FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

simonknows
Postovi: 2161
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 28 jun 2023, 18:01

Čuj pjesnika "ko te hebo godinama hebaće te opet."
Pa smradu jedan ova tvoja čaršija nas hebe 20 godina da ispadnemo, Azmir nas hebe 2 godine i odemo iz federalne u Europu.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 28 jun 2023, 18:05

Sto se ja opet nerviram radi narkomana i klosara koji ganjaju svoj interes.
Ovaj grad je truho odavno i treba nas yebat kada nismo ljudi.
ZNA LI NEKO ZBOG CEGA ELDAR I OVAJ KLOSAR NE ZELE POTPISATI

Avatar
mk1008
Postovi: 874
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mk1008 » 28 jun 2023, 18:05

I sta sad? Sta smo gdje smo sad? Na cemu smo ?
Nije valjda da su uspjeli syebati sve sto je moglo ici kako treba za samo par dana ..
Ako su stvarno uspjeli syebati ove pokusaje, trud fukara da se krene ka naprijed , onda trebamo se okupit, napraviti TRANSPARENTE SA IMENIMA svih grobara kluba i proteste opet, ovaj put vece sa boljom reklamom...
Fukare se trude, jedini pokusavaju na neki normalan, regularan nacin da dodju do rjesenja ..
Vjerujem ja da su oni bili spremni na sve ove opstrukcije, al bolan ode nam vrijeme, prolaze dani a mi se ne pomicemo s mjesta
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Wanderson
Postovi: 2686
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Wanderson » 28 jun 2023, 18:06

Sloboda i Tuzla kao grad je spala na niske grane kad ovakvi debili i kokosari poput doticnog imaju instrument da nesto blokiraju, jos i da objasnjavaju i prave se pametni.

Dva isprdka sa 4KM u dzepu hoce da blokiraju covjeka biznismena sa par miliona na racunu, to samo u BiH se moze desiti.

Avatar
DamirT
Postovi: 14027
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 jun 2023, 18:08

Neka neka, dok god dovodimo u skupstinu i upravu ljude po jaranskoj i tribinskoj osnovi, bit ce ovako. Pa gdje se bolan daje da u klubu odlucuje neko ko veze nema sa tim poslom, niti ima veza da dovede igraca nekog, ili para da namakne...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
fukara87
Postovi: 5665
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 28 jun 2023, 18:08

Evo na cemu smo...
slika

slika
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FranckRibery » 28 jun 2023, 18:13

Ovdje pojedinci pljuju po ljudima a pola vas ih ne poznaje. Ne razumijem cemu takva paljba.
Evo ja uzimam sve ovo sa rezervom i ako vec nemamo nekog boljeg/goreg neka onda dodje Azmir koji nas je da budemo iskreni dobro zavalio prosli put prilikom odlaska.

Nadam se da ce Lugavic biti pametniji i da nece olako dati manipulacije kao sto je to dopustao fontana.

Ako je Eldar dao ostavku, kako je moguce da se on nesto pita? On je bio dio garniture ljudi koja je direktno ucestvovala u ispadanju. Bez ljutnje, hvala i sretno ti dalje druze. Palite iz kluba jer ne zelimo da se nesto pitate jer ako se budete pitali bice nam samo gore!!!!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 28 jun 2023, 18:15

Yebem mater i Eldaru i udruzenju. Pusite ku rsc klosari i cigani mater vam yebem u usta marke nemate, klub ste izbacili iz lige i sada ga gurate u ponor bez povratka.
Nabijem vas sve na ku rsc skupa sa Eldarom i Jovicom neka stanu mirno obojica dok mi puse ku rac.
Koristite klub za licnu dobit, promociju. Boli vas kur ac za Slobodom klosari mrtvi.

Avatar
senjak075
Postovi: 789
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la senjak075 » 28 jun 2023, 18:18

fukara87 je napisao/la:
28 jun 2023, 18:08
Evo na cemu smo...
slika

slika
NiStE Ni sVjEsNi k0Lik0 sU dAli gRaDu i kLuBu
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Avatar
DamirT
Postovi: 14027
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 jun 2023, 18:19

senjak075 je napisao/la:
28 jun 2023, 18:18
fukara87 je napisao/la:
28 jun 2023, 18:08
Evo na cemu smo...
slika

slika
NiStE Ni sVjEsNi k0Lik0 sU dAli gRaDu i kLuBu
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kad to kazu povraca mi se. Isto ko da su dali svojih 10 miliona za klub. Sta su dali? Pare za kartu ko i vecina nas i to je to. Popisam ih obojicu
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 28 jun 2023, 18:20

Bajram Šerif Mubarek Olsun

Prvo, otkud sad Aco i Buco u Skupštini? Ako je to onaj novi prijedlog za koji je i Azmir bio , kako onda ne mogu izglasat novi UO? Ako je preostalih 5 članova ZA, to je dovoljno za dvotrećinsku većinu i da se izglasa povjerenje UO.
Drugo , malo mi neozbiljno djeluje da takav "anđeo" ne zna šta sve i u kojem roku treba dostaviti da preuzme vođenje Kluba. Ako sve dostaviš po propisima ne može niko ništa odgađat i ne može ti vršit nikakve opstrukcije.
Treće, bilo bi lijepo kad bi pojedini ovdje što pišu sačuvali bar malo dostojanstva nekog. Pa jbt čitav život čitam kako je Karić uhljeb, neznalica i šta sve ne, al kad ga Azmir postavi onda je Monchi ****.

