi par opanaka, ne trenira to nije drugi par opanaka to je sve sto ide u kompletu sa jednim vrhunskim igracem + sto na to dodajes pobjednicki mentalitet i glad za uspjehom = to je formula koja pravi vrhunskog igraca koji moze biti nivo Real M = ovome Bosancu fali puno stvari u toj jednadzbi, da ima talenta ima, ali za vrhunskog sportistu (koji treba postici najvece ciljeve) od svih stvari to je posltalo najmanje bitino.
A ima mali milion igraca kao Jovic, koji ce na kraju karijere reci "samo" da sam vise posvecen bio, "samo" da sam odgovrniji bio, " samo" da sam pazio sta jedem i manje alkohola pio - ali to "samo" je razlika izmedju vrhunskog i onog tamo neceg dobrog/prosjecnog/loseg. To "samo" je ralika izmedju C.Ronalda i R. Quaresme - da budem slikovit.

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la marconato » 27 jun 2022, 22:13

Sport90 je napisao/la:
27 jun 2022, 07:02
marconato je napisao/la:
23 jun 2022, 12:13
totasef1 je napisao/la:
23 jun 2022, 10:08
Ma kakav Jovic. Ja i dalje ne znam sta je Real mislio kad je platio tolike pare za njeg. Imao jednu dobru sezonu gdje je dao 17 golova i to zato sto je dao 5 golova na jednoj utakmici sto je 12 golova kroz 30ak kola. Kramaric je dao toliko 17 golova a ucestvao je i asistirao u skoro jos toliko. Da bi igrao u Realu, moras prekucati ove lige kao Njemacka ili doci kao wonderkid u 16-17-18 godini. Jovic nije bio ni jedno ni drugo. Sa 22 godine ti si formiran igrac.
Jović je davao golove kakve mogu samo najveci majstori fudbala i u tom momentu bio top 5 "ubica" u evropi sto se realizacije tice.
Nije on trpao samo u Bundesligi, nego je dao 10 komada u EL, izmedju ostalog Chelseau i Interu.

Drugi par opanaka je sto je on nevidjeni ljakse i tupan. Mahalsko-seljacki mentalitet o kojem sam juce pisao na temi "potencijalni reprezentativci". On je potpisom za Real "zavrsio" svoju karijeru u smislu truda i napretka. Njega je sustinski Kovač tjerao u Frankfurtu da trenira i napreduje! + sto je nabasao na onu Sofiju...

0:08
2:40
0:03
0:30
1:01
Itd itd...

Samo mala digresija, neki dan gledam menadžera Vlahovića i covjek kaze da je to najveci profesionalac kojeg je ikada sreo. Prvi dolazi, a poslednji odlazi s treninga. Bio je kritikovan da rijetko koristi desnu nogu pa je msm u Juveu 4-5 golova dao istom. Decko ima ambiciju da bude najbolji napadac na svijetu, a ovaj se zadovoljio milionima, starletom koju ce da pumpa i to je to....
Mozda ti njeg cijenis i postujes - ali zaista je misterija da je on zavrsio u Real M za tolike novce u transferu iz jednog Frankfurta. Nije nikad bio klasa, niti ce ikad biti klasa nivoa Reala. To sad sto govoris drugi par opanaka, ne trenira to nije drugi par opanaka to je sve sto ide u kompletu sa jednim vrhunskim igracem + sto na to dodajes pobjednicki mentalitet i glad za uspjehom = to je formula koja pravi vrhunskog igraca koji moze biti nivo Real M = ovome Bosancu fali puno stvari u toj jednadzbi, da ima talenta ima, ali za vrhunskog sportistu (koji treba postici najvece ciljeve) od svih stvari to je posltalo najmanje bitino.
A ima mali milion igraca kao Jovic, koji ce na kraju karijere reci "samo" da sam vise posvecen bio, "samo" da sam odgovrniji bio, " samo" da sam pazio sta jedem i manje alkohola pio - ali to "samo" je razlika izmedju vrhunskog i onog tamo neceg dobrog/prosjecnog/loseg. To "samo" je ralika izmedju C.Ronalda i R. Quaresme - da budem slikovit.
Pa nije Jović jedini koji je zavrsio u Realu, Barci, Unitedu, Juventusu...a da nije bio u tom momentu kadar za tako nesto. Ti si napisao sve ono sto sam i ja vec naveo. Nije Real ni prvi ni poslednji koji se zahebao oko nekog igraca. Ne mozes ti znati svaku mogucu pojedinost u mentalnom sklopu nekog igraca. Ljudi su ga pratili i ne samo oni i bili zadovoljni onim sto su fudbalski vidjeli, ali ko je mogao znati da je lik tolika promaja i da ce u Madrid povesti pola svog drustva, zaljubiti se u starletu, statirati na terenu i zadovoljiti se samim potpisom za Real...To su sve rizici posla. Takvih je bilo i bice. Samo kazem da je imao talenat da bude jedan od najboljih napadaca svijeta, nazalost ga je prokockao (mozda i samim izborom kluba jednim dijelom).
Tek za 10-ak god ce se ujedati za gu.icu, ako mu i tada dodje iz dupeta u glavu, ali cisto sumnjam...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 27 jun 2022, 22:26

