Ruska invazija na Ukrajinu

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
soxx
Postovi: 13628
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la soxx » 14 okt 2023, 10:24

Carlito u ubije Osobu A i porodica osobe A ubije citavo mu selo i to je po njemu OK reakcija.
Yebi ga, krivi su sto su mu komsije

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4850
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Bazinga12345 » 14 okt 2023, 10:30

⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Brokula
Postovi: 31342
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Brokula » 14 okt 2023, 10:35

soxx je napisao/la:
14 okt 2023, 10:24
Carlito u ubije Osobu A i porodica osobe A ubije citavo mu selo i to je po njemu OK reakcija.
Yebi ga, krivi su sto su mu komsije
I sto je najstrasnije nije jedini. Al to samo pokazuje koliko malo ljudski zivoti vrijede u Palestini. Nekad je golem jedan zivot, a nekad su 2 miliona kolelateraona steta
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4728
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Kajzer10 » 14 okt 2023, 10:41

CarlitoBrigante je napisao/la:
14 okt 2023, 08:58

Ponavljam pitanje - što bi Izrael po vama nakon prošle subote trebao napraviti?
Lupas gluposti. Osnovni princip medjunarodnog humanitarnog prava je srazmjernost. Dakle napadi su zabranjeni ako uzrokuju nesrazmjernu stetu civilima u usporedbi sa direktnom i konkretnom vojnom prednoscu koja bi se dobila. U prijevodu - ne mozes srusiti zgradu sa 30 civila da bi ubio 3 terorista. Ili uskratiti vodu i struju milionima ljudi da bi se dobila koja vojna prednost?

Razumijem ja da se princip i ne moze ispostovati na podrucju Gaze, ali se moze pokusati svesti na minimum.

Hajd mogu ja razumijeti da njih i ne zanima ratno pravo, ono tjeraju konacnu politicku i sigurnosnu korist, ali ja ni sa te strane ne vidim da ce profitirati jer ce njih njihovo ponasanje, odnosno najvecim dijelom njihovo ponasanje dovesti u puno veci rat.

Ja ne vjerujem da je ova vlada Izraela sekunde razumna, da tu ima zrna pragmaticnost i ubjedjen sam da su ljudi izgubili kompas i da poteze vuku iskljucivo i iskljucivo vodjeni ogromnim bijesom. Ako mislis da to valja, varas se.
Zadnja izmjena: Kajzer10, dana/u 14 okt 2023, 10:42, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Surreal
Postovi: 7594
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Surreal » 14 okt 2023, 10:42

La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la CarlitoBrigante » 14 okt 2023, 10:43

soxx je napisao/la:
14 okt 2023, 10:24
Carlito u ubije Osobu A i porodica osobe A ubije citavo mu selo i to je po njemu OK reakcija.
Yebi ga, krivi su sto su mu komsije
Ne. U tom slučaju ako Carlito pobjegne u svoju kuću, obitelj osobe A se mora pomiriti s tim da će Carlito proći nekažnjeno, kao što je prolazio i ranije kad je ubio osobe B, C i D. Ako pak obitelj osobe A pozove policiju da Carlita privede pravdi, policija bi trebala odustati ako Carlito pobjegne u svoju kuću i tamo je s njim njegova obitelj, koja ga velikim dijelom i štiti i podupire u njegovim pohodima.

Avatar
Surreal
Postovi: 7594
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Surreal » 14 okt 2023, 10:44

CarlitoBrigante je napisao/la:
14 okt 2023, 10:43
soxx je napisao/la:
14 okt 2023, 10:24
Carlito u ubije Osobu A i porodica osobe A ubije citavo mu selo i to je po njemu OK reakcija.
Yebi ga, krivi su sto su mu komsije
Ne. U tom slučaju ako Carlito pobjegne u svoju kuću, obitelj osobe A se mora pomiriti s tim da će Carlito proći nekažnjeno, kao što je prolazio i ranije kad je ubio osobe B, C i D. Ako pak obitelj osobe A pozove policiju da Carlita privede pravdi, policija bi trebala odustati ako Carlito pobjegne u svoju kuću i tamo je s njim njegova obitelj, koja ga velikim dijelom i štiti i podupire u njegovim pohodima.
Koliko si glup brate nerealno.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

Avatar
soxx
Postovi: 13628
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la soxx » 14 okt 2023, 10:53

