RK Bosna

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 24 feb 2011, 17:38

kao sto ti mozes imati misljenje o bakiru i igoru, ja mogu o nekicu...
svi koji se imalo razumijemo u rukomet znamo koliko je dubok nekicev trag u rukometu, u poredjenju sa ovom dvojicom...
a to sto nino kaze da je veliki potencijal, je jedna suplja prica da se opravda godina i po uzaludnog forsiranja...
uzmite npr. bilo kojeg momka sa 15 godina , i on je veliki potencijal, ali pitanje je kako ce se taj potencijal razvijati...
izvanredan rukometas je ipak bio risto, ostali su klasa ispod ;)
imperator, prodavac magle

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 24 feb 2011, 17:47

imeime je napisao/la:kao sto ti mozes imati misljenje o bakiru i igoru, ja mogu o nekicu...
svi koji se imalo razumijemo u rukomet znamo koliko je dubok nekicev trag u rukometu, u poredjenju sa ovom dvojicom...
a to sto nino kaze da je veliki potencijal, je jedna suplja prica da se opravda godina i po uzaludnog forsiranja...
uzmite npr. bilo kojeg momka sa 15 godina , i on je veliki potencijal, ali pitanje je kako ce se taj potencijal razvijati...
izvanredan rukometas je ipak bio risto, ostali su klasa ispod ;)
Naravno.
Samo što je tvoj ciničan "upit" o Nekiću ubačen u vrijeme kad se raspravljalo o narednoj utakmici i šansama za 'prolaz među 16'!
O Nekiću sam ja po njegovom dolasku pisao i imam svoje mišljenje - ali moja reakcija je bila ne zbog Nekića i nekića...Znaš ti to dobro, al' nema veze.
A, ako je za tebe Risto (promašeni lik u svakom pogledu) klasa - e, onda me tjeraš da počnem sumnjati u tvoje rukometne 'procjene' i ostalo... :shock:
Bosno moja poharana....

padobranac1978
Postovi: 1444
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la padobranac1978 » 24 feb 2011, 17:47

MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

nino p.
Postovi: 57
Pridružen/a: 04 okt 2010, 20:38
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la nino p. » 24 feb 2011, 17:54

Simultacion je napisao/la:Nino, izvini Miro ti si legenda SFF ali sa rukometnim procjenama si vrlo tanak....
hvala, hvala prijatelju... godi, makar i sto kazes da ja ne znam nista o rukometu ;)

Simultacion
Postovi: 4
Pridružen/a: 24 feb 2011, 17:21
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Simultacion » 24 feb 2011, 18:01

nino p. je napisao/la:
Simultacion je napisao/la:Nino, izvini Miro ti si legenda SFF ali sa rukometnim procjenama si vrlo tanak....
hvala, hvala prijatelju... godi, makar i sto kazes da ja ne znam nista o rukometu ;)
Nemoj se ljutiti ali Nekić je igrac ispod prosjeka,,,

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 24 feb 2011, 20:17

Super!
Samo što "Flensburg nije gurno Studente ka osmini finala" (eh, 'novinar') nego su omogučili Bosni da definitivno sama odlučuje o svojoj sudbini!
Ipak, određeni faktori su se "pobrinuli" da ne ide sve tako lako pa nam kazniše vrlo bitnog igrača Međića, a i informacija da Savić neće nastupiti je zaista za brigu. Još ako sudije budu "sudije"...nadrljali smo.

Bosna ima zaista veliku šansu za izvanredan uspjeh i vjerujem da igrači neće psihički podleći pritisku značaja ove utakmice, ali BEZ PUNE SKENDERIJE šanse za uspjeh su debelo, debelo, smanjene. Svi mi znamo koliko podrška s tribina znači i kako može pozitivno djelovati na svoje ljubimce, a gostima napraviti "pakao - džehennem", a ni sudijama tad nije baš svejedno, što je vrlo, vrlo bitno.

I zaista ne mogu shvatiti upravu Željezničara, a možda i Olimpica - zar nisu mogli uskladiti termin utakmice tako da barem dio fudbalskih navijača može doći u Skenderiju prije početka utakmice !??? Sramota sarajevskih " vrlih sportskih radnika" :evil:
Bosno moja poharana....

