FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste zadovoljni odrađenim prijelaznim rokom i trenutnim igračkim kadrom?

Da
125
47%
Ne
143
53%
 
Ukupno glasova: 268

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5832
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 21 dec 2023, 06:09

SVAKA CAST HORDAMA NA OVOJ OBJAVI..Nadam se kad Turkivic i turkivici budu dali bilo kakve interview da ce ih hz ovako otres i pocet javno prozivat i tribinama

PISAT TRANSPARENTE. Jedini igrac koji je dugo igrao kod nas bio je najgori golman u histori naseg kluba da je branio milion utakmica (vise od vilice turkivuca torlaca i ostali zajedno) koji se odvoio i odovih ubleha je Alaim. Vjetivatni on i suti jer je kita bio i to sto se u valio u stranku bakirovu pa ne talasa..

Jedna stvar koja nije komentarisana koja je pobjegla ispod radara i koja se MNOGIM CINI NEBITNOM (ja mislim da je VEOMA BITNA) jeste sto je IBRICIC OTJERO I DOKTORE I FIZIOTERAPEUTE..


Iako on rece da to nije pod njegovom ingerencijom al nebi me zacudilo da je ROZMAN i IBRICIC procjenili ibro igro u jakim kigama roznan bio u sloveni citav zivot uvidio da su to obicne setrice i da je njihovo znanje 0 bodova poredeci to sa standardima u evropi..


Mozda jesmo trebali uzet 4-5 boba vise koje bam je seha i gigovix oduzeli, ALI SVE OSTALO PO MOM VIDJENJU IDE PRAVIM PUTEM I SIGURNO AKO BUDEMO PODRZALI SIMONA I IBRA I MIRVICA DA NE DA CEMO HARAT VEC IGRAT GRUPU LE SKORO SVAKU GODINU..

Zeko87
Postovi: 2217
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 21 dec 2023, 08:04

Ovo je možda trenutak sezone, podržavanje struke, a ne mahale i klošarluka od strane najvatrenijih navijača našeg kluba.

Odlično saopćenje Hordi, svaka čast!

Za dežurne kritičare koji dolaze na tekme samo citirati Klopa:

"Ako niste raspoloženi jednostavno dajte svoju ulaznicu nekome drugom", rekao je Klopp i tako poslao jasnu poruku navijačima.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

Avatar
donDondon
Postovi: 3514
Pridružen/a: 15 apr 2021, 09:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la donDondon » 21 dec 2023, 08:51

neki ljudi previse ocekuju ,
ali bez 3,4 godine uzastopne titule i ili tri i 4 godine igranja evrope, nema iskoraka
ekipa mora da sazrije ekipa mora igrati prepoznat fudbal i 2 godine ako treba istripiti da bi trecu godinu bili evropska ekipa gdje se u svakoj sekundi zna sta ko radi a ne da primamo golove kao da smo rekreacijska ekipa

dobro je ibricic rekao ,kao sto sami pisao prije,od pjetlica do seniora mora biti isti sistem,ako hocemo i da pravimo dobre igrace,a ne da pioniri rade jedno kadeti drugo juiori trece a seniori cetvrto

samo sabura ,ako moze Mirvic halaliti ovu sezonu mogu i ja,ni prva ni posljednja ali da sljedece sezone od prvog kola gledam ekipu koja je vrijedna evropskog fudbala

jer mnogo stvari ima u koje se mi ne kontamo i za koje ljudi u klubu bjeze od nas 50 koraka unaprijed
da li m i neko moze reci da li je ovaj berisha radilica na terenu ili jos jedan tipa susica ,vrancica
Premier League of Bosnia and Herzegovina:
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21