CarlitoBrigante je napisao/la:
14 okt 2023, 10:43
soxx je napisao/la:
14 okt 2023, 10:24
Carlito u ubije Osobu A i porodica osobe A ubije citavo mu selo i to je po njemu OK reakcija.
Yebi ga, krivi su sto su mu komsije
Ne. U tom slučaju ako Carlito pobjegne u svoju kuću, obitelj osobe A se mora pomiriti s tim da će Carlito proći nekažnjeno, kao što je prolazio i ranije kad je ubio osobe B, C i D. Ako pak obitelj osobe A pozove policiju da Carlita privede pravdi, policija bi trebala odustati ako Carlito pobjegne u svoju kuću i tamo je s njim njegova obitelj, koja ga velikim dijelom i štiti i podupire u njegovim pohodima.
Znaci ubij sve sto se nadje na putu do carlita. Nista sad je jasnije kakvo razmisljanje imas

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 14 okt 2023, 10:53

⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la CarlitoBrigante » 14 okt 2023, 10:56

Kajzer10 je napisao/la:
14 okt 2023, 10:41
CarlitoBrigante je napisao/la:
14 okt 2023, 08:58

Ponavljam pitanje - što bi Izrael po vama nakon prošle subote trebao napraviti?
Lupas gluposti. Osnovni princip medjunarodnog humanitarnog prava je srazmjernost. Dakle napadi su zabranjeni ako uzrokuju nesrazmjernu stetu civilima u usporedbi sa direktnom i konkretnom vojnom prednoscu koja bi se dobila. U prijevodu - ne mozes srusiti zgradu sa 30 civila da bi ubio 3 terorista. Ili uskratiti vodu i struju milionima ljudi da bi se dobila koja vojna prednost?

Razumijem ja da se princip i ne moze ispostovati na podrucju Gaze, ali se moze pokusati svesti na minimum.

Hajd mogu ja razumijeti da njih i ne zanima ratno pravo, ono tjeraju konacnu politicku i sigurnosnu korist, ali ja ni sa te strane ne vidim da ce profitirati jer ce njih njihovo ponasanje, odnosno najvecim dijelom njihovo ponasanje dovesti u puno veci rat.

Ja ne vjerujem da je ova vlada Izraela sekunde razumna, da tu ima zrna pragmaticnost i ubjedjen sam da su ljudi izgubili kompas i da poteze vuku iskljucivo i iskljucivo vodjeni ogromnim bijesom. Ako mislis da to valja, varas se.
Mogu se složiti s dosta toga, ali vjerujem da ti je i samom jasno da pravila rata na papiru često ostanu samo na papiru. Izrael šalje ta upozorenja i smatra da su time svoju obvezu izvršili. Masa civila će se zbog toga spasiti, neki koji ostanu neće. Hamas je klao bez upozorenja, na prepad.

Da, iz ovog može nastati gadno sranje, pa i na našim prostorima. Zato su i muslimanske zemlje trebale jasno osuditi onaj subotnji masakr i učiniti sve da se počinitelji kazne. Valjda je jasno da Izrael nije mogao preći preko ovoga kao da se nije desilo.

Daj Bože da se sve riješi što prije i sa što manje nevinih žrtava. To svatko normalan želi.

Avatar
Surreal
Postovi: 7594
Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Surreal » 14 okt 2023, 10:59

CarlitoBrigante je napisao/la:
14 okt 2023, 10:56
Kajzer10 je napisao/la:
14 okt 2023, 10:41
CarlitoBrigante je napisao/la:
14 okt 2023, 08:58

Ponavljam pitanje - što bi Izrael po vama nakon prošle subote trebao napraviti?
Lupas gluposti. Osnovni princip medjunarodnog humanitarnog prava je srazmjernost. Dakle napadi su zabranjeni ako uzrokuju nesrazmjernu stetu civilima u usporedbi sa direktnom i konkretnom vojnom prednoscu koja bi se dobila. U prijevodu - ne mozes srusiti zgradu sa 30 civila da bi ubio 3 terorista. Ili uskratiti vodu i struju milionima ljudi da bi se dobila koja vojna prednost?

Razumijem ja da se princip i ne moze ispostovati na podrucju Gaze, ali se moze pokusati svesti na minimum.

Hajd mogu ja razumijeti da njih i ne zanima ratno pravo, ono tjeraju konacnu politicku i sigurnosnu korist, ali ja ni sa te strane ne vidim da ce profitirati jer ce njih njihovo ponasanje, odnosno najvecim dijelom njihovo ponasanje dovesti u puno veci rat.

Ja ne vjerujem da je ova vlada Izraela sekunde razumna, da tu ima zrna pragmaticnost i ubjedjen sam da su ljudi izgubili kompas i da poteze vuku iskljucivo i iskljucivo vodjeni ogromnim bijesom. Ako mislis da to valja, varas se.
Mogu se složiti s dosta toga, ali vjerujem da ti je i samom jasno da pravila rata na papiru često ostanu samo na papiru. Izrael šalje ta upozorenja i smatra da su time svoju obvezu izvršili. Masa civila će se zbog toga spasiti, neki koji ostanu neće. Hamas je klao bez upozorenja, na prepad.

