NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Bratstvo Gračanica?

Anketa je završila: 27 apr 2024, 08:12.

Pobjeda
10
77%
Neriješeno
1
8%
Poraz
2
15%
 
Ukupno glasova: 13

dinodino2019
Postovi: 2448
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 02 feb 2024, 14:30

Jos 8 dana do prve pripremne utakmice, bice zanimljivo 😀
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 02 feb 2024, 14:53

Lupate gluposti, niti vece pare, niti dugovanja nisu 'razlog' zasto zeli da ide, vec neka zelja za igranjem u PL. Uglavnom zna i sam da se tamo nece naigrat...

Avatar
Venom
Postovi: 340
Pridružen/a: 18 nov 2023, 11:35
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Venom » 02 feb 2024, 14:55

Ja mislim da bi bilo dobro da klub presjece i izađe sa konkretnim i istinitim informacijama u javnost. Ako se ista duguje zasto i kako smo odjednom dosli so toga. Hebo te 2500 KM, pa to je pazar u malo jacoj kafani za vikend. Kakve smo novce vratili bivisim igracima, pa ovo je nista. Sve u svemu tesko mi je povjerovari u tu pricu. Eto na onoj instagram stranici stoji da je Masic imao ponude iz PL i iz Hrvatske, ali ce ostati u Celiku jer je sretan ovdje. Pa hebemu da se plate ne isplacuju pobjego bi glavom bez obzira.

Opcentio mi sve ovo jako ide na zivce. Umjesto mirne polusezone mi vec na pocetku priprema imamo velike probleme i samo se stvara negativna atmosfera koja imidzu kluba puno steti.
Zadnja izmjena: Venom, dana/u 02 feb 2024, 15:05, ukupno mijenjano 1 put.
Srce, čast i ponos!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 feb 2024, 14:58

UltrasZenica je napisao/la:
02 feb 2024, 14:53
Lupate gluposti, niti vece pare, niti dugovanja nisu 'razlog' zasto zeli da ide, vec neka zelja za igranjem u PL. Uglavnom zna i sam da se tamo nece naigrat...
Pa yebo ga PL, što ne ode čista obraza na ljeto u Igman. Zdravija sredina, sigurno bi imao i prostora za igru, dobri uslovi, itd.

Stvarno je usrao i šefa i stanicu u dva dana...
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

UltrasZenica
Postovi: 479
Pridružen/a: 26 sep 2013, 22:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la UltrasZenica » 02 feb 2024, 15:07

Truhlo je napisao/la:
02 feb 2024, 14:58
Pa yebo ga PL, što ne ode čista obraza na ljeto u Igman. Zdravija sredina, sigurno bi imao i prostora za igru, dobri uslovi, itd.

Stvarno je usrao i šefa i stanicu u dva dana...
A ocito ga 'neko' pogresno savjetuje, a kako kazu sam pao, sam se ubio. :mrgreen:

Avatar
sagitarius
Postovi: 2131
Pridružen/a: 30 mar 2013, 00:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sagitarius » 02 feb 2024, 15:34

Je*o majku kako ljudi ne kontaju!Plati i nek ide!Sto se mene tice moze i grb selje ljubiti na predstavljanju ako ovi plate koliko klub trazi!
..Za Čelik i Zenicu!Jer to, je čast i sudbina i krv Zeničana, ljubav velika!
..El Valencia es el nostre campeó! #amuntValencia

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la bambus » 02 feb 2024, 15:49

Nagradu nek vrati.
!

Avatar
habuba
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 02 feb 2024, 15:50

Venom je napisao/la:
02 feb 2024, 14:55
Ja mislim da bi bilo dobro da klub presjece i izađe sa konkretnim i istinitim informacijama u javnost. Ako se ista duguje zasto i kako smo odjednom dosli so toga. Hebo te 2500 KM, pa to je pazar u malo jacoj kafani za vikend. Kakve smo novce vratili bivisim igracima, pa ovo je nista. Sve u svemu tesko mi je povjerovari u tu pricu. Eto na onoj instagram stranici stoji da je Masic imao ponude iz PL i iz Hrvatske, ali ce ostati u Celiku jer je sretan ovdje. Pa hebemu da se plate ne isplacuju pobjego bi glavom bez obzira.

Opcentio mi sve ovo jako ide na zivce. Umjesto mirne polusezone mi vec na pocetku priprema imamo velike probleme i samo se stvara negativna atmosfera koja imidzu kluba puno steti.
Da klub izlazi sa obavjestenjima na osnovu piskaranja na jednom forumu nista drugo nebi ni radili vec se bavili forumskim padobrancima. Malo se uozbiljite. Da je spalo na 2500-5000 maraka za deset minuta bi se skupile. Samo se ovdje na forumu nesto cupaju zivci. Libo racku nekog sta se pise ovdje. Pa ljudi su prije deset stranica krenuli pisati da se svim igracima duguje po par plata, pa je palo na to da se Sivcu duguje 4000 pa je onda palo na 2500 pa bog zna na sta ce doci do kraja dana. Neozbiljno bi bilo od kluba da se ocitava za svaku glupost.

