BH klubovi u Europi 23/24

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la SiamoNoi » 08 okt 2023, 17:06

mostar35 je napisao/la:
06 okt 2023, 11:24
Zrinjski i dalje postavlja standarde i nabija komplekse i frustracije navijačima pojedinih klubova.
Treba razumijeti te ljude koliko ih guši,njihovi praunuci neće gotovo sigurno doživjeti da im klub radi ovo što Zrinjski radi danas.


Fantastični u prva dva kola. Ovakve dvije utakmice nitko od njihovih navijača vjerojatno ni u najluđem snu nije očekivao.

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5442
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la Antipolitika3 » 08 okt 2023, 19:43

SiamoNoi je napisao/la:
08 okt 2023, 17:06
mostar35 je napisao/la:
06 okt 2023, 11:24
Zrinjski i dalje postavlja standarde i nabija komplekse i frustracije navijačima pojedinih klubova.
Treba razumijeti te ljude koliko ih guši,njihovi praunuci neće gotovo sigurno doživjeti da im klub radi ovo što Zrinjski radi danas.


Fantastični u prva dva kola. Ovakve dvije utakmice nitko od njihovih navijača vjerojatno ni u najluđem snu nije očekivao.
Pogotovo nitko nije ocekivao najludji preokret u povijesti nekog natjecanja protiv Alkmaara kao i to da ce HSK Zrinjski imati u prvom kolu najboljeg igraca "Kozulj"a u drugom kolu najboljeg golmana koji je izabran u prvih 11 "Maric". :kralj:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la TheNoblesMo » 08 okt 2023, 21:00

Da mi je netko rekao da ćemo poslije 2 odigrana kola biti prvi na tablici, rekao bi mu da je lud. Jedva čekam Legiju.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

Izdviceukec
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 sep 2023, 19:26
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la Izdviceukec » 09 okt 2023, 01:06

H8Z7 je napisao/la:
05 okt 2023, 23:18
recepivedik je napisao/la:
05 okt 2023, 23:13
realnonerealan je napisao/la:
05 okt 2023, 23:07
Ljudi svršavaju na pobjedu Aston Ville od jedva 1 gola razlike.. I neka bravo, drago mi je da ste gledali Zrinjskog u grupnoj fazi europskog takmičenja… **** gledali bi i svoje da ne ispadate od Torpeda,Qarabaga i ostalih proletera … :urnebes: :mrgreen:

Ljubomora je čudo , tu ste prvaci :bih:
ne provaljuj se, kod velike vecine nije stvar ljubomore vec cinjenice da se ne ponasate kao sportski klub koji predstavlja drzavu BiH vec orgijate ustastvom, je.bavanjem drzave itd.

da je kojim slucajem veceras tuzla city il velez bio u birminghamu ne bi bilo 2% od ovog sto citas.
Bravo majstore, od riječi do riječi. Psuju državu i pitaju se čemu navijanje za njihove protivnike.
Psuju šugavi sistem koji ih ugnjetava isto kao i vas, ljudi jedu iz kontejnera, njihovi mladi odlaze van, vise nego vasi jer imaju papire.
Psuju na odnos te iste drzave prema njima kao građanima, penzionerima, djeci, navijačima.
Oni možda jedini i "prosvjeduju" iako toga neki ni sami nisu svjesni.
Sve u ovoj drzavi je naopako.
Od nametnute himne koju ne priznaje mi jedan od tri naroda, do zastave koju je prihvatio samo jedan narod a nalik je logu varta baterije.
A vodstvo države, politiku i milijarde pokradenog vašeg i našeg novca da ne spominjem.

