HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Compact
Postovi: 93
Pridružen/a: 25 okt 2008, 22:43
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Compact » 31 maj 2009, 11:50

ŠB_Fidelis je napisao/la:Evo i ja kuci konacno, dovoljno se i otrijeznih... ne da mi se previse komentirati, prvaci smo, apsolutno zasluzeno, sve rijeci su suvisne, nista nije utjecalo na konacni rezultat, ni sudjenje, ni neke zakulisne igre, nista, dobili smo Bosnu zasluzeno u Sarajevu i uz teske muke to potvrdili i kuci. ŠAMPIONI!
Za ocekivati je bilo atmosferu na noz sa onoliko ljudi, dosta ljudi i sa strane koji su bili u svom nekom filmu, dvorana daleko premasenog kapaciteta, uz onakav pritisak bi i Lakersi tesko igrali, ali SVAKA CAST igracima Bosne na pruzenom otporu i igri, ja vam skidam kapu, odlicno ste izgledali u pojedinim momentima i hvala vam na vracanju dva predstavnika za NLB iduce sezone (uostalom koliko se sjecam na kraju ste aplauz dobili), ali ipak se veceras protiv ovog Širokog nije moglo vise.

Vi koji prozivate navijanje, atmosferu, ''zgrazate se i gadite'' ili sta ja znam, e jebga momci, tu ste NEREALNI, bili smo i mi u velikoj dvorani pred ovoliko ljudi, tako i ja osobno, bilo je takodjer provociranja, dobacivanja, '****, gazenja ustasa', pravljenja pritiska itd., tako da zaista nemam sta nadodati na to i licemjerno bi bilo to svaljivati na nekoga drugoga iskljucivo kad je to uvijek stvar povodjenja pojedinaca (koji su smetali evo meni prvom osobno, kao i VECINI ljudi, pogotovo na nasoj tribini, ali protiv toga se ne moze u takvim momentima i znate i sami da je isto i da bi isto bilo i gore u ovakvoj situaciji) na kojeg ce se ostali narod lako nakaciti u takvoj atmosferi, takvoj jednoj utakmici, a ova je bila ipak za titulu prvaka, i to dovoljno puta vidjeh i u Sarajevu i Širokom Brijegu da nikakvog razloga za pravljenje razlike nemam i s tim mozete odmah prestati jer ce toga uvijek biti i na jednoj i drugoj strani. Mislim, pogledas jedan beogradski derbi, jedan derbi dinama i hajduka, kad se sjati toliko ljudi i padobranaca pa **** dinamo, **** zagreb, itd. itd., kamoli nece biti u jednoj Bosni i Hercegovini. Visi moralisti, okanite se komentiranja.
To sto je u Skenderiji, na utakmicama Bosne kazalisna atmosfera i kazalisna publika penzionera i slicnih trenutacno pa takve scene kao ne dozivljavate i ''nisu vam jasne' sad odjednom, dovoljno govori kako imate kratko pamcenje, a pitao bih vas ja sta bi bilo da je puna ta ista prethodno navedena dvorana, plus HZ i ostali navijaci u ovakvoj situaciji. Mislite da bi postojala razlika u pritisku i svemu ostalom? Bi k*rac moj. Manite se te price.
Ako vam je do kazalisne atmosfere, ''kulture'', ovoga onoga, jednostavno - idite u kazaliste.

Naravno, nitko ni spomenuti momente gdje je gorjelo na 'Za ovaj grad' ili 'Samo ti', ali cuj, samo se ''ekstreman glas'' daleko cuje, to je uvijek tako bilo, al nema veze, za ocekivati uz onoliko padobranaca na tribini pored nas koji smo inace stalno tu - to tko ne shvaca - nije navijac.
Da nije toliko ljudi bilo koji su toliko zeljeli tu titulu i podleglo masovnom mentalitetu (sto ne moram valjda posebno naglasavati, to mozete jasno vidjeti i na svakoj vasoj utakmici kad se skupi vise naroda) i pritisku, drugacije bi to izgledalo naravno, no i ovako nitko ne moze osporiti atmosferu kakvu nijedna dvorana u BiH u ovom momentu nema.
Hvala svim akterima, igracima, treneru, upravi na jos jednoj tituli, jos jednoj potvrdi najtrofejnijeg kluba ove drzave.

