FC Bayern München

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Koga bi voljeli kao nasljednika Tuchela?

Anketa je završila: 28 apr 2024, 20:42.

1) Hansi Flick
6
9%
2) Jose Mourinho
15
23%
3) Antonio Conte
1
2%
4) Xabi Alonso
18
28%
5) Zinedin Zidane
12
18%
6) Julian Nagelsmann
9
14%
7) Neko drugi?
4
6%
 
Ukupno glasova: 65

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8099
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 05 apr 2023, 05:08

Lagano se ispostavlja greska otpustanje trenera onako, odjednom, jer je eto kao ugrozena sezona.
Svaka cast! Jedan trofej manje, sumnjam i u LP jer je ekipa cijelu sezonu igrala jedno a sad Tuchel okrenuo na drugo.
Ne kazem da bi JN prosao nocas ali nije mi ovaj otkaz Bayern-move.
Ligu nema ko drugi osvojiti, mozemo je samo MI izgubiti ako budemo ovako igrali.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Zlaja83
Postovi: 400
Pridružen/a: 16 feb 2022, 23:37
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Zlaja83 » 05 apr 2023, 07:13

thomashasler je napisao/la:
05 apr 2023, 01:24
Čuj ide se po napadača na ljeto. Koji ce im klinac kad imaju Milera univerzalca. Pitao je neko gore Zlaja cini mi se jel mislimo da je Miler kriv. Ima koristi od njega al dosta stete vise. Gdje ekipa igra bunkre buseve i slicno on je beskoristan i smeta.
A za kojeg igraca mozes reci da probija bunkere? Jesu li to Coman, Sane, Goretzka, Musiala kad je usao, nesto dobro odigrali? Coman predribla igraca i onda doda protivniku u noge, Sane krene da dribla pa jednom prodje drugi put napravi kontru al njima, Goretzka kad je taj covjek zadnji put zabio a znao je to ranije raditi. Da je netko od njih utakmicu prije zabio 2 gola svi bi rekli da mora taj igrac igrat i da je u formi. Muller ne briljira na terenu ali je i dalje ucinkovit u obliku golova i asistencija.

Zamisli da Muller na svoju inteligenciju ima Comanove fizikalije..........A onda zamisli na Comanovu inteligenciju da ima Mullerove fizikalije, strahota i zamislit.

Po meni je najveci problem ispostavilo se ekipa koja se napravila na ljeto. Dovelo se puno slicnih igraca, puno krilnih igraca i kao nekih mladih talenata (citaj Tel, Graven) a ostalo se bez pravog napadaca, i onda se desavaju utakmice na kojima izgledamo bespomocno na terenu. Oduzmi sva pojacanja ovo ljeto a dodaj Halanda i rekao bih 30% jaci da bi bili.

Moze se nama potrefiti dobar dan (ili dva) pa i izbacimo City-a, ali nekako za krajnje domete nam fali ono nesto, bar mi tako izgledaju na terenu s vremena na vrijeme.

Avatar
Scholl
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Scholl » 05 apr 2023, 08:49

Jako lijep potez Musiale
Ja bih ga zbog ovog seljackog neprofesionalizma kaznio da mu to nikad vise na um ne padne

Avatar
Bayo
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 05 apr 2023, 09:35

Ukinute su kazne, Tuchel računa na profesionalizam i zdrav razum igrača.

Elber111
Postovi: 323
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 05 apr 2023, 12:00

