NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Jedinstva?

Anketa je završila: 22 maj 2024, 13:00.

Pobjeda
15
79%
Neriješeno
1
5%
Poraz
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

strucnjak9
Postovi: 71
Pridružen/a: 30 sep 2023, 16:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la strucnjak9 » 23 okt 2023, 17:40

jagamu je napisao/la:
23 okt 2023, 17:16
V.A. sd :?:
Avdija?

zona072
Postovi: 451
Pridružen/a: 08 jan 2017, 15:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zona072 » 23 okt 2023, 17:53

Celicni je napisao/la:
23 okt 2023, 17:01
zona072 je napisao/la:
23 okt 2023, 16:38
Kme Boris Pavić
Svaka čast upravi na novom treneru, fubalsko ime veće i od Duvnjaka i Borisa Pavića. Ima iskustvo ove lige, vjerujem da će se dugo zadržati na mjestu šefa. Vidio sam da je u loži bio i čelikov vojnik Dario Purić, da li on ima nekakve veze sa Damjanovićem, zna li ko ?
De živ bio ne provaljuj se.Igračko ime da, ali trenersko ne.To su dva različita pojma.Koje bolan iskustvo čovjek krenuo tek sa trenerskim poslom.Samo ne vidim svrhu davanja otkaza Duvnjaku i ne ostavljanje Huke, Kambera i Nurkovica do kraja polusezone i dovođenje trenera koji baš nema zavidan trenerski skor.Zašto se bezveze žurilo kad je kraj polusezone.Moglo se fino sačekati, pogledati ostale opcije, pa bi čak i finansijski bolje stajali za 2-3 mjeseca, a ne srljati i žuriti.Kažem za finansije su dobri, ali za sportski segment su jako zeleni.
Nadam se da će se Dario pokazati kao dobar izbor i da će popraviti svoj trenerski skor u Čeliku.
Došlo je do zasićenja s Duvnjakom, ako ništa pružena mu je prilika, on je to na sasvim korektan način iskoristio i hvala mu. Ako se ova pobjeda potvrdi s pobjedom ili remijem u Bihaću, opet se možeš nadati čudu protiv Zrinjskog ma koliko to zvučalo suludo. To čudo i eventualna "nemoguća pobjeda" protiv Zrinjskog, spašava polusezonu možda čak i sezonu. Sjeti se šta nam je prošle godine donjela pobjeda protiv Sarajeva.
S druge strane, Damjanović je trenirao Zvijezdu, Orašje i Sim Bau sve tri respektabilne ekipe, ekipe koje su ulazile i ispadale iz najelitnijeg takmičenja, zašto smatraš da to nije iskustvo ? On je bivši bh reprezentativac i vjerodostojno ime za renome našeg Čelika. To što je na početku karijere, ne mora biti nužno loše ovo je i njemu šansa da se dokopa većeg ranga tako da sumnjam da će ambicije nedostajati kod njega. Ovo za naše domaće trenere ti je odgovorio zamorano č i ć :D
Dok se neodblokira račun, ne treba dovoditi strance.Neko je dobro napiso neka Boris Pavić sačeka premijer ligu i borbu za opstanak.
Samo Čelik

denisov
Postovi: 593
Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la denisov » 23 okt 2023, 17:56

Sretno Dariu a uprava se izgubila i pocela sa laganjem novinara na presu oko trenera. Dva velka minusa u 10 dana

Avatar
redbull93
Postovi: 14528
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 23 okt 2023, 18:05

denisov je napisao/la:
23 okt 2023, 17:56
Sretno Dariu a uprava se izgubila i pocela sa laganjem novinara na presu oko trenera. Dva velka minusa u 10 dana
:nene:

Ima razlog sto se nije htjelo govoriti nista. Pogotovo ne dan pred utakmicu sa slobodom. Druga stvar sto su novinari to nekako saznali i nisu mogli jedan dan sacekati. Ako se trener "izlajo" prije vremena svom jaranu novinaru, ja bi mu se odmah zahvalio. Nadam se u buduce da nece neko preko jaranstva dolaziti do nekih ekskluziva. Mislim da smo to prevazisli, a nije ni profesionalno.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Celicni
Postovi: 1644
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 23 okt 2023, 18:13

Kako god nije se trebao dovoditi trener, Kamber i Nurkovic su mogli voditi do kraja polusezone i na kraju kako bog zapovjeda sjednes sabereš se i hladne glave izaberes trenera i odgovarajuca pojačanja, a ne dovodit jos neiskusnog trenera.Uprava tumara pogotovo posljednjih dana, al eto.Nadam se samo da ce Dario prvo da im očita bukvicu za ono driblanje i za ono igranje svako za sebe pa onda da radi, neporažen da se vrati i da počne delirijum za Zrinju.

kinder_jaje
Postovi: 1745
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 23 okt 2023, 18:16

Mislim da ce Dario biti promasaj al eto svakako je sezona takva da mozes istrpit sve.