Ona skandiranja, pjesma SAMO TI, SAMO TI, ZAUVIJEK CU SAMO TEBE BODRITI, ona ekipa koja je OSTALA kada su se svi otisli iz dvorane, pa 15 minuta po zavrsetku svih ceremonija, koji su pjevali samo nasem Širokom, nasim igracima i nasim ljudima, skandirali Vlasicu, Thomasu, Batinicu, i ostatku, TO SMO MI, to je ono sto ce uvijek definirati tvoj grad i to je ono sto izdize Široki iznad ostalih. Hvala vam svima.

A proslava na kraju uz ''Moja Hercegovina'' je vrhunac bila, to kome smeta, nije normalan ili ima problema sa Hercegovinom ili Hrvatima.

Hvala svima na cestitkama, vidimo se i dogodine!
Čestitam, a nama ostaje da gledamo kako trava raste! U Skenderiji je napeto k'o babina sisa, tako da i iduće godine računajte na aplauz!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 31 maj 2009, 11:52

nerminh74 je napisao/la:suplja i to dugogodisnja suplja, vi ste otvoreno nacionalisticki ustrojeni, a mi smo ipak vecinom multieticki orjentirani (navijaci bosne ne drugih klubova) i kod nas se psuje na licnoj bazi kao svugdje u svjetu na stranu izuzeci, a kod vas organizovano nacionalno-sovinisticko u velikom broju


sve ja ovo odavno znam, ali sam nekako mislio da se to primirilo, pogotovu sa cirom i pravom multinacionalnom kako fubalskom/nogometnom tako kosrkaskom repkom, ali su mi te nade ocigledno bile neosnovane

ovo je moj zadnji post na ovu temu i najvjerovatnije na topic jer ste mi ste se sinoc zgadili tako da su moje simpatije koje sam gradio na bazi solinog rada uprave i snalazenja sa parama jednostavno istopile pogotovu sto sam se pdsjetio vaseg rada, losi u nlb pa bubnete lovu samo da izgurate titulu, ono sto valja omladine odmah u hr repku

zajebi to, znam da vas boli briga hoculi vise ovdje postati ili vas postovati, ali ja cu radi svog karaktera i stvavova ipak biti mirniji
Evo vi ste sa Dino Konakovićem visokopozicioniranim SDA-ovce multietnični ma nemoj , bolan nermine ima nas ovdje i sa malo dužim pamćenjem od onoga što bi ti želio . Ima li jednom realno nekome priznati bolji ste i doviđenja ,de vam nevalja navijanje,sastavljanje ekipe,za koga igraju mladi (HR) , krvna zrnca igrača itd. pa koji vam je kur... više . Malo se vi zapitajte kako nemožete podjeliti plaće 5-6 mjeseci i kako vas svaki jeb... sajam može izbaciti iz dvorane a nije vaš problem tko će i kako tj kad igrati u Š.Brijegu .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
um vuk
Postovi: 203
Pridružen/a: 03 feb 2009, 21:45
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la um vuk » 31 maj 2009, 12:04

Čestitke Širokom..
Sve im pokupišmo ove godine :lol: :lol: :lol:
"Age i begovi su plaćali da im sinovi igraju u tom jedinom gradskom timu HŠK" Zrinjski""

Melo15
Postovi: 1483
Pridružen/a: 28 apr 2008, 19:22
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Melo15 » 31 maj 2009, 12:10

um vuk je napisao/la:Čestitke Širokom..
Sve im pokupišmo ove godine :lol: :lol: :lol:
sta ste pokupili?????
KUP?????
>>>the first 40 games of my career I sat on the bench, they thought I was a zero. Instead of being bitter I just practiced and practiced, it wasn't even 'bout basketball anymore it was by proving them wrong. Impossible is nothing

