HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Alhemicar » 29 maj 2009, 10:19

ljutinar je napisao/la:
JameS je napisao/la:ma bolje da ne dolaze..ako ce ih vec doci kao i navijaca Sirokog u Sarajevo... :mrgreen:
a zbog čega, ako ono što su Škripari radili naprave "bosnaši" treba im kapu skinuti do poda,ovakvo nešto može izjaviti totalni neupućeni simpatizer od 11 godina pokriven prištićima i naocalima od -23
E ovo su pravi navijaci koji velicaju vase pjesme koje ste pjevali u Sarajevu.Stidite se cemu se divite :roll:
-the LORD of the RINGS-

Gorazde11
Postovi: 363
Pridružen/a: 12 jul 2008, 09:37
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Gorazde11 » 29 maj 2009, 11:15

Siroki je sada favorit, igrati pred bucnih 5000 navijaca je prednost, ali i Bosna se smatrala favoritom u 1 mecu, pa...

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ljutinar » 29 maj 2009, 12:25

Alhemicar je napisao/la:
ljutinar je napisao/la:
JameS je napisao/la:ma bolje da ne dolaze..ako ce ih vec doci kao i navijaca Sirokog u Sarajevo... :mrgreen:
a zbog čega, ako ono što su Škripari radili naprave "bosnaši" treba im kapu skinuti do poda,ovakvo nešto može izjaviti totalni neupućeni simpatizer od 11 godina pokriven prištićima i naocalima od -23
E ovo su pravi navijaci koji velicaju vase pjesme koje ste pjevali u Sarajevu.Stidite se cemu se divite :roll:
jel ovdje rijec o pjesmi??? otpepaj u troskoku

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 29 maj 2009, 15:17

Josipović: Atmosferu kao protiv Igokea-e sam doživio najviše dva puta u karijeri


slika

Danas je u prostorijama košarkaškog kluba Široki Eronet održana konferencija za medije. Prisutni su bili trener Hrvoje Vlašić, igrači Josipović i Špralja te predsjednik kluba Ante Suton. Trener Vlašić je prisutnim novinarima rekao da ne treba stvarati euforiju oko ove velike pobjede u Sarajevu jer da drugi dio posla slijedi u subotu na Pecari.
-Mi smo doista uradili veliki dio posla u Sarajevu, ali euforiji nema mjesta iako je ona prirodna i normalna, želimo ostati čvrsto na zemlji mada smo svjesni odlično odrađenog posla u prvoj utakmici. Treba nam puna dvorana i navijanje kao u subotu kad smo pobijedili Igokeu. Naravno vjerujem u svoju momčad i pobjedu ali napominjem da do nje nećemo lako doći- rekao je trener Vlašić.

Ivo Josipović čovjek koji je svojom igrom i tricama uveo Široki u NLB isto tako ne želi podleći euforiji tzbog pobjede Širokog u Sarajevu.
-Bosna je i suviše iskusna ekipa da bi ih mi lako dobili. Želimo zadržati mir i hladne glave za sutrašnju utakmicu. Znam da će nas nositi navijanje Škripara i prepune dvorane a mi ćemo dati sve od sebe da pobijedimo Bosnu i navijačima poklonimo naslov prvaka. Moram priznati da onakvo navijanje kakvo je bilo u subotu protiv Igokea Partizana možda sam doživio svega dva puta najviše u svojoj dugogodišnjoj košarkaškoj karijeri – rekao je iskusni Josipović.

Novinare je zanimalo kakav će Široki biti u smislu igračkog i trenerskog kadra u narednoj natjecateljskoj sezoni na što je predsjednik Suton odgovorio:
-Želja nam je zadržati ovu ekipu i trenera Vlašića i iskreno se nadam da ćemo naći zajednički interes da to i ostvarimo. Ovdje ću spomenuti i mlade nade Širokog koji će svakako moći dosta napredovati uz ovaj kadar naših iskusnijih igrača- rekao je Suton i napomenuo kako je čak 9 igrača Širokog u raznim kategorijama reprezentacije Hrvatske što nam može svima biti na ponos jer je to rezultat jednog teškog, ali uspješnog rada svih ljudi i igrača uključenih u ovaj sportski kolektiv.
...Život za Široki...