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 24 feb 2011, 20:34

nisi u pravu trig, i u slucaju pobijede bosna opet ovisi o zadnjem kolu u rumuniji...
tako da ne odlucuju sami o svojoj subini. moraju da pobijede i ocekuju poraz constance kuci od ciudada...
sto je jako realno, ali iznenadjenja se desavaju...
imperator, prodavac magle

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 24 feb 2011, 21:25

imeime je napisao/la:nisi u pravu trig, i u slucaju pobijede bosna opet ovisi o zadnjem kolu u rumuniji...
tako da ne odlucuju sami o svojoj subini. moraju da pobijede i ocekuju poraz constance kuci od ciudada...
sto je jako realno, ali iznenadjenja se desavaju...
Prihvatam tvoju opasku - ali Bosna ipak sama odlučuje o svojoj sudbini, jer ako ne pobjedi Konstancu džabe joj bilo koji rezultat u Konstanci.
Bosno moja poharana....

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la bistrikboy » 24 feb 2011, 22:53

Trigger je napisao/la: I zaista ne mogu shvatiti upravu Željezničara, a možda i Olimpica - zar nisu mogli uskladiti termin utakmice tako da barem dio fudbalskih navijača može doći u Skenderiju prije početka utakmice !??? Sramota sarajevskih " vrlih sportskih radnika" :evil:
Termin određuje fudbalski savez a meni je licno zao sto necu moci biti na rukometu.Ne znam dal' je Bosna mogla u 20h odrediti termin ili EHF to određuje...
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la matrix1982 » 24 feb 2011, 22:59

bistrikboy je napisao/la:
Trigger je napisao/la: I zaista ne mogu shvatiti upravu Željezničara, a možda i Olimpica - zar nisu mogli uskladiti termin utakmice tako da barem dio fudbalskih navijača može doći u Skenderiju prije početka utakmice !??? Sramota sarajevskih " vrlih sportskih radnika" :evil:
Termin određuje fudbalski savez a meni je licno zao sto necu moci biti na rukometu.Ne znam dal' je Bosna mogla u 20h odrediti termin ili EHF to određuje...
Morao sam dati komentar na ovo i nije istina da Nogometni savez
diktira satnicu jer svi igraju koliko se ja nevaram u 14:30h osim
Zelje i u nedjelju Siroki-Borac u 15:00h tako da to nije istina
vec Uprava Zelje misli da ce vise navijaca dovesti u pola 6 ili
pola 7 neznam stvarno kada je planirana utakmica.....
Ssatnicu u rukometu diktira EHF i tako je odredjeno
u augustu mjesecu.......

Avatar
hodža
Postovi: 9739
Pridružen/a: 09 avg 2010, 00:15
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la hodža » 25 feb 2011, 00:40

Kolika je cijena ulaznica za meč sa Rumunima ?
FORZA MARŠAL !!!

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la matrix1982 » 25 feb 2011, 09:49

hodža je napisao/la:Kolika je cijena ulaznica za meč sa Rumunima ?
Cijena karti je VIP 15KM, Parter 10KM i 5KM Tribine......

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la sveznadar » 25 feb 2011, 11:11

Za sve ljubitelje rukometa, Bosne posebno, jedna lijepa vijest. BH telekom je u svojoj ponudi usluge Moja TV dodao i četiri kanala Arene Sporta, tako da onaj ko nemože doći u Sarajevo ima mogućnost da gleda utakmice EHF lige, normalno ako je uključen u navedenu uslugu. Sramotno je da utakmice ne prati nijedna TV kuća iz BiH.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la bistrikboy » 25 feb 2011, 12:54

matrix1982 je napisao/la:
bistrikboy je napisao/la:
Trigger je napisao/la: I zaista ne mogu shvatiti upravu Željezničara, a možda i Olimpica - zar nisu mogli uskladiti termin utakmice tako da barem dio fudbalskih navijača može doći u Skenderiju prije početka utakmice !??? Sramota sarajevskih " vrlih sportskih radnika" :evil:
Termin određuje fudbalski savez a meni je licno zao sto necu moci biti na rukometu.Ne znam dal' je Bosna mogla u 20h odrediti termin ili EHF to određuje...
Morao sam dati komentar na ovo i nije istina da Nogometni savez
diktira satnicu jer svi igraju koliko se ja nevaram u 14:30h osim
Zelje i u nedjelju Siroki-Borac u 15:00h tako da to nije istina
vec Uprava Zelje misli da ce vise navijaca dovesti u pola 6 ili
pola 7 neznam stvarno kada je planirana utakmica.....
Ssatnicu u rukometu diktira EHF i tako je odredjeno
u augustu mjesecu.......
Imas dva termina 14.30h i 17.30 i klub mora prijaviti koji zeli,Željo je vec u julu prijavio svoje domace tekme u nocnom terminu,kazem opet zao mi je sto necu moci na rukomet ali Bosni sve najbolje i da nadoknade ono sto su propustili u prvoj tekmi protiv Constante.
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

matrix1982
Postovi: 141
Pridružen/a: 25 jan 2011, 12:03
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la matrix1982 » 25 feb 2011, 13:44