Ovo je veliki udarac i definitivno je sasjekao svaki uticaj koji je mogla imati promjena trenera u ovom trenutku.
Timu definitivno fali klasni napadac,i realno to je jedina i primarna stvar koja se mora rjesiti na ljeto.
Sezona nije gotova,na kraju sve moze ispasti super ako se osvoji liga i LP,ali isto tako lako se moze desiti da vec za desetak dana budemo van svega i opet gledamo Dortmundu u ledja.
Po meni bi ostatak sezone morao biti svojevrsna provjera za nekolicinu igraca,i ako zakazu fino lijepo rastanak na ljeto
Mane je po meni ogromno razocarenje,covjek je jednostvno pao u kanal,nema ga nigdje,cak se nevidi ni ina njegova borbenost i trka na terenu.
To neigra poziciju i te stvari je za malu djecu,brate profesionalac si,s platom od 20 miliona,sta ti treba vise.
Muller definitivno po meni s njim se mora obaviti razgovor na kraju sezone i objasniti mu da vise nije starter da ulazi s klupe i da je tu nesto kao Ibrahimivic u Milanu da bude podrska prvom timu.
Ganabry po meni jednostavno treba da ide
Sane ili pocni igrati kako treba svaku utakmicu ili brate pakuj kofere
Cancelo brate nema se sta reci vrati se molim te idakle si dosao.
Musiala svaka cast buducnost kluba,akbd zlatna lopta i sve najbolje,ali mora da nauci da prepozna tajming za sut za dribling za pass...protiv dortmunda dribla nepotrebno umjesto suta,veceras suta i kad treba i netreba.
I na kraju napad jednostavno mi nemozemo igrati bez golgetera i tacka,od Elbera,Klosea,Tonija,Lewe ii da Makaya uvjek smo imali top napadace i jednostavno netreba uzmisljati toplu vodu dovedi napadaca koji ce biti sebican sutirati traziti loptu biti napadac i davati golove.
Ja jos uvjek vjerujem da mozemo proci City i akbd ici do kraja ali da ima problema ima,od toga da imamo hiljadu wingera,jednog jedinog pravog napadaca do toga da neki igraci jedbostavno nisu i na 30/40 posto svojih mogucnosti

Avatar
R32
Postovi: 3053
Pridružen/a: 07 apr 2014, 10:08
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la R32 » 05 apr 2023, 12:17

Ja sam bio uvjeren u prolaz protiv City-a dok je JN bio trener, a sad i ne. Nije im trebalo ovo mijenjanje trenera uopšte, posebno što smo na najjačem forntu igrali odlično i na dobrom putu bili. Svima je LP prioritet, vidjet ćemo nakon utakmice sa City-em na čemu smo.
Mia San Mia

korisnik32
Postovi: 123
Pridružen/a: 16 jul 2019, 18:12
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la korisnik32 » 05 apr 2023, 18:49

90% problema bi bilo riješeno da bayern ima strikera koji može zabit 50ak golova u sezoni.

Avatar
Bayo
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 05 apr 2023, 22:28

I da nestaje u završnici Lp.

Lenaa
Postovi: 620
Pridružen/a: 04 jun 2022, 15:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Lenaa » 06 apr 2023, 08:09

Thomas Tuchel is also of the opinion that Bayern needs a new #9 in the summer. Although Eric Maxim Choupo-Moting has been doing well this season, going with him as the only striker in the team next season would be naive
Ajmo biti pozitivni.
Sad ce brazzo upaliti motore i baciti se u potragu. :hmmmm:

Avatar
Bayo
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 06 apr 2023, 09:01

Njima je bolje da se prestanu zajebavati i gurati Mullera i Cancela na uštrb Musiale i Daviesa jer mogu izgubiti skoro sve igrače osim njih dvojice. To bi bila katastrofa.

Elber111
Postovi: 323
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 06 apr 2023, 10:02

Tuchel je vec izjavio da ce Musiala igrati poluvrijeme ili dvadestak minuta tako da tu tesko mozemo ocekivati da ce Muller na klupu.
Cancelo donio vise problema nego koristi i bolje je da ide nazad.
A napadac ja bih vise volio da idu po Lautara nego Muanija.
Igra on sjajno ali i dalje je to jedna sezona i pitanje je hoceli kao Jovic vec naredne stati.
A cjena bi bila tu negdje

Avatar
Bayo
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 06 apr 2023, 11:18

Prvo umjesto da lade jajca pola tjedna trebaju početi pošteno trenirati tako da nisu mrtvi nakon 60 minuta, bar će donekle biti spremni za završnicu lige, ovako će samo gledati kako ih pune u zadnjih pola sata. Ludi Kovač nas je pripremao za tour de france, koja budala kad je bolje biti slobodan nedjelju, ponedjeljak a ni utorak nije za baciti. A možda nauče i precizno dodati pa i primiti bolje od lokalnog hrasta.

Avatar
ledar
Postovi: 3832
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 06 apr 2023, 12:54

Mislim da je potpuno normalno da se Musiali dozira minutaža da poradi na svojim slabostima, ne mogu se samo tako gubiti lopte i raditi gluposti u obrani.
Što se tiče sturmera, da je lako već bi ga davno potpisali. Lautaro je odličan ali vama ipak treba neko viši od 1,74 cm da se izbori sa protivničkim stoperima u šesnaestercu. Muanija ste mislim već gledali i zaključili da je igrač koji treba prostor, a vi uglavnom napadate na postavljenu obranu gdje se traži odlična tehnika. Dakle, treba vam korpulentniji sa dobrom tehnikom a takvi su rijetki i puno koštaju.