Fullspeed
Postovi: 68
Pridružen/a: 20 feb 2021, 15:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Fullspeed » 28 jun 2023, 18:21

Evo i ovog debelog krmeta, cekamo jos Sulju da se oglasi i to je to

Avatar
fukara87
Postovi: 5665
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 28 jun 2023, 18:22

FranckRibery je napisao/la:
28 jun 2023, 18:13
Ovdje pojedinci pljuju po ljudima a pola vas ih ne poznaje. Ne razumijem cemu takva paljba.
Evo ja uzimam sve ovo sa rezervom i ako vec nemamo nekog boljeg/goreg neka onda dodje Azmir koji nas je da budemo iskreni dobro zavalio prosli put prilikom odlaska.

Nadam se da ce Lugavic biti pametniji i da nece olako dati manipulacije kao sto je to dopustao fontana.

Ako je Eldar dao ostavku, kako je moguce da se on nesto pita? On je bio dio garniture ljudi koja je direktno ucestvovala u ispadanju. Bez ljutnje, hvala i sretno ti dalje druze. Palite iz kluba jer ne zelimo da se nesto pitate jer ako se budete pitali bice nam samo gore!!!!
Aj ba ne seri matere ti, ko si ti?
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
senjak075
Postovi: 789
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la senjak075 » 28 jun 2023, 18:22

DamirT je napisao/la:
28 jun 2023, 18:19
senjak075 je napisao/la:
28 jun 2023, 18:18
fukara87 je napisao/la:
28 jun 2023, 18:08
Evo na cemu smo...
slika

slika
NiStE Ni sVjEsNi k0Lik0 sU dAli gRaDu i kLuBu
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Kad to kazu povraca mi se. Isto ko da su dali svojih 10 miliona za klub. Sta su dali? Pare za kartu ko i vecina nas i to je to. Popisam ih obojicu
Isto! Upravo to :thumbup:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 28 jun 2023, 18:27

Kupice njih Azmir,samo nek prebaci marku vise od ponude Secerbegovica i ostalih grobara Slobode !
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Sky9
Postovi: 10109
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 28 jun 2023, 18:29

Suljo na ličnoj osnovi ne može smisliti Azmira. I ovi ostali iz UG ista priča.

Mnogima teško pada što će "seljak" uspješnije voditi klub od "čaršije". Evo imali ste šansu debili, i odveli nas u mrtvu gov.njivu Federalnu ligu.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
DamirT
Postovi: 14027
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 jun 2023, 18:31

Ma bice ovo dobro. Nisu dzaba stavili rok do 4 jula, jer su znali da ce izaci ova nova gofna iz rupa da sta pos.eru koji dan
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
FranckRibery
Postovi: 566
Pridružen/a: 17 jul 2014, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FranckRibery » 28 jun 2023, 18:36

fukara87 je napisao/la:
28 jun 2023, 18:22
FranckRibery je napisao/la:
28 jun 2023, 18:13
Ovdje pojedinci pljuju po ljudima a pola vas ih ne poznaje. Ne razumijem cemu takva paljba.
Evo ja uzimam sve ovo sa rezervom i ako vec nemamo nekog boljeg/goreg neka onda dodje Azmir koji nas je da budemo iskreni dobro zavalio prosli put prilikom odlaska.

Nadam se da ce Lugavic biti pametniji i da nece olako dati manipulacije kao sto je to dopustao fontana.

Ako je Eldar dao ostavku, kako je moguce da se on nesto pita? On je bio dio garniture ljudi koja je direktno ucestvovala u ispadanju. Bez ljutnje, hvala i sretno ti dalje druze. Palite iz kluba jer ne zelimo da se nesto pitate jer ako se budete pitali bice nam samo gore!!!!
Aj ba ne seri matere ti, ko si ti?
Slobodas veliki ako te interesuje. Ako mislis da sam nesto slagao, slobodno u pp napisi. Nemoj glumiti policajca na forumu. Ako ne mozes konstruktivno komunicirati, slobodno me zaobidji i nemoj vrijedjati

simonknows
Postovi: 2161
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 28 jun 2023, 18:38

Debelom bi bilo bolje da malo smrša, ne može mu inače srce podnijeti ovaj dolazak Azmira i čistku koja slijedi. Kakva klapa bi da bira predsjednika. Ovaj drugi isti miš stahorac ccc

Azmir ima pozitivan omjer glasova na svojoj strani, sastanak je održan jučer tek nakon čega je Azmir dao spisak sa imenima za UO. Bez brige, no stress (pogotovo ako ste teži od 1.7 tona), može da naškodi.


Aco ono što sam neki dan rekao da nisi kompetentan da biraš predsjednika, a da ti niko ne može osporiti da si Slobodaš, ne samo da nisi kompetentan nego si i jako glup. Plus nisi ni Slobodaš. :wave:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

montolivo18
Postovi: 823
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 28 jun 2023, 18:39

Paraziti.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.