Nulatridva
Postovi: 133
Pridružen/a: 08 dec 2019, 22:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nulatridva » 02 feb 2024, 15:51

Trebali bi malo raju podsjetiti da je Nermin Šabić grobar Čelika bio i ostao i da će uvijek kmica mala raditi protiv Čelika...
Bojkot terena za početak Zeničani dragi, pa redovno pljuvanje istog...

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 feb 2024, 15:54

bambus je napisao/la:
02 feb 2024, 15:49
Nagradu nek vrati.
Obrisati ga iz historije kluba, sa svih zvaničnih kanala, kao turska hakana šukura :kafa:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
habuba
Postovi: 719
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 02 feb 2024, 15:55

I jos da dodam. Nemamo “mi” probleme. Ima par likova probleme koji pisu gluposti. Celik sasvim normalno trenira danas a i Sivac zajedno s njima tako da je jedini problem forum i forumske combaljke. Pogotovo pojedinci koji pisu stvari ili iz neznanja ili iz objesti. Isto tako jedini “nemir” je ovdje na forumu a ne u ekipi ili klubu. Valjda znate sta je forum i da svako moze da napise sta hoce i kako hoce i sa malo ili nimalo cinjenica.

Avatar
rz88
Postovi: 531
Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
Lokacija: Steel City
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la rz88 » 02 feb 2024, 16:07

habuba je napisao/la:
02 feb 2024, 15:55
I jos da dodam. Nemamo “mi” probleme. Ima par likova probleme koji pisu gluposti. Celik sasvim normalno trenira danas a i Sivac zajedno s njima tako da je jedini problem forum i forumske combaljke. Pogotovo pojedinci koji pisu stvari ili iz neznanja ili iz objesti. Isto tako jedini “nemir” je ovdje na forumu a ne u ekipi ili klubu. Valjda znate sta je forum i da svako moze da napise sta hoce i kako hoce i sa malo ili nimalo cinjenica.
Sivac je danas mogao samo trčati okolo, što će i inače raditi
Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

PonosniSmogovci
Postovi: 735
Pridružen/a: 24 maj 2019, 19:09
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la PonosniSmogovci » 02 feb 2024, 16:20

Šabiće treba istjerat iz grada. ****.

Avatar
avenija
Postovi: 13648
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 02 feb 2024, 16:28

Dobio sam u proteklih par dana dosta poruka i pitanja vezano za trenutnu situaciju između NK Čelik Zenica i igrača Eldara Sivca. Kao Zeničanin, svakako da sam upoznat sa detaljima i moram reći da ne vidim valjan razlog zbog čega se ovoliko „podigla prašina“. Imajući u obzir da je riječ o igraču koji je bio tu za Klub u najnižem rangu, koji je pomogao da se rezultatski stabilizuje tim, te koji je prije par godina više hiljada maraka oprostio klubu, a prema kojem trenutno postoje određena dugovanja, treba pokazati razumijevanje i poštovanje. Smatram da je sa svim normalno i za očekivati da će Klub izaći momku u susret i omogučiti mu da u 25-oj godini po prvi put igra u prvom rangu bh. fudbala. Na taj način, Klub bi momku izašao u susret, te zaista pokazao svoju ispravnu namjeru i zahvalnost, imajući u vidu šta je sve Eldar uradio za Klub, a da pri tome nije trebao niti morao.
Nije ovdje uopšte u pitanju sačuvanja stabilnosti ugovornih odnosa Kluba sa svojim igračima, niti „igranje sa ugledom Kluba“, već isključivo neka ljudska korektno ka momku, koji je, kada je bilo najpotrebnije, bio tu za Klub. Klub svoje sportske mogućnosti i rezultate, u ovom rangu takmičenja, može i sa i bez Sivca ostvariti. Tako se grade dobri ljudski odnosi. Onemogućiti mu priliku u ovim godina da se isproba u višem rangu narušava te odnose i šalje jednu lošu poruku. Kome, ako ne našoj djeci pomoći?
Igrač, s amaterskim ugovorom, ima pravo bez da obavijesti svoj Klub boraviti nekoliko dana na probi u drugom Klub. Igrač, s amaterskim ugovorom može po isteku sezone besplatno napustiti Klub (za 3 mjeseca). Da Klub zaista ima namjeru i dugoročne planove sa igračem, on bi već imao višegodišnji profesionalni ugovor. Ovako dopuštamo da se stvara nezadovoljstvo između „naše djece“ i Kluba, koje ne vodi nigdje. Na kraju, vjerujem da bi svaki Zeničanin rado promijenio svoje zaposlenje iz primjera radi Mitala, u Telekom ili negdje drugo.
Nadam se da će se trenutna situacija uspješno okončati i po igrača i po Klub, a svakako moram istači da Eldar zaslužuje podršku i razumijevanje.
Evo i predsjednika sindikata, imam nagon za povraćanje. Šta god da prokomentarišeš iz svega napisanog dobro je Čelik ikako i živ pa makar u federalnoj ligi ko se godinama petljao oko Čelika. Nema Čelik puno pravih navijaca.

I ovom su interesi pojedinca iznad kluba koji je za sve njih MEKKA.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 feb 2024, 16:41

avenija je napisao/la:
02 feb 2024, 16:28
Dobio sam u proteklih par dana dosta poruka i pitanja vezano za trenutnu situaciju između NK Čelik Zenica i igrača Eldara Sivca. Kao Zeničanin, svakako da sam upoznat sa detaljima i moram reći da ne vidim valjan razlog zbog čega se ovoliko „podigla prašina“. Imajući u obzir da je riječ o igraču koji je bio tu za Klub u najnižem rangu, koji je pomogao da se rezultatski stabilizuje tim, te koji je prije par godina više hiljada maraka oprostio klubu, a prema kojem trenutno postoje određena dugovanja, treba pokazati razumijevanje i poštovanje. Smatram da je sa svim normalno i za očekivati da će Klub izaći momku u susret i omogučiti mu da u 25-oj godini po prvi put igra u prvom rangu bh. fudbala. Na taj način, Klub bi momku izašao u susret, te zaista pokazao svoju ispravnu namjeru i zahvalnost, imajući u vidu šta je sve Eldar uradio za Klub, a da pri tome nije trebao niti morao.
Nije ovdje uopšte u pitanju sačuvanja stabilnosti ugovornih odnosa Kluba sa svojim igračima, niti „igranje sa ugledom Kluba“, već isključivo neka ljudska korektno ka momku, koji je, kada je bilo najpotrebnije, bio tu za Klub. Klub svoje sportske mogućnosti i rezultate, u ovom rangu takmičenja, može i sa i bez Sivca ostvariti. Tako se grade dobri ljudski odnosi. Onemogućiti mu priliku u ovim godina da se isproba u višem rangu narušava te odnose i šalje jednu lošu poruku. Kome, ako ne našoj djeci pomoći?
Igrač, s amaterskim ugovorom, ima pravo bez da obavijesti svoj Klub boraviti nekoliko dana na probi u drugom Klub. Igrač, s amaterskim ugovorom može po isteku sezone besplatno napustiti Klub (za 3 mjeseca). Da Klub zaista ima namjeru i dugoročne planove sa igračem, on bi već imao višegodišnji profesionalni ugovor. Ovako dopuštamo da se stvara nezadovoljstvo između „naše djece“ i Kluba, koje ne vodi nigdje. Na kraju, vjerujem da bi svaki Zeničanin rado promijenio svoje zaposlenje iz primjera radi Mitala, u Telekom ili negdje drugo.
Nadam se da će se trenutna situacija uspješno okončati i po igrača i po Klub, a svakako moram istači da Eldar zaslužuje podršku i razumijevanje.
Evo i predsjednika sindikata, imam nagon za povraćanje. Šta god da prokomentarišeš iz svega napisanog dobro je Čelik ikako i živ pa makar u federalnoj ligi ko se godinama petljao oko Čelika. Nema Čelik puno pravih navijaca.

I ovom su interesi pojedinca iznad kluba koji je za sve njih MEKKA.
Koliko klub ima dušmana, ne bi mogli stati svi na zapadnu tribinu...

A ovo je tek kamilica kako će biti kada klub prodiše punim plućima i krene naprijed u sportskom segmentu po mjesto koje mu pripada u PL.

Zbog svega ovoga jako u kost, neka ide besplatno na ljeto, nema zayebancije sa Čelikom :bih:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 feb 2024, 16:44

Sivcu jedino još preostaje da kontaktira Christiana Schmidta da nametne transfer u čmelju :urnebes:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
pomocniDJUBRE
Postovi: 216
Pridružen/a: 31 jan 2009, 17:28
Lokacija: & '
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la pomocniDJUBRE » 02 feb 2024, 16:44

Za one koji ne znaju, Dzida je bio planu da bude clan Zeljinog strucnog staba, ali navijaci su bili protiv zbog stvari koje je radio u sindikatu na stetu Zelje.
Nek' se zna odakle vjetar puše...

Avatar
Viper
Postovi: 3818
Pridružen/a: 16 nov 2011, 16:06
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Viper » 02 feb 2024, 16:47

Ovo poređenje Mittala i Telekoma sa Čelikom je ravno poređenju situacije Zenicatransa i Čelika od zna se koga već. Samo pokazuju kako posmatraju Čelik, kao privatnu firmu bez historije i vrijednosti.

Nećete grobari i dušmani Čelika!!
Zadnja izmjena: Viper, dana/u 02 feb 2024, 16:54, ukupno mijenjano 1 put.
SAMO ČELIK !

Avatar
redbull93
Postovi: 14409
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 02 feb 2024, 16:49

cartel de fútbol Zenica

Zeljo ako prezivi ove, dobro ce proci. A nasli su novo jato, doduse dijele istu filozofiju.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5273
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 02 feb 2024, 16:51

redbull93 je napisao/la:
02 feb 2024, 16:49
cartel de fútbol Zenica

Zeljo ako prezivi ove, dobro ce proci. A nasli su novo jato, doduse dijele istu filozofiju.
Eto nama željkana u prvu ligu naredne sezone, proučeno im je :mrgreen:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.