NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 08 dec 2023, 21:09

prisonbreak je napisao/la:
08 dec 2023, 21:05
Nera1982 je napisao/la:
08 dec 2023, 20:58
Venom je napisao/la:
08 dec 2023, 20:25
Da li ikog od forumasa trenutna situacija u Zeljeznicaru podsjeca na Celik u vremenu neposredno prije dolaska Turaka i dok su bili tu. Grcanje u dugovima, losa ekipa, netransparentnost, neke price o investitorima, ko fol sve stvara neka euforija a sve mirise na veliku ublehu. Ekspreimentisanje sa trenerima, isto kako smo i mi gledali one turske neznalice tipa Umit Ozat i Ornek, tako i oni sad gledaju ovog Arapa kako stazira kod njih. Prica se o nekim pojacanjima, a ono igrac iz trece lige u Hrvatskoj. Po meni ima previse slicnosti, jos im samo neki fudo u prici fali pa da cirkus bude kompletan. I DA NAGLASIM DA BI RADIJE GLEDAO CELIK U PRVOJ FEDERALNOJ 10 GODINA NEGO U PLBIH OVO STO ONI GLEDAJU.
Ma onaj Adnan Ornek jel Anćeloti za ovog u želji. Sjecam se uzo Zrinjskog u Zenici sa veoma jakim Sarajevom nulu igro. Kažem za ovog al turagabija Murinjo
Ornek je jedina svijetla tacka u eri Turaka
Bio je dobar i Arslan kao trener,ostale svi krš kad se sjetim Umita jbtt 🤣🤣
Sto se tice Zelje oni neće nikad ispast iz PL uvijek oni se izvuku i ovaj ce put..

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 08 dec 2023, 21:29

Arslan, pa onaj trener što je dobio Širokog i Veleža u gostima, kući x sa Sarajevom i poraz od Želje kući kad su nas sudije pokrale. Tada je i otišao. Zaboravio sam mu ime.

Ornek srednja žalost, onaj umit je najveća ubleha koja je kročila na stadion.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 08 dec 2023, 21:36

Truhlo je napisao/la:
08 dec 2023, 16:15
Apsolutno sam protiv finansiranja profesionalnog sporta kroz gradski budžet. Grad treba pružati podršku klubovima kroz infrastrukturu, redovno održavanje stadiona, pomoćnih terena, dvorana, subvencije trenažnog procesa i ostalo.

Grad je prema sporazumu dužan obezbjediti klubu minimalno 150k pored reprograma i to je jedina stavka koju podržavam zbog odgovornosti grada za napravljena dugovanja i kompenzacija za izgubljene poslovne prostore.

Međutim problem sa K.F je što nije sposoban ni da održava ono što ima, da se stadion Bilino polje ne raspada, da nisu u stanju izdvojiti 400k da se zamjeni onaj kancer od umjetne podloge na B terenu, da se ne mogu bez problema subvencionirati sportski kolektivi koji koriste arenu itd.
Kada se usvoji zakon o sportu i ug pređu u dd onda se moze govoriti o tome da gradovi ne finansiraju klubove profesionalne
Sve do tad mora se koristit i budžetska sredstva i Čelik i svi ostali ce dobijati
Ja sam siguran da će Čelik od grada dobiti i više od tih 150 hiljada naredne godine 😉

Nera1982
Postovi: 181
Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nera1982 » 08 dec 2023, 22:40

Vidim updateovali su cijene igrača na transfermarktu Durmo dignut na 100k Šarić i još par igrača su dobili fino povećanje

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 08 dec 2023, 22:56

Nera1982 je napisao/la:
08 dec 2023, 22:40
Vidim updateovali su cijene igrača na transfermarktu Durmo dignut na 100k Šarić i još par igrača su dobili fino povećanje
Manje više realna procjena. Trenutno smo 11. ekipa lige po vrijednosti na transfermarktu, dosta nam vrijednost obaraju starohani i juniori koji tek pišu prve nastupe pa imaju minimalne cijene.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 09 dec 2023, 00:35

Sta je sa instagram stranicom…
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

convict35
Postovi: 363
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 09 dec 2023, 15:58

Sta je ovo zaglavilo s platama u Celiku jel istina sto se prica.
Molio bi i volio da demantzju ovi blize klubu upravi da ovo nije istina i da su samo mahalske.
Aliguns,dino,habuba i ostali

Avatar
Celicni
Postovi: 1624
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 09 dec 2023, 19:59

convict35 je napisao/la:
09 dec 2023, 15:58
Sta je ovo zaglavilo s platama u Celiku jel istina sto se prica.
Molio bi i volio da demantzju ovi blize klubu upravi da ovo nije istina i da su samo mahalske.
Aliguns,dino,habuba i ostali
Sta je rec?