Avatar
Celicni
Postovi: 1644
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 23 okt 2023, 18:20

redbull93 je napisao/la:
23 okt 2023, 18:05
denisov je napisao/la:
23 okt 2023, 17:56
Sretno Dariu a uprava se izgubila i pocela sa laganjem novinara na presu oko trenera. Dva velka minusa u 10 dana
:nene:

Ima razlog sto se nije htjelo govoriti nista. Pogotovo ne dan pred utakmicu sa slobodom. Druga stvar sto su novinari to nekako saznali i nisu mogli jedan dan sacekati. Ako se trener "izlajo" prije vremena svom jaranu novinaru, ja bi mu se odmah zahvalio. Nadam se u buduce da nece neko preko jaranstva dolaziti do nekih ekskluziva. Mislim da smo to prevazisli, a nije ni profesionalno.
Razlika je između ne govorenja ništa u vezi trenera i govorenja kako neces dovoditi trenera.Druga stvar, završila je utakmica sa Slobodom, trener ti već odradio trening, pa i budala će vidjeti da je na treningu novi trener, a ne kamoli novinari.A sa tim se i ja slažem ako se "izlajao" lijepo bi mu zahvalio, mada čisto sumnjam, vjerovatno je iz kluba info dosla.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5404
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 23 okt 2023, 18:21

Sretno Dario, hoćemo 3 5 2 :!:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Steelman
Postovi: 2052
Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Steelman » 23 okt 2023, 18:24

Odlicna pobjeda protiv Slobode. Uvijek je lijepo pobijediti starog rivala. Posebno kad su bili u poziciji favorita pokazati im da niko na Bilinom nije protiv Čelika favorit. Dobro je i za ekipu da se vrati psiholoski mada u ovoj ligi realno svako svakog moze dobiti i treba biti svjestan da ce rezultati sarati. Taman da i ovi sto su im rezultati jedini mjerodavan kriterij po pitanju rada kluba osjete malo have.

Nasem bivsem igracu i sada vec novom treneru Dariju neka je sa srecom!
Veličina, FK i šina,
Tradicija, suština
I kičme disciplina!

BAŠ ČELIK

almir2018
Postovi: 2252
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 23 okt 2023, 18:28

Sretno novom treneru vidjet ćemo kakav će biti,i ja sam mislio na polusezoni ćemo imenovat novog trenera ali morao se sad imenovat brze nego sto je i uprava željela
Idemo mi akobogda po dobar rezultat u Bihać.... 😉

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11794
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 23 okt 2023, 18:57

A jesmo i teski... UO ne luta, vec je normalno da se ovakve stvari ne otkrivaju pred utakmicu. Drugo, Damjanovic sad ce dobiti jos 4 utakmice da vidi ko mu valja, sto ne bi imao da je krenuo u januaru. Trece, podrzati UO je obaveza svakog od nas, toliko su nas zaduzili da je nevjerovatno.
Celik!3,2,2.

DaDi88
Postovi: 241
Pridružen/a: 27 dec 2016, 14:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DaDi88 » 23 okt 2023, 19:10

AllGunsBlazing je napisao/la:
23 okt 2023, 18:57
A jesmo i teski... UO ne luta, vec je normalno da se ovakve stvari ne otkrivaju pred utakmicu. Drugo, Damjanovic sad ce dobiti jos 4 utakmice da vidi ko mu valja, sto ne bi imao da je krenuo u januaru. Trece, podrzati UO je obaveza svakog od nas, toliko su nas zaduzili da je nevjerovatno.
Ja podrzavam i odmah sam napisao nije kritika, samo mi se nije svidjelo da ljudi intervjuisu prije nego klub uopste objavi ista o tom treneru.
Moras priznati da je to bezveze, al eto podrska i treneru i upravi. Sigurno je postojao razlog za ovakvo nesto. Nije smak svijeta :salut:
Ponosni smogovac!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4992
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 23 okt 2023, 19:23

