HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Kevin » 28 maj 2009, 20:02

ovo sa ulaznicama je sranje..radije kako je netko vec rekao da su stavili prvu tekmu NLB-a besplatni ili tako nesto..ovako će doći sve neki polunavijači,koji nisu bili na 2 utakmice ove sezone, koji možda neće ni navijati tako žestoko, koji će zauzeti mjesta,pa će netko tko je bio i protiv Hercegovcan,Gruda,Mladosti sjediti na stepenicama ili ce stajati..glupost..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Jack Killian
Postovi: 84
Pridružen/a: 24 feb 2009, 15:33
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Jack Killian » 28 maj 2009, 20:59

e ovo si kevine u pravu po pitanju ulaznica

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 28 maj 2009, 21:45

Ja sam za to da ulaz bude slobodan , ne zbog mene već kao zahvala svim navijačima i simpatizerima na podršci kad je klubu bilo najpotrebnije . A to tko će doći , ma nek dođu oni pravi kao i svaki put a ovih 20-30% plus će se uklopiti . Svi mi znamo koji živimo u ŠB šta je subota za nas , svatovi svaki vikend odnesu 400-500 ljudi koji bi bili na tekmi ovaj vikend je posebno lud evo ja ovaj vikend ne bih ni pod razno trebao biti na tekmi ali hvala Bogu moja ženica će me mijenjati i čuvati mi mjesto dok ne dođem s tekme :D .Očekujem ludo dobru atmosferu i veliku podršku te najveću posjetu Škripara u sezoni , naravno da bi volio da dodju i navijači Bosne barem zbog ambijenta ali mislim da to nije realna opcija .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
JameS
Postovi: 1365
Pridružen/a: 15 maj 2009, 21:53
Lokacija: 20000 milja pod morem
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la JameS » 28 maj 2009, 22:19

ma bolje da ne dolaze..ako ce ih vec doci kao i navijaca Sirokog u Sarajevo... :mrgreen:
...where amazing happens...Le bRon James...CHOSEN-1...MVP

Real Madrid-Kaka-C.Ronaldo-Albiol-Benzema...

C.R-9 "uno,dos,tres HALA MADRID"

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 28 maj 2009, 22:53

kksiroki je napisao/la:Ja sam za to da ulaz bude slobodan , ne zbog mene već kao zahvala svim navijačima i simpatizerima na podršci kad je klubu bilo najpotrebnije . A to tko će doći , ma nek dođu oni pravi kao i svaki put a ovih 20-30% plus će se uklopiti . Svi mi znamo koji živimo u ŠB šta je subota za nas , svatovi svaki vikend odnesu 400-500 ljudi koji bi bili na tekmi ovaj vikend je posebno lud evo ja ovaj vikend ne bih ni pod razno trebao biti na tekmi ali hvala Bogu moja ženica će me mijenjati i čuvati mi mjesto dok ne dođem s tekme :D .Očekujem ludo dobru atmosferu i veliku podršku te najveću posjetu Škripara u sezoni , naravno da bi volio da dodju i navijači Bosne barem zbog ambijenta ali mislim da to nije realna opcija .
Ma glupost je to zesca. Da stave min 10 KM garantiram da bi opet dvorana bila puna do posljednjeg mjesta, a ovako ces samo doci u situaciju da ce debelo premasiti kapacitet, bit ce covjek na covjeku, i gdje ces ti onda sa svim tim ljudima tu? Doci ce oni kojih nema cijelu sezonu, nego eto kao sad veliki navijaci, malo da uzare atmosferu, provociraju eventualno klupu gostiju, igrace, budu vidjeni, i zauzmu ukratko mjesta svim onima koji su inace tu. Ne slazem se sa ovom odlukom, mogli su to napraviti i u prvom kolu NLB lige, da, puno bolje nego ovako, no eto, ja znam tko ce doci i tko ce sigurno imati mjesta i napraviti paklenu atmosferu. Gdje ce pak ostali stati, ne zanima me. Pozivam i momke iz Sarajeva da naidju i vide malo kako to izgleda i zvuci uzivo, nije bed.
...Život za Široki...

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Alhemicar » 28 maj 2009, 23:03