Da, iz ovog može nastati gadno sranje, pa i na našim prostorima. Zato su i muslimanske zemlje trebale jasno osuditi onaj subotnji masakr i učiniti sve da se počinitelji kazne. Valjda je jasno da Izrael nije mogao preći preko ovoga kao da se nije desilo.

Daj Bože da se sve riješi što prije i sa što manje nevinih žrtava. To svatko normalan želi.
Na tvojim prostorima tj. u Njemačkoj sigurno neće nastati gadno sranje, na našim prostorima možda i hoće.
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.

🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤

U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la CarlitoBrigante » 14 okt 2023, 11:01

soxx je napisao/la:
14 okt 2023, 10:53
CarlitoBrigante je napisao/la:
14 okt 2023, 10:43
soxx je napisao/la:
14 okt 2023, 10:24
Carlito u ubije Osobu A i porodica osobe A ubije citavo mu selo i to je po njemu OK reakcija.
Yebi ga, krivi su sto su mu komsije
Ne. U tom slučaju ako Carlito pobjegne u svoju kuću, obitelj osobe A se mora pomiriti s tim da će Carlito proći nekažnjeno, kao što je prolazio i ranije kad je ubio osobe B, C i D. Ako pak obitelj osobe A pozove policiju da Carlita privede pravdi, policija bi trebala odustati ako Carlito pobjegne u svoju kuću i tamo je s njim njegova obitelj, koja ga velikim dijelom i štiti i podupire u njegovim pohodima.
Znaci ubij sve sto se nadje na putu do carlita. Nista sad je jasnije kakvo razmisljanje imas
Izrael ni ne ubija sve, to su vaše izmišljene istine.

Avatar
Asteriks
Postovi: 14377
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Asteriks » 14 okt 2023, 11:03

Međunarodni krivični sud je 16. januara 2015. godine donio odluku o pokretanju preliminarne istrage zbog ratnih zločina koje je počinio Izrael i aktivnosti naseljavanja na palestinskom teritoriju.
Zadnja izmjena: Asteriks, dana/u 14 okt 2023, 11:04, ukupno mijenjano 1 put.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Bundesliga
Postovi: 11620
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Bundesliga » 14 okt 2023, 11:03

Nije valjda da se raspravljate sa CarlitoCirkusanteom :facepalm:. Ljudi dragi, to je dokazani pacijent sa teme Bundesliga.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la CarlitoBrigante » 14 okt 2023, 11:10

Evo Izrael u namjeri provođenja genocida produžio rok za evakuaciju civila iz sjeverne Gaze.

S druge strane, potvrđeno da su humanitarci iz Hamasa ciljali baš civile, dakako u svrhu postizanja mira.

Avatar
soxx
Postovi: 13628
Pridružen/a: 25 jul 2012, 16:56
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la soxx » 14 okt 2023, 11:35

CarlitoBrigante je napisao/la:
14 okt 2023, 11:10
Evo Izrael u namjeri provođenja genocida produžio rok za evakuaciju civila iz sjeverne Gaze.

S druge strane, potvrđeno da su humanitarci iz Hamasa ciljali baš civile, dakako u svrhu postizanja mira.
Eto, a kako pricas hamas ih drzi kao svoj stit znaci ide novo stradanje mase naroda nevinog.
Ko ce spasit glave tom narodu?

Avatar
Arvid
Postovi: 17535
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Arvid » 14 okt 2023, 12:02

Čuj pohvalno što su im najavili da će ih bombardovati pa da bježe sa teritorija :bow: :bow:

Ovo je nevjerovatno kako ljudi razmišljaju. I onda se čudimo što se dešava šta se dešava globalno stotinama godina.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Arvid
Postovi: 17535
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Arvid » 14 okt 2023, 12:04

I Radovan je muslimanima govorio na vrijeme da se ne zafrkavaju. Ljudina.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Zaniolo
Postovi: 1346
Pridružen/a: 11 okt 2023, 14:42
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la Zaniolo » 14 okt 2023, 12:05

ovaj brigante ne zna sta prica.

Avatar
avenija
Postovi: 13781
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Ruska invazija na Ukrajinu

Post Postao/la avenija » 14 okt 2023, 12:11

Arvid je napisao/la:
14 okt 2023, 12:02
Čuj pohvalno što su im najavili da će ih bombardovati pa da bježe sa teritorija :bow: :bow:

Ovo je nevjerovatno kako ljudi razmišljaju. I onda se čudimo što se dešava šta se dešava globalno stotinama godina.
mozda da su četnici najavili opsadu sarajeva, ubistva i granatiranja danas bi bili plemeniti a ne genocidni narod...
steta samo su trebali dati upozorenje preko radija i medija :crazy: :crazy:
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brokula, numanumaye22, VensanKasel i 24 gosta.