Reko sam koga kod izabere uprava puna podrska treneru pa tako i novom sefu strucnog staba i mogu samo reci SRETNO.
Da li je pravi izbor ili nije vreme ce pokazat sve ,najbitnije da je zeljan rad i meni zao Duvnjaka ali nije islo vise i jbga sta ces,valjjda ce i igraci se probudit.
Uprava vjerovatno nije htjela dovodit nikog a moguce i Huka nije htio i to je to.
Ovaj intervju, sta ce Dino radi za SportSport ba i nije mogo uci na teren bez pristanka kluba ,ne treba sad toliko ici u krajnost
Danas takvo vreme i tehnika da prvo novinari dodju do bilo kakve vijesti,kad su oni pisali da ce bit trener novi.
U Bihacu zelim samo srce na teren i ako to bude izgubit necemo a protiv Zrinjskog napunit stadikn sto vise i uzivat bez obzira na rezultat.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10194
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 okt 2023, 20:01

Ako je istina za Avdiji, jako dobar potez. Nedavno je prodao igraca Sarajeva sa najvecim izlaznim iznosom iz PL. Mislim da bi to Avdija dobro radio.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
avenija
Postovi: 13773
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 23 okt 2023, 20:30

Što se tiće Avdije iskreno volio bi ga vidjeti na mjestu S.D. iz razloga zato sto odlično zna kako Bilino, Čelik i publika zenička diše, razmišlja itd..plus znam koliko bi srčano radio i koliko bi mu stalo kao navijaču prvenstveno da Čelik uspije. Čovjek je nosio RZ majicu ispod dresa kada je nastupao na Bosnu.

Mislim da ima i dosta iskustva u karijeri i poznanstva stečenog i volio bi ga vidjeti na tom mjestu.
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

Bandit88
Postovi: 410
Pridružen/a: 06 sep 2021, 14:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bandit88 » 23 okt 2023, 20:55

Mislim da Kamber i Nurković nemaju licencu, Huka je trazio ugovor od 3.5 godine i garantovao da će ući u PLBiH, na što uprava nije pristala.

Možda je Dario doveden samo do polusezone, pa ako bude napretka možda i ostane :kafa:
Samo kažem
Zadnja izmjena: Bandit88, dana/u 23 okt 2023, 21:19, ukupno mijenjano 1 put.

strucnjak9
Postovi: 71
Pridružen/a: 30 sep 2023, 16:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la strucnjak9 » 23 okt 2023, 20:56

avenija je napisao/la:
23 okt 2023, 20:30
Što se tiće Avdije iskreno volio bi ga vidjeti na mjestu S.D. iz razloga zato sto odlično zna kako Bilino, Čelik i publika zenička diše, razmišlja itd..plus znam koliko bi srčano radio i koliko bi mu stalo kao navijaču prvenstveno da Čelik uspije. Čovjek je nosio RZ majicu ispod dresa kada je nastupao na Bosnu.

Mislim da ima i dosta iskustva u karijeri i poznanstva stečenog i volio bi ga vidjeti na tom mjestu.
Ma istrosili bi ga mi, kao mnoge sto smo istrosili do sad. Da profula sa 2 igraca, bilo bi sutra da je taldzija, dovodi svoje igrace, uzima pare, neznalica, treba ga otjerat i sl. Nama je Duvnjak sa 3 poraza u 2 godine preko noci postao persona non gratta, a isto bi to cekalo i Avdiju. Ne vjerujem da je toliko lud da se upusta u tu avanturu trenutno, pogotovo jer mu odlicno ide s menadzerisanjem.

Avatar
jagamu
Postovi: 1267
Pridružen/a: 30 mar 2013, 18:51
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la jagamu » 23 okt 2023, 21:07

strucnjak9 je napisao/la:
23 okt 2023, 17:40
jagamu je napisao/la:
23 okt 2023, 17:16
V.A. sd :?:
Avdija?

Sam se ponudio. Pa sad vidjet cemo hoce li ili ne
moSa likCe

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10194
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 23 okt 2023, 21:19

jagamu je napisao/la:
23 okt 2023, 21:07
strucnjak9 je napisao/la:
23 okt 2023, 17:40
jagamu je napisao/la:
23 okt 2023, 17:16
V.A. sd :?:
Avdija?

Sam se ponudio. Pa sad vidjet cemo hoce li ili ne
Ako je to istina, vec veceras sa covjekom pokusati sklopiti dogoovr.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

IndependenT
Postovi: 309
Pridružen/a: 30 apr 2011, 00:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IndependenT » 23 okt 2023, 21:42

convict35 je napisao/la:
23 okt 2023, 10:42
Pozz imal neko da zna od nekog momka od robova koji radi ove grafite da uradi jedan zid na objektu kafica ono neki grafit robijasi celik i sl 2×5metara,ako neko zna nek ostavi kontakt tel..
Imas pp

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.