Lucas
Postovi: 3215
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 21 dec 2023, 09:02

donDondon je napisao/la:
21 dec 2023, 08:51
neki ljudi previse ocekuju ,
ali bez 3,4 godine uzastopne titule i ili tri i 4 godine igranja evrope, nema iskoraka
ekipa mora da sazrije ekipa mora igrati prepoznat fudbal i 2 godine ako treba istripiti da bi trecu godinu bili evropska ekipa gdje se u svakoj sekundi zna sta ko radi a ne da primamo golove kao da smo rekreacijska ekipa

dobro je ibricic rekao ,kao sto sami pisao prije,od pjetlica do seniora mora biti isti sistem,ako hocemo i da pravimo dobre igrace,a ne da pioniri rade jedno kadeti drugo juiori trece a seniori cetvrto

samo sabura ,ako moze Mirvic halaliti ovu sezonu mogu i ja,ni prva ni posljednja ali da sljedece sezone od prvog kola gledam ekipu koja je vrijedna evropskog fudbala

jer mnogo stvari ima u koje se mi ne kontamo i za koje ljudi u klubu bjeze od nas 50 koraka unaprijed
da li m i neko moze reci da li je ovaj berisha radilica na terenu ili jos jedan tipa susica ,vrancica
Šulenti i Jakiroviću je trebalo godina i 7 mjeseci, da od šestog mjesta na tabeli i ne izborene Evrope, dođu do ubjedljivo osvojene titule i play-offa Konferencijske lige, gdje ih je par stotinki djelilo od grupne faze.Zato se i ja nadam nekom našem bržem iskoraku.

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la collector » 21 dec 2023, 09:07

Ovako su se i sa Jakirovicem šprdali, pa se čovjeku dalo malo vremena i vidimo šta je bilo... a razlika između nas i njih je da nam struka kreira kompletan sistem rada od omladinskih kategorija do prvog tima...

Podrška, konačno pravi ljudi na pravom mjesto, a ne da se po kafani pravi team building i taktike...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1842
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 21 dec 2023, 09:07

mosarajvosa83 je napisao/la:
21 dec 2023, 02:39
Legende kvazi su najvece zlo,alkosi su mrtvi i mahalasi. Hoce da udju u klub,da imaju dobre plate i prosipaju svoje idiotarije ali nece moci. Treba ih javno prozvat,pitati gdje su radili do sada i koja im je referenca da budu nesto u klubu osim mi smo igrali za Sarajevo. Nedaj Boze da se oni uhvate kluba,srozali bi nas za 2 dana,hvala ti Mirvicu barem nemoram gledat te debile u klubu. Sto manje BH igraca u klubu i generalno struke bit cemo mirniji.
:thumbup: :clap:
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Avatar
GangEvil
Postovi: 936
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 21 dec 2023, 09:08

AVNOJ je napisao/la:
20 dec 2023, 22:16
NajvecaRadosti je napisao/la:
20 dec 2023, 20:28
Menalo u Zrinjski ipak?
Realno i šta če nam. Imamo več igrače na te dvije pozicije koje bi mogao igrati i sad samo zati što je "Luka Menalo" trebamo mu izmišljat pozicije na terenu uz to sve i ogromnu platu koju ima u dinamu.
Nevezano za Menala, koji su to igrači ako nije tajna...

Avatar
GangEvil
Postovi: 936
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 21 dec 2023, 09:10

Morpheus je napisao/la:
20 dec 2023, 23:05
GangEvil je napisao/la:
20 dec 2023, 20:13
On je dobar u odbrani, u napadu je k.a.r.i.n.a. Sarajevo nije ekipa koja se brani, već koja napada, tako da za nas nije Beganović i slični već Oreč, Čorluka itd.
Znači dobar ti je Oreč za kojeg se nije čulo do trenutka kad je potpisao za Velež. Dodaj još mjesec, dva dok se za njega pročulo, što znači tebi savršen bek igrač koji je tek prije 4-5 mjeseci počeo igrati ozbiljniji fudbal. Do Veleža se vrtio po klubovima tipa Hrvatski Dragovoljac, itd. Evo spomenimo njegove asistencije. Asistirao protiv Zvijezde, Tuzle i Goška. Možemo onda i za njega reći da su mu sve asistencije nebitne jer su protiv slabijih ekipa, iako su dvije asistencije u gostima, ali su ekipe koje se bore za opstanak. Sve levatske ekipe. Ko kaže da bi ovakav igrač kao što je Oreč bio dobar kod nas?

