Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 18 mar 2023, 19:51

Samo cinjenice.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

GIBRA
Postovi: 2693
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 18 mar 2023, 20:05

Juventinisimo je napisao/la:
17 mar 2023, 03:33
Voland je napisao/la:
16 mar 2023, 21:10
GIBRA je napisao/la:
16 mar 2023, 20:49
Pobjedom u derbiju?

Pa mi smo u derbijima uvijek u podređenom polozaju,uvijek su druge ekipe te koje igraju a mi gledamo,a da ne pricam jos u gostima....



aljegri OUT
Gledaš li ti GIBRA utakmice ili samo melješ gluposti. Dobili smo Inter kući, i to dva razlike. To nije derbi?
Preko teletexta... :kafa:

Inace, sto se tice Freiburga, na Cehoslovackom teletextu pise da je Freiburg zadnji puta izgubio kod kuce augusta 12og...nije GIBRA ove godine, prosle.. :kafa:
Ali hajde, koga to briga..

aljegri out


Kako mi promaknu ovaj sto se javi samo kad aljegrica dobije tekmu :kafa:


@Pogba takodjer samo cinjenice
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 18 mar 2023, 20:48

Juventus (3-5-2): Szczesny; Gatti, Bremer, Danilo; De Sciglio, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Kostic; Soulé, Vlahovic
Miretti otpao, a Rugania mnogi vide da pocinje. :lol:
Mirise na blamazu.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Zelten
Postovi: 224
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Zelten » 18 mar 2023, 21:15

Pogba je napisao/la:
18 mar 2023, 20:48
Juventus (3-5-2): Szczesny; Gatti, Bremer, Danilo; De Sciglio, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Kostic; Soulé, Vlahovic
Miretti otpao, a Rugania mnogi vide da pocinje. :lol:
Mirise na blamazu.
Očito da je Mister Alegri zadovoljan drugim mjestom i da Mariju i Chiesu čuva za LE🙂

Avatar
Padovan
Postovi: 12650
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 18 mar 2023, 21:36

Zelten je napisao/la:
18 mar 2023, 21:15
Pogba je napisao/la:
18 mar 2023, 20:48
Juventus (3-5-2): Szczesny; Gatti, Bremer, Danilo; De Sciglio, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Kostic; Soulé, Vlahovic
Miretti otpao, a Rugania mnogi vide da pocinje. :lol:
Mirise na blamazu.
Očito da je Mister Alegri zadovoljan drugim mjestom i da Mariju i Chiesu čuva za LE🙂
Jedino da ih cuva za reprezentaciju.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
Voland
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 18 mar 2023, 21:43

GIBRA zvani teletxt navijač. Očito ga sramota u njegovom srednjoškolskom društvu javno reći da navija za Juventus, pa ovdje liječi svoje pubertetske frustracije.

GIBRA
Postovi: 2693
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 18 mar 2023, 22:31

Voland je napisao/la:
18 mar 2023, 21:43
GIBRA zvani teletxt navijač. Očito ga sramota u njegovom srednjoškolskom društvu javno reći da navija za Juventus, pa ovdje liječi svoje pubertetske frustracije.
Jel sta pogrijesim ili slazem kad napisem za kamikazu?

GIBRA tekme gleda,doduse u zadnje vrijeme malo slabije,neka se preskoci,sve je stvar koliko zivaca imas da te dominira Monza,Udinese i ostala jačina... :tokralju:
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 18 mar 2023, 23:44

GIBRA je napisao/la:
18 mar 2023, 22:31
Voland je napisao/la:
18 mar 2023, 21:43
GIBRA zvani teletxt navijač. Očito ga sramota u njegovom srednjoškolskom društvu javno reći da navija za Juventus, pa ovdje liječi svoje pubertetske frustracije.
Jel sta pogrijesim ili slazem kad napisem za kamikazu?