Da imate išta u glavi i vi bi joj leđa okrenuli.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la DaVinci » 11 okt 2023, 21:19

Izdviceukec je napisao/la:
09 okt 2023, 01:06
H8Z7 je napisao/la:
05 okt 2023, 23:18
recepivedik je napisao/la:
05 okt 2023, 23:13


ne provaljuj se, kod velike vecine nije stvar ljubomore vec cinjenice da se ne ponasate kao sportski klub koji predstavlja drzavu BiH vec orgijate ustastvom, je.bavanjem drzave itd.

da je kojim slucajem veceras tuzla city il velez bio u birminghamu ne bi bilo 2% od ovog sto citas.
Bravo majstore, od riječi do riječi. Psuju državu i pitaju se čemu navijanje za njihove protivnike.
Da imate išta u glavi i vi bi joj leđa okrenuli.
Mi nemamo rezervnu chachevinu k'o vi pa da mozemo se frajerisat' tako ... mami bi svojoj ledja okrecali da vam nestankom drzave prijeti sudbina Kurda i Palestinaca ... zato cherachemo se do kraja pa ko zadnji ostane nek tad ugasi svjetlo ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

neugodan
Postovi: 58
Pridružen/a: 19 avg 2022, 11:16
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la neugodan » 11 okt 2023, 21:33

slika

ZALUD HEROJI POVIJEST PISU...

Avatar
senjak075
Postovi: 789
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la senjak075 » 11 okt 2023, 22:59

neugodan je napisao/la:
11 okt 2023, 21:33
slika

ZALUD HEROJI POVIJEST PISU...
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Izdviceukec
Postovi: 6
Pridružen/a: 27 sep 2023, 19:26
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la Izdviceukec » 12 okt 2023, 22:52

DaVinci je napisao/la:
11 okt 2023, 21:19
Izdviceukec je napisao/la:
09 okt 2023, 01:06
H8Z7 je napisao/la:
05 okt 2023, 23:18


Bravo majstore, od riječi do riječi. Psuju državu i pitaju se čemu navijanje za njihove protivnike.
Da imate išta u glavi i vi bi joj leđa okrenuli.
Mi nemamo rezervnu chachevinu k'o vi pa da mozemo se frajerisat' tako ... mami bi svojoj ledja okrecali da vam nestankom drzave prijeti sudbina Kurda i Palestinaca ... zato cherachemo se do kraja pa ko zadnji ostane nek tad ugasi svjetlo ... :zviz:
Nisam mislio okrenuti leđa zemlji, nego sistemu i svemu što nam je nametnuto, počni od himne podugačak je popis. A mi nemamo svoju cacevinu u Hrvatskoj, mi smo po nacionalnosti Hrvati, i posjedujemo određeni dio teritorija ove države svidjelo se to nekom ili ne.Postoje još Srbi, Bošnjaci i nacionalne manjine. To stoji u ustavu BiH. Ako ne poštuješ ustav onda ne poštuješ državu. Jel to onda znači da ste i vi oni koji ne poštuju državu? Ne možete nas natjerati da se pravimo da smo nacija od koje smo većina stariji.

Avatar
senjak075
Postovi: 789
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la senjak075 » 13 okt 2023, 14:15

Izdviceukec je napisao/la:
12 okt 2023, 22:52
DaVinci je napisao/la:
11 okt 2023, 21:19
Izdviceukec je napisao/la:
09 okt 2023, 01:06


Da imate išta u glavi i vi bi joj leđa okrenuli.
Mi nemamo rezervnu chachevinu k'o vi pa da mozemo se frajerisat' tako ... mami bi svojoj ledja okrecali da vam nestankom drzave prijeti sudbina Kurda i Palestinaca ... zato cherachemo se do kraja pa ko zadnji ostane nek tad ugasi svjetlo ... :zviz:
Nisam mislio okrenuti leđa zemlji, nego sistemu i svemu što nam je nametnuto, počni od himne podugačak je popis. A mi nemamo svoju cacevinu u Hrvatskoj, mi smo po nacionalnosti Hrvati, i posjedujemo određeni dio teritorija ove države svidjelo se to nekom ili ne.Postoje još Srbi, Bošnjaci i nacionalne manjine. To stoji u ustavu BiH. Ako ne poštuješ ustav onda ne poštuješ državu. Jel to onda znači da ste i vi oni koji ne poštuju državu? Ne možete nas natjerati da se pravimo da smo nacija od koje smo većina stariji.
Jedino ti je nametnuto da si "Hrvat" :urnebes:
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

Amidzatvojnajdrazi
Postovi: 2370
Pridružen/a: 17 nov 2014, 02:37
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la Amidzatvojnajdrazi » 13 okt 2023, 14:37

SiamoNoi je napisao/la:
08 okt 2023, 17:06
mostar35 je napisao/la:
06 okt 2023, 11:24
Zrinjski i dalje postavlja standarde i nabija komplekse i frustracije navijačima pojedinih klubova.
Treba razumijeti te ljude koliko ih guši,njihovi praunuci neće gotovo sigurno doživjeti da im klub radi ovo što Zrinjski radi danas.