Morao sam dati komentar na ovo i nije istina da Nogometni savez
diktira satnicu jer svi igraju koliko se ja nevaram u 14:30h osim
Zelje i u nedjelju Siroki-Borac u 15:00h tako da to nije istina
vec Uprava Zelje misli da ce vise navijaca dovesti u pola 6 ili
pola 7 neznam stvarno kada je planirana utakmica.....
Ssatnicu u rukometu diktira EHF i tako je odredjeno
u augustu mjesecu.......[/quote]

Imas dva termina 14.30h i 17.30 i klub mora prijaviti koji zeli,Željo je vec u julu prijavio svoje domace tekme u nocnom terminu,kazem opet zao mi je sto necu moci na rukomet ali Bosni sve najbolje i da nadoknade ono sto su propustili u prvoj tekmi protiv Constante.[/quote]


Izvini sa tobom se nemogu nikako da slozim.....
Nerazumijem svrhu igranja utakmica u nocno terminu
a ako je po danu temperatura -4 a navecer je -10 nekontam
te nikako

hamo_pipa
Postovi: 475
Pridružen/a: 21 avg 2010, 13:48
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la hamo_pipa » 25 feb 2011, 16:10

Da li neko zna postoji li gdje live stream da se gleda ova utakmica??

Hvala.
Man can hardly even recognize the devils of his own creation.

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Devil » 25 feb 2011, 17:06

hamo_pipa je napisao/la:Da li neko zna postoji li gdje live stream da se gleda ova utakmica??

Hvala.
Samo mi reci je li na Areni 1 tekma,ako jeste ostavicu ti ja veceras u pp link za live stream.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
ThE_mAnIaCs_1987
Postovi: 3844
Pridružen/a: 31 jan 2010, 11:01
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la ThE_mAnIaCs_1987 » 25 feb 2011, 17:12

matrix1982 je napisao/la:Morao sam dati komentar na ovo i nije istina da Nogometni savez
diktira satnicu jer svi igraju koliko se ja nevaram u 14:30h osim
Zelje i u nedjelju Siroki-Borac u 15:00h tako da to nije istina
vec Uprava Zelje misli da ce vise navijaca dovesti u pola 6 ili
pola 7 neznam stvarno kada je planirana utakmica.....
Ssatnicu u rukometu diktira EHF i tako je odredjeno
u augustu mjesecu.......
Imas dva termina 14.30h i 17.30 i klub mora prijaviti koji zeli,Željo je vec u julu prijavio svoje domace tekme u nocnom terminu,kazem opet zao mi je sto necu moci na rukomet ali Bosni sve najbolje i da nadoknade ono sto su propustili u prvoj tekmi protiv Constante.[/quote]


Izvini sa tobom se nemogu nikako da slozim.....
Nerazumijem svrhu igranja utakmica u nocno terminu
a ako je po danu temperatura -4 a navecer je -10 nekontam
te nikako[/quote]
reflektori cuda cine !!!
Za zivot cijeli!

bandit
Postovi: 488
Pridružen/a: 19 mar 2008, 21:32
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la bandit » 25 feb 2011, 22:31

Devil je napisao/la:
hamo_pipa je napisao/la:Da li neko zna postoji li gdje live stream da se gleda ova utakmica??

Hvala.
Samo mi reci je li na Areni 1 tekma,ako jeste ostavicu ti ja veceras u pp link za live stream.
Na Areni 1 je ... sad ti valja link i meni poslat' ... 8-)

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Devil » 26 feb 2011, 00:04

bandit je napisao/la:
Devil je napisao/la:
hamo_pipa je napisao/la:Da li neko zna postoji li gdje live stream da se gleda ova utakmica??

Hvala.
Samo mi reci je li na Areni 1 tekma,ako jeste ostavicu ti ja veceras u pp link za live stream.
Na Areni 1 je ... sad ti valja link i meni poslat' ... 8-)
http://sporttv.ucoz.com/
Evo vam onda ovde,da ne saljem svima PP,nadjite Arenu.
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.