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11716
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 09 dec 2023, 21:21

Suplja. Plate idu redovno.
Celik!3,2,2.

macak_
Postovi: 920
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la macak_ » 09 dec 2023, 21:27

U zrinjskom kasnile plate 3 mjeseca, niko nigdje nista nije rekao. Kod nas plate ne kasne ni dan, ljudi prave problem.

I kaze budi normalan…
Pravda za flash-a!!!

convict35
Postovi: 363
Pridružen/a: 25 dec 2017, 19:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la convict35 » 09 dec 2023, 22:02

Celicni je napisao/la:
09 dec 2023, 19:59
convict35 je napisao/la:
09 dec 2023, 15:58
Sta je ovo zaglavilo s platama u Celiku jel istina sto se prica.
Molio bi i volio da demantzju ovi blize klubu upravi da ovo nije istina i da su samo mahalske.
Aliguns,dino,habuba i ostali
Sta je rec?
Mq nesto se pricaa o 3 plate ali ni ja ne vjerujem al et uvijek neko nesto lupa,zato sam i pitao momke koji su u kontaktu sa upravom ev demantovao je allGuns ,znaci sve ok ipak glupe mahalske price

Avatar
Celicni
Postovi: 1624
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 09 dec 2023, 22:11

macak_ je napisao/la:
09 dec 2023, 21:27
U zrinjskom kasnile plate 3 mjeseca, niko nigdje nista nije rekao. Kod nas plate ne kasne ni dan, ljudi prave problem.

I kaze budi normalan…
Nebih ja baš rekao,mozda prije 10 godina.Da kasne sigurno nebi evropu igrali niti bi sebi to neko dopustio, da se spusti na razinu amaterizma.Znas li sta znaci kad ti kasni mjesec samo a ne kamoli 3.Bolje ti je daj mu onda 700 KM al nek je na vrijeme.

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 09 dec 2023, 22:24

convict35 je napisao/la:
09 dec 2023, 15:58
Sta je ovo zaglavilo s platama u Celiku jel istina sto se prica.
Molio bi i volio da demantzju ovi blize klubu upravi da ovo nije istina i da su samo mahalske.
Aliguns,dino,habuba i ostali
Kakve bolan plate,pola njih nije ni zaslužilo platu? Jel Karič treba i fening dobiti??? Stoka nas košta 15000 km godišnje u usta mu se nakenjam!!! Pola igrača treba da vrate 6 plata,jel Duvnjak zaradio ijednu platu? Sreča skinuše ga sad bi imali 14 bodova da je osto majmun! Čuj trebaju i plate dobijat? Zašto? Što si ko neki igrac??? Duvnjak,Karic,Žuna,Salkanovic,Piljug to nije feninga zaradilo,samo su trošak bili ovu polusezonu! E to vam je ono nema veze tabela i sportski segment,vidi i budala da ima itekako veze. Da se bolje i ljepše igralo bilo bi i više para,a ovako ne znam šta igrači da očekuju plate redovne a kurcobolja na terenu...e neče da može😁
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11716
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 10 dec 2023, 00:29

Ma ne treba se obazirati na lose primjere oko nas. Plata mora biti redovna, bez obzira igrali dobro ili lose. Mi moramo postavljati dobre standarde, svakako imas u gradu, a i u drzavi, ljudi koji jedva cekaju da se spotaknemo i da likuju i govore kako ovaj sistem nije dobar.

I jos jedna bitna stvar. Vi, kao clanovi kluba, imate pravo na ovakve informacije direktno iz kluba. Ja bih rekao da to nije samo pravo, vec i obaveza za ovako bitne stvari. Puno prica kruzi, mnoge neutemeljene. Nasa duznost je da branimo cast i ugled kluba, a to mozemo samo kad imamo tacne informacije.
Celik!3,2,2.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 10 dec 2023, 10:18

Uslov reprograma poreznog duga je da klub redovno izmiruje tekuće poreze i doprinose i dostavi potvrdu gradu svaki mjesec za prethodni, kako bi se uplatila rata reprograma. Kako vam više ne dosadi iznositi gluposti ovdje...

