Chelsea FC

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3001
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Pensioner26 » 14 sep 2022, 23:13

joker90 je napisao/la:
14 sep 2022, 23:07
Nova godina plafon...
Ionako smo navikli na brze promjene trenera. Necu ni da se s jednim vežem previše :mrgreen:

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la joker90 » 14 sep 2022, 23:13

Kakva je samo kupovina Auba! Pa njemu ne treba ova ukleta devetka na leđima, retardiran je koji god broj da mu das. I za njega su neke pare jos date.. :facepalm:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 14 sep 2022, 23:19

GLedam highlighste jel moguce da je Mount ovoliko propao sta bi od prosle sezone od onog igraca..
Kako smo samo jeftin gol primili :tokralju:
Auba je za sada uzas bolji Lukaku bio..
Kraljica umrla na vrijeme ako cemo realno..
Palace u gostima sljedeca mora se dobiti ako nista za samoupouzdanje.
Vjerujem da nece vise sa Azpijem eskperimentisati.

Avatar
Pensioner26
Postovi: 3001
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Pensioner26 » 14 sep 2022, 23:22

Mount izgleda ganja pičoke, vrijeme mu je, pa nije skoncentrisan na fudbal.

Avatar
TheShed
Postovi: 1705
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 14 sep 2022, 23:29

wadethegreat je napisao/la:
14 sep 2022, 23:09
Ljudi su imali jedan sut iz daljine i ovaj gol nakon dvije greske i to Silva je prvi trebao rascistiti a frajer nam je do ove tekme najbolji stoper bio.
Nije da su ispadali svaki napad.
Nije bas da je Koulibaly u nekoj formi jedino da je Fofanu ubacio pa hajde mada i on je preglupo ispao kod gola Dinama.
Ekipa je u totalnom padu ne znam kako vam to nije jasno nakon onog uzas ovo je veceras bolje bilo a lik je tek poceo.
Grupa nije ni blizu gotova sve je jako blizu.
Realan rezultat večerašnje utakmice je trebao biti 3:1, ali poznato je da imamo smotane igrače u napadu i dobili smo 1:1 kao konačan rezultat. Zadovoljan sam igrom, igralo se brže nego pod Tuchelom i lakše smo stvarali prilike. Azpilicueta više nije ni za klupe, to će ubrzo i Potter uvidjeti.

Kako trenutno stvari stoje trebaju nam tri pobjede od četiri preostale utakmice u grupi za prolazak grupe. :think:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 14 sep 2022, 23:34

TheShed je napisao/la:
14 sep 2022, 23:29
wadethegreat je napisao/la:
14 sep 2022, 23:09
Ljudi su imali jedan sut iz daljine i ovaj gol nakon dvije greske i to Silva je prvi trebao rascistiti a frajer nam je do ove tekme najbolji stoper bio.
Nije da su ispadali svaki napad.
Nije bas da je Koulibaly u nekoj formi jedino da je Fofanu ubacio pa hajde mada i on je preglupo ispao kod gola Dinama.
Ekipa je u totalnom padu ne znam kako vam to nije jasno nakon onog uzas ovo je veceras bolje bilo a lik je tek poceo.
Grupa nije ni blizu gotova sve je jako blizu.
Realan rezultat večerašnje utakmice je trebao biti 3:1, ali poznato je da imamo smotane igrače u napadu i dobili smo 1:1 kao konačan rezultat. Zadovoljan sam igrom, igralo se brže nego pod Tuchelom i lakše smo stvarali prilike. Azpilicueta više nije ni za klupe, to će ubrzo i Potter uvidjeti.

Kako trenutno stvari stoje trebaju nam tri pobjede od četiri preostale utakmice u grupi za prolazak grupe. :think:
Zavisi od ostalih rezultata mada ako se malo uigramo iskreno smijesna je grupa ne bi trebalo biti problema.
0.4 im xg bio recimo DInamo bio puno opasniji...
Razlika izmedju nas i Milana koji je prvi su 3 boda sljedece vec kolo se sve moze na glavu okrenuti..
Ja sam isto zadovoljan igrom s obzirom da je lik tek dosao vec se vidi neki napredak.
Problem su i dalje Havertz i Mount koji su uzas ove sezone Havertz je bio dosta nevidljiv opet dok Mount ne znam sta reci za njega.
Sterlingu lezi ova lijevo wing back pozicija ne vraca se nazad Cucurella ga pokriva u defanzivi a imao je bruku prostora u napadu.
VIdjet cemo protiv Palaca kako sta i koji ce sastav izvesti ta tekma bi trebala malo vise stvari pokazati..