GIBRA tekme gleda,doduse u zadnje vrijeme malo slabije,neka se preskoci,sve je stvar koliko zivaca imas da te dominira Monza,Udinese i ostala jačina... :tokralju:
Glupane iste te ekipe dominiraju intera i Milana, ekipe koje su osvojile titule, imale znacajna pojacanja i ulaganja u prethodnim godinama, a da ne pricamo o kaznama, povredama i ostalim "izvan fudbalskim" desavanjima. **** te Monza glupa, da nije oduzimanja bodova ovakav razvaljeni Juventus bi bio daleko 2 na tabeli.

Jbeni iskompleksirani glupsoni i hejteri.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
Voland
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 19 mar 2023, 00:09

GIBRA je napisao/la:
18 mar 2023, 22:31
Voland je napisao/la:
18 mar 2023, 21:43
GIBRA zvani teletxt navijač. Očito ga sramota u njegovom srednjoškolskom društvu javno reći da navija za Juventus, pa ovdje liječi svoje pubertetske frustracije.
Jel sta pogrijesim ili slazem kad napisem za kamikazu?

GIBRA tekme gleda,doduse u zadnje vrijeme malo slabije,neka se preskoci,sve je stvar koliko zivaca imas da te dominira Monza,Udinese i ostala jačina... :tokralju:
Zanimljivo, pišeš o sebi u trećem licu :hmmmmm: Bit će od tebe nešto :mrgreen:
Udinese razbi šampionski Milan. Šta veliš na to?

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 19 mar 2023, 02:28

GIBRA je napisao/la:
18 mar 2023, 22:31
Voland je napisao/la:
18 mar 2023, 21:43
GIBRA zvani teletxt navijač. Očito ga sramota u njegovom srednjoškolskom društvu javno reći da navija za Juventus, pa ovdje liječi svoje pubertetske frustracije.
Jel sta pogrijesim ili slazem kad napisem za kamikazu?

GIBRA tekme gleda,doduse u zadnje vrijeme malo slabije,neka se preskoci,sve je stvar koliko zivaca imas da te dominira Monza,Udinese i ostala jačina... :tokralju:
Gledas li? :hmmmmm:

Pa jesi li primjetio da je liga puno ujednacenija nego prije 4-5 godina? Da svako svakoga moze pobjediti, uzeti bod.. :idea:

Ti pricas za Allegrija, pa dobro...hajmo da pricamo onda....koju utakmicu ove sezone je Juventus bio kompletan?
Tokom cijele sezone nam fali minimalno 3-5 igraca...koji trebaju biti starteri...pa se pojave "roviti"..pa i oni igraju neke minute...itd
Pa ukrali su nam najmanje 4 boda(Salernitana i Roma)..pa jesu li nam "syebali" ritam oduzimanjem bodova??
U tri utakmice primismo 10 golova, do tada imali haman 7...

Zar ne mislis, kad vec pratis fudbal, da se svi novi igraci(ima im ih masa) trebaju uigrati, prilagoditi?
Hajmo ostaviti na stranu Allegrija...kako smo igrali kod Sarrija? Neki "atomski" fudbal??

Zbog cega ti mislis kad Juventus igra da to mora biti 100% pobjeda? Ima li koga na drugoj strani? Nekih igraca ili sta vec??

Da nam nisu ukrali 15 bodova, + ona 4, i jos slobodno mogu reci ukrali "ritam" protiv Napolija, Atalante, Monze...ne znam sta bi se desilo...mozda bi bili na 62/63 boda.. :kafa:
Ne bi uopste bilo lose za sve sto nam se desavalo ove sezone..prvenstveno mislim na povrede..a Boga mi i na nove igrace, na sistem..

Sta mislis, zasto su nam uzeli bodove bas u to vrijeme?? U ligi smo imali niz od OSAM utakmica bez primljenog gola..14:0 gol razlika...do Napolija.. :idea:

U zadnjih 11 utakmica, 1 poraz i to nesretan protiv Rome...nisu mogli prismrditi..1 nerijesena protiv Nantesa...i 9 pobjeda uz gol razliku 22:6

Debakl smo imali u CL, ali to je bilo u pocetku sezone, sa novim igracima, povrijedjenim, itd...kako god ti "shvatas" fudbal, to ima tezinu na cjelokupni tim..

