NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 nov 2022, 22:51

genijalna utakmica, najbolja ove godine
jefferson je zaslužio ovu pobjedu

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la miki_92 » 13 nov 2022, 22:51

4 red zone INT Allena u zadnje 2 tekme

Prije toga 67 utakmica - 2 red zone INT :crazy:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 13 nov 2022, 23:43

billsi treći u afc east :o :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 14 nov 2022, 00:11

eto dado je opet ostavio povrijeđenog igrača … i onda mi kažu da liga nije zaku.rac

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 15 nov 2022, 16:24

jestamaji je napisao/la:
14 nov 2022, 00:11
eto dado je opet ostavio povrijeđenog igrača … i onda mi kažu da liga nije zaku.rac
Pa Dado protiv mene. Mi levati izmedju nas, ne tice se uopste vas playoff contendera. Nasa Toilet Bowl tekma je to bila jbg.

Sve i da je stavio nekog opet nista se ne bih promjenilo. Od RB-ova koji su najbolje su zavrsili Ingold i Ham koji su zapravo full backs a ne running backs. Poslje toga je McKinnon sa 5.8 i Malik Davis (ko je taj?) sa 3.8 bodova.

A Zeke mu je bio officially ruled out oko 20 sati, dakle ostali su mu neki anonimsu u onom prozoru 22.05 i 22.25. Jbg Jesta hajmo realno ti imas Mahomesa i Diggsa koji ti sami nakucaju 50 boba u prosjeku. Ko nam je kriv sto ih nismo uzeli? Pa jbg nije niko ali Dadi recimo je odpao Elijah Mitchell skroz, Jonathan Taylor choka zestoko, meni Javonte, Penny season out itd. .urac bi igro Kenneth Walker ko sto igra da je tu i Penny recimo.

Evo te u grupi tracaju kazu valjda ti je liga losa jer si prvi put nakon 5-6 godina u playoffu pa ti cudo. :D Ne znam da li je istina.

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la phillies » 15 nov 2022, 17:09

Pa u toj vasoj ligi opste rasulo...haj'te medju raju u diviziju 2 :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 15 nov 2022, 17:58

skupile se seronje na facebooku pa pametuju
3 puta u 10 godina van playoffa, nisam nikad ostavio prazno mjesto u timu. ko igra igra, npr. elmo one godine kad je bio zadnji, kad su mu se svi povrijedili, mislim da mu je u sezoni 15 igrača otišlo na IR, redovno pratio waivere i postavljao tim. a ima ih par koji poslije 3-4 poraza dignu ruke.
problem je što je to sve učestalije, liga je debelo grohnula. ok, poslije 11-12 godina možda dosadi, ali ko ne može 10 minuta sedmično posvetiti tome ne treba ni da igra

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 16 nov 2022, 13:25

Pa to je ono o cemu smo govorili godinama, zadnji ispada a prvi ulazi iz druge lige, kako bi pojacali intenzitet igre... ali onda je bilo kmecanja igramo 10 godina skupa, pa ovaj sto je trebao ispast nece vise da igra, pa nece neko drugi zbog njeg i tako redom.

Helem nejse, dobra je liga ove sezone, drasticno bolja nego prosle sigurno, jer je Amar aktivniji od Gorana. Takodjer su svi aktivni pogotovo borba za playoff ce biti odlicna, i ko sto Amar kaze na waiveru nemas ni back up RB da pokupis sve je kaparisano... a to sto se Dado pravi pametan je druga prica, on i Blah Blah imaju 1 playoff appearence zajedno u 15 godina.

A mozda ti malo smeta sto sam nanizao 7 pobjeda :mrgreen: i ti mi dolazis na 8.

:kafa:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 16 nov 2022, 15:14

vidi kako je odma znao onaj ko je prozvan :D :mrgreen:

nećemo se složiti, ja tvrdim da je liga ofalila, ti obrnuto i to je to. a apropo velikih riječi, svake godine se pomamiš prije našeg matchupa, nemam pojma zašto, valjda zato što te u h2h imam duplo. jedne godine si se čak i sakrio od mene pa uopšte nismo igrali :roll:

p.s. nemožeš zadnjega izbaciti, znaš dobro šta se elmi desilo te jedne godine, to se može desiti svakome od nas koji ozbiljno igramo i šta onda? (ovo je američki sport, tu nema ispadanja :D )

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9977
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 16 nov 2022, 15:57

jestamaji je napisao/la:
16 nov 2022, 15:14
vidi kako je odma znao onaj ko je prozvan :D :mrgreen:

nećemo se složiti, ja tvrdim da je liga ofalila, ti obrnuto i to je to. a apropo velikih riječi, svake godine se pomamiš prije našeg matchupa, nemam pojma zašto, valjda zato što te u h2h imam duplo. jedne godine si se čak i sakrio od mene pa uopšte nismo igrali :roll:

p.s. nemožeš zadnjega izbaciti, znaš dobro šta se elmi desilo te jedne godine, to se može desiti svakome od nas koji ozbiljno igramo i šta onda? (ovo je američki sport, tu nema ispadanja :D )
Nisam ja pisao to za playoff, znas ti bit u playoffu ali skoro uvijek one and done :D
Nisi u finalu nikad bio, a osvajanje da ne pricam.

