FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
Surreal
Postovi: 7223
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Surreal » 20 dec 2022, 16:11

Nakon katastrofalne odluke po pitanju novog trenera, Ziljkic i Pavlovic su odlicna pojacanja, ukoliko se spekulacije obistine.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4474
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 20 dec 2022, 16:14

Nek nam Rijeka pošalje i Harisa Vučkića, ne bih imao ništa protiv.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 20 dec 2022, 16:17

Pojacanjima nece zamazati oci navijaca. Uzalud pokusavate, bagro, ici cete svi van iz kluba!
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3404
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 20 dec 2022, 16:21

Pavlovic 1.96cm Vukotic 2.01cm

Kad bi ovo bio stoperski par i ako bi primili gol iz kornera u ovoj kukuruz ligi ja bi se zapalio na semaforu Koseva.

Avatar
Aduka87
Postovi: 9200
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 20 dec 2022, 16:22

Pavlovic je extra stoper, CV strasan, sigurno je i skup.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

spezial
Postovi: 3708
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 20 dec 2022, 16:25

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 16:04
spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 16:02
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 15:53

Evo mogao bi ovaj Pavlović doći. Ovo je već stoper kvaliteta za FKS.
Anicic 2
Ni blizu. Pa Aničić je došao sa svježe "otvorenim" koljenom. Ovaj čovjek je prošle godine redovan bio u Ligue 2, a ove godine u Rijeci.
Ne kažem da bi bio odličan, jer teren je mjerilo, ali sigurno da ne dolazi sa svježom povredom. Mislim, Aničić je zdravo koljeno razyebao, svakako je to samo nesreća bila, a ne obnova povrede.
Ma ne mislim toliko zbog povreda, nego vise zbog upitne motivacije i zelje da uopste dodje, a ako dodje sumnjam da ce biti odusevljen da nakon liga petice preko hrvatske lige igra na gostovanju leotaru na njivi, tako da nas vjerovatno ocekuje vucaranje po terenu, onda neka povredica i lagano uzimanje plate za hodanje po doktorima. Daj boze da on dodje i bude najjaci stoper lige, al nesto nisam optimistican s ovakvim igracima jer se rijetko ispostave ko pogodak

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8166
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 20 dec 2022, 16:32

Daj nam ba ove dvometrase da opravdamo naziv Divovi. Dovodili nakve kepece, ko da smo Vijetnamci po 1.65m svi u ekipi u ovoj krkanskoj ligi. Idioti....

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la insider » 20 dec 2022, 16:33

MaroonBjelave je napisao/la:
20 dec 2022, 16:14
Nek nam Rijeka pošalje i Harisa Vučkića, ne bih imao ništa protiv.
Kasno, taj dragulj je već na Tajlandu.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

visokohz
Postovi: 2938
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 20 dec 2022, 16:36

Ma to će na kraju biti ko sa Prosinečkim,doćiće neki anonimus a ne Ziljkić,Pavlović...daj Bože da griješim

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9565
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 20 dec 2022, 16:43

spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 16:25
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 16:04
spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 16:02


Anicic 2
Ni blizu. Pa Aničić je došao sa svježe "otvorenim" koljenom. Ovaj čovjek je prošle godine redovan bio u Ligue 2, a ove godine u Rijeci.
Ne kažem da bi bio odličan, jer teren je mjerilo, ali sigurno da ne dolazi sa svježom povredom. Mislim, Aničić je zdravo koljeno razyebao, svakako je to samo nesreća bila, a ne obnova povrede.
Ma ne mislim toliko zbog povreda, nego vise zbog upitne motivacije i zelje da uopste dodje, a ako dodje sumnjam da ce biti odusevljen da nakon liga petice preko hrvatske lige igra na gostovanju leotaru na njivi, tako da nas vjerovatno ocekuje vucaranje po terenu, onda neka povredica i lagano uzimanje plate za hodanje po doktorima. Daj boze da on dodje i bude najjaci stoper lige, al nesto nisam optimistican s ovakvim igracima jer se rijetko ispostave ko pogodak
Aha, pa dobro to je druga priča. Ma da, mislim da ako mu se ne dolazi da neće ni doći. Ipak je ovo igrač strašnog CVa.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
nokee
Postovi: 2215
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 20 dec 2022, 16:43

spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 14:35
nokee je napisao/la:
20 dec 2022, 14:22
napoleon72 je napisao/la:
20 dec 2022, 14:20

Ne steti puknuta carapa debilu, steti njeno podyebavanje s tim po drustvenim mrezama. Ponasa se ko kakva nedoyebana tinejdzerka, sve sto uradi mora na drustvene mreze objavit. Navijaci bojkot organizuju radi nje i radi njenog yebaca Mirvica a ona po storyju kaci kako je danas obukla ispravne carape, nabijem i nju i tebe i svakog ko je brani.
Doci ce i njen kraj, i vece face su spustene glave isle iz kluba.
Al je dobra moras priznati?! :plac: lizno bi joj i ti malo vidim ja! :rol:
Kakav si ti pacenik, jedina dva lika koja pricaju o lickanju i yebanju udate zene s dvoje djece ste ti i onaj drugi pacenik, al njega kontam starohan vjerovatno mu se ne moze ni dici pa fantazira o nekim mladjim danima...