Meni nije vazno da Juventus dominira nekoga..meni je vazno na kraju pobjediti 1:0 :kafa:

Ti svoje gluposti tipa "samo javi kad Allegri dobije tekmu" ostavi za sebe...barem sam ja ovdje "poznat" po tome sto hvalim/kritikujem svakoga po zasluzi..je li tako Italija? :mrgreen:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 19 mar 2023, 09:38

Tako je, ali tesko je biti tako objektivan i napisati tacne fakte. Lakse je lupati, izmisljati i ne gledati utakmice sto bi se reklo.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

linethreader
Postovi: 445
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la linethreader » 19 mar 2023, 10:08

@Juventinisimo stoji vecina stvari koje si napisao.. ali isto tako stoji da je odavno doslo do zasicenja, medjusobnog, Allegri - igraci - pa cak i klub, i da je davno bilo vrijeme da se nesto uradi po tom pitanju, medjutim uvijek iskrsne "nesto prece", i imam osjecaj da se u klubu vode tim narativom, ajde samo da sad ovo, ajde jos samo da ovo prodje, ajde 'vako ajde 'nako.. a klub trpi nevjerovatne udarce na ime i status u svakom pogledu, a najvise onom takmicarskom.. vec duzi period se BUKVALNO BRUKAMO u CL, u svakom "derbiju" ga pušimo, a jedno vrijeme su nas pocele i ekipe realno kvalitete za serie B dominirati.. OK ti ne zelis da Juventus dominira protivnike (btw. izjava za koju ne znam kako jedan zaljubljenik u fudbal moze izjaviti), ali zelis li da gledas uopste FUDBAL? Ili ta izjava stoji i da 90 minuta gledas kako se branimo, ne moze napraviti jednu smislenu akciju, kako nam se stoperi i golman dodaju do iznemoglosti, i upravo oni nazad loptu najvise u nogama imaju, kako nam jedan od najboljih centarfora lige jednom ili dva puta dirne loptu, a prilika mu se napravi svaku drugu utakmicu ( da ne idem dalje) - a da onda npr padne neki autogol protivnika i pobjedimo 1:0, i to je onda OK, to ti zelis, to je bolje nego dominiranje?

Poneki i ponekad pretjerujus obje strane, i za svakog Italiu nam treba i jedan GIBRA, jer onakvi pametnjakovici ce te spustiti na njihov nivo, a onda pobijediti iskustvom ;)

Avatar
Voland
Postovi: 503
Pridružen/a: 29 jun 2017, 13:49
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Voland » 19 mar 2023, 11:53

@linethereader
Uvjeren sam 100% da bi Allegri sigurno letio jesenas, nakon one blamaže u ligi prvaka, i loših rezultata u prvenstvu, da klub nije u finansijskoj situaciji, da ne kažem 'banani', u kakvoj jeste.
Na kraju sezone, vjerujem da će dobro razmisliti šta i kako dalje. Ima par dobrih stručnjaka koji su bez posla trenutno. Ali sve će biti uvjetovano dešavanjima van terena. Nažalost

GIBRA
Postovi: 2693
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 19 mar 2023, 13:20

Juventinisimo je napisao/la:
19 mar 2023, 02:28
GIBRA je napisao/la:
18 mar 2023, 22:31
Voland je napisao/la:
18 mar 2023, 21:43
GIBRA zvani teletxt navijač. Očito ga sramota u njegovom srednjoškolskom društvu javno reći da navija za Juventus, pa ovdje liječi svoje pubertetske frustracije.
Jel sta pogrijesim ili slazem kad napisem za kamikazu?