Basket ŠB
Postovi: 13
Pridružen/a: 23 apr 2009, 19:00
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Basket ŠB » 29 maj 2009, 16:35

Ljudi okanite se ko šta pjeva . Pretvorili ste ovaj forum političkim forumom a ne sportskim forumom. Sutra će neko da pjeva a neko da tuguje. Pjevati će i slaviti svi navijači (i oni koji nisu navijači a vole što je pobjedio) Širokog :D Tugovati će navijači Bosne :cry: a i to mora neko , jbg. Želio bi zahvaliti Bosni što su vratili BiH drugo mjesto u NLB ligi . Borili su se hrabro . Evo Vlado vam je potpiso još 4 godine valjda će napraviti neki poso sa mladim igračima i sa ekipom. Boim se da nebi to bilo " dok ima para, ima i muzike" .

Avatar
šb_pecara
Postovi: 195
Pridružen/a: 02 jan 2009, 16:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la šb_pecara » 30 maj 2009, 10:15

vise nema potrebe da govorimo svi na pecaru, veceras tko je lopov moci ce se nakrasti po sirokom zato sto nitko nece ostati doma :D :D :D a sad mislim da su nasi malo presrali s tim najavama proslava na mostu ali mi cemo slaviti iako ne osvoje veceras... jer mi cijenimo sve ono sto su uradili ove godine i sav onaj trud i zalaganje zbog cega sam cesto ove sezone ostajao bez rijeci... volimo svi ovaj klub i uvik cemo ga volit bez obzira na sve... a dosta mi je onih sto su citavu godinu pisali siroki je sugav, sta ce oni (pritom mislim na one iz sirokog sto su tako mislili), a sad kad je finale i kad su dobili bosnu ti isti pricaju kako smo najbolji mozemo po njima u euroligu(ne mislim na ovome forumu)... bas me zanima sto ce pisati asko siroki vecaeras izgubi ne daj boze tko ce ostati od tih isti... MI UVIJEK OSTAJEMO NA PECARII DOLAZIT CEMO GLEDATI I AKO BUDEMO OPET U LIGI BIH, ponosan na tebe jer si moj grad......
treniranje od ranih godina ---- $, placanje trenerima ----$, puno puno polomljenih reketa u 3 finala ---- $, OSVOJEN WIMBLEDON "NEPROCIJENIVO" ,,, GORAN IVANISEVIC

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bosnas_ » 30 maj 2009, 11:39

Siroki je zasluzeno u finalu i zasluzeno su izborili NLB ligu,evo sad su pred titulom sto je ipak fin poklon svim navijacima tog kluba! u Skenderiji su odigrali muski i pobjedili indisponiranu i nemotivisanu Bosnu,sasvim zasluzeno! Igrate pred svojim navijacima i sigurno mnogo vise zeljni tog trofeja koji ce klub kostati nekih 100 000 eura koliko iznose premije igraca za osvajanje titule prema ugovoru,i pretpostavljam da ce te u tome uspjeti! Neka pobjedi bolji!

Avatar
šb_pecara
Postovi: 195
Pridružen/a: 02 jan 2009, 16:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la šb_pecara » 30 maj 2009, 11:45

bosnas_ je napisao/la:Siroki je zasluzeno u finalu i zasluzeno su izborili NLB ligu,evo sad su pred titulom sto je ipak fin poklon svim navijacima tog kluba! u Skenderiji su odigrali muski i pobjedili indisponiranu i nemotivisanu Bosnu,sasvim zasluzeno! Igrate pred svojim navijacima i sigurno mnogo vise zeljni tog trofeja koji ce klub kostati nekih 100 000 eura koliko iznose premije igraca za osvajanje titule prema ugovoru,i pretpostavljam da ce te u tome uspjeti! Neka pobjedi bolji!
slazem se... jer ova euforija je nesto sto se odavno nije vidjelo u sirokom... i ja kazem neka bolji pobijedi aiko je jos uvijek sve otvoreno ali mi smo u maloj prednosti... ma sta reci gorit ce veceras i treba da gori... dolaze neki pjevaci, dolaze žapci, prave se kako cujem neki svjetlosni efekti bit ce spektakal nema sta...
treniranje od ranih godina ---- $, placanje trenerima ----$, puno puno polomljenih reketa u 3 finala ---- $, OSVOJEN WIMBLEDON "NEPROCIJENIVO" ,,, GORAN IVANISEVIC

kukurijek
Postovi: 48
Pridružen/a: 02 mar 2009, 18:06
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kukurijek » 30 maj 2009, 12:15