Avatar
Bayo
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bayo » 06 apr 2023, 22:58

Bayo je napisao/la:
06 apr 2023, 09:01
Njima je bolje da se prestanu zajebavati i gurati Mullera i Cancela na uštrb Musiale i Daviesa jer mogu izgubiti skoro sve igrače osim njih dvojice. To bi bila katastrofa.
Thomas Tuchel is a big fan of João Cancelo and was impressed when Bayern managed to sign him in January. Bayern are hoping Manchester City would accept a lower fee due to the player's problems with Guardiola. All depends on offers from other clubs [@altobelli13
, @cfbayern
]
Ovo je svaki dan sve gore.

Elber111
Postovi: 323
Pridružen/a: 11 feb 2023, 12:20
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Elber111 » 07 apr 2023, 10:28

Meni se cini da nas cekaju ozbiljne promjene u timu na kraju sezone.
Ovo sa Cancelom mi je malo tesko povjerovati,ali bez obzira na zelje Tuchela nemora znaciti da ce on ostati.
Evo vidim raspotujemo se i za Frimponga iz Leverkuzena,samo mi nije jasno sta je sa Mazrauijem da li ini ozbiljno racunaju na njega,jer imati dva top desna beka mi bas nije logicno opet ces imati nezadovoljstvo u timu,a tu je i stanisic pavard.
Napadac sve vise mi djeluje da je Muani taj,od izjava nasih igraca posebno Upamecano to prizeljkuje i priziva.
Kada igraci pocnu otvoreno o tome pricati u Bayernu to je obicno vec ozbiljna stvar.
Hajlund iz Atalante je druga opcija i po meni i on ne bi bio los,snazan visok 192 mogao bi u nasem sistemu biti jako dobar.
Sve u svemu ceka nas zanimljivo ljeto.
Jos se vraca i Hernandez imacemo daleko jaci tim,mada mislim da ce tu biti i prodaja i to posebno ako sezona zavrsi lose...nekoliko igraca je na ispitu od Ganabrya,Sane..prije svih,i lako bi mogao otici jedan a prije ce biti Ganabry.
Upitno je i ovo sa Gravenbachom,uz dolazak Laimiera tek ce biti tesko izboriti mjesto u sredini.
Sta ce biti s Nouerom.
Plus ovi mladji koji sigurno nece cekati jos jednu sezonu u regionalnoj ligi od Wanera,Ibrahimovica,pa i Vidovic koji je na posudbi.
Tel za kojeg pisu da bi mogao na posudbu u slucaju dolaska nekog vrhunskog napadaca sto je izgleda vec odluceno.
U svakom slucaju jedva cekam ljeto nadam se koje cemo docekati kao prvaci i evrope i BL

Avatar
harden
Postovi: 23620
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 07 apr 2023, 15:46

Nadam se da nece dovesti Muanija, nema Bayern nista od tih igraca kojima treba prostor. Bayern treba igrace koji mogu napadati postavljenu odbranu, takodjer od tih besmislica kao Lautaro Martinez nadam se da nema nista, ne treba nam jos jedan takav igrac. Osimhen bi bio najbolja opcija al ce kostati.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Neutral
Postovi: 37824
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Neutral » 07 apr 2023, 22:22

Gledao sam neku analizu na Bildu oko bayern city. Kazu da ce nas rastaviti na proste faktore ukoliko igramo kao vs BvBa.

Bit ce zanimljivo ovo pratiti.

Avatar
emir_
Postovi: 5762
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la emir_ » 07 apr 2023, 22:25

Neutral je napisao/la:
07 apr 2023, 22:22
Gledao sam neku analizu na Bildu oko bayern city. Kazu da ce nas rastaviti na proste faktore ukoliko igramo kao vs BvBa.

Bit ce zanimljivo ovo pratiti.
Kako god Bayern bude igrao bice demoliranje na Etihadu.


Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 07 apr 2023, 23:00

emir_ je napisao/la:
07 apr 2023, 22:25
Neutral je napisao/la:
07 apr 2023, 22:22
Gledao sam neku analizu na Bildu oko bayern city. Kazu da ce nas rastaviti na proste faktore ukoliko igramo kao vs BvBa.

Bit ce zanimljivo ovo pratiti.
Kako god Bayern bude igrao bice demoliranje na Etihadu.
Ma boli te ona stvar, tebi win-win svakako. :salut:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Odgovori

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.