Hajde Čorluka je dobar igrač, s tim da nije bio dobar na početku, već mu je trebalo vremena da dođe na nivo na kojem se trenutno nalazi. Znači kontinuitet, više šansi, a ne četiri mjeseca.
JuricaSpindl je napisao/la:
20 dec 2023, 20:21
Ma vidis da lik nije normalan, odgovorio je na 20 postova o bekovima ko da su ga ****.
Ali sad ces dobiti dijagnozu od doticnog, i da ti objasni kako je on u pravu... :opaopa: :opaopa:
Ovako nekome drugo pričaj. :) Pričam normalno, ne vrijeđam nikoga, ako ne znaš normalno pričati onda me zaobiđi. To za dijagnozu su tvoje riječi, od mene davanje dijagnoza nećeš vidjeti.
Beganoviću nije 18 godina pa da će nadoći...Njemu nikakav kontinuitet nije potreban jer je ograničen ko balkonska vrata.

Avatar
napoleon72
Postovi: 5224
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 21 dec 2023, 09:11

ThrillerHz je napisao/la:
21 dec 2023, 03:56
Veci je problem sto i mi od svakog legendu pravimo…
Ma ja ne znam kome Zeka Turkovic ili ovaj Milosevic mogu bit legende. Ili Damir Hadzic. Odigras 30 utakmica, das dva bitna gola, odmah si legenda. Cirkus.
Legende su Hase, Vujovic i Keli. Pa i Cala, moze se reci. Ostali su velikani kluba, ikone kluba ili velikani jednog vremena, al sigurno ne za sva vremena kao nabrojani.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2092
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 21 dec 2023, 09:24

Koja ti ljudska slina i gnjida moraš biti da po ko zna koji put ciljano ideš da napraviš haos u Klubu. Plaćaš članke po portalčićima, stavljaš neke debilne statuse, komentarišeš po člancima itd. Da nisu toliko besposleni, odnosno da imaju kvalitet i da ih hoće neko zaposliti, ne bi oni imali vremena da pomisle tako nešto, a kamoli urade. Ovako s guza na guz, pokušavaju opet ući u Klub, jer kontaju da će neko tolerisati njihov nerad i diletantski pristup svemu. Samo oštro s ovim jadovima, nabijem ih sve na qurac. Trebali su ih sve imenima prozvati, od Torlaka i Turkovića, pa na dalje.

Naredna okupljanja i večere kada budu, sve ove dotične treba izostaviti i pozvati legende i sve normalne insane poput velikog Čale. To je istinska legenda, a ne ove jajare koji bi majku prodali zarad ličnog interesa.
Mirviću, Upravi i SŠ maksimalna moguća podrška, konačno se uvodi red od Akademije do prve ekipe. Samo nastavite.

Avatar
tabba77
Postovi: 2262
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 21 dec 2023, 09:36

Postaje li FK Sarajevo filijala slovenačkih Domžala i privatluk Senijada Ibričića?
Gazda Sarajeva Ismir Mirvić je na početku sezone poslušao glas navijača i nakon fijaska u evropi smijenio Mirzu Varešanovića i na njegovo mjesto doveo slovenačkog trenera Simona Rožmana a sa njim u paketu došao je i proslavljeni igrač Senijad Ibričić.
I pored šarenih rezultata navijači giganta sa Koševa vjeruju Rožmanu i daju mu punu podršku, a podrška navijača Sarajeva je od nemjerljivog značaja. Koliko navijači Sarajeva vole svoj klub leži i u činjenici da je Koševo najposjećeniji bh stadion u prvom dijelu sezone.
U pozadini trenera i igrača,novi sportski direktor Sarajeva Senijad Ibričić polako seli Domžale u glavni bh grad. Prvi koji je iz pravca Slovenije došao je Edin Julardžija,kojeg je Sarajevo platilo pofinu cifru a ostvario je učinak od samo dvije asistencije u 15 odigranih utakmica.
Sljedeći kojeg je popularni Ibro doveo iz Domžala je Srđan Karić koji je postavljen na mjesto direktora Akademije FK Sarajevo.
Doveo je Ibričić i svog najboljeg druga u najveći bh klub.Adisa Nurkovića na mjesto trenera golmana. Ibričić i Adis su najbolji prijatelji još od djetinstva,a po starom dobrom običaju u Bosni kad si direktor nečega svojim drugovima nađeš posao.
Koga će sportski direktor Sarajeva sljedećeg dovesti u klub❓Nekog iz Domžala ili nekog drugog jarana❓
Jedino će mu biti oprošteno ako dovede svog drugog najboljeg druga Edina Džeku!
Zna li neko ko stoji iza fb profila "Za zelenim stolom"? Ovo im je jedna od objava. Ne treba nama neprijatelj, imamo ih izgleda i u svojim redovima.
Kad sa sjevera pjesmu čuješ ti
dole na terenu srce ostavi
a tvoje Horde će tebi pjevati
i na kraju svijeta tebe bodriti

