FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

antisisoja1919
Postovi: 3460
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 02 feb 2024, 18:02

senjak075 je napisao/la:
02 feb 2024, 17:07
Slobodas je napisao/la:
02 feb 2024, 10:56
senjak075 je napisao/la:
01 feb 2024, 15:06
Stigla konačno i nova oprema zahvaljujući radu skupštine :clap:
Nabijem citavu skupstinu ko da ste svojim parama kupili majku vam
Da svojim parama idiote glupi.
Okomili ste se debili na dijete od 16 godine kako je četnik :urnebes:
i to sve zbog plaćenog članka nekog švedskog dijasporaša.
Većina nemate pojma šta se sve u klubu dešava.
Jel bitno znamo li ili ne. Znamo da mali cetnicki ker igra za klub koji vecina ovdje od malena prati i zdravlje na Tusnju ostavlja. I na kraju taj cetnicki ker otprilike ima bolji tretman od tog istog kluba, bolje receno njegovog rukovodstva nego mi navijaci.
Boli me qrc iskreno da igra ko Messi, ove su stvari iznad sporta i fudbala.
Al bitno je skrenuti s teme pa pricati da je to lafo placeni clanak nekog dijasporasa.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8136
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 02 feb 2024, 18:04

Pa ne orgija taj švedski dijasporaš sa BMK po instagramu nego ovaj mali chetalj :rol:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

antisisoja1919
Postovi: 3460
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 02 feb 2024, 18:06

baboedindzeko09 je napisao/la:
02 feb 2024, 18:04
Pa ne orgija taj švedski dijasporaš sa BMK po instagramu nego ovaj mali chetalj :rol:
Sreca samo sto su ova dvojica u manjini i otprilike jedini sa ovim stavom.
Al steta za njih, jer su samo primjer kad u zivotu budes uskracen za nesto.
Volim tebe, više od sebe

Avatar
senjak075
Postovi: 789
Pridružen/a: 13 dec 2022, 10:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la senjak075 » 02 feb 2024, 18:12

Jeste bili pametolozi na sastanku prošli četvrtak ili na sastanku Fukara gdje su bili i članovi skupštine u nedjelju.
Ja tripujem tripujem, na Slobodu tipujem!

simonknows
Postovi: 2158
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 02 feb 2024, 18:14

Za decembar su se snašli, a šta ćemo za januar, čeka se tranša u februaru a? Rekoh ja, Senad nije idealno rješenje, ali ovo što je skupština uradila je van pameti. Znali su šta radi, ne podržavam, ali nikad nisu sjeli s njim i rekli ne može to tako, nego mijenjaj statut, ruši atmosferu, okreni navijače protiv sebe, narušavaj mir, pa sad niko neće da preuzme, oni će... I kako da kriviš nekog kad kaže da hoće da privatizuju klub? Bukvalno su to uradili. Ne kažem da je s namjerom, ne kažem da ne vole Slobodu, ali tako je ispalo ovim potezom, kad nisu u stanju da nađu zamjenu za Senada. I na sve to, odradili su stvarno par stvari za pohvalu, ali dosta stvari još ne priliče ozbiljnom klubu, da li će uskoro i to riješiti ne ulazim, ali ne rade posao toliko dobro da budu onoliko glasni i puna usta "ja" i "mi".
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

simonknows
Postovi: 2158
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 02 feb 2024, 18:20

I da, što se tiče sportskog segmenta, osim drugog golmana i Kapetanovića niko nije otišao, čak ni Delić u tu famoznu Stupčanicu, ni Kalesić u Italiju iako je imao pozive neke. Za pohvalu. Na te ostanke, dolazi Ignjatović, dolazi Mihalj (još nezvanično), ostalo su probe. OK situacija, rekao bih da smo malo jači nego u prvom dijelu, i tu su skupštinari odradili solidan posao, ali je moglo puno bolje, bilo je dosta opcija, predlagali smo igrače, nudili, zvali, ali iz kluba nema sluha, a nije riječ ni o velikim platama ni o obeštećenjima ni o provizijama da kažemo okej ne mogu i neće, moglo se to sve dogovoriti i da dobro prođemo a budemo puno jači, ali hajde, vidjet će se sve na terenu.