E cuj da Sarajlije vide kako izgleda navijanje,ti izgleda pratis kosarku i navijanje zadnju sezonu.
ŠB_Fidelis je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:Ja sam za to da ulaz bude slobodan , ne zbog mene već kao zahvala svim navijačima i simpatizerima na podršci kad je klubu bilo najpotrebnije . A to tko će doći , ma nek dođu oni pravi kao i svaki put a ovih 20-30% plus će se uklopiti . Svi mi znamo koji živimo u ŠB šta je subota za nas , svatovi svaki vikend odnesu 400-500 ljudi koji bi bili na tekmi ovaj vikend je posebno lud evo ja ovaj vikend ne bih ni pod razno trebao biti na tekmi ali hvala Bogu moja ženica će me mijenjati i čuvati mi mjesto dok ne dođem s tekme :D .Očekujem ludo dobru atmosferu i veliku podršku te najveću posjetu Škripara u sezoni , naravno da bi volio da dodju i navijači Bosne barem zbog ambijenta ali mislim da to nije realna opcija .
Ma glupost je to zesca. Da stave min 10 KM garantiram da bi opet dvorana bila puna do posljednjeg mjesta, a ovako ces samo doci u situaciju da ce debelo premasiti kapacitet, bit ce covjek na covjeku, i gdje ces ti onda sa svim tim ljudima tu? Doci ce oni kojih nema cijelu sezonu, nego eto kao sad veliki navijaci, malo da uzare atmosferu, provociraju eventualno klupu gostiju, igrace, budu vidjeni, i zauzmu ukratko mjesta svim onima koji su inace tu. Ne slazem se sa ovom odlukom, mogli su to napraviti i u prvom kolu NLB lige, da, puno bolje nego ovako, no eto, ja znam tko ce doci i tko ce sigurno imati mjesta i napraviti paklenu atmosferu. Gdje ce pak ostali stati, ne zanima me. Pozivam i momke iz Sarajeva da naidju i vide malo kako to izgleda i zvuci uzivo, nije bed.
-the LORD of the RINGS-

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 28 maj 2009, 23:19

Alhemicar je napisao/la:E cuj da Sarajlije vide kako izgleda navijanje,ti izgleda pratis kosarku i navijanje zadnju sezonu.
ŠB_Fidelis je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:Ja sam za to da ulaz bude slobodan , ne zbog mene već kao zahvala svim navijačima i simpatizerima na podršci kad je klubu bilo najpotrebnije . A to tko će doći , ma nek dođu oni pravi kao i svaki put a ovih 20-30% plus će se uklopiti . Svi mi znamo koji živimo u ŠB šta je subota za nas , svatovi svaki vikend odnesu 400-500 ljudi koji bi bili na tekmi ovaj vikend je posebno lud evo ja ovaj vikend ne bih ni pod razno trebao biti na tekmi ali hvala Bogu moja ženica će me mijenjati i čuvati mi mjesto dok ne dođem s tekme :D .Očekujem ludo dobru atmosferu i veliku podršku te najveću posjetu Škripara u sezoni , naravno da bi volio da dodju i navijači Bosne barem zbog ambijenta ali mislim da to nije realna opcija .
Ma glupost je to zesca. Da stave min 10 KM garantiram da bi opet dvorana bila puna do posljednjeg mjesta, a ovako ces samo doci u situaciju da ce debelo premasiti kapacitet, bit ce covjek na covjeku, i gdje ces ti onda sa svim tim ljudima tu? Doci ce oni kojih nema cijelu sezonu, nego eto kao sad veliki navijaci, malo da uzare atmosferu, provociraju eventualno klupu gostiju, igrace, budu vidjeni, i zauzmu ukratko mjesta svim onima koji su inace tu. Ne slazem se sa ovom odlukom, mogli su to napraviti i u prvom kolu NLB lige, da, puno bolje nego ovako, no eto, ja znam tko ce doci i tko ce sigurno imati mjesta i napraviti paklenu atmosferu. Gdje ce pak ostali stati, ne zanima me. Pozivam i momke iz Sarajeva da naidju i vide malo kako to izgleda i zvuci uzivo, nije bed.
Ja koliko vidim napisah ''da naidju i vide malo kako to izgleda i zvuci uzivo''. Ocito sam trebao dodati i na Pecari, da naglasim, no dobro, to bi ti i dalje shvatio na svoj nacin.
U svakom slucaju, stoji i tako kako si ti shvatio u ovom momentu, mada nije tako bilo receno, a tko god prati kosarku (myself included) takodjer mu je jasno kakva je inace oduvijek i bila atmosfera u datoj dvorani, kao i u Skenderiji nekad, i danas.
...Život za Široki...