Izdrkaj ga brate pa dodji da pricamo o fudbalu i sarajevu...
Evo ga euforicni decko, pisaj po sirotinji tip, pa onda ne valja nista itd..
Posto vidim da ne mozes skontati sarkasticnost i zajebanciju evo reci cu ti da bas zato sto ovdje jedete vanago gdje treba i ne treba o doticnoj zato sam je "branio" da je dobra koka, posto to ovdje znaci da nekoga branis ocito. Kontas sad?
A kad vec pricas o majci dvoje djece, ovdje je ovi tvoj haveri napoleon i slicni (mozda i isti lik) pa nisam siguran i za tebe, nazivaju raznim imenima i pominju analne otvore itd.. I ti meni pises o tome? Hahaha joj likova! :D

spezial
Postovi: 3708
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 20 dec 2022, 17:19

nokee je napisao/la:
20 dec 2022, 16:43
spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 14:35
nokee je napisao/la:
20 dec 2022, 14:22


Al je dobra moras priznati?! :plac: lizno bi joj i ti malo vidim ja! :rol:
Kakav si ti pacenik, jedina dva lika koja pricaju o lickanju i yebanju udate zene s dvoje djece ste ti i onaj drugi pacenik, al njega kontam starohan vjerovatno mu se ne moze ni dici pa fantazira o nekim mladjim danima...

Izdrkaj ga brate pa dodji da pricamo o fudbalu i sarajevu...
Evo ga euforicni decko, pisaj po sirotinji tip, pa onda ne valja nista itd..
Posto vidim da ne mozes skontati sarkasticnost i zajebanciju evo reci cu ti da bas zato sto ovdje jedete vanago gdje treba i ne treba o doticnoj zato sam je "branio" da je dobra koka, posto to ovdje znaci da nekoga branis ocito. Kontas sad?
A kad vec pricas o majci dvoje djece, ovdje je ovi tvoj haveri napoleon i slicni (mozda i isti lik) pa nisam siguran i za tebe, nazivaju raznim imenima i pominju analne otvore itd.. I ti meni pises o tome? Hahaha joj likova! :D
Ja sam kritikovao njen (ne)profesionalni angazman i ofiranje po drustvenim mrezama, niti joj psujem niti balim nad njom. Nebitno mi je kako izgleda, jedino sto me interesuje je njen angazman u klubu za koji navijam.

spezial
Postovi: 3708
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 20 dec 2022, 17:21

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 16:43
spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 16:25
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 16:04

Ni blizu. Pa Aničić je došao sa svježe "otvorenim" koljenom. Ovaj čovjek je prošle godine redovan bio u Ligue 2, a ove godine u Rijeci.
Ne kažem da bi bio odličan, jer teren je mjerilo, ali sigurno da ne dolazi sa svježom povredom. Mislim, Aničić je zdravo koljeno razyebao, svakako je to samo nesreća bila, a ne obnova povrede.
Ma ne mislim toliko zbog povreda, nego vise zbog upitne motivacije i zelje da uopste dodje, a ako dodje sumnjam da ce biti odusevljen da nakon liga petice preko hrvatske lige igra na gostovanju leotaru na njivi, tako da nas vjerovatno ocekuje vucaranje po terenu, onda neka povredica i lagano uzimanje plate za hodanje po doktorima. Daj boze da on dodje i bude najjaci stoper lige, al nesto nisam optimistican s ovakvim igracima jer se rijetko ispostave ko pogodak
Aha, pa dobro to je druga priča. Ma da, mislim da ako mu se ne dolazi da neće ni doći. Ipak je ovo igrač strašnog CVa.
Ma i ja to kontam, nema sanse da ovaj lik ne moze naci angazman bar u donjem domu HNL-a, tako da je po meni naivno misliti da ce doci, ali eto hajde ostaje da se vidi.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9565
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 20 dec 2022, 17:23

spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 17:21
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 16:43
spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 16:25