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kksiroki » 31 maj 2009, 12:13

Malo ću o utakmici , vv je pokušao kako u prvoj tako i u drugoj pustiti Masona da šuta do mile volje na što mu se ovaj narugao u obije utakmice pogodivši više trica nego u cijeloj karijeri ,bilo je ružno i podcjenjivački kad vv svog playa šalje u reket i to gestikulira da svi vide ali Mason mu se smijao i u SA i u ŠB u facu ispred klupe barem 10 puta . I koliko god ja cijenim vv ovo je njegov veliki poraz jer mu je u dvije utakmice čovjek na kome je on ( i Ars naravno) gradio svoju taktiku zabio 40 koševa imao 20 skokova i 12 assista .
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
Alhemicar
Postovi: 160
Pridružen/a: 13 apr 2008, 21:36
Lokacija: Sarajevo Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Alhemicar » 31 maj 2009, 12:14

nerminh74 je napisao/la:suplja i to dugogodisnja suplja, vi ste otvoreno nacionalisticki ustrojeni, a mi smo ipak vecinom multieticki orjentirani (navijaci bosne ne drugih klubova) i kod nas se psuje na licnoj bazi kao svugdje u svjetu na stranu izuzeci, a kod vas organizovano nacionalno-sovinisticko u velikom broju


sve ja ovo odavno znam, ali sam nekako mislio da se to primirilo, pogotovu sa cirom i pravom multinacionalnom kako fubalskom/nogometnom tako kosrkaskom repkom, ali su mi te nade ocigledno bile neosnovane

ovo je moj zadnji post na ovu temu i najvjerovatnije na topic jer ste mi ste se sinoc zgadili tako da su moje simpatije koje sam gradio na bazi solinog rada uprave i snalazenja sa parama jednostavno istopile pogotovu sto sam se pdsjetio vaseg rada, losi u nlb pa bubnete lovu samo da izgurate titulu, ono sto valja omladine odmah u hr repku

zajebi to, znam da vas boli briga hoculi vise ovdje postati ili vas postovati, ali ja cu radi svog karaktera i stvavova ipak biti mirniji
E moj Nermine i ti pameti dodje.
-the LORD of the RINGS-

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ipsa » 31 maj 2009, 12:51

mislim pored sve dobre volje ne mogu shvatiti...na stranu i turcini i balije...lijepo je bilo kada se pjevaju one pjesme o hercegovini, neretvi..i sl..i ja sam se super osjecao...al onda u jednom trenutku krene..hajmo hajmo ustase..momak medju skriparima nosi majicu crna legija, drugi ndh...mislim nevjerovatno...pa zar nisu ustase bili sa okupatorom (njemcima), zar se nisu borili protiv svih naroda i narodnosti...pa u spominjanoj neretvi se vodila bitka sa njemcima, ustasama i cetnicima...cemu velicanje toga...prezivjeli smo dosta toga i zaista nam to ne treba..postujem ljubav prema hercegovini i hrvatskoj al to nikako ne mogu provariti...volio sam cut jos 100 puta gazi ove il one nego ovo sto napisah gore...nadam se da cemo opet jednog dana se vratiti na kolosijek bratstva i jedinstva i uzivati u svim razlicitostima koje imamo...jedva cekam opet doci u siroki...sreca pa vidjeh grgata kako ide prema dvorani inace bi je skroz promasio...:)
I feel devotion!!