Daj dokaz to za h2h, suplje slovo na papiru, uvjeren sam da sad krenem kopat po proslim sezonama da bi bilo obrnuto od tvoje price. ;)

A ovo za zadnjeg, godinama se vrte dvojica na prvom picku i nikad da naprave taj rebuilding. I ove godine ce biti tako, ali neka ih da se ima na kome vadit kad krene lose. :)
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la phillies » 17 nov 2022, 22:55

Linval Joseph i Suh potpisali za Eagles-e. Stara garda drzi liniju :D

Od ostalij vijesti, Bills-Browns mec premjesten u Detroit zbog nepovoljnog vremena u regiji NY.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 20 nov 2022, 14:55

danas u night-u na podnevnoj kafi sto pored nas familija amera. u priču itd, iz okoline su seattlea, bili u minhenu pa prave turu po balkanu, friend im radi ovdje u ambasadi pa došli u rajvosa, sutra idu u mostar pa u dubrovnik, onda u atinu pa kući. oduševljeni evropom.
kažem im ja šteta da je ovako pasje vrijeme a oni vele nema veze u seattleu je stalno tako :D

vele minhen je bio genijalan, švabe napravile spektakl, samo teren nije valjao. ja im kažem nfl-u nije mjesto u evropi a po terenu su se uglavnom klizali bucsi. nismo se složilii :D ko gubi ima pravo da se ljuti :mrgreen:

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la miki_92 » 20 nov 2022, 22:15

Vracaj Flacca dragi Saleh, ovaj Wilson je bust i po
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 20 nov 2022, 22:19

ova tekma je bila najgora u zadnjih 15 godina. bila je davno jedna seahawks-rams po pljusku kada je do par minuta prije kraja bilo 3:2 … e ovo danas je još gore bilo

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7972
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la *p!p!t@* » 22 nov 2022, 19:27

Koja je legenda Slaven Musa, kaže kralj ja pratim taj NFL. I objašnjava kako bi dobro bilo pravilo iz NFL-a primijeniti u običnom fudbalu. A tiče se faula kod neuhvatljive lopte, ili u slučaju našeg fudbala lopte do koje igrač ne može doći.
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la phillies » 22 nov 2022, 19:59

Meni je smjesno bilo, sto se tice komentatora, kad je u utakmici Cowboys - Vikings Zule zapeo da je "nekompletan pas" kod hvatanja Browna blizu gol linije...Jimmy ne moze da mu kaze nisi u pravu, vec govori ne znam ja mislim da je ok, vidjecemo....a Zule, lopta je udarila o zemlju, ovo je nekompletan pas... :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 22 nov 2022, 21:44

ti praviš grešku u samome startu jer slušaš srpske nfl konentatore
meni se par puta desilo da moram gledati nfl na sk sr, svaki puta sam odma isključio ton

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 23 nov 2022, 09:54

U playoffu su (matematicki): Jesta, NYG, Edin, Emir + sad jos ko god dobije izmedju Tarika i Elme.

Ko god izgubi derbi Tarika i Elme ide na 6-6.

Raspored Tarika:

Week 13: Dado
Week 14: Emir

Raspored Elmedina:

Week 13: Emir
Week 14: Dado

Nedzad je takodjer na 6-5 ali ima tezak raspored, ja ga sad gazim ko plitak potok pa ide Jesti i jos nekom ne znam sad na pamet.

U nekom ludom scenarijo ce zavrsit bruku nas na 6-8 i jedan ide u playoff. Jos se nisam odpisao. Borba do kraja pa sta bude. :D

A sto se tice Relegacije u drugu Diviziju, meni bolje da uvedes recimo "loser bracket" koji se bori za prvi pick dok ostali igraju playoff. Ovako nema tankanja.

Treba nam jak Dado protiv Tarika i Elmedina.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16524
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 24 nov 2022, 13:25

rodži su prvo bili krivi WR koji ne znaju trčati rute komplikovanije od onih u high school-u, a onda kad su to skontali ga zabolio prst .... jadnik!

https://www.nfl.com/news/aaron-rodgers- ... nce-week-5


danas je prvi thanksgiving nakon mnogo godina kome se ne radujem, jeb.eš nfl pored svjetskog!, neznam hoće li to iko gledat

Avatar
phillies
Postovi: 2617
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la phillies » 24 nov 2022, 16:37

Pa taman, sto bi rekli "Sportski maraton". doduse malo se poklapa ova utakmica od pola sedam, ali taman ce Billsi rijesiti sve do 20.00 a ovi ce zavrsiti do Cowboysa. Portugal - Gana isto bice rijesena do pola sedam...jedino sto zayebaje je zenska kosarka nasih i svabica, a zlu ne trebalo ima slika u slici :D

A sto se tice Rodje, Schefter prognozira da ce Love poceti protiv File.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.