Slušam i ne vjerujem
BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
ovo je gore od najgoreg:-)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
- Kockoglavi
- Postovi: 2318
- Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Bukvalno
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
- Ničija nije do José Zorrilla.
- Jel te Taylor našo'?
#VB89
______________________
FK Pijetlovi
Sportsport.ba 3. Liga: 🏆 (2023)
Sportsport.ba 2. Liga: 🏆 (2024)
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
- akisarajevo92
- Postovi: 19212
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
- Kontakt:
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Borac bi ove lagano dobio tri ili cetiri razlike, realno
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
YEBEM TE LISTICO
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Re: BiH-Lihtenštajn/Island-BiH (8.septembar/11.septembar)
Sunce ti bem nama Lihtenštajn presing igra i ganjaju ljudi da izjednače
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, 19vendetta87, adrenaline323, ANamelessGhoul, AndreWilliams, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, Cwirek, dariolovrinovic00, denza, dime, Drum, farenhajt, FerdinandF, Fudo, GG3, Goalgetter, Google Adsense [Bot], greenwood, harko35, Helemnejse, InatSilniBosanski, invincible1921, jasmin10, jestamaji, Kljukusar, kovac, Marokanci58, Marsal, MundijalVibes26, Nah1ddd, perodeformero, PointBlank, rimljanin90, Rule_hz, Sheyi, Soba, soccerfan, soxx, Sport90, StevieG8, Sveti, tutankamon1905, Venom, Wisey, Wolffire i 425 gostiju.