Avatar
TheShed
Postovi: 1705
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 14 sep 2022, 23:51

Milan je kvalitetna ekipa sa dobrim igračima, potpisao bih sada tri ili četiri boda iz dvije utakmice protiv Milana. Načekat ćemo se do sljedeće utakmice, tek je na rasporedu 01.10. ligaška utakmica protiv Crystal Palace. Mada, kakve rezultate imamo od početka sezone, ne smeta nam ta pauza nimalo. :mrgreen:

OnceUponATime
Postovi: 58
Pridružen/a: 25 jun 2022, 15:39
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la OnceUponATime » 14 sep 2022, 23:59

Nije igrao 443, to je razlog :D
Nastati će novo doba, Matija Ivaniću. Ustati ćeš ti iz groba, s tobom u boj poći ću!

Avatar
jose
Postovi: 8564
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 15 sep 2022, 08:57

Talijanske ekipe Chelsiju nimalo ne odgovaraju, tako da vađenje na Milanu neće biti lak zalogaj.
Neko reče kako je bezze što odgodiše s Liverpoolom utakmicu, kao u lošoj su formi, pa smo ih mogli dobiti. U kakvoj god da su formi, Chelsea je još gori, tako da je ovo odgađanje odlična stvar.
Na žalost, ova ekipa je očigledno limitirana, pogotovo u napadu i tu nijedan trener ne može radikalno promijeniti stvari.
U odbrani imaju alternative, ali kad pogledaš ko sjedi na klupi vidiš da u stvari nema potrebe da ubacuješ nikog u igru, čak i kad ti treba gol pod moranje. Pa Giroud je Halland za sve ove Chelsijeve napadače i to će nam vjerovatno pokazati u sljedeća 2 meča LIge prvaka.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 15 sep 2022, 09:31

Jako je tesko kada dovedes covjeka koji je navikao da bude tu oko sredine tabele ili cak prema donjem dijelu. Potter prosto nije navikao na imperativ pobjede u svakom mecu ni kao igrac, a ni kao menadzer i tu lezi opasnost njegovog dovodjenja.

Nema ni neki "presence" i stvarno ne znam na sta ce to licit u narednom periodu ali cemo da vidimo. Uglavnom odmah se pripremiti da od trofeja ove sezone nece biti nista.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14587
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 15 sep 2022, 13:22

darker10 je napisao/la:
15 sep 2022, 09:31
Jako je tesko kada dovedes covjeka koji je navikao da bude tu oko sredine tabele ili cak prema donjem dijelu. Potter prosto nije navikao na imperativ pobjede u svakom mecu ni kao igrac, a ni kao menadzer i tu lezi opasnost njegovog dovodjenja.

Nema ni neki "presence" i stvarno ne znam na sta ce to licit u narednom periodu ali cemo da vidimo. Uglavnom odmah se pripremiti da od trofeja ove sezone nece biti nista.
de bolan darker uozbilji se. kakvi su ovo postovi, ne prilici ti ova prica nikako.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 15 sep 2022, 16:13