šb_pecara je napisao/la:
bosnas_ je napisao/la:Siroki je zasluzeno u finalu i zasluzeno su izborili NLB ligu,evo sad su pred titulom sto je ipak fin poklon svim navijacima tog kluba! u Skenderiji su odigrali muski i pobjedili indisponiranu i nemotivisanu Bosnu,sasvim zasluzeno! Igrate pred svojim navijacima i sigurno mnogo vise zeljni tog trofeja koji ce klub kostati nekih 100 000 eura koliko iznose premije igraca za osvajanje titule prema ugovoru,i pretpostavljam da ce te u tome uspjeti! Neka pobjedi bolji!
slazem se... jer ova euforija je nesto sto se odavno nije vidjelo u sirokom... i ja kazem neka bolji pobijedi aiko je jos uvijek sve otvoreno ali mi smo u maloj prednosti... ma sta reci gorit ce veceras i treba da gori... dolaze neki pjevaci, dolaze žapci, prave se kako cujem neki svjetlosni efekti bit ce spektakal nema sta...
U potpunosti se slazem sa vama, neka pobijadi bolji,a onda cemo zajedno navijati i za Siroki i Bosnu u NLB, da obezbijede i trece mjesto u istoj, da bi se podigao nivo domace kosarke, onda bi bilo jos vise spektakularnih utakmica.

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 30 maj 2009, 12:26

kukurijek je napisao/la:
šb_pecara je napisao/la:
bosnas_ je napisao/la:Siroki je zasluzeno u finalu i zasluzeno su izborili NLB ligu,evo sad su pred titulom sto je ipak fin poklon svim navijacima tog kluba! u Skenderiji su odigrali muski i pobjedili indisponiranu i nemotivisanu Bosnu,sasvim zasluzeno! Igrate pred svojim navijacima i sigurno mnogo vise zeljni tog trofeja koji ce klub kostati nekih 100 000 eura koliko iznose premije igraca za osvajanje titule prema ugovoru,i pretpostavljam da ce te u tome uspjeti! Neka pobjedi bolji!
slazem se... jer ova euforija je nesto sto se odavno nije vidjelo u sirokom... i ja kazem neka bolji pobijedi aiko je jos uvijek sve otvoreno ali mi smo u maloj prednosti... ma sta reci gorit ce veceras i treba da gori... dolaze neki pjevaci, dolaze žapci, prave se kako cujem neki svjetlosni efekti bit ce spektakal nema sta...
U potpunosti se slazem sa vama, neka pobijadi bolji,a onda cemo zajedno navijati i za Siroki i Bosnu u NLB, da obezbijede i trece mjesto u istoj, da bi se podigao nivo domace kosarke, onda bi bilo jos vise spektakularnih utakmica.
E to treće mjesto je nemoguća misija jer BiH ima samo jedno zagarantirano a za ostalo se mora izboriti tj. mora se na sto jada izboriti za drugo mjesto (Bosna tek 1-2 kola do kraja osigurala iako je imala dobru sezonu u NLB-u) a kamoli donijet treće mjesto.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

sb citizen
Postovi: 162
Pridružen/a: 29 apr 2009, 14:22
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la sb citizen » 30 maj 2009, 21:56

PONOSNA MOJA JE ZEMLJA, H E R C E G O V I N A !!!!! šteta što nisam u sirokom brijegu, pozdrav iz zagreba od velike ŠB kolonije, vidimo se uskoro! čestitke bosni na tome što su osigurali 2 mjesta u nlb-i ligi i što su igrali jaku košarku, al ne dovoljno za ovakav hrabri, rekao bih, široki!!!!!!!