Nikad nije bio sila od igraca, peterac igrac kojeg su svi provalili na najvecem nivou. U Bundesligi se ne igra odbrana, i tu svaki drugi laik moze nabiti statistiku za jednu sezonu, mislim 1 season wondera u ligama 5 imas koliko hoces u vidu Isak, Yilmaz, En Nesyri, Jonathan David.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

RaZuti
Postovi: 611
Pridružen/a: 30 dec 2021, 20:05
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la RaZuti » 27 jun 2022, 23:51

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
27 jun 2022, 22:26
Nikad nije bio sila od igraca, peterac igrac kojeg su svi provalili na najvecem nivou. U Bundesligi se ne igra odbrana, i tu svaki drugi laik moze nabiti statistiku za jednu sezonu, mislim 1 season wondera u ligama 5 imas koliko hoces u vidu Isak, Yilmaz, En Nesyri, Jonathan David.
Džeko dokazan kralj nad svima :bih:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13307
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Kaunas » 28 jun 2022, 02:05

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
27 jun 2022, 22:26
Nikad nije bio sila od igraca, peterac igrac kojeg su svi provalili na najvecem nivou. U Bundesligi se ne igra odbrana, i tu svaki drugi laik moze nabiti statistiku za jednu sezonu, mislim 1 season wondera u ligama 5 imas koliko hoces u vidu Isak, Yilmaz, En Nesyri, Jonathan David.
Udjem na temu Edin Dzeko, prvi post koji citam je ovaj i kontam kakve ovo ti gluposti pises... tek poslije skontam da je rijec o Jovicu. :rol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Justin » 28 jun 2022, 05:23

marconato je napisao/la:
23 jun 2022, 12:13
Samo mala digresija, neki dan gledam menadžera Vlahovića i covjek kaze da je to najveci profesionalac kojeg je ikada sreo. Prvi dolazi, a poslednji odlazi s treninga. Bio je kritikovan da rijetko koristi desnu nogu pa je msm u Juveu 4-5 golova dao istom. Decko ima ambiciju da bude najbolji napadac na svijetu, a ovaj se zadovoljio milionima, starletom koju ce da pumpa i to je to....
Taj me razocarao jer nije smio preci u najjacu ligu na svijetu. Ovako moze samo kao Lewat zabijati smijesnim ekipama bez da ga iko cijeni.
Mada evo vraca se Lukaku, tako da nece biti ni najbolji napadac u Italiji.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24510
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Goalgetter » 28 jun 2022, 13:33

Nek ide u Bayern umjesto Lewe :kafa:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: KoloDD, NoDi80 i 32 gosta.