FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chapman1886 » 05 avg 2022, 10:55

Dobro imamo i te šuti samo nek ne ouca, **** ti jasmine naočale
Samo Sloboda | COYG

simonknows
Postovi: 2153
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 avg 2022, 11:21

Nek' se ne vraćaju iz Banovića ako protiv ovakve Sloge SH ne izvuku bar X. Ni poraz ne smeta kad se igra, dok se ono u Širokom i ne može nazvati igrom, nit' borbe nit' uvezanog pasa.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 05 avg 2022, 11:23

simonknows je napisao/la:
05 avg 2022, 11:21
Nek' se ne vraćaju iz Banovića ako protiv ovakve Sloge SH ne izvuku bar X. Ni poraz ne smeta kad se igra, dok se ono u Širokom i ne može nazvati igrom, nit' borbe nit' uvezanog pasa.
Ne znam kako SteelJahinjo može uzeti i bod iskusnom Joviću, eto baš ne znam...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ASD » 05 avg 2022, 11:33

Saida nije ni bilo u Banovićima. Nisam ga nikako vidio, valjda će igrati protiv Podrinja. Jusića sam vidio, ali nije bio u opremi. Mujarić je igrao s juniorima, A Kurtalić je dobio isto 20 minuta s junorioma.
Ostali bi trebali početi sad. 7-8 ih je ušlo to pred kraj koji će pretpostavljam početi sad.

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 05 avg 2022, 11:37

ASD je napisao/la:
05 avg 2022, 11:33
Saida nije ni bilo u Banovićima. Nisam ga nikako vidio, valjda će igrati protiv Podrinja. Jusića sam vidio, ali nije bio u opremi. Mujarić je igrao s juniorima, A Kurtalić je dobio isto 20 minuta s junorioma.
Ostali bi trebali početi sad. 7-8 ih je ušlo to pred kraj koji će pretpostavljam početi sad.
Kolko god lose stanje hilo u i oko kluba, uz to ovaj "humanista" stavio kartu 10KM (a vjerovatno ce svojim podijelit karte), treba se skupit ispostovat i odradit te Banovice sto je bolje moguce. Da he cijena karte pristupacnija sugurno bi puno vise lokalaca doslo pogledat utakmicu
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ASD » 05 avg 2022, 11:42

klasik je napisao/la:
05 avg 2022, 11:37
ASD je napisao/la:
05 avg 2022, 11:33
Saida nije ni bilo u Banovićima. Nisam ga nikako vidio, valjda će igrati protiv Podrinja. Jusića sam vidio, ali nije bio u opremi. Mujarić je igrao s juniorima, A Kurtalić je dobio isto 20 minuta s junorioma.
Ostali bi trebali početi sad. 7-8 ih je ušlo to pred kraj koji će pretpostavljam početi sad.
Kolko god lose stanje hilo u i oko kluba, uz to ovaj "humanista" stavio kartu 10KM (a vjerovatno ce svojim podijelit karte), treba se skupit ispostovat i odradit te Banovice sto je bolje moguce. Da he cijena karte pristupacnija sugurno bi puno vise lokalaca doslo pogledat utakmicu
Utakmicu će gledati samo oni što se provuku džaba preko poznanstava. Zna Azmir da ljudi koji prate njegov klub neće doći na stadion ni da je marka ulaz. Uostalom, niti su oni navijači, niti klub koji prate je klub. To je on ciljano uradio zbog navijača Slobode.
Ja najvjerovatnije neću ići. Ne volim se provlačiti, to nikad u životu nisam radio, a kriminalnu hobotnicu neću da finansiram.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4895
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chapman1886 » 05 avg 2022, 11:48

Što se tiče ni za lijeka od njih karte uzo ne bi
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 05 avg 2022, 11:51

Dabogda ssh umirala u najgorim mukama :pray:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 05 avg 2022, 13:18

klasik je napisao/la:
05 avg 2022, 10:03
Fine ove nove majice, mozemo ih (upravu) ne volit al evo i ovaj dio kluba napreduje. Dizajn za razliku od prosle godine napreduje. Preskocili smo "level pijaca" sto se dizajna tice. Sad ja znam da je u interesu da svaki navijac moze kupit majicu al treba malo poradit na kvaliteti majice i printa da i tu prerastemo lvl pijaca i budemo bar lvl waikiki il new yorker :mrgreen:
Duze traju pijaca majice, nego Waikiki i NY, a i barem su fake brand za razliku od onih jednosezonskih koje cijela dijaspora pokupova :mrgreen:

Mi hocemo nesto kvalitetnije, mi smo bodaSlo brate.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 05 avg 2022, 13:23

simonknows je napisao/la:
05 avg 2022, 11:21
Nek' se ne vraćaju iz Banovića ako protiv ovakve Sloge SH ne izvuku bar X. Ni poraz ne smeta kad se igra, dok se ono u Širokom i ne može nazvati igrom, nit' borbe nit' uvezanog pasa.
J3bes vise i tu pricu "neka se bore pa i neka izgube". Neka oni uzimaju bodove, puca mi kita vise za igrom, koju ionako nisam vidio osim 1 sezone kad smo se borili za titulu. Daj bodove.