Ma ne mislim toliko zbog povreda, nego vise zbog upitne motivacije i zelje da uopste dodje, a ako dodje sumnjam da ce biti odusevljen da nakon liga petice preko hrvatske lige igra na gostovanju leotaru na njivi, tako da nas vjerovatno ocekuje vucaranje po terenu, onda neka povredica i lagano uzimanje plate za hodanje po doktorima. Daj boze da on dodje i bude najjaci stoper lige, al nesto nisam optimistican s ovakvim igracima jer se rijetko ispostave ko pogodak
Aha, pa dobro to je druga priča. Ma da, mislim da ako mu se ne dolazi da neće ni doći. Ipak je ovo igrač strašnog CVa.
Ma i ja to kontam, nema sanse da ovaj lik ne moze naci angazman bar u donjem domu HNL-a, tako da je po meni naivno misliti da ce doci, ali eto hajde ostaje da se vidi.
Realno, valjalo bi. U ovoj ligi daj dva dvometraša stopera, špica bijesnog, pokretna krila i udri. Nama fale 2 dvometraša i špic bijesan. Eto računam da je Ziljkić došao, plus na drugoj strani Ikić za kojeg se nadam da će ući u formu. U veznom redu Čirjak i Đokan nije loše, i eto gledao bi jaku desetku ako ode Dal ko što se priča.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

umrobihzbogtebe1946
Postovi: 1375
Pridružen/a: 07 feb 2020, 09:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la umrobihzbogtebe1946 » 20 dec 2022, 17:26

Može zamjena Dal za Ziljkića, pošto ga je Olimpija navodno tražila.
Uz našu doplatu
Volim te Saraj'vo!

24.10.1946.
22.7.2023.
24.7.2023.
10.8.2023.

Avatar
adem993
Postovi: 406
Pridružen/a: 29 dec 2015, 18:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la adem993 » 20 dec 2022, 17:28

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 17:23
spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 17:21
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 16:43

Aha, pa dobro to je druga priča. Ma da, mislim da ako mu se ne dolazi da neće ni doći. Ipak je ovo igrač strašnog CVa.
Ma i ja to kontam, nema sanse da ovaj lik ne moze naci angazman bar u donjem domu HNL-a, tako da je po meni naivno misliti da ce doci, ali eto hajde ostaje da se vidi.
Realno, valjalo bi. U ovoj ligi daj dva dvometraša stopera, špica bijesnog, pokretna krila i udri. Nama fale 2 dvometraša i špic bijesan. Eto računam da je Ziljkić došao, plus na drugoj strani Ikić za kojeg se nadam da će ući u formu. U veznom redu Čirjak i Đokan nije loše, i eto gledao bi jaku desetku ako ode Dal ko što se priča.
Avramovski na 10-tci?
Bit ćeš opet prvak čest 1946

Saraj'vo ko nekad želja nam je jedina!!!

Ooooo sta se desilo,pa te ludo volim saraj'vo

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9565
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 20 dec 2022, 17:32

adem993 je napisao/la:
20 dec 2022, 17:28
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
20 dec 2022, 17:23
spezial je napisao/la:
20 dec 2022, 17:21


Ma i ja to kontam, nema sanse da ovaj lik ne moze naci angazman bar u donjem domu HNL-a, tako da je po meni naivno misliti da ce doci, ali eto hajde ostaje da se vidi.
Realno, valjalo bi. U ovoj ligi daj dva dvometraša stopera, špica bijesnog, pokretna krila i udri. Nama fale 2 dvometraša i špic bijesan. Eto računam da je Ziljkić došao, plus na drugoj strani Ikić za kojeg se nadam da će ući u formu. U veznom redu Čirjak i Đokan nije loše, i eto gledao bi jaku desetku ako ode Dal ko što se priča.
Avramovski na 10-tci?
U teoriji super, ali u praksi baš i ne znam. Često je povrijeđen, i onda svaki put se vidi da tek ulazi u formu i da na momente pokazuje svoje majstorije. Vidjet ćemo, svakako nas niko neće gledati kao favorite na proljeće, niti kao prijetnju, što je sigurno dobra stvar.
A toliko nas je sve ovo iznerviralo, da neće biti euforije makar doveli još 2 igrača ala Pavlović.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Tatamata1946
Postovi: 1649
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 20 dec 2022, 17:39

Kad se sjetim ljepote prve 3-4 utakmice. Pozitiva na sve strane, jedva sam cekao utakmice, euforija...i gledaj sad ovo. Niko se vise ne raduje ni utakmicama, ni povratku na Kosevo, ni pobjedama...
Sve nam se ogadilo izgleda. Cak i da sve pobijedimo do kraja to nije to jer je neka teska atmosfera i po svemu sudeci bojkot u najavi. Ceka nas mucna sezona po svemu sudeci. Sve bih dao da se nadje neki zajednicki jezik i da se vrati ona pozitiva s pocetka sezone

fks74
Postovi: 9262
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 20 dec 2022, 17:43

Pavlović da, Ziljkić ne. Nisam nikada bio za povratnike.

Lucas
Postovi: 3215
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 20 dec 2022, 17:49

Dobro bi došao Pavlović, taman da njegova žena Kaya Ostojić zasjeni ove naše kalašture iz kluba, Ajlu i Poturu :rol:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BeYaZ, senad82, Surreal i 58 gostiju.