Stadion Tušanj

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

IbrahimAga075
Postovi: 82
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la IbrahimAga075 » 31 jul 2023, 21:36

Volkan je napisao/la:
31 jul 2023, 13:16
Suplja naravno, sta god se zapocne krene i stane, il ne krene nikako...istocna tribina (zaraslo sve u ambroziju), natkrivanje zapada, moderni led semafor, 11 najboljih igraca PL, itd....
Ovo za natkrivanje zapada je u rangu izgradnje olimpijskog bazena u Mostaru za Lanu :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la DamirT » 31 jul 2023, 22:00

Zar je iko vjerovao da ce natkriti zapad? Prica bila aktuelna 1 dan i to je to
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

IbrahimAga075
Postovi: 82
Pridružen/a: 01 jul 2023, 19:24
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la IbrahimAga075 » 31 jul 2023, 23:20

DamirT je napisao/la:
31 jul 2023, 22:00
Zar je iko vjerovao da ce natkriti zapad? Prica bila aktuelna 1 dan i to je to
jeste vjerovao je debela supozitorija ZULA
sta uradiše čaršijaneri od kluba xexexex

Avatar
mk1008
Postovi: 874
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la mk1008 » 01 avg 2023, 20:37

Zna li neko moze li se i dalje koristit atletska staza na stadionu kao prije za trcanje?
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la DamirT » 01 avg 2023, 20:41

mk1008 je napisao/la:
01 avg 2023, 20:37
Zna li neko moze li se i dalje koristit atletska staza na stadionu kao prije za trcanje?
Mislim da moze, jedino kad su treninzi kluba ne daju
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la klma1 » 01 avg 2023, 20:52

mk1008 je napisao/la:
01 avg 2023, 20:37
Zna li neko moze li se i dalje koristit atletska staza na stadionu kao prije za trcanje?
mislim da na ulazu i dalje stoji papir zabranjeno korištenje za građanstvo zato sto radovi nisu nest...
& $ ?

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: Stadion Tušanj

Post Postao/la hondas » 14 sep 2023, 10:30

JU Gradski stadion Tušanj: Prezentacija Igo mašine i boje za markiranje sportskih terena


U službenim prostorijama JU “Gradski stadion Tušanj” Tuzla dana 13.09.2023. godine (srijeda) u 12:00h održana je prezentacija i edukacija savremene i moderne Igo mašine i alata za markiranje sportskih terena kao i adekvatne boje koja se koristi za markiranje.

Obzirom da JU “Gradski stadion Tušanj” kao institucija koja održava sportske terene i možda jedina u BiH koja je nabavila profesionalnu mašinu za markiranje, uspostavili smo poslovnu saradnju sa Nikola Sumina koji dolazi iz kompanije “Mercury” Hrvatska koja je generalni distributer za gore navedenu mašinu.

Prezentaciji novog sistema za markiranje i Igo mašine su prisustvovali predstavnici FK “Sloboda” Tuzla, FK “Borac” Banja Luka, FK “Radnik” Bijeljina” Bijeljina i FK “Zvijezda 09” Bijeljina. Obzirom da je i NS BiH podržao prezentaciju, nadali smo se da je tema zanimljiva i da će biti više zainteresovanih klubova, međutim šta je tu je.

Dio edukacije koji se odnosi na upravljanje Igo mašinama i alatima te uspješno izvođenje markiranja kao i adekvatno korištenje boje za markiranje.

Veoma važan segment osposobljavanja budućih stručnjaka u ovoj oblasti predstavlja i segment pravilnog korištenja i brzine izvođenja markiranja, da se stručni kadar osposobi i animiraju ostali Klubovi odnosno organizacije koje održavaju sportske terene. Smatramo da treba ići u korak sa vremenom i prihvatati određena pomoćna sredstva kako bi bili produktivniji, efikasniji i samim tim ekonomičniji.

Sama činjenica da se Igo mašinom markiraju tereni Chelsea F.C., Munchester City F.C., Munchester United, FC Barcelona itd. govori o važnosti i primjeni Igo mašine kao i značaju markacije sportskih terena.

Poželjeli smo dobrodošlicu svim učesnicima prezentacije u naš Grad i naš “Tušanj”, zahvalili se na prisustvu i iskreno se nadamo jednoj pozitivnoj poslovnoj saradnji sa svim stadionima širom Bosne i Hercegovine

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.