NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 02 nov 2023, 18:59

Cod je napisao/la:
02 nov 2023, 18:53
Kad HDZ preda Aluminij Zidovu on ucijeni da se moraju milioni dati Zrinjskom,a kad Bosnjo proda Željezaru on dozvoli da se 100 000 ljudi truje za 2 kompijutera donirana za OS u Tetovu. Bolja je ekipa igrala u DLC nego ova,ovo je katastrofa,osnove postavljanja odbrane nisu u stanju izvesti. Napad jedan igrač u 16m. Još jedno pitanje za ove što malo bolje poznaju igru,kako to da skoro protiv svake ekipe imam osjećaj da je naših igrača manje na terenu,svaka lopta dolazi do suprotne ekipe?
Prvo, bekovi su loši i ne znaju se pozicionirat na krilo, pa se stalno stvara višak na bočnim pozicijama.
Vezni red ne postoji. Postoje 3 igrača u sredini terena koji ne znaju šta da naprave s loptom kad je dobiju, a kad je izgube, obično u našoj trećini terena, stvori se automatski višak na strani protivnika.
Treće, napadači ne igraju odbranu.
Četvrto, igrači su nam LOŠI. Ne znaju osnove igre.

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 02 nov 2023, 19:05

Ekipa iz DLC uz Salkica je igrala fudbal.

hagy
Postovi: 562
Pridružen/a: 18 feb 2017, 12:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la hagy » 02 nov 2023, 19:16

Jel se ikad u historiji kupa BiH da jedan federalni prvoligas za poluvrijeme primi 5 komada???
Mislim da nije, ovo je blamaza.

Hardzavi
Postovi: 315
Pridružen/a: 19 dec 2016, 05:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Hardzavi » 02 nov 2023, 19:17

Kažu bojkotovali Duvnjaka?! **** moj su oni bojkotovali, oni blage veze nemaju i sve treba otjerati osim Sivca koji jedini lici na fudbalera.

I onda kažu sto nas je 500 na stadionu…dobro je i to

DaDi88
Postovi: 226
Pridružen/a: 27 dec 2016, 14:33
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la DaDi88 » 02 nov 2023, 19:23

Jbt vise kokuzluk i fukarestina gledam nasu djecicu na istoku navijaju, kako mi je samo zao Bgm. Da hoce vise svanuti dan da se mozemo suprostavit ovakvim klubovima da djeca gledaju fudbal, a ne ovo. Nasa djeca su, al druze daj viseee...
Ponosni smogovac!

Avatar
phillies
Postovi: 2620
Pridružen/a: 01 apr 2019, 14:38
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la phillies » 02 nov 2023, 19:27

Dajte ljudi, malo realnosti. Zrinjski je trenutno za nas Real. Svako ko je ocekivao bilo sta osim ubjedljivog poraza, ocito nije na stadionu bio od 2016. Svi znamo s kakvim igracima raspolazemo i koliko te igrace placamo. Tomislav nam je na Bilinom vodio nakon prvog dva nula, sta je cudno ovo za Zrinjski. Svaki njihov igrac je za glavu veci od naseg igraca koji ga cuva, svaki je spremniji.
Zao mi je samo sto ce biti novcana kazna za klub zbog pirotehnike, jer prevashodni cilj ove utakmice je bila finansijska injekcija od prodatih karata. Sve ostalo je u drugom planu.
Mi trebamo gledati kako osigurati opstanak u ligi, pa na ljeto skontati sta i kako dalje. Hocemo li imati dovoljno finansija da dovedemo igrace koji ce praviti prevagu u 1LF ili cemo se jos jednu sezonu zadrzati sa ovim igrackim kadrom.

Naprijed Če!

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 02 nov 2023, 19:33

phillies je napisao/la:
02 nov 2023, 19:27
Dajte ljudi, malo realnosti. Zrinjski je trenutno za nas Real. Svako ko je ocekivao bilo sta osim ubjedljivog poraza, ocito nije na stadionu bio od 2016. Svi znamo s kakvim igracima raspolazemo i koliko te igrace placamo. Tomislav nam je na Bilinom vodio nakon prvog dva nula, sta je cudno ovo za Zrinjski. Svaki njihov igrac je za glavu veci od naseg igraca koji ga cuva, svaki je spremniji.
Zao mi je samo sto ce biti novcana kazna za klub zbog pirotehnike, jer prevashodni cilj ove utakmice je bila finansijska injekcija od prodatih karata. Sve ostalo je u drugom planu.
Mi trebamo gledati kako osigurati opstanak u ligi, pa na ljeto skontati sta i kako dalje. Hocemo li imati dovoljno finansija da dovedemo igrace koji ce praviti prevagu u 1LF ili cemo se jos jednu sezonu zadrzati sa ovim igrackim kadrom.