Lucas
Postovi: 3215
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 21 dec 2023, 09:54

tabba77 je napisao/la:
21 dec 2023, 09:36
Postaje li FK Sarajevo filijala slovenačkih Domžala i privatluk Senijada Ibričića?
Gazda Sarajeva Ismir Mirvić je na početku sezone poslušao glas navijača i nakon fijaska u evropi smijenio Mirzu Varešanovića i na njegovo mjesto doveo slovenačkog trenera Simona Rožmana a sa njim u paketu došao je i proslavljeni igrač Senijad Ibričić.
I pored šarenih rezultata navijači giganta sa Koševa vjeruju Rožmanu i daju mu punu podršku, a podrška navijača Sarajeva je od nemjerljivog značaja. Koliko navijači Sarajeva vole svoj klub leži i u činjenici da je Koševo najposjećeniji bh stadion u prvom dijelu sezone.
U pozadini trenera i igrača,novi sportski direktor Sarajeva Senijad Ibričić polako seli Domžale u glavni bh grad. Prvi koji je iz pravca Slovenije došao je Edin Julardžija,kojeg je Sarajevo platilo pofinu cifru a ostvario je učinak od samo dvije asistencije u 15 odigranih utakmica.
Sljedeći kojeg je popularni Ibro doveo iz Domžala je Srđan Karić koji je postavljen na mjesto direktora Akademije FK Sarajevo.
Doveo je Ibričić i svog najboljeg druga u najveći bh klub.Adisa Nurkovića na mjesto trenera golmana. Ibričić i Adis su najbolji prijatelji još od djetinstva,a po starom dobrom običaju u Bosni kad si direktor nečega svojim drugovima nađeš posao.
Koga će sportski direktor Sarajeva sljedećeg dovesti u klub❓Nekog iz Domžala ili nekog drugog jarana❓
Jedino će mu biti oprošteno ako dovede svog drugog najboljeg druga Edina Džeku!
Zna li neko ko stoji iza fb profila "Za zelenim stolom"? Ovo im je jedna od objava. Ne treba nama neprijatelj, imamo ih izgleda i u svojim redovima.
Ma ovo su garant preuzeli sa Faktora.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 1842
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 21 dec 2023, 09:57

GangEvil je napisao/la:
21 dec 2023, 09:08
AVNOJ je napisao/la:
20 dec 2023, 22:16
NajvecaRadosti je napisao/la:
20 dec 2023, 20:28
Menalo u Zrinjski ipak?
Realno i šta če nam. Imamo več igrače na te dvije pozicije koje bi mogao igrati i sad samo zati što je "Luka Menalo" trebamo mu izmišljat pozicije na terenu uz to sve i ogromnu platu koju ima u dinamu.
Nevezano za Menala, koji su to igrači ako nije tajna...
Pa mora biti vezano za Menala, koliko sam ja dosad upratio kod svih trenera do sada je igrao krilnog napadača dal desno dal lijevo a kod nas su to Keremeh, Hasić, Peneranda, Ziljkić, Anđušić.
Ako ti to drugačije vidiš ok, poštujem, samo sam napisao svoje mišljenje da za njegovu platu dođe prava desetka.
Najveći smo klub u državi, moramo živjeti sa pritiskom. Ako to igrači ne mogu podnijeti neka ne sanjaju o nekom većem transferu. Ako se ljudi brinu o nama, to znači da im je stalo do nas i kad znaš da nas kritikuju to znači da im nije svejedno.