GIBRA tekme gleda,doduse u zadnje vrijeme malo slabije,neka se preskoci,sve je stvar koliko zivaca imas da te dominira Monza,Udinese i ostala jačina... :tokralju:
Gledas li? :hmmmmm:

Pa jesi li primjetio da je liga puno ujednacenija nego prije 4-5 godina? Da svako svakoga moze pobjediti, uzeti bod.. :idea:

Ti pricas za Allegrija, pa dobro...hajmo da pricamo onda....koju utakmicu ove sezone je Juventus bio kompletan?
Tokom cijele sezone nam fali minimalno 3-5 igraca...koji trebaju biti starteri...pa se pojave "roviti"..pa i oni igraju neke minute...itd
Pa ukrali su nam najmanje 4 boda(Salernitana i Roma)..pa jesu li nam "syebali" ritam oduzimanjem bodova??
U tri utakmice primismo 10 golova, do tada imali haman 7...

Zar ne mislis, kad vec pratis fudbal, da se svi novi igraci(ima im ih masa) trebaju uigrati, prilagoditi?
Hajmo ostaviti na stranu Allegrija...kako smo igrali kod Sarrija? Neki "atomski" fudbal??

Zbog cega ti mislis kad Juventus igra da to mora biti 100% pobjeda? Ima li koga na drugoj strani? Nekih igraca ili sta vec??

Da nam nisu ukrali 15 bodova, + ona 4, i jos slobodno mogu reci ukrali "ritam" protiv Napolija, Atalante, Monze...ne znam sta bi se desilo...mozda bi bili na 62/63 boda.. :kafa:
Ne bi uopste bilo lose za sve sto nam se desavalo ove sezone..prvenstveno mislim na povrede..a Boga mi i na nove igrace, na sistem..

Sta mislis, zasto su nam uzeli bodove bas u to vrijeme?? U ligi smo imali niz od OSAM utakmica bez primljenog gola..14:0 gol razlika...do Napolija.. :idea:

U zadnjih 11 utakmica, 1 poraz i to nesretan protiv Rome...nisu mogli prismrditi..1 nerijesena protiv Nantesa...i 9 pobjeda uz gol razliku 22:6

Debakl smo imali u CL, ali to je bilo u pocetku sezone, sa novim igracima, povrijedjenim, itd...kako god ti "shvatas" fudbal, to ima tezinu na cjelokupni tim..

Meni nije vazno da Juventus dominira nekoga..meni je vazno na kraju pobjediti 1:0 :kafa:

Ti svoje gluposti tipa "samo javi kad Allegri dobije tekmu" ostavi za sebe...barem sam ja ovdje "poznat" po tome sto hvalim/kritikujem svakoga po zasluzi..je li tako Italija? :mrgreen:

To što si ti naveo od prvog do zadnjeg slova je zapravo ono čime se služi aljegri i njegovi fanboyevi već dvije godine.
Isprike,isprike i samo isprike,traženje krivice u nečemu desetom,kriv onaj,kriv ovaj,samo ja nisam.

Nikakav kadar niti spektakularan igrački kvalitet nije potreban za ono što mi želimo,mi samo ne želimo da gledamo kako nas dominira razna buranija,u gostima i u sred Torina,kako jedna kljusina narušava ugled,imidž i reputaciju tako velikog kluba.

Ne znam kakav je to kvalitet potreban da te ne nadigra i ubije u pojam,redom Udinese,Monza,Macabbi,Salernitana,Sampdoria,Benfica....
Koje povrede mogu biti izgovor da se mi branimo protiv apsolutno svake ekipe,bez obzira da li ona bila u vrhu ili na dnu lige....
Koje povrede mogu biti isprika za ovaj antifudbal i ove sramote koje nam priredjuje kamikaza otkako se vratio.

Sarri i Pirlo davno ispričana tema,ponavljao sam je čak po par puta.
To su treneri koji u CV-u nisu trebali imati Juventus,nemaju toliko znanje niti kvalitet da budu treneri Juventusa,pa i takvi čak su uzeli tri trofeja i njihove sramote protiv Lyona i Porta nisu niti blizu sramota protiv Villareal,Benfice,Maccabbia....