@darker polako brate tek je dosao lik vec bolje igramo strpljenja. Ne mora trofej jedan uzeti ove sezone nek instalira svoj sistem odradi top 4 i prodje grupu u LP ja zadovoljan. Sto Jose kaze sa ovim napadacima Guardiola ne bi mogao meda.
Ljudi su totalno pogubljeni kada prime loptu. Tehnika i prijem lopte nula bodova cim je malo brza odbija se kao da imamo par Lukakua u napadu...
Na to sve Auba izgleda totalno neozbiljno tu je on negdje u dobrim pozicijama ali ili nije fizicki spreman ili ne znam sta je ali ne moze covjek da osuta po golu a ne nesto drugo.
Mount propao ko zeton sinoc asistencija vise sretno nego spretno i promasi cistu priliku.
Sterling nam je jedini opasan igrac i u ovom sistemu ce izgleda bas prostora lijevo imati barem protiv ovih slabijih ekipa.
Juce najistureniji bio vidi se da mu godi.
Potter mora prije svega podici ovu ekipu mentalno to mu je najveci zadatak taktika i igra ce doci vec se neke naznake toga vide.
Sa klupe nemamo nikako opcija Hakim se juce trudio ali on je ocito zaboravio igrati fudbala a Pulisic je beskoristan.
Broja ima zelju ali ne znam mozda je dobar sa klupe ali nije mi kvalitet da vodi napad Celzija za koji tradicionalno moras biti strasna 9tka da bi se snasao.
Potter je dobar trener po meni kazem vec juce osim gola ljudi meda nisu mogli potpuna kontrola utakmice dok smo pod Tuchelom redovno visili u odbrani.
U napadu su mogla jos dva gola najmanje pasti ali kako kad ovi hadalji ne mogu ili su pali mentalno ili sta vise ne znam ni ja koji im je k.urac...
Mene najvise brinu Mount i Havertz. Njih dvojica bi trebala voditi kolo u napadu sa Sterlingom a oni ne postoje. Havertz jedan potez dobar ove sezone onaj gol protiv West Hama i to je to...
Trebat ce nama jos igraca u januaru...


Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 15 sep 2022, 16:41

QUARESMA 18<<< je napisao/la:
15 sep 2022, 13:22
darker10 je napisao/la:
15 sep 2022, 09:31
Jako je tesko kada dovedes covjeka koji je navikao da bude tu oko sredine tabele ili cak prema donjem dijelu. Potter prosto nije navikao na imperativ pobjede u svakom mecu ni kao igrac, a ni kao menadzer i tu lezi opasnost njegovog dovodjenja.

Nema ni neki "presence" i stvarno ne znam na sta ce to licit u narednom periodu ali cemo da vidimo. Uglavnom odmah se pripremiti da od trofeja ove sezone nece biti nista.
de bolan darker uozbilji se. kakvi su ovo postovi, ne prilici ti ova prica nikako.
Nepopularno misljenje, ali moje trenutno :mrgreen: Bit ce mi drago ako budem u krivu, al dabogda :mrgreen:
Ti danas imas slucaj eto u Celziju npr, ne trebas gledat dalje da fudbaleri prosto ne igraju i ne vjeruju u menadzera koji je donio ligu prvaka ili eto u legendu kluba koji je ligu prvaka uzeo kao igrac, a da ne bace Pottera pod autobus. Potter ce prvo morat imat izuzetno dobar start da bi uopste imao sansu da poslije eventualno zadobije bilo kakvo povjerenje.
Zadnja izmjena: darker10, dana/u 15 sep 2022, 22:26, ukupno mijenjano 1 put.


Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Texi » 16 sep 2022, 16:39

Dobar utisak su ostavili iako nisu uzeta 3 boda, realizacija i dalje problem... Protiv WHU su recimo uzeta 3 boda, a ono je bilo očajno izdanje.

Pauza će svakako dobro doći. CP se mora savladati, a potom i Milan.
I think I'm a pussy one.


Avatar
wadethegreat
Postovi: 9101
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 19 sep 2022, 14:43


Interesantan video o planu Boehlya za klub.


Avatar
Pensioner26
Postovi: 3001
Pridružen/a: 21 sep 2020, 10:48
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Pensioner26 » 21 sep 2022, 11:24

Ne može u nas bez sage ni sa sportskim direktorom.

OnceUponATime
Postovi: 58
Pridružen/a: 25 jun 2022, 15:39
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la OnceUponATime » 23 sep 2022, 03:02

Guzi li se šta? pitam za druga Terrya? kerovi raspali
Nastati će novo doba, Matija Ivaniću. Ustati ćeš ti iz groba, s tobom u boj poći ću!

Odgovori

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.