Basket ŠB
Postovi: 13
Pridružen/a: 23 apr 2009, 19:00
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Basket ŠB » 31 maj 2009, 13:31

oooooo ljudi moji kako sam sinoć bio nervozan tokom utakmice. Pola utakmice nisam mogo gledati od nervoze . Igrači su bili u grču od prevelike želje za pobjedu a Bosna je došla rasterećeno ko mi one godine sa Martinom Vanjakon . Igrali su odlično ali nisu mogli u onoj dvorani da dobiju. Odgovorio bi IPSI da se i ja slažem da onakvim maicama nije mjesto na sportskim borilištima jer su to maice propalih i starih vremena. Reko je Isus :Oprosti im Bože jer neznaju što čine . Narod u Hercgovini je sinoć pokazo koliko voli košarku i HKK Široki i došo je na Pecaru jer HKK Široki prestavlja ovom narodu nešto. Bilo mi je drago viditi igrače Brotnja danas Splita ( Stipanovića ) i Trogira ( Bubala ) kako skaču i vesela se. Da negovorimo za Livno i Ljubuški i Mostar ,Grude, Rama . Ma brale bilo je i dosta dalmatinaca . Nisam mogo slaviti puno u dvorani i gradu jer sam moro ići u svatove ali bilo je to još jedno prekrsno večer na Pecari. Široki i Bosna su pokazali opet cijelo BiH da bez njih nema žara i konkurencije kad je u pitanju košarka. Jer bez jake Bosne nema jakog Širokog . Svaka država ima dva kluba koja drže njihovu košarku zanimljivom. Ljudi moji ja se nadam i u buduće da će biti ovakvih završnica i pozdrav našim sportskim prijateljima iz KK Bosna iz Sarajeva .

jpg Siroki
Postovi: 31
Pridružen/a: 07 mar 2009, 19:42
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la jpg Siroki » 31 maj 2009, 14:04

Cetitke upravi i igracma HKK Siroki na osvajanju titule prvaka BiH. A sto se tice navijanja mislim da je bilo par propusta ali navijanje je bilo extra.Vi sto pljujeta na publiku koja je pjevala navedene pijesme pa sjecate li se vi kad smo vam uzeli titulu pred 10.000 navijaca sta ste nam pjevali: gazi gazi us....,martine martine napusi se ku.....i.t.d i poslje toga jos jeda titula vam je uzeta u maloj dvorani i tada su se pjevale te ist pjesme......to je tada za vas bilo ok a ono sinoc je bilo za svaku osudu! Mislim da niste nimolo korektni.Da je Siroki sinoc izgubijo i da je se igrala se treca tekma(hvala Bogu pa se to nije desilo)mislite li da bi nas docekali uplauzom,bi bi ,jbg bi nam sve po spisku i pjevili bi gore stvari..Za kraj cestito bih Bosni na fer i korektnoj utamici i sto nam je omogucila dva predstavnika u NLB ligi za sezonu 2009/10

ljutinar
Postovi: 564
Pridružen/a: 30 jan 2009, 08:51
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ljutinar » 31 maj 2009, 14:48

ipsa je napisao/la:mislim pored sve dobre volje ne mogu shvatiti...na stranu i turcini i balije...lijepo je bilo kada se pjevaju one pjesme o hercegovini, neretvi..i sl..i ja sam se super osjecao...al onda u jednom trenutku krene..hajmo hajmo ustase..momak medju skriparima nosi majicu crna legija, drugi ndh...mislim nevjerovatno...pa zar nisu ustase bili sa okupatorom (njemcima), zar se nisu borili protiv svih naroda i narodnosti...pa u spominjanoj neretvi se vodila bitka sa njemcima, ustasama i cetnicima...cemu velicanje toga...prezivjeli smo dosta toga i zaista nam to ne treba..postujem ljubav prema hercegovini i hrvatskoj al to nikako ne mogu provariti...volio sam cut jos 100 puta gazi ove il one nego ovo sto napisah gore...nadam se da cemo opet jednog dana se vratiti na kolosijek bratstva i jedinstva i uzivati u svim razlicitostima koje imamo...jedva cekam opet doci u siroki...sreca pa vidjeh grgata kako ide prema dvorani inace bi je skroz promasio...:)