Pa vratili su ti se igraci pa ni to ti ne moze biti izvlakusa,falili su Chiesa,DiMaria,Vlahovic u onom periodu kad ste se izvlacili na povrede pa su se oni vratili pa mi isti antifudbal gledamo


Juventus nema neki wow kadar ali ima dovoljno jak kadar da se osvoji ova ping pong liga i igra 1/4 finale LS




Sa ovim trenerom Juventusu nikad nece biti bolje,sve sto se moze ocekivati od njega je da mu napadaci igraju vezne a krila igraju bekove uz stopere,mozes ocekivati ubijanje par igraca psihicki kao sto radi Dusanu i Chiesi,mozes ocekivati padanje cijena istih tih igraca,mozes ocekivati da te dominira razna buranija itd....


Uglavnom dvije godine slusam iste izvlakuse i iste prazne price i floskule,niti imam snage za klub niti kakvo objasnjavanje dok je kamikaza trener,jednostavno ne pali
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 14X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Juventinisimo » 19 mar 2023, 15:37

Mozete vi okrenuti nebo i zemlju, ali se cinjenice ne mogu pobiti...Allegriju treba CL da bude NAJUSPJESNIJI trener Juventusa u historiji..

Ja njega apsolutno ne branim, ali razumijem posao koji je pred njim...vec sam gore napisao neke stvari, ne da mi se duziti opet sa time, a ima materijala, nije da fali..

Sta recimo reci za Inter i Milan?? U zadnjih pet utakmica, Inter izgubio od Spezie, Bologne i nerijeseno protiv Sampdorije...Milan u zadnje tri izgubio od Fiorentine, Udinesea i nerijeseno sa Salernitanom....

Hajde, mi smo "taraba", nemamo igru, nemamo nista...sta je sa ovima??

Igraju nam "juniori"...sto je odlicna stvar...ali ti juniori jednostavno ne mogu da iznesu cijelu sezonu...to znam ja, to zna italija i to zna Allegri.. :mrgreen:

Treba malo objektivno sagledati stvari....i mene naljuti Allegri kad zabijemo gol, pa se "branimo"...ali stani malo...vidim ja Allegrija i pored linije kako se dere ko sivonja da igramo, da se zrtvujemo, da glavom mislimo, itd...sta sa ovim??
Ima Allegri ponekad "gluposti" ali imaju ih i igraci, zar ne?

CL smo dobro ispusili, ali ako pogledas sastave u kojima smo igrali te utakmice, sve "mijesano" meso, krpalo se kako se moglo...meni se cini da smo imali oko 10 igraca povrijedjenih 2-3 mjeseca u nizu...neki se vrate, neki se povrijede...evo ni danas nismo 100% kompletni...cijela sezona je ovakva..

Kada smo se nekako "sastavili", nanizali smo te pobjede, dosla nam je "cestitka" od FIGCa...da toga nije bilo, SIGURAN sam da ne bi izgubili od Napolija, Monze niti nerijeseno protiv Atalante...uhvatili smo dobar ritam..danas smo u fazi novog.. ;)

Nadigrao nas ovaj, nadigrao onaj...razumijem...evo usporedbe, mi nadigrali Romu, posjed 60%, sutevi 14/6 na gol 5/2, tri stative, imali gotovo 200 dodavanja vise od njih, i IZGUBILI.. :kafa:

Freiburg 20 suteva, oni 1...jedva 1:0
Monza nas nadigrala...sutevi 22/3, na gol 8/3...izgubili
Atalanta sutevi 15/14, na gol 8/4...3:3
Nanter 15/7... 6/1...1:1...
PSG 15/7...izgubili
Milan sutevi na gol 3/3...izgubili..
Salernitana, ubili puru u njima, pokradeni..itd,. itd

I meni isto smeta kada stanemo igrati...ali ne krivim samo Allegrija za to..