Naprijed Če!
Nek uprava porazgovara s Robijašima, jer ovo danas stvarno nema veze s mozgom.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 02 nov 2023, 20:07

A sta ocekivat ovo je rezultat dva prelazna roka od Armina Duvnjaka: ovi ne znaju i ne mogu bolje ‚to je to’da sam veceras igrac Čelika definitivno bi potrazio neki posao u firmi ili ucio Njemacki pa naci neki posao u Njemackoj jer za ozbiljnog fudbala ovi nisu nikako ona ispod liga je maximalan domet nek vide sa Fenanom trebal mu na Donerima radnik,Armin Duvnjak trener jest kad bi se zafrkavali ali eto ovo je sve posljedica i vracanja dugovanja moralo se nekad i dobit brutalno po repu da se oci otvore

stokasaistoka
Postovi: 22
Pridružen/a: 08 okt 2023, 10:41
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la stokasaistoka » 02 nov 2023, 20:07

Zuna u celiku moze biti samo kuhar!!!

nickiZe88
Postovi: 1334
Pridružen/a: 08 feb 2018, 10:12
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la nickiZe88 » 02 nov 2023, 20:11

Koja blamaza i bruka da je ne znam ti ko...

Najveci poraz Celika na Bilinom polju. Dovidjenja i prijatno.

Zenicka djeca

strucnjak9
Postovi: 71
Pridružen/a: 30 sep 2023, 16:25
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la strucnjak9 » 02 nov 2023, 20:15

Veceras sam se zakleo da necu krociti na stadion dok Zuna i Mehic budu clanovi kluba

I ovaj mrtvi Damjanovic prica o nekoj disciplini, Mehic nije trenirao od proslog cetvrtkac, juce na trening dodje i odmah u prvoj. Poserem se na njegovu disciplinu i principe

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 02 nov 2023, 20:16

Dario još gori :crazy:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

kirat410
Postovi: 687
Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kirat410 » 02 nov 2023, 20:20

Žali Bože navijaca ovih i simpatizera kojim je Čelik u srcu. Nadam se da ce se makar malo zaraditi od ove tekme kao jedina pozitivna stvar.

Najveci problem koji se desio nakon ulaska u ovu ligu je ljetni prelazni rok, potpuni promašaj, katastrofalna selekcija igraca koja ce ostaviti dubok trag u daljem periodu.

Na zimu prvo sto se treba uraditi ako mislimo ostati u ligi je poselamiti se s vecinom igraca. Prvi na toj listi su trojac Isakovic-Karic-Salcinovic. Ako mislimo biti zdrava sportska sredina oni ne bi trebali imati mjesto u prvom timu. Salčinović igrac kojem apsolutno niko ne smije nista reci, zasto, zbog cega, nije mi jasno. On odlučuje hoce li i kada igrati, bez obzira ko bio trener. Karic koji nas toliko mjeseci sabotira sa povredom, ali eto vrijedno trenira i sa 36 godina i dalje se od njega ocekuje da igra najbolji fudbal u karijeri. Isakovic slicno kao Salcinovic, temperamentan, kolovođa na terenu ali u negativnom smislu. Ni u jednom drugom klubu u BiH ne bi imao ovoliku slobodu, posebno ne da sa skoro 40 godina igra na krilu ili u napadu iako je citavu karijeru bio stoper. Njihovo vrijeme je proslo, hvala im za sve sto su učinili za klub, ali sve ima svoju granicu.

Sljedeci na toj listi su Mehic, Žuna, Šarić, Pehilj, Salkanović. Posljednja dvojica samo su tu bezveze i nikakve koristi od njih nemas, a moras ih placat.

Žuna je dijete kluba, ali igrac ogranicenih fudbalskih sposobnosti. Meni licno drag zbog ljubavi i emocija koje je u vise navrata pokazivao prema klubu ali od toga se ne zivi. Previse komplikuje, dribla, solira u situacijama kada treba da se rijesi lopte. Jednostavno, nedovoljno dobar ako mislimo imati u buducnosti ozbiljniju ekipu od ove trenutne. Mehic apsolutno sve isto kao i Žuna. Borac jest, ali...