I kakve plate kada su pojedinci pisali da nam igrači igraju za hranu :urnebes: :urnebes:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 10 dec 2023, 13:53

Ja stvarno ne znam sto kome treba ovo da se izmišlja oko plata,plate u Čeliku su redovne evo do 20 decembra će biti isplaćeno i za 11 mjesec plata.Ljudi ne nasjedajte na gluposti koje neko izmišlja a u ostalom svi koji su članovi kluba imaju pravo fino sve da pitaju upravu kluba.
Celik je jedan od rijetkih kluba u 1 ligi FBiH koji sve redovno isplaćuje.
Nemaju igrači možda sad neke top plate u ovoj ligi kao sto neki klubovi daju ali zato i ostaju dužni im, ali imaju sigurno redovne sto je najvažnije pa kolike da su.

dinodino2019
Postovi: 2449
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 11 dec 2023, 09:01

zamorano je napisao/la:
09 dec 2023, 22:24
convict35 je napisao/la:
09 dec 2023, 15:58
Sta je ovo zaglavilo s platama u Celiku jel istina sto se prica.
Molio bi i volio da demantzju ovi blize klubu upravi da ovo nije istina i da su samo mahalske.
Aliguns,dino,habuba i ostali
Kakve bolan plate,pola njih nije ni zaslužilo platu? Jel Karič treba i fening dobiti??? Stoka nas košta 15000 km godišnje u usta mu se nakenjam!!! Pola igrača treba da vrate 6 plata,jel Duvnjak zaradio ijednu platu? Sreča skinuše ga sad bi imali 14 bodova da je osto majmun! Čuj trebaju i plate dobijat? Zašto? Što si ko neki igrac??? Duvnjak,Karic,Žuna,Salkanovic,Piljug to nije feninga zaradilo,samo su trošak bili ovu polusezonu! E to vam je ono nema veze tabela i sportski segment,vidi i budala da ima itekako veze. Da se bolje i ljepše igralo bilo bi i više para,a ovako ne znam šta igrači da očekuju plate redovne a kurcobolja na terenu...e neče da može😁
Alo indijanac smiri se malo i prestani vrijedjati sve zivo. Nije ovo vrijeme od prije 20 godina, sad moras isolatiti platu na vrijeme inace se raskida reprogram, ali i igraci te tuze zasticeni su ko nikad. Tvoje ponizavanje svakoga mi ide na zivce, pravi si onaj seljober sa zapadne tribine koji krene psovat, a da utakmica nije ni pocela.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

zenicanin
Postovi: 1292
Pridružen/a: 11 feb 2009, 21:51
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenicanin » 11 dec 2023, 12:06

Hoce li biti skupstine ovaj mjesec?

dinodino2019
Postovi: 2449
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 11 dec 2023, 14:10

zenicanin je napisao/la:
11 dec 2023, 12:06
Hoce li biti skupstine ovaj mjesec?
Nadam se izvjestaju od kluba u narednim danima
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zamorano » 11 dec 2023, 17:32

dinodino2019 je napisao/la:
11 dec 2023, 09:01
zamorano je napisao/la:
09 dec 2023, 22:24
convict35 je napisao/la:
09 dec 2023, 15:58
Sta je ovo zaglavilo s platama u Celiku jel istina sto se prica.
Molio bi i volio da demantzju ovi blize klubu upravi da ovo nije istina i da su samo mahalske.
Aliguns,dino,habuba i ostali
Kakve bolan plate,pola njih nije ni zaslužilo platu? Jel Karič treba i fening dobiti??? Stoka nas košta 15000 km godišnje u usta mu se nakenjam!!! Pola igrača treba da vrate 6 plata,jel Duvnjak zaradio ijednu platu? Sreča skinuše ga sad bi imali 14 bodova da je osto majmun! Čuj trebaju i plate dobijat? Zašto? Što si ko neki igrac??? Duvnjak,Karic,Žuna,Salkanovic,Piljug to nije feninga zaradilo,samo su trošak bili ovu polusezonu! E to vam je ono nema veze tabela i sportski segment,vidi i budala da ima itekako veze. Da se bolje i ljepše igralo bilo bi i više para,a ovako ne znam šta igrači da očekuju plate redovne a kurcobolja na terenu...e neče da može😁
Alo indijanac smiri se malo i prestani vrijedjati sve zivo. Nije ovo vrijeme od prije 20 godina, sad moras isolatiti platu na vrijeme inace se raskida reprogram, ali i igraci te tuze zasticeni su ko nikad. Tvoje ponizavanje svakoga mi ide na zivce, pravi si onaj seljober sa zapadne tribine koji krene psovat, a da utakmica nije ni pocela.
Koga ja ponižavam???? Kariča jel? Duvnjaka? Žunu? koga? Sve je to stoka obična sreča odoše ova dvojica još Kariča nabit u pakaš nogom i mrš!! Jel po tebi Karic zaradio 12 plata pošteno ove godine?? Ako jest mozak ti tako radio kao što karič igra u Čeliku 😂😂😂
::::SAMO ČELIK::::

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: linethreader, samocelik i 27 gostiju.