Baš me zanimaju gostovanja sad k(ako) uzimamo. Za više info pp :D
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 02 feb 2024, 18:39

simonknows je napisao/la:
02 feb 2024, 18:20
I da, što se tiče sportskog segmenta, osim drugog golmana i Kapetanovića niko nije otišao, čak ni Delić u tu famoznu Stupčanicu, ni Kalesić u Italiju iako je imao pozive neke. Za pohvalu. Na te ostanke, dolazi Ignjatović, dolazi Mihalj (još nezvanično), ostalo su probe. OK situacija, rekao bih da smo malo jači nego u prvom dijelu, i tu su skupštinari odradili solidan posao, ali je moglo puno bolje, bilo je dosta opcija, predlagali smo igrače, nudili, zvali, ali iz kluba nema sluha, a nije riječ ni o velikim platama ni o obeštećenjima ni o provizijama da kažemo okej ne mogu i neće, moglo se to sve dogovoriti i da dobro prođemo a budemo puno jači, ali hajde, vidjet će se sve na terenu.

Baš me zanimaju gostovanja sad k(ako) uzimamo. Za više info pp :D
De malo u pp. Znas ti da mene svasta zanima :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Legolas
Postovi: 100
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Legolas » 02 feb 2024, 23:55

simonknows je napisao/la:
02 feb 2024, 18:20
I da, što se tiče sportskog segmenta, osim drugog golmana i Kapetanovića niko nije otišao, čak ni Delić u tu famoznu Stupčanicu, ni Kalesić u Italiju iako je imao pozive neke. Za pohvalu. Na te ostanke, dolazi Ignjatović, dolazi Mihalj (još nezvanično), ostalo su probe. OK situacija, rekao bih da smo malo jači nego u prvom dijelu, i tu su skupštinari odradili solidan posao, ali je moglo puno bolje, bilo je dosta opcija, predlagali smo igrače, nudili, zvali, ali iz kluba nema sluha, a nije riječ ni o velikim platama ni o obeštećenjima ni o provizijama da kažemo okej ne mogu i neće, moglo se to sve dogovoriti i da dobro prođemo a budemo puno jači, ali hajde, vidjet će se sve na terenu.


Baš me zanimaju gostovanja sad k(ako) uzimamo. Za više info pp :D
Zaboravio si da je i Kova mali tu također uz Ignjatovića došao.

mirsonetz
Postovi: 506
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 03 feb 2024, 09:29

Daj ba onog chetalja treba s noge na nogu otjerat oz kluba pa jbt koliko su jusicu i bukvicu psovali i dzamiju i namaz i sve fuj fuj fuj u sta su nam klub pretvorili. Vidjeli smo sta se desava sa igraca u europi sto su podrzali Palestinu odma suspenzija. A ovaj sto brani svog igraca i prica nebuloze najvise bi ga pljuvao da nije njegov igrac.
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

Avatar
neurofunk
Postovi: 3190
Pridružen/a: 09 jul 2012, 13:05
Lokacija: Kalesija
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la neurofunk » 03 feb 2024, 09:42

Mortus je napisao/la:
02 feb 2024, 11:55
hajde šta ste se uhvatili četnika, bile su i vehabije u prvom timu Bukvić, DŽidić i ostali pa niko ništa nije komentarisao.
psutite ljude nek privatno rade šta hoće, sve dok igraju dobar fudbal i klub od njih ima koristi.
Klasicna tuzlanska komunjara. Pravi dinosauri.
I don't believe in God, but I'm afraid of him.

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 04 feb 2024, 10:26

https://www.facebook.com/share/v/EaV5xG ... tid=UVffzb

Kako progleda brdo, sad kad vidim kolko tu iza ima prostora, za pocetak da se napravi ulaz i pristup za gostujuce navijace (da se sa brda mogu lijepo docekat :mrgreen: )
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3284
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 04 feb 2024, 14:53

Trebali smo vodit 3:0 u prvom poluvremenu minimalno, Dilaveru treba 10 šansi da zabije. Igra odlična, sve top osim realizacije.