Ovakvi "pokrpani" tokom cijele sezone smo drugi sa 53 boda...a shupci iz FIGCa mogu uzeti sve i jedan bod ako hoce.. :puke:

PS. prije Allegrija treba promjeniti cijeli medicinski tim, i ostale uhljebe koji ne rade svoj posao kako treba...niko u svijetu mena vise povreda nego mi...nespremni smo...Allegri nije kondicioni trener, ne krivite njega...
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Zelten
Postovi: 224
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Zelten » 19 mar 2023, 19:43

🇵🇱 Szczesny
🇮🇹 Gatti
🇧🇷 Bremer
🇧🇷 Danilo
🇮🇹 De Sciglio
🇮🇹 Fagioli
🇮🇹 Locatelli
🇫🇷 Rabiot
🇷🇸 Kostic
🇦🇷 Soulé
🇷🇸 Vlahovic

#️⃣ #InterJuve

linethreader
Postovi: 445
Pridružen/a: 11 jan 2022, 07:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la linethreader » 19 mar 2023, 19:49

Opet se mi skoro svi u 3/4 stvari slazemo.. samo bi neki ranije i radikalnije promjene, a neki bi opet nesto konzervativnije (brate ja ne vidim napretka bez neceg radikalnog, bukvalno nam je ona linija pulsa ravna, sad je vrijeme za adrenalin u srce). Slazem se za medicinski tim, ali isto tako i za tim koji je dovodio mahom igrace sa hronicnim dijagnozama. Kad si se vec dotakao mladoh, i toga da ne mogu iznijeti sezonu, pa ja bih sad potpisao da vecinski igraju Fagiolli, Miretti, Soule, Yildiz, Illing Jr, Beranachea, Rovella... i smijem glavu dati da ne bi opet bili ispod 7.og mjesta.. pa bar onda znam sto se nerviram, koga trpim sa greskama, a ne ovako, sve kao imas neke zvijezde, i ocekujes mnogo, a dobijes karYnu

Zelten
Postovi: 224
Pridružen/a: 10 okt 2021, 13:30
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Zelten » 19 mar 2023, 20:08

linethreader je napisao/la:
19 mar 2023, 19:49
Opet se mi skoro svi u 3/4 stvari slazemo.. samo bi neki ranije i radikalnije promjene, a neki bi opet nesto konzervativnije (brate ja ne vidim napretka bez neceg radikalnog, bukvalno nam je ona linija pulsa ravna, sad je vrijeme za adrenalin u srce). Slazem se za medicinski tim, ali isto tako i za tim koji je dovodio mahom igrace sa hronicnim dijagnozama. Kad si se vec dotakao mladoh, i toga da ne mogu iznijeti sezonu, pa ja bih sad potpisao da vecinski igraju Fagiolli, Miretti, Soule, Yildiz, Illing Jr, Beranachea, Rovella... i smijem glavu dati da ne bi opet bili ispod 7.og mjesta.. pa bar onda znam sto se nerviram, koga trpim sa greskama, a ne ovako, sve kao imas neke zvijezde, i ocekujes mnogo, a dobijes karYnu
Koje ba zvijezde?

Eto ti sastav iznad, ako imamo više od 3 zvijezde (i to je puno), odmah kažem Alegri je kriv za sve.

Pa kod nas igraju potpuni amateri!!!

Avatar
dinoo
Postovi: 4885
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 19 mar 2023, 20:10

352, u stvari vcr 451 gdje ce kostic i soule pokusati istrcati neke kontre...u stvari ce svi biti predaleko od dusana, a na njemu dvojica...
Ko zna sta nas ceka vcr

Avatar
Pogba
Postovi: 19797
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 19 mar 2023, 20:16

Ne mozes izaći na San Siro sa Souleom, Gattiem i Siljom, jednostavno ne.

Osuđena utakmica na kontre. Ako mi damo neki gol bit ce teško branjenje i ocajna tekma te onda 20-30 minuta pred kraj uvođenje Chiese i Angela. A ako oni povedu rano moguća je golijada.

Ako je igrač pozvan za utakmicu to znači da može igrati. Ovo čuvanje igrača za nastavak postaje iritantno do bola.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.