Fantastični u prva dva kola. Ovakve dvije utakmice nitko od njihovih navijača vjerojatno ni u najluđem snu nije očekivao.
Ja sam mislio Liame da ti navijas za City :think:
1921

TheNoblesMo
Postovi: 197
Pridružen/a: 26 jul 2023, 07:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la TheNoblesMo » 13 okt 2023, 18:28

senjak075 je napisao/la:
13 okt 2023, 14:15
Jedino ti je nametnuto da si "Hrvat" :urnebes:
Ne želim se svađati ni raspravljati, samo imam jedno pitanje. Je li vi koji ovo pišete stvarno vjerujete u to da mi nismo Hrvati, ili je samo provokacija? Ako je ovo drugo, sve 5, ali ako je prvo, trebali biste se zabrinuti.
"Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si."

nastrojeni21
Postovi: 776
Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la nastrojeni21 » 14 okt 2023, 11:56

Ne zelim se raspravljati ali samo da pitam navijace trenutno najboljeg kluba nase domovine, koji je vas komentar na otvorenu podrsku vaseg kluba izraelu, jer ipak 30 godina furate nesto dijametralno suprotno od toga. Da li je to kriza identiteta u pitanju, nepostojanje dostojanstva i samopostovanja, pare od gazde ili nesto drugo? Trebali biste se zabrinuti.

Grgurplinski
Postovi: 138
Pridružen/a: 03 maj 2023, 15:57
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la Grgurplinski » 14 okt 2023, 13:27

nastrojeni21 je napisao/la:
14 okt 2023, 11:56
Ne zelim se raspravljati ali samo da pitam navijace trenutno najboljeg kluba nase domovine, koji je vas komentar na otvorenu podrsku vaseg kluba izraelu, jer ipak 30 godina furate nesto dijametralno suprotno od toga. Da li je to kriza identiteta u pitanju, nepostojanje dostojanstva i samopostovanja, pare od gazde ili nesto drugo? Trebali biste se zabrinuti.
Nemamo se šta brinuti, ne podržavamo nikoga, s tim da smo žestoko protiv terorizma, jer smo među prvima u Europi koji smo ga osjetili bombaškim napadom ispred PU Mostar. Politika nas ne zanima, svjetonazor nam je uvijek bio i bit će nacionalizam u pozitivnom smislu riječi. Nas isključivo zanima Zrinjski i yebe nam se za bliski,daleki i bilo koji drugi istok, koji inače gledamo s gađenjem.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la DaVinci » 14 okt 2023, 21:42

TheNoblesMo je napisao/la:
13 okt 2023, 18:28
senjak075 je napisao/la:
13 okt 2023, 14:15
Jedino ti je nametnuto da si "Hrvat" :urnebes:
Ne želim se svađati ni raspravljati, samo imam jedno pitanje. Je li vi koji ovo pišete stvarno vjerujete u to da mi nismo Hrvati, ili je samo provokacija? Ako je ovo drugo, sve 5, ali ako je prvo, trebali biste se zabrinuti.
Mi vjerujemo da smo mi svi potomci srednjovjekovnih Bosnjana koje su zavadili prvo Bosanski kraljevi, pa Osmanlije, pa onda Austrougari i naposlijetku su to sve iskoristili nase komsije i susjedi da nas dokrajce ... :wave:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5442
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la Antipolitika3 » 14 okt 2023, 22:51