Ti si mi od ovih svih Bosninih "navijača" sasvim ok lik, ono upratim postove a vidim da si i bio na utakmicu. Moraš shvatiti da među 6500 ljudi ima svakakvih, dvorana je specificno mjesto a i Hercegovina je specifična. Neki će uvijek isfuravati "nešto". To ajmo ustaše se nikako ne moze uzeti s iste pozicije gledanja ti to prožimaš kroz ideologiju a to ti je ovdje normalno, i ovo je samo poziv da se svi naloze i zajedno pjevaju. isto kao na Hrvatskoj reprezentaciji, to ćeš uvijek čuti. A znaš kakva su stajališta Hrvata iz različitih djelova države o tome. Nemojte se hvatati za slamke svi bi vi voljeli onakvu atmosferu kod sebe u dvoranama. Škripari su opet pokazali što mogu, ne zaboravimo Široki ima 10 000 stanovnika jučer je aktivno navijalo cca 500 cijelo vrijeme.

A za ovo bratstvo/jedinstvo , na to zaboravi vi ste vi mi smo mi, mi smo ponosni što jesmo i nikakva nam bratstva i jedinstva više ne trebaju!!!

Avatar
šb_pecara
Postovi: 195
Pridružen/a: 02 jan 2009, 16:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la šb_pecara » 31 maj 2009, 15:18

navijanje na utaklmici je bilo extra i fenomenalno samo da se nije u par navrata pocelo ubij gazi i tako to, ali sve drugo je bilo odlicno... samo da kazem da je bilo pun **** ljudi koji nikad nisu usli u dvoranu pa su gledali kao da su se izgubili...
treniranje od ranih godina ---- $, placanje trenerima ----$, puno puno polomljenih reketa u 3 finala ---- $, OSVOJEN WIMBLEDON "NEPROCIJENIVO" ,,, GORAN IVANISEVIC

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 31 maj 2009, 16:48

ipsa je napisao/la:mislim pored sve dobre volje ne mogu shvatiti...na stranu i turcini i balije...lijepo je bilo kada se pjevaju one pjesme o hercegovini, neretvi..i sl..i ja sam se super osjecao...al onda u jednom trenutku krene..hajmo hajmo ustase..momak medju skriparima nosi majicu crna legija, drugi ndh...mislim nevjerovatno...pa zar nisu ustase bili sa okupatorom (njemcima), zar se nisu borili protiv svih naroda i narodnosti...pa u spominjanoj neretvi se vodila bitka sa njemcima, ustasama i cetnicima...cemu velicanje toga...prezivjeli smo dosta toga i zaista nam to ne treba..postujem ljubav prema hercegovini i hrvatskoj al to nikako ne mogu provariti...volio sam cut jos 100 puta gazi ove il one nego ovo sto napisah gore...nadam se da cemo opet jednog dana se vratiti na kolosijek bratstva i jedinstva i uzivati u svim razlicitostima koje imamo...jedva cekam opet doci u siroki...sreca pa vidjeh grgata kako ide prema dvorani inace bi je skroz promasio...:)
Pazi, svaki pravi navijac, ukljucujuci mene, ce se ograditi od takvih stvari, i takvih likova, i to radimo i ja i moja grupa (necu citirati i kopirati sada misljenja nas ostalih ovako javno, ali se svi sa ovim slazu, postoji razlika izmedju nacionalnog ponosa i inata i nekih drugih stvari), ja nijedno od navedenog nisam nijednom zapjevao, zaboli me za ustase, cetnike, balije, komuniste, fasiste, za mene su isti, imam vlastite vrijednosti, svetinje i misljenja, a tu sam svaku utakmicu i veliku vecinu na strani, bilo sa KK ili NK, medjutim, moras isto tako shvatiti da je tu 6000 ljudi bilo i ogroman visak padobranaca bio, likova koji ce doci jednom godisnje, ili negdje sa strane, i sad su odjednom ''pravi'' (i vi SVI to dobro znate i dozivjeli ste i na vlastitim terenima), ovo ono, uci ce medju nas, kao napraviti ce oni atmosferu sad, pritisak, sta li, sve dok im netko ne spusti od nas da dodju malo sebi i pocnemo stvari NASEM Širokom i nasoj Hercegovini, na pravi nacin isticati vrijednosti jednog naroda, nacije, regije, grada. Medjutim, to svatko ne konta, ali to je stvar pojedinaca, i usput receno manjine. Propusta je dosta bilo sto se toga tice, ali protiv toga se u ovim susretima, nazalost, ne moze, i opet kazem to se dogadja i drugdje, dogadjalo se i u Skenderiji i sl., no eto. Nermina, i sl., ja razumijem, i svejedno mi je da li ce pisati ili imati neko svoje misljenje, ali opet cu reci da su nerealni jer usporedjuju gradic koji je 99 posto hrvatske vecine sa jednim gradom koji tezi biti multietnicki i uspijeva koliko-toliko, ali i dalje ima ovakvih ispada, nema meni sta suprotno tko govoriti jer sam svugdje bio, sve vidjeo, tako da moraliziranja sa te strane ja ne prihvacam, jer su licemjerna, a vi mislite sto zelite, ali ja znam sta je Široki Brijeg, znam kakvo srce kuca u vecini tih ljudi, i to jedino sto je bitno.
Dogodine se jednostavno najavi nekim momcima odavde ako zelis, nastranu sve ostalo, nece ti tu nista biti, a Širokom jos jednom sve cestitke na novom naslovu prvaka BiH, bravo momci.
...Život za Široki...