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la TaRgEt_ » 30 maj 2009, 21:57

Svaka cast na tituli bili ste bolji i cestitam na 6 tituli a slavlje prekrasno ... sve najbolje i da nas extra prestavljateu NLB sa Bosnom i donesete 3 predstavnika sve najbolje ... i jos jednom nasa zemlja je Bosna i Hercegovina sve najbolje .....
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Jack Killian
Postovi: 84
Pridružen/a: 24 feb 2009, 15:33
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Jack Killian » 30 maj 2009, 22:00

Cestitke na osvojenom kosdarkaskom prvenstvu Bosne i Hercegovine

bayer 04
Postovi: 753
Pridružen/a: 04 sep 2008, 10:17
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bayer 04 » 30 maj 2009, 22:04

Čestitke na tituli...

dr_rock
Postovi: 45
Pridružen/a: 30 maj 2009, 21:55
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la dr_rock » 30 maj 2009, 22:07

Zalosno je ovo sto se veceras desilo, igru na stranu. Citavo selo (Siroki Brijeg) i okolna mjesta napokon su uspjeli popuniti dvoranu koja je prevelika za njihovu populaciju (ali to je po onoj seljackoj "sto vece, to bolje"). Uspjelo se skupiti 5000 ustaša! Pjesme poput "gazi, gazi balije!","ubi, ubi srbina!","bice Bosna **** sampion!" jos su jednom pokazale "odgoj" s******. Isto tako i trobojnice zemlje u kojoj ne zive, kao i zastave ne postojece zemlje "Herceg Bosne". Na time-out-ovima i organizatori su pokazali svoj us****k pustajuci Tomphsonove pjesme, kao i navijačke pjesme pisane za hrvatsku nogometnu reprezentaciju. Uz sve to KK Siroki usudio se nazivati Hrvatskim iako postoji u zemlji koja se zove BiH. Zalosno je sve to kad uzmete jedan podatak da 90% gledatelja nije preslo granicu prema postovanoj RH, jer su tolike s******** da je to za njih kulturni sok. I jos jedna stvar koju ove u***** ne mogu preboliti, a to je velika istina da pravi hrvati, oni koji su rodjeni u okvirima RH ne priznaju ove nase izrode. Sto se tice igre sve u svemu korektna i ono klasicno "bosanska". Sudjenje korektno i to je to u svemu.
Veceras je teferic u selu!!!!! :D


obrati malo paznju na rjecnik

Compact
Postovi: 93
Pridružen/a: 25 okt 2008, 22:43
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Compact » 30 maj 2009, 22:15

Fašisti čestitam na zasluženo osvojenoj tituli!
Zadnja izmjena: Compact, dana/u 30 maj 2009, 22:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la el-fighter » 30 maj 2009, 22:19

Čestitke igračima Širokog na osvojenoj tituli. Bili su bolji i pokazali da Bosna ima ravnog konkurenta u BiH. Sretno u NLB ligi pa da sa Bosnom obezbjedite i trećeg bh. predstavnika u NLB ligi.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

dr_rock
Postovi: 45
Pridružen/a: 30 maj 2009, 21:55
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la dr_rock » 30 maj 2009, 22:20

el-fighter je napisao/la:Čestitke igračima Širokog na osvojenoj tituli. Bili su bolji i pokazali da Bosna ima ravnog konkurenta u BiH. Sretno u NLB ligi pa da sa Bosnom obezbjedite i trećeg bh. predstavnika u NLB ligi.
ma daj covjece sta treceg oni ce zasrati pa ce se bosna moradti iduce godine ponovo boriti za drugog. zakucace ko i svake godine omjes 0/all

bayer 04
Postovi: 753
Pridružen/a: 04 sep 2008, 10:17
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bayer 04 » 30 maj 2009, 22:26

el-fighter je napisao/la:Čestitke igračima Širokog na osvojenoj tituli. Bili su bolji i pokazali da Bosna ima ravnog konkurenta u BiH. Sretno u NLB ligi pa da sa Bosnom obezbjedite i trećeg bh. predstavnika u NLB ligi.
Čuj pokazali da Bosna ima konkurenta...haha...Široki je već dugo bolji od Bosne...

Jedno pitanje...Je li Široki prije imao u nazivu "HRVATSKI"...Ako jeste ne znam kako ranije nisam primjetio...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la nerminh74 » 30 maj 2009, 22:32

pored ociglednog siljenja sudija ipak cestitam ZASLUZENU pobjedu sirokog

svim nasim momcima se zahvaljujem na pozrtvovanosti sem onom smecu od igraca (daleko manjim djelom od covjeka) ovcini kojega stvarno nezelim vidjeti vise u bosnu uz zahvalu na nekoliko solidnih utakmica u NLB


sto se tice navijanja mogu reci da je samo za gadzenje i pokazatelj "kulture" sirokog i ono me je navijanje dobro ohladilo od mojih simpatija prema istoimenom klubu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.