DaVinci je napisao/la:
14 okt 2023, 21:42
TheNoblesMo je napisao/la:
13 okt 2023, 18:28
senjak075 je napisao/la:
13 okt 2023, 14:15
Jedino ti je nametnuto da si "Hrvat" :urnebes:
Ne želim se svađati ni raspravljati, samo imam jedno pitanje. Je li vi koji ovo pišete stvarno vjerujete u to da mi nismo Hrvati, ili je samo provokacija? Ako je ovo drugo, sve 5, ali ako je prvo, trebali biste se zabrinuti.
Mi vjerujemo da smo mi svi potomci srednjovjekovnih Bosnjana koje su zavadili prvo Bosanski kraljevi, pa Osmanlije, pa onda Austrougari i naposlijetku su to sve iskoristili nase komsije i susjedi da nas dokrajce ... :wave:
Mozes nam podariti imena neka od srednjovjekovnih bosnjana?Koja su bila imena tada najpoznatija?
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

DTzmu30
Postovi: 533
Pridružen/a: 27 avg 2021, 08:49
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la DTzmu30 » 14 okt 2023, 23:51

Antipolitika3 je napisao/la:
14 okt 2023, 22:51
DaVinci je napisao/la:
14 okt 2023, 21:42
TheNoblesMo je napisao/la:
13 okt 2023, 18:28


Ne želim se svađati ni raspravljati, samo imam jedno pitanje. Je li vi koji ovo pišete stvarno vjerujete u to da mi nismo Hrvati, ili je samo provokacija? Ako je ovo drugo, sve 5, ali ako je prvo, trebali biste se zabrinuti.
Mi vjerujemo da smo mi svi potomci srednjovjekovnih Bosnjana koje su zavadili prvo Bosanski kraljevi, pa Osmanlije, pa onda Austrougari i naposlijetku su to sve iskoristili nase komsije i susjedi da nas dokrajce ... :wave:
Mozes nam podariti imena neka od srednjovjekovnih bosnjana?Koja su bila imena tada najpoznatija?
Pustite bolan ove jeftine nacionalističke provokacije i ispade naših dobrih Bošnjaka.
Da se mi vratimo na temu, šta misliš koliko je "poznavaoca fudbala" u BiH vjerovalo da će HŠK Zrinjski nakon prva dva kola u UECL biti vodeći na ljestvici i da će imati dva kola zaredom igrače u prvih 11 UECL i da nas Villa neće napuniti do vrha na Villa Parku?
...jedan je jedini u snu i na javi...
HŠK Zrinjski Mostar

Avatar
Antipolitika3
Postovi: 5442
Pridružen/a: 13 apr 2019, 20:06
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la Antipolitika3 » 14 okt 2023, 23:53

DTzmu30 je napisao/la:
14 okt 2023, 23:51
Antipolitika3 je napisao/la:
14 okt 2023, 22:51
DaVinci je napisao/la:
14 okt 2023, 21:42


Mi vjerujemo da smo mi svi potomci srednjovjekovnih Bosnjana koje su zavadili prvo Bosanski kraljevi, pa Osmanlije, pa onda Austrougari i naposlijetku su to sve iskoristili nase komsije i susjedi da nas dokrajce ... :wave:
Mozes nam podariti imena neka od srednjovjekovnih bosnjana?Koja su bila imena tada najpoznatija?
Pustite bolan ove jeftine nacionalističke provokacije i ispade naših dobrih Bošnjaka.
Da se mi vratimo na temu, šta misliš koliko je "poznavaoca fudbala" u BiH vjerovalo da će HŠK Zrinjski nakon prva dva kola u UECL biti vodeći na ljestvici i da će imati dva kola zaredom igrače u prvih 11 UECL i da nas Villa neće napuniti do vrha na Villa Parku?
Niti najveci optimisti nisu to mogli sanjati,bas neki dan mi u san dodje utakmica protiv Legije i da vodimo 1:0 a 89.min i u snu kontam jbt bit cemo prvi i nakon 3.kola. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
HSK ZRINJSKI MOSTAR
#osmadolazi
Nemanja Bilbija

DTzmu30
Postovi: 533
Pridružen/a: 27 avg 2021, 08:49
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la DTzmu30 » 15 okt 2023, 00:00