Avatar
um vuk
Postovi: 203
Pridružen/a: 03 feb 2009, 21:45
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la um vuk » 31 maj 2009, 17:08

neznam što se vi širokobriježani pravdate njima,zbog tih ustaških pjesama,majica i svega ostalog..
nek počiste svoje dvorište,pa onda nek poviruju u tuđe
"Age i begovi su plaćali da im sinovi igraju u tom jedinom gradskom timu HŠK" Zrinjski""

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ipsa » 31 maj 2009, 17:15

i ja bi volio iduci put kad dodjem sa nekim od vas pogledat tekmu...zahvaljujem na odgovorima...a sto se tice posta jpg sirokog mislim da nije u pravu kad kaze da bi u trecoj tekmi bilo svasta...vjeruj atmosfera bi bila ista ko u prvoj....i da u prvoj tekmi igraci sirokog su bili ispraceni aplauzom kao i u ligi 8 pa ne vidim razlog zasto to ne bi bio slucaj i u trecoj tekmi..pa ljudi bolji i zasluzili cestitke...jeste u pravu si za to gazi gazi i martine martine (mada je ovo drugo martinu vise davalo podstcaj i motivaciju a ne vrijedjalo ga.. na kraju krajeva sam je izjavio da mu je gust najveci igrat u Sa), i za ono u maloj dvorani...i ja se zaista stidim toga...al mi je drago sto je to bilo prije 2 godine i sto od tada nisi mogao cut tako nesto...prosle godine finale sa igokeom..poprilicno popunjena velika dvorana, sigurno 80%...a nijednom nije se pjevalo nista nacionalisticko....
I feel devotion!!

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ipsa » 31 maj 2009, 17:19

um vuk je napisao/la:neznam što se vi širokobriježani pravdate njima,zbog tih ustaških pjesama,majica i svega ostalog..
nek počiste svoje dvorište,pa onda nek poviruju u tuđe
nije to pravdanje, samo diskutujemo sta ima veze..svako iznosi svoje misljenje...
I feel devotion!!