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Melo15 » 28 maj 2009, 23:54

ŠB_Fidelis je napisao/la:
Alhemicar je napisao/la:E cuj da Sarajlije vide kako izgleda navijanje,ti izgleda pratis kosarku i navijanje zadnju sezonu.
ŠB_Fidelis je napisao/la:
Ma glupost je to zesca. Da stave min 10 KM garantiram da bi opet dvorana bila puna do posljednjeg mjesta, a ovako ces samo doci u situaciju da ce debelo premasiti kapacitet, bit ce covjek na covjeku, i gdje ces ti onda sa svim tim ljudima tu? Doci ce oni kojih nema cijelu sezonu, nego eto kao sad veliki navijaci, malo da uzare atmosferu, provociraju eventualno klupu gostiju, igrace, budu vidjeni, i zauzmu ukratko mjesta svim onima koji su inace tu. Ne slazem se sa ovom odlukom, mogli su to napraviti i u prvom kolu NLB lige, da, puno bolje nego ovako, no eto, ja znam tko ce doci i tko ce sigurno imati mjesta i napraviti paklenu atmosferu. Gdje ce pak ostali stati, ne zanima me. Pozivam i momke iz Sarajeva da naidju i vide malo kako to izgleda i zvuci uzivo, nije bed.
Ja koliko vidim napisah ''da naidju i vide malo kako to izgleda i zvuci uzivo''. Ocito sam trebao dodati i na Pecari, da naglasim, no dobro, to bi ti i dalje shvatio na svoj nacin.
U svakom slucaju, stoji i tako kako si ti shvatio u ovom momentu, mada nije tako bilo receno, a tko god prati kosarku (myself included) takodjer mu je jasno kakva je inace oduvijek i bila atmosfera u datoj dvorani, kao i u Skenderiji nekad, i danas.
slika

kakva je oduvjek bila atmosfera ????? jeli mislis na ovakvu ??? kod nas je takva kad dolaze PARTIZAN I CIBONA...
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Melo15 » 29 maj 2009, 00:00

vidis li ove djevojcice i VOZILICE --ludilo-- to je normalno i moderno ovih godina , a MATE i BOBANA je istorija dvadesetog vjeka ..pozdrav... :lol: :lol:
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 29 maj 2009, 00:10

Joj covjeka. Jest, mislim na takvu. :roll: Lijepo za znati da ste je u stanju i dalje prezentirati radi drugih. Ilustriram razliku izmedju atmosfere tad/tu, i one koja se proteze kroz cijelu ligu.
Alhemicarev problem sto je on shvatio napisano drugacije, ili ti.

slika

slika

slika


U nas ti to protiv takvih ovako izgleda. ;)

Nemoj misliti da ste nesto narocito bolji po tom pitanju, pogotovo s obzirom na realne prednosti i kapacitete.
Zadnja izmjena: ŠB_Fidelis, dana/u 29 maj 2009, 00:25, ukupno mijenjano 2 puta.
...Život za Široki...

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la mahalac » 29 maj 2009, 00:12

mislis ove
slika
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Alhemicar » 29 maj 2009, 00:14

Cujem u subotu u Sirokom vanredno stanje ,pozivaju se i svatovi da uvelicaju taj dolazak kosarkasa Bosne.Covjece malo je reci da zivite u zabludi ,vi prvo ne znate znacenje rijeci navijanje. ;)
-the LORD of the RINGS-

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la mahalac » 29 maj 2009, 00:15

Grgatu svaka cast vidi se da je pravi sportista.
slika
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 29 maj 2009, 00:17

Alhemicar je napisao/la:Cujem u subotu u Sirokom vanredno stanje ,pozivaju se i svatovi da uvelicaju taj dolazak kosarkasa Bosne.Covjece malo je reci da zivite u zabludi ,vi prvo ne znate znacenje rijeci navijanje. ;)
Normala. Vidim ti si sasvim upucen i to isto shvacas, lol.
Naidjite sami da se u to i uvjerite. ;)
Zadnja izmjena: ŠB_Fidelis, dana/u 29 maj 2009, 00:26, ukupno mijenjano 1 put.
...Život za Široki...

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 29 maj 2009, 00:25

mahalac je napisao/la:Grgatu svaka cast vidi se da je pravi sportista.
slika
po cemu se vidi to

Avatar
mahalac
Postovi: 415
Pridružen/a: 17 jul 2008, 22:14
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la mahalac » 29 maj 2009, 00:27

:roll:
Pa kako nije odgovarao na psovke :mrgreen:
It's not about the shoes, it's about what you do in them!

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 29 maj 2009, 00:31

Nasim momcima/kosarkasima ja skidam kapu jer su mahom svi koji nisu u igri bili ispratili pljeskom one koji su ih jos jednom dosli podrzati. Tako se momcad gradi i tako se postize nesto.
...Život za Široki...

Avatar
lolo d pitar
Postovi: 686
Pridružen/a: 11 okt 2008, 22:40
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la lolo d pitar » 29 maj 2009, 00:33

mahalac
de malo pojasni,i cemu ta slika uopste, ne kontam te nikako

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 29 maj 2009, 00:35

Gubi se covjek, vidis da pise nepovezane postove i stavlja nepovezane slike, najlakse zaobici. :)
...Život za Široki...

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ljutinar » 29 maj 2009, 08:43

JameS je napisao/la:ma bolje da ne dolaze..ako ce ih vec doci kao i navijaca Sirokog u Sarajevo... :mrgreen:
a zbog čega, ako ono što su Škripari radili naprave "bosnaši" treba im kapu skinuti do poda,ovakvo nešto može izjaviti totalni neupućeni simpatizer od 11 godina pokriven prištićima i naocalima od -23

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: costacurta08 i 3 gosta.