Antipolitika3 je napisao/la:
14 okt 2023, 23:53
DTzmu30 je napisao/la:
14 okt 2023, 23:51
Antipolitika3 je napisao/la:
14 okt 2023, 22:51


Mozes nam podariti imena neka od srednjovjekovnih bosnjana?Koja su bila imena tada najpoznatija?
Pustite bolan ove jeftine nacionalističke provokacije i ispade naših dobrih Bošnjaka.
Da se mi vratimo na temu, šta misliš koliko je "poznavaoca fudbala" u BiH vjerovalo da će HŠK Zrinjski nakon prva dva kola u UECL biti vodeći na ljestvici i da će imati dva kola zaredom igrače u prvih 11 UECL i da nas Villa neće napuniti do vrha na Villa Parku?
Niti najveci optimisti nisu to mogli sanjati,bas neki dan mi u san dodje utakmica protiv Legije i da vodimo 1:0 a 89.min i u snu kontam jbt bit cemo prvi i nakon 3.kola. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ako uzmemo Legiju doma, imali bismo realne šanse za europsko proljeće.
Zamisli, HŠK Zrinjski prvi izborio skupine europe i prvi prezimi u toj istoj europi.
Šta misliš bi li Sanel prestao pisati o otetom stadionu?
:rol:
...jedan je jedini u snu i na javi...
HŠK Zrinjski Mostar

nastrojeni21
Postovi: 776
Pridružen/a: 21 jul 2023, 00:28
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la nastrojeni21 » 15 okt 2023, 14:07

Grgurplinski je napisao/la:
14 okt 2023, 13:27
nastrojeni21 je napisao/la:
14 okt 2023, 11:56
Ne zelim se raspravljati ali samo da pitam navijace trenutno najboljeg kluba nase domovine, koji je vas komentar na otvorenu podrsku vaseg kluba izraelu, jer ipak 30 godina furate nesto dijametralno suprotno od toga. Da li je to kriza identiteta u pitanju, nepostojanje dostojanstva i samopostovanja, pare od gazde ili nesto drugo? Trebali biste se zabrinuti.
Nemamo se šta brinuti, ne podržavamo nikoga, s tim da smo žestoko protiv terorizma, jer smo među prvima u Europi koji smo ga osjetili bombaškim napadom ispred PU Mostar. Politika nas ne zanima, svjetonazor nam je uvijek bio i bit će nacionalizam u pozitivnom smislu riječi. Nas isključivo zanima Zrinjski i yebe nam se za bliski,daleki i bilo koji drugi istok, koji inače gledamo s gađenjem.
Ako vi vec to ne podrzavate, zasto ne dignete glas protiv uprave? Da se ne bi zamjerili gazdi ili?

Morpheus
Postovi: 1278
Pridružen/a: 28 jul 2019, 18:52
Kontakt:

Re: BH klubovi u Europi 23/24

Post Postao/la Morpheus » 15 okt 2023, 17:08

Grgurplinski je napisao/la:
14 okt 2023, 13:27
nastrojeni21 je napisao/la:
14 okt 2023, 11:56
Ne zelim se raspravljati ali samo da pitam navijace trenutno najboljeg kluba nase domovine, koji je vas komentar na otvorenu podrsku vaseg kluba izraelu, jer ipak 30 godina furate nesto dijametralno suprotno od toga. Da li je to kriza identiteta u pitanju, nepostojanje dostojanstva i samopostovanja, pare od gazde ili nesto drugo? Trebali biste se zabrinuti.
Nemamo se šta brinuti, ne podržavamo nikoga, s tim da smo žestoko protiv terorizma, jer smo među prvima u Europi koji smo ga osjetili bombaškim napadom ispred PU Mostar. Politika nas ne zanima, svjetonazor nam je uvijek bio i bit će nacionalizam u pozitivnom smislu riječi. Nas isključivo zanima Zrinjski i yebe nam se za bliski,daleki i bilo koji drugi istok, koji inače gledamo s gađenjem.
Komplet post... :lolno: Al' ovo boldirano je najjače :rol:

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, bagniadiluca, BigEM, Redred i 25 gostiju.