Vidicemo hoce li Podrinje istopiti naseg celicnog Jahu. Ako izgubimo onda istopljenog treba prozivati da je svojima dao bodove (i on je podrinjac) jer se mora naci zrtva, hhh.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 13996
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 avg 2022, 13:48

U Gradaccu protiv ssh.Promijenili stadion anam oni
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

tuzla075
Postovi: 478
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla075 » 05 avg 2022, 15:18

Neda Kuko Azmiru u Banovice.Mi cemo svoje utaknice igrati u Banovicima.

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlanskinacin » 05 avg 2022, 15:24

Ko će sad u Banoviće mi ili će svi u Gradačac i mi i oni i Zvijezda čiji je ono i teren? Bilo bi nezgodno da svi igraju tamo narucito kada i Zvijezdi krene liga i utakmice, a ovi Tušanj prije septembra nema šanse da završe.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 05 avg 2022, 15:35

sta je sa Josika u Lukavcu to bi bio najblizi stadion
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 05 avg 2022, 16:59

Jesul fakat odlucili danas da promijene mjesto odigravanja ili je zvanicno nadam se da nisu toliko retardirani..
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 05 avg 2022, 17:04

Jesu ,igra se u Gradaccu

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 05 avg 2022, 19:37

Nekadašnji omladinski reprezentativac Austrije i kandidat za reprezentativni dres, Osman Hadžikić, priključio se ekipi Slobode. Ovaj izrazito kvalitetan golman u prošlosti je nastupao u austrijskoj Bundesligi, a jednu sezonu je proveo na posudbi u Interu iz Zapreščića, te u švicarskom Cirihu.

“Moram trenirati i držati formu dok ne pronađem klub za koji ću nastupati, a to je najbolje kad radite u timu. Zamolio sam da se priključim momcima, izašli su mi u susret i na tome im hvala. Bukvić, Erić i mladi Mehić sa trenerom Ribićem odlično rade. Pozitivno sam iznenađen i drago mi je što sam tu s njima”, kaže Osman, te dodaje da je iznenađen načinom rada.

“Momci zaista vrijedno treniraju, intezitet treninga je izrazito visok. Sloboda ima potencijala i kvalitetne fudbalere koji se mogu boriti na frontu sa bilo kim. Tu je i stručni štab na čelu sa trenerom Jahićem koji od fudbalera traže da daju svoj maksimum što Sloboda i klub sa stogodišnjom tradicijom i zaslužuju.”

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 05 avg 2022, 21:30

admirrx je napisao/la:
05 avg 2022, 19:37
Nekadašnji omladinski reprezentativac Austrije i kandidat za reprezentativni dres, Osman Hadžikić, priključio se ekipi Slobode. Ovaj izrazito kvalitetan golman u prošlosti je nastupao u austrijskoj Bundesligi, a jednu sezonu je proveo na posudbi u Interu iz Zapreščića, te u švicarskom Cirihu.

“Moram trenirati i držati formu dok ne pronađem klub za koji ću nastupati, a to je najbolje kad radite u timu. Zamolio sam da se priključim momcima, izašli su mi u susret i na tome im hvala. Bukvić, Erić i mladi Mehić sa trenerom Ribićem odlično rade. Pozitivno sam iznenađen i drago mi je što sam tu s njima”, kaže Osman, te dodaje da je iznenađen načinom rada.

“Momci zaista vrijedno treniraju, intezitet treninga je izrazito visok. Sloboda ima potencijala i kvalitetne fudbalere koji se mogu boriti na frontu sa bilo kim. Tu je i stručni štab na čelu sa trenerom Jahićem koji od fudbalera traže da daju svoj maksimum što Sloboda i klub sa stogodišnjom tradicijom i zaslužuju.”
Sjecam se ovog, bio ogroman talenat spominjao se kao kandidat za Repku.

Kako sad Gradacac ?
Ko je domacin, gdje cemo mi igrati domace, jel se i to zamjenilo?

tuzla075
Postovi: 478
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla075 » 05 avg 2022, 22:57

Rekao sam .
Neda Kuko Azmiru u Banovice.SSH ide u Gradacac a Sloboda u Banovice.
Sta nije jasno.
Azmir ga izlevatio vise puta.
Osveta je slatka.

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 06 avg 2022, 01:09

U 19h je bio postavljen štand na trgu Slobode, kažu došla policija i morali se skloniti. Je li bio ko, zna li se šta je bio problem?
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.