Wanderson
Postovi: 2686
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Wanderson » 21 dec 2023, 10:09

tabba77 je napisao/la:
21 dec 2023, 09:36

Zna li neko ko stoji iza fb profila "Za zelenim stolom"? Ovo im je jedna od objava. Ne treba nama neprijatelj, imamo ih izgleda i u svojim redovima.
Skupina bh. novinara iz nekadasnjeg Sporta.

eccehomo
Postovi: 294
Pridružen/a: 30 jul 2021, 15:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la eccehomo » 21 dec 2023, 10:10

AVNOJ je napisao/la:
21 dec 2023, 09:57
GangEvil je napisao/la:
21 dec 2023, 09:08
AVNOJ je napisao/la:
20 dec 2023, 22:16


Realno i šta če nam. Imamo več igrače na te dvije pozicije koje bi mogao igrati i sad samo zati što je "Luka Menalo" trebamo mu izmišljat pozicije na terenu uz to sve i ogromnu platu koju ima u dinamu.
Nevezano za Menala, koji su to igrači ako nije tajna...
Pa mora biti vezano za Menala, koliko sam ja dosad upratio kod svih trenera do sada je igrao krilnog napadača dal desno dal lijevo a kod nas su to Keremeh, Hasić, Peneranda, Ziljkić, Anđušić.
Ako ti to drugačije vidiš ok, poštujem, samo sam napisao svoje mišljenje da za njegovu platu dođe prava desetka.
Ma struka će to najbolje procijeniti (i podržavam svaku njihovu odluku), samo nemoj mi, matere ti, Keremaha i Anđušića, nadam se da ne porediš njih dvojicu sa Menalom.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23136
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 21 dec 2023, 10:19

slika

slika

Jesu se raskukali eminentni strucnjaci ,nemogu dalje od Goražda dobacit.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
GangEvil
Postovi: 936
Pridružen/a: 25 jul 2013, 08:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GangEvil » 21 dec 2023, 10:21

AVNOJ je napisao/la:
21 dec 2023, 09:57
GangEvil je napisao/la:
21 dec 2023, 09:08
AVNOJ je napisao/la:
20 dec 2023, 22:16


Realno i šta če nam. Imamo več igrače na te dvije pozicije koje bi mogao igrati i sad samo zati što je "Luka Menalo" trebamo mu izmišljat pozicije na terenu uz to sve i ogromnu platu koju ima u dinamu.
Nevezano za Menala, koji su to igrači ako nije tajna...
Pa mora biti vezano za Menala, koliko sam ja dosad upratio kod svih trenera do sada je igrao krilnog napadača dal desno dal lijevo a kod nas su to Keremeh, Hasić, Peneranda, Ziljkić, Anđušić.
Ako ti to drugačije vidiš ok, poštujem, samo sam napisao svoje mišljenje da za njegovu platu dođe prava desetka.
Pa ne vidim drugačije nego me zanima koji od navedenih igrača bi imao mjesta na klupi Dinama, izuzimajući Hasića koji uopšte nije krilo. Kod nas je igrao krilo, ali u toku utakmice kad god je otišao sa krila na neku drugu poziciju i uradio je nešto. Sa krila se ne sjećam da je uradio išta.

Anex
Postovi: 2782
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 21 dec 2023, 10:28

miky_hz je napisao/la:
21 dec 2023, 10:19
slika

slika

Jesu se raskukali eminentni strucnjaci ,nemogu dalje od Goražda dobacit.
Tjeraj klošare Mirviću,majku im bijednu yebem,sve go qrac od stručnjaka

Avatar
Bolivia
Postovi: 643
Pridružen/a: 01 dec 2022, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bolivia » 21 dec 2023, 10:31

miky_hz je napisao/la:
21 dec 2023, 10:19
slika

slika

Jesu se raskukali eminentni strucnjaci ,nemogu dalje od Goražda dobacit.
Vrsni znalci. :kafa:

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 21 dec 2023, 10:42

Bolivia je napisao/la:
21 dec 2023, 10:31
miky_hz je napisao/la:
21 dec 2023, 10:19
slika

slika

Jesu se raskukali eminentni strucnjaci ,nemogu dalje od Goražda dobacit.
Vrsni znalci. :kafa:
Treba ih neko pitat sto dalje od Hrasnice nisu dobacili,kazu u Sloveniji i EU se ptimaju za njima. Zamisli ovakve u klubu imat,pa to bi ti haos stalno bio. Nek se drzi Hosic Gorazda to mu je mjera ili Famosa iz svoje Hrasnice nabijemk vas sve kolektivno kvazi legende

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.