Šarić jedan od mnogih promašenih "pojacanja". Izgubljen momak, sebican...

Durmis je nas igrac, njega bi pustio do kraja sezone, a ako ni u drugom dijelu ne pokaze nesto vise, ili bih se rastao sa njim ili eventualno poslao ga na posudbu.

Ni ostali tipa, Ali, Smajic, Masic i klapa nisu mnogo bolji od ovih iznad ali imas koliko toliko vremena da ih istrpis jos malo.

Jos jedan problem je sto smo poslije jedne dobre sezone u amaterskoj ligi od igraca napravili zvijezde i supertalente. Precijenili ih i desilo se sta se desilo, pojeo ih veci rang.

Ljudi koji vode klub i zele mu dobro, ako se do sada nisu mijesali u sportski segment mislim da ce na zimu imati pune ruke posla, krajnje je vrijeme za to. Nadam se ostanku u ligi.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 02 nov 2023, 20:20

I mi hoćemo u Premijer ligu :urnebes:
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Stativa88
Postovi: 401
Pridružen/a: 21 nov 2017, 17:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Stativa88 » 02 nov 2023, 20:22

Protiv duvnjaka podnjet krivicnu prijavu za malverzacije zbog dovodzenja igraca na sudu samo kao dokaz pustit ove utakmice ovo je ne moguce ko sve igra u klubu i naziva se fudbalerom

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Lawer_88 » 02 nov 2023, 20:25

Sve je ovo proces, dug, tezak, ponekad i bolan. Mozda je i dobro da se ovo desilo, da nas osvijesti i prizemlji, da budemo svjesni da nas ceka jos dug put do stabilnog i uspjesnog kluba.
Bitno je drzati kurs, ne pustati ga i ne pokleknuti pred pritiskom "prosjecnog pratioca kluba" koji hoce sve, sad i odmah, a takvih je velika vecina.
Ceka nas jos dug put, ne sumnjam da cemo ga uspjesno preci na kraju, samo moramo biti cvrsti i ustrajni na tom putu i sto je najbitnije, mnogo strpljivi.
...
Rezultat, primale su se 5ice, 6ice, pa i 7ice i u PL. Ovo veceras jeste tezak poraz, ali uopce nije neocekivan i nerealan. U svemu tome dobro je da nas isti vrati na fabricke postavke, i da svi skupa shvatimo da ako zelimo jak Celik, svi skupa moramo jos puno toga uraditi na tom putu.
#samoČelik

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Convicts » 02 nov 2023, 20:26

Ma **** Kup, da je nekako ostat u ligi.
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 nov 2023, 20:26

Ništa novo, još jedan pokazatelj koliko je ekipa razbijena iznutra, ne djeluju ko ekipa. Dva katastrofalna prijelazna roka su stigla na naplatu, isto tako trebat će dva prijelazna roka da se isprave sve greške i unaprijedi ekipa.

Damjanović ako ne pobjedi ove dvije kući ne zaslužuje da ostane na klupi i pravi ekipu za proljeće.

Daj bože da se račun deblokira do zime pa moliti Pavića na koljenima da preuzme i napravi ekipu dostojnu renomea ovog kluba.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la JonSnow » 02 nov 2023, 20:31

Kome je ovo šamar, taj nije normalan.
Nama je šamar trebala bit prva utakmica protiv prvog sela u ovoj ligi.
Pa nas je jedan Gornji Rahić odučio od života, a kamoli Zrinja koji je 90 min držao egal s Aston Villom.

Edit: Može li mi neko objasnit logiku nabijanja troškova svom klubu koji grca u dugovima, u utakmici koja je rezultatski nebitna?
Ne znam, možda sam i ja glup i ne razumijem te navijačke fazone.

Oktopod
Postovi: 31
Pridružen/a: 20 avg 2023, 02:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Oktopod » 02 nov 2023, 20:47

Najgore od svega je sto ce se ovo odraziti na ligu. Protiv Buducnosti ce biti manje ljudi nego u kantonalnoj ligi, nazalost.
Iza svakog udarca po lopti mora stajati jedna misao!” – Dennis Bergkamp

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.