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 31 maj 2009, 17:26

ipsa je napisao/la:i ja bi volio iduci put kad dodjem sa nekim od vas pogledat tekmu...zahvaljujem na odgovorima...a sto se tice posta jpg sirokog mislim da nije u pravu kad kaze da bi u trecoj tekmi bilo svasta...vjeruj atmosfera bi bila ista ko u prvoj....i da u prvoj tekmi igraci sirokog su bili ispraceni aplauzom kao i u ligi 8 pa ne vidim razlog zasto to ne bi bio slucaj i u trecoj tekmi..pa ljudi bolji i zasluzili cestitke...
Pa, i Bosna je dobila aplauz na kraju, zasluzili su ga s obzirom na borbenost i fer igru te ponovno vracanje BH dva predstavnika u NLB, publika to nije propustila priznati.
A atmosfera gore je trenutacno takva kakva jest, tu je jednostavno manje ljudi, manje navijaca, i nije to isto kao nekad u tim susretima.
jeste u pravu si za to gazi gazi i martine martine (mada je ovo drugo martinu vise davalo podstcaj i motivaciju a ne vrijedjalo ga.. na kraju krajeva sam je izjavio da mu je gust najveci igrat u Sa), i za ono u maloj dvorani...i ja se zaista stidim toga...al mi je drago sto je to bilo prije 2 godine i sto od tada nisi mogao cut tako nesto...prosle godine finale sa igokeom..poprilicno popunjena velika dvorana, sigurno 80%...a nijednom nije se pjevalo nista nacionalisticko....
Pa, u biti ista stvar opet, moras priznati, krene pojedinac, nakaci se masa, i to ti je to, a ispada glupo, no boze moj, u takvim utakmicama se ne bira kako ces napraviti pritisak, a to ''najbolje'' znaju ljudi koji su inace ''uvijek'' tu tijekom sezone pa tako i na ovakvim utakmicama.
A Igokea je pak druga stvar, ne mozes usporedjivati te utakmice, ipak su Bosna i Široki daleko najveci rivali, i mi smo sa Igokeom prije ovoga igrali pa iako je gorilo, iako je bilo preko 4000 ljudi, to se jednostavno usporediti ne moze i ne da, specifican slucaj, borba za prvaka nakon pobjede u Sarajevu, opet, to je nesto sasvim drugo.
...Život za Široki...

ipsa
Postovi: 646
Pridružen/a: 29 okt 2008, 12:37
Lokacija: Sarajevo, BiH
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la ipsa » 31 maj 2009, 17:45

slazem se tako to nekako i bude al bitno je da se o tome moze normalno diskutovat a ne svak na svoju stranu i ne popusta...nista sljedece godine zaboravite na titulu... :)
I feel devotion!!

Jack Killian
Postovi: 84
Pridružen/a: 24 feb 2009, 15:33
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Jack Killian » 31 maj 2009, 19:54

Pa cudna je ta kosarkaska publika posebno npr bosna cibona olimpija itd muku muce sa onom pravom publikom nadam se da ce bosna za slijedecu sezonu izvuci pouku iz ove i naci neki dogovor sa navijacima da se vrate u skenderiju i da ambijent bude za respect jer ocekujemo dosta zanimljivih utakmica u nlb

Avatar
Eagles
Moderator
Postovi: 1741
Pridružen/a: 12 nov 2008, 10:37
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Eagles » 31 maj 2009, 22:42

Čuo sam da su pripadnici zadarskog Tornada bili na utakmici,ako netko zna neka napiše nešto više ( kolko ih je došlo,jeli bilo kontakta između njih i Škripara...)

Avatar
šb_pecara
Postovi: 195
Pridružen/a: 02 jan 2009, 16:04
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la šb_pecara » 31 maj 2009, 22:52

Eagles je napisao/la:Čuo sam da su pripadnici zadarskog Tornada bili na utakmici,ako netko zna neka napiše nešto više ( kolko ih je došlo,jeli bilo kontakta između njih i Škripara...)
bas pravi tornado nije bio jer se igrala utakmica izmedju zadra i cibone ali je bilo jedno 20-ak ljudi iz zadra sa majicama i salovima tornado zadar i bili su na proslavi na mostu... to su bili rodbina od ovih nasih zadarskih igraca najvise ja mislim... ali dosli su i to je za svaku pohvalu...
treniranje od ranih godina ---- $, placanje trenerima ----$, puno puno polomljenih reketa u 3 finala ---- $, OSVOJEN WIMBLEDON "NEPROCIJENIVO" ,,, GORAN IVANISEVIC

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.