Prelazni rok

Moderator/ica: staragarda

Odgovori

Jeste li zadovoljni prelaznim rokom-pojacanjima ?

Anketa je završila: 08 feb 2024, 23:10.

Da
3
75%
Ne
1
25%
 
Ukupno glasova: 4

TuzlaCityfighter
Postovi: 772
Pridružen/a: 30 apr 2023, 11:13
Kontakt:

Prelazni rok

Post Postao/la TuzlaCityfighter » 01 feb 2024, 23:10

Anketa za prelazni rok.
Elvir Baljic

emir012
Postovi: 501
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: Prelazni rok

Post Postao/la emir012 » 02 feb 2024, 07:58

Glasao sam Da, ali nije to neko apsolutno da, vec je eto vise da nego ne...

Zadovoljan sam zato sto je ovo prvi put nakon duze vremena da nije promjenjeno 50% ili vise ekipe u prelaznom roku...

Tj. zadovoljan sam sto nije otisao nijedan bitan igrac. Coric jeste imao finu minutazu na jesen za razliku od ostale cetvorice koji su (za sad) otisli (Mesinovic, Ristic, Sejdovic, Mihajlovic). Ali on je igrao strasno lose, tako da mi nije nimalo zao sto je otisao, naprotiv...

Mogao je otci jos poneko da se mene pita... Hodzic... isto - vrlo los na jesen...

Ne ocekujem vise neki veliki broj pojacanja za ovu sezonu, mozda jos jedno novo ime... zavisi vjerovatno I od zdravstevnog biltena ekipe... Malo je nejasna situacija sa Nukicem, Karjasevicem i Ordagicem na ovim pripremama, prvu dvojicu smo cini mi se vidjeli vrlo malo, a Ordagica nikako, ako sam dobro upratio...

Mozda grijesim, ali ja bih I Garcevicu pruzio priliku… koliko/toliko…

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: Prelazni rok

Post Postao/la Beledija » 02 feb 2024, 09:09

Niti jedan bitan igrač nije otišao.
Ćosić je pojačanje definitivno a Jašarević to tek treba dokazati.
Okosnicu ekipe uvijek treba nastojati zadržati a to je ovaj put i urađeno.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: Prelazni rok

Post Postao/la tuzlac » 02 feb 2024, 10:28

Definitivno ,trener Slavko Petrović je naše velikopojačanje.S' njim ništa neće biti kao što je bilo.Njegov dolazak je uveliko razlog što je ekipa ostala na okupu.Već u Mostaru i mi naša javnost vidjet ćemo pravu ekipu i igru akoBogda.Za golmana imam mišljenje za sebe i zadržavam ga.

Beledija
Postovi: 1054
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: Prelazni rok

Post Postao/la Beledija » 02 feb 2024, 11:30

tuzlac je napisao/la:
02 feb 2024, 10:28
Definitivno ,trener Slavko Petrović je naše velikopojačanje.S' njim ništa neće biti kao što je bilo.Njegov dolazak je uveliko razlog što je ekipa ostala na okupu.Već u Mostaru i mi naša javnost vidjet ćemo pravu ekipu i igru akoBogda.Za golmana imam mišljenje za sebe i zadržavam ga.
Eto, od hronično suprotnih mišljenja dođosmo u stadij da se poprilično slažemo.
Konačno naše godine dođoše na svoje.
Što se tiče golmana mislim da smo na dobitku jer imati tri vratara otprilike istih ili sličnih kvaliteta je dobro. Fejza je dugo kod nas, odličan golman koji povremeno pravi strašan kiks, Abdulahovića pamtimo iz Radnika kad je odlično branio pa pravio grube previde a slične karakteristike ima i Lolić, protiv Kevskog fenomenalan a s Igmanom gol iz kornera.Elem tri skoro pa ista golmana od 19, 25 i 35 godina.Fejza je naš dugogodišni igrač, tu je u prednosti Lolić je zaštićeno godište pa Abdlahović ima po meni malw šanse za startera.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.