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 04 feb 2024, 15:50

Nisam brojao sanse al sigurno 6:0.Prvo poluvrijeme odlicno samo neefikasno.Drugo dosta losije.

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 04 feb 2024, 16:29

Protivnik prvo poluvrijeme nije uso u duel, usetavali smo se u 16 al dzaba kad se mrtvac u napadu.
Ovo je vrlo los protivnik za generalku, i to samo pokazuje kolko smo mi slabi.
Sa ovakvim pristupom i "trkom" sa Sarajevom nemamo sta trazit, nabice nas ljudi sa pola snage.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Nevolja
Postovi: 6
Pridružen/a: 30 jun 2023, 09:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Nevolja » 05 feb 2024, 08:18

Ovaj Nala je prevara stoljeca..svaki mu je bod do sada zavrsen i trebat ce mu opet sve pokupovat za ulazak..katastrofa od trenera i neka nam Bog i skupstina pomogne jer ovaj Nala nece
slika

mirsonetz
Postovi: 506
Pridružen/a: 17 okt 2021, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirsonetz » 05 feb 2024, 08:42

Jao kako menadzer onog cethalja pljuje nalu sto nala nece da ga prebaci u prvi tim jaoo
Lopovi lopovi sve ste nam ukrali crveno crna zastava za vas nije svetinja.

Najveci grobar Slobode Elmir Secerbegovic.

1919 ❤️🖤

simonknows
Postovi: 2158
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 feb 2024, 09:11

Plaćao ekipu, plaćao za licence, pazi sad, svojim parama, i šta hoćeš, da ti/nam/Slobodi, oprosti? Uzmimo u obzir i to da sve i da dobije presude, Nala nikad neće praviti problem klubu, bit će isplaćen kad bude moglo.

Je l' i 2018. mu sve kupljeno? Završavamo i mi i Stupčanica i to se zna i nek' se zna, nek' se zna da smo već povukli poteze za neke utakmice u nastavku, kao što se zna i za Olimpik, Tuzla City, Velež... Niko nikad nije pošteno ušao u PL, pa ni mi prvi put. Rahmetli Ćiri se sve dalo i namjestilo sve što je moglo.

Šta se sve neće povuć na ovom forumu samo jer jedan početnik od 17 godina ne može ući u prvi tim. A cilj je prvi tim da bi se lakše prodao, priča je neka o ino-transferu, od kojeg će vjerovatno najmanje hajrovati klub.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 05 feb 2024, 10:00

sta postade od Slobode.

Sramota me pricat o klubu

samo cu rec Milan Pecelj, prvotimac izbacen, a sad juniori orgijaju, pljuju se ljudi koji su dali svoje pare, slavi se nabavljanje opreme ko da su igraci do sad goli igrali. Privatizacija i nudjenje kojekakvim menadzerima okolo da preuzmu. skupstine na sjevernokorejski nacin.

zbog ovakvih stvari se prestaje navijati za klub, a ovo je gore nego sto je Aid radio u OKK.

svasta je bilo, svasta sam vidio, svasta se desavalo , prvi put me sramota rec da navijam za Slobodu. jer ovo je sve, samo nije Sloboda
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
DamirT
Postovi: 14014
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 05 feb 2024, 10:38

Danas vanredna sjednica Skupštine FK Sloboda, prvi put u historiji zatvorena za medije
Kad krenu svaki put ovako, otac ih yebo :puke: :puke:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

simonknows
Postovi: 2158
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 05 feb 2024, 10:41

DamirT je napisao/la:
05 feb 2024, 10:38
Danas vanredna sjednica Skupštine FK Sloboda, prvi put u historiji zatvorena za medije
Kad krenu svaki put ovako, otac ih yebo :puke: :puke:
Nije zatvorena, dobit će 